Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko113
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Bord
Bord

Bord

Dołączył 16 lat i 1 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 5769
  • Znaleziska 4193
  • Mikroblog 1576
  • Obserwujący 4
  • Obserwowane 16

689

Hotel Gołębiewski za kwotę 5000 zł za noc bez klimatyzacji!

Hotel Gołębiewski za kwotę 5000 zł za noc bez klimatyzacji!

Hotel Gołębiewski w Pobierowie, 5 000 zł za noc, klimatyzacja kaput, infolinia kaput, zielona woda. Nic tylko współczuć hotelowym gościom w takim piekle.

danoneek
z
x.com
dodany: 9 godz. i 1 min temu
  • 200
  • #
    ksiazulo
  • #
    hotel
  • #
    golebiewski
  • #
    morze
  • #
    morzebaltyckie
  • #
    pobierowo
Bord
Bord
Bord 5 godz. i 41 min temu via Wykop
  • 42
@findi: Tak chwile poczytałem o tym rodzaju klimy i dochodzę do podobnego wniosku. Klima bardzo dobra, szczególnie jak warunki pogodowe takie, że nie trzeba jej włączać xD. Niezły badziew, ale tańszy w eksploatacji i to wiele wyjaśnia :).
kobiaszu
kobiaszu
23.06.2026, 16:01:41
  • 260
Z okazji duchot piekielnych jakie nas czekają pochwalę się moim patentem na klimę dla biednych który działa u mnie z powodzeniem od 3 lat. Szyba z poliwęglanu na wymiar z otworami, uszczelnienie obiegu skarplacza czym tylko się da i można bzikać w chłodzie.

Jak się lato kończy to wkładam z powrotem szybę do okna

#klimatyzacja #pogoda #l-------------j #diy #majsterkowanie
kobiaszu - Z okazji duchot piekielnych jakie nas czekają pochwalę się moim patentem n...

źródło: 1000028320

Pobierz
  • 87
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bord
Bord
Bord 23.06.2026, 21:57:27 via Wykop
  • 1
jest tez uszczelka okienna do klimatyzatora


@Casuel: Takie z jedną rurą i uszczelką + wszystkie okna zamknięte w domu to jest g---o do wyrzucenia. Przerabiałem temat. Rura wyrzuca ciepłe powietrze na zewnątrz. Super nie? Jeden haczyk, skoro powietrze zostało wyrzucone z mieszkania to co robimy próżnie :)? No nie, tworzy się podciśnienie i zasysasz wszystkimi szczelinami w oknach, drzwiach wejściowych powietrze z zewnątrz. i obyś miał takie szczeliny w wystarczającej
  • Odpowiedz
wybryk_natury
wybryk_natury
10.06.2026, 11:49:34
  • 798
#zlodziejskiewybryki
wybryk_natury - #zlodziejskiewybryki

źródło: IMG_3786

Pobierz
  • 43
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bord
Bord
Bord 10.06.2026, 16:58:49 via Wykop
  • 1
każde dziecko jest głupie jak jest małe, nadal zadaniem rodzica jest to załatwić a nie zrzucać wine ugabuga jakie uparte dziecko


@Hadolf_Itler: Łatwo się mówi, jak się nie miało do czynienia z NAPRAWDĘ upartym dzieckiem. W pewnych wypadkach to chyba tylko narkoza.
  • Odpowiedz
jegertilbake
jegertilbake
09.06.2026, 13:58:40
  • 50
Załóżmy, że udaje wam się osiągnąć FIRE w wyniku w-------a inwestycji i możecie żyć z %. Powiedzmy, że jutro wasze portfolio to $1mln i dajecie to na lokatę negocjowaną w PKB osobiście przez mickpl z szefem PKO na 6% i dostajecie +/- 15k PLN miesięcznie bez potrzeby kontynuowania pracy.

Jak realistycznie wygląda wasz dzień biorąc pod uwagę, że:

1) Brak przymusu pracy odbiera motywację do trzymania dyscypliny więc trzeba się przygotować na to

2)
  • 92
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bord
Bord
Bord 09.06.2026, 18:20:42 via Wykop
  • 0
@jegertilbake: Nie ma tak łatwo Mirek, może i dostaniesz 15k m/c z miliona dolarów, problem w tym, że wartość tego miliona co roku spada o inflacje. Jak by to przełożyć na miesiąc to wartość spada o jakieś.. 15k m/c. Także jeżeli wydajesz te 15k z odsetek to realnie twój kapitał spada i twój milion $ za 20 lat będzie warty może połowę tego co dzisiaj (przy niskiej inflacji).
  • Odpowiedz

1760

Skandal w zamówieniach publicznych. 15k zablokowało kontrakt za 3,7 miliarda!

Skandal w zamówieniach publicznych. 15k zablokowało kontrakt za 3,7 miliarda!

Państwo z kartonu i dykty uderza ponownie. Polska spółka MIRBUD została właśnie bezczelnie wykluczona z gigantycznego przetargu. Mecenas Piotr Trębicki wprost pisze o powrocie "ery zielonej pieczątki" i totalnym paraliżu zdrowego rozsądku.

isiZulu
z
rp.pl
dodany: 08.06.2026, 07:28:42
  • 109
  • #
    afera
  • #
    oszukujo
  • #
    transport
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    gospodarka
Bord
Bord
Bord 08.06.2026, 10:20:15 via Wykop
  • 4
@RyanWolf: Ale o luj ci chodzi? Urzędnik musi rozpatrzeć odwołanie, bo taki jest jego obowiązek, nic nie zostało rozstrzygnięte. Chcesz, żeby nie rozpatrywał odwołania i jednocześnie krzyczysz o "odpowiedzialność urzędnika za podejmowane decyzje"? I jeszcze ludzie cie plusują, jesteście kompletnymi kretynami?

775

Obcokrajowcy zaczepiali dziewczynki w centrum miasta

Pokaż treści 18+

Obcokrajowcy zaczepiali dziewczynki w centrum miasta

Dzieci twierdziły, że mężczyźni zagadywali je m.in. tekstami typu: "szukamy kochanek za pieniądze". Ostatecznie dzieci opuściły lodziarnię dopiero w momencie, gdy mężczyźni, którzy je obserwowali, oddalili się.

dartyr
z
epoznan.pl
dodany: 05.06.2026, 18:21:36
  • 114
  • #
    polska
Bord
Bord
Bord 05.06.2026, 21:06:31 via Wykop
  • -26
@tenji: No i luj z tego kto jak myśli, jak najwięcej imigrantów z krajów muzułmańskich i innego 3-go świata ściągnęła prawicowa partia xD.
Bord
Bord
Bord 07.06.2026, 11:55:22 via Wykop
  • 0
@olaaloola: wiem wiem, to nie była prawdziwa prawica
orkako
orkako
01.06.2026, 10:00:43
  • 70
Było juz takie znalezisko, ale mało osób je widziało, nawet jeśli wykopało, więc streszczę ten film
https://wykop.pl/link/7933365/jak-japonia-sprawila-ze-nie-jest-mozliwe-posiadanie-dzieci

1. Zbyt wysokie koszty utrzymania dzieci w stosunku do zarobków
2. Większość umów o pracę nie zabezpiecza interesów pracownika (śmieciówki)
3. Zbyt trudno kobietom po porodzie jest wrócić do budowania kariery zawodowej.
orkako - Było juz takie znalezisko, ale mało osób je widziało, nawet jeśli wykopało, ...
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bord
Bord
Bord 01.06.2026, 15:06:01 via Wykop
  • 5
@orkako: Fajne te punkty, i film, tylko brakuje q--a najważniejszych:

1. Aktywność zawodowa kobiet! To jest główna przyczyna, pracą kobiety od zawsze było wychowanie dzieci. Gdy to zmieniono, jeszcze siłą rozpędu, presji otoczenia jakoś się to trzymało, obecnie zupełnie wygasa.
2. Rozwój antykoncepcji, nie oszukujmy się, "wpadki" od zawsze były ogromnym procentem ciąż. Teraz ten czynnik praktycznie wygasł.
3. Mamy dzisiaj pierdyliard rozrywek na które można spędzać wolny czas i pieniądze. Kiedyś tego
  • Odpowiedz
lubie-sernik
lubie-sernik
30.05.2026, 12:46:16
  • 1378
Doleciałem dziś do #bangkok i miałem mega przywitanie.

Na lotnisku czekał na mnie @Arcane89 z którym się dziś poznaliśmy. Zabrał mnie do mega knajpki na śniadanio - obiad (zdjęcie w komentarzu).

Ryba i ryż smakują zupełnie inaczej niż u nas. Przepyszne wszystko było. Super bo najbardziej się bałem, że jedzenie mi nie podpasuje. Niestety nie pozwolił mi zapłacić za obiad a chciałem się odwdzięczyć za odebranie z lotniska. Jutro na pewno
lubie-sernik - Doleciałem dziś do #bangkok i miałem mega przywitanie.

Na lotnisku cz...

źródło: 1000056382

Pobierz
  • 169
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bord
Bord
Bord 30.05.2026, 15:42:05 via Wykop
  • 0
@lubie-sernik: Ja dodam, że ryby "marketowe" te w opakowaniach to jest okropny syf. To samo w większości knajp, ryby są ohydne, nieświeże mają mocny "rybny" smak, którego być nie powinno. Większość ludzi jest przyzwyczajona do tego nieświeżego posmaku, że nawet nie wie, że zjada badziewie. Znalazłem stoisko rybne w sklepie, gdzie mają świeże ryby, i to jest w ogóle nie do porównania.
  • Odpowiedz
Bord
Bord
Bord 30.05.2026, 22:35:13 via Wykop
  • 0
@zczuba: Ale ja piszę o Warszawie, nie o Bangkoku..
  • Odpowiedz

1926

Kolejna seksistowska reklama (od Google): przestraszony, niezaradny biały facet

Pokaż treści 18+

Kolejna seksistowska reklama (od Google): przestraszony, niezaradny biały facet

"Nowoczesne i postępowe" korpo od lat tworzą reklamy wyśmiewające białych mężczyzn. W reklamie nowego głośnika Google "Facecik" zachowuje się nieporadnie, robi wszystko źle i boi się nietoperza. Silna i niezależna kobieta ratuje sytuację, a on obiecuje, że pozmywa. Propaganda i seksizm odc. 2137

UzytkownikHejto
z
youtube.com
dodany: 26.05.2026, 10:58:52
  • 230
  • #
    zydkrecikorba
  • #
    technologia
  • #
    sztucznainteligencja
  • #
    dyskryminacjamezczyzn
  • #
    pieklomezczyzn
  • #
    afera
Bord
Bord
Bord 26.05.2026, 13:23:41 via Wykop
  • 7
@JemKredki1983: Tu nie chodzi o to, że ktoś się czuję urażony. Mnie to nie rusza. To co mnie irytuje to promowanie tego typu przekazu, niby takie niewinne, ale jak nawet w głupiej śwince Peppie ojciec jest zawsze ciamajdą to wbija to pewien obraz do głowy...
Bord
Bord
Bord 26.05.2026, 13:31:55 via Wykop
  • 2
@JemKredki1983: No ja to rozumiem. Ale baby się naoglądają takich głupot i tworzą sobie obraz, może nie od razu ciamajdy, ale właśnie w tę stronę to idzie. Siła popkultury jest bardzo duża.
Bord
Bord
Bord 26.05.2026, 14:49:13 via Wykop
  • 2
widzisz po pierwsze nie musisz mieć super siły fizycznej by być dobrym pewnym siebie mężczyzna. Gadam z kobietami i co ciekawe wiele określa "wrażliwość" czy "czułość jako męskie


@JemKredki1983: A ty w koło Macieju to samo, problem nie leży w tym, że ta reklama komuś godzi w poczucie wartości, tylko o długofalowe budowanie wizerunku mężczyzny jako takiego. Jako nieporadnego ciamajdy. I to się mocno rzuca w oczy w kontencie kierowanym
Bord
Bord
Bord 26.05.2026, 16:36:25 via Wykop
  • 2
@JemKredki1983: Serio? Budowanie wizerunku nic ci nie mówi? Wyobraź sobie np. informatyka. Widzisz przed oczami niezadbanego nerda w okularach co siedzi godzinami przed komputerem. W dużej mierze jest to spowodowane wizerunkiem informatyka jaki jest budowany przez media. Załóżmy, że jesteś informatykiem. Jeżeli ktoś cię nie zna i powiesz, że jesteś informatykiem, to jest duża szansa, że twój wizerunek będzie wyglądał właśnie tak jak został wykreowany. To, że taki nie jesteś
Saper86
Saper86
26.05.2026, 11:33:42
  • 87
Pijcie ze mną kompot Mirasy #zegarki #omega #zegarkiboners
Saper86 - Pijcie ze mną kompot Mirasy #zegarki #omega #zegarkiboners

źródło: IMG_5493

Pobierz
  • 38
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bord
Bord
Bord 26.05.2026, 13:33:50 via Wykop
  • 0
@Saper86: Podeślij numer pudełka, chciałbym takie
  • Odpowiedz
Prokurator_Bluewaffles
Prokurator_Bluewaffles
26.05.2026, 04:12:46
  • 75
nsfw
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bord
Bord
Bord 26.05.2026, 10:02:39 via Wykop
  • 0
@fan_Kazika: Prawy przycisk -> szukaj obiektywem google -> reddit
  • Odpowiedz

592

Rząd podniósł akcyzę licząc na wzrost wpływów. A wpływy spadły

Rząd podniósł akcyzę licząc na wzrost wpływów. A wpływy spadły

Okazuje się, że wpływy z podatków nie są w stanie rosnąć w nieskończoność

ObserwatorGospodarczy
z
obserwatorgospodarczy.pl
dodany: 26.05.2026, 05:30:09
  • 192
  • #
    ekonomia
  • #
    pieniadze
  • #
    podatki
  • #
    finanse
Bord
Bord
Bord 26.05.2026, 09:16:09 via Wykop
  • -5
@LegendarnyOdkurzacz: Sraken pierdaken, akcyza dotyczy paliwa, energii, alkoholu i tytoniu. Konsumpcja tych dwóch pierwszych nie jest zbyt wrażliwa na podniesienie akcyzy. Konsumpcja tych drugich spada, bo taki jest trend.
Bord
Bord
Bord 26.05.2026, 09:19:24 via Wykop
  • -8
@iskandar: Szczególnie, że akcyza to głównie paliwo i energia. Pan Kaziu tankuje mniej i wyłącza światło w domu, bo drogo. Jak już to a-----l/tytoń, a to i tak głównie dlatego, że taki jest trend ludzie mniej piją i palą. Ale tak krzywa Laffera w akcji, wykopki wydały wyrok.
123xD
123xD
123xD
25.05.2026, 18:19:03
  • 142
Mamy tu na tagu 218000 wykopków ( ͡° ͜ʖ ͡°) niech ktoś poleci gierkę PC dla człowieka po trzydziestce:
- możliwe granie w krótkich sesjach, 1-3 min
- szybko się włącza
- wciągająca fabuła
  • 142
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bord
Bord
Bord 25.05.2026, 23:16:13 via Wykop
  • 21
@123xD: Hades 2 xd
  • Odpowiedz

501

Nowa Zelandia likwiduje koty na wolności.

Nowa Zelandia likwiduje koty na wolności.

Nowa Zelandia kontra koty, masakra rozpoczęta. Oficjalnie uznano, że każdy kot żyjący na wolności stanowi poważne zagrożenie dla lokalnej przyrody.

PiotrPiter
z
planeta.pl
dodany: 23.05.2026, 15:39:51
  • 261
  • #
    koty
  • #
    nowazelandia
Bord
Bord
Bord 24.05.2026, 09:59:07 via Wykop
  • 4
Do 2050 roku w Nowej Zelandii pozostaną tylko koty domowe, a populacja kotów bezpańskich ma wynosić zero osobników.


xD
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

409

Miasto przejmuje dom pana Cezarego pod inwestycję. Cena budzi emocje

Miasto przejmuje dom pana Cezarego pod inwestycję. Cena budzi emocje

Przy ulicy Kuszników 27 w Warszawie stoi dom, który stał się jedyną przeszkodą na drodze inwestycji za blisko 100 mln zł

so-so
z
fakt.pl
dodany: 21.05.2026, 13:54:44
  • 121
  • #
    warszawa
  • #
    trzaskowski
  • #
    nieruchomosci
  • #
    wywlaszczenie
Bord
Bord
Bord 21.05.2026, 22:52:03 via Wykop
  • 40
@Grzesiok: W-------ą mnie takie artykuły, głównie dlatego, że nie ma w ogóle stanowiska drugiej strony. Sprawa toczy się od 2018 roku i zapewne wtedy typ dostał propozycję na 450k, wtedy to nadal była by ciut za mała kwota, ale juz nie taka odrealniona. Następnie przez kilka lat olewał wszelkie pisma, nie pisał odwołań, nie kwestionował kwoty, ani nic. Wynik tego całego zajścia jest przykry, ale jestem na 90% pewien, że
Bord
Bord
Bord 23.05.2026, 20:04:39 via Wykop
  • 0
@spoxzielo: W sumie ciekawe co w takiej sytuacji, bo wydaje się, że podstawą roszczenia była by zmiana planu zagospodarowania przestrzennego z 2010 roku i wtedy powinien ubiegać się o odszkodowanie. I tutaj ciekawe czy już go nie dostał i teraz udaje cwaniaka. Ale raczej stawiam, że tak nie było.
thorgoth
thorgoth
21.05.2026, 14:59:20
  • 101
Tak wygląda ten żłobek (formalnie "klub malucha") w Ząbkach, gdzie utopił się dwuletni chłopiec.
Co wiadomo do tej pory?
- 2-letni chłopiec utonął w oczku wodnym znajdującym się na posesji na której znajduje się klub malucha
- dziecko po godzinie 16 niepostrzeżenie wyszło przez niedomknięte drzwi ze świetlicy na ogród
- o godzinie 16:20 opiekunki zorientowały się że dziecka nie ma, natychmiast odnalazły go w oczku wodnym i wezwały pogotowie
- mimo podjętej reanimacji dziecko zmarło
thorgoth - Tak wygląda ten żłobek (formalnie "klub malucha") w Ząbkach, gdzie utopił ...

źródło: 702703720_1504947715005299_6616296233834695281_n

Pobierz
  • 51
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bord
Bord
Bord 21.05.2026, 18:35:43 via Wykop
  • 57
@thorgoth: Hejt się wyleje na opiekunki, a w pierwszej kolejności zawinił właściciel. Jak ktoś ma dość głębokie oczko wodne na terenie gdzie przebywają 2 letnie dzieci to jest niespełna rozumu. Opiekunki mają pod opieką dużo dzieci nie sposób mieć cały czas oko na wszystkich, bo jeden się zesra i trzeba pieluchę zmienić, drugi się uderzy o stół, a trzeci się kłóci w kolegą, w takich warunkach dziecko, które cicho przemknie
  • Odpowiedz
Bord
Bord
Bord 21.05.2026, 22:56:31 via Wykop
  • 8
Oczywiście, że ma znaczenie. Pracownik żłobka to nie jest niewolnik. Skoro opiekunki pracowały do 16:00, to od 16:01 nie musiały wykonywać ŻADNYCH obowiązków pracowniczych.


@javelin: Zapewne mają to w umowie o pracę zapisane, bo zdarzają się sytuację, że rodzice się spóźnią, bo chociażby im się samochód zepsuje albo będą mieli wypadek w drodze do przedszkola. Opiekunka ma mieć w dupie 2 letnie dziecko, które ma pod opieką, bo rodzice mieli
  • Odpowiedz

515

Rosja będzie zdalnie sterować routerami obywateli. "To dla bezpieczeństwa"

Rosja będzie zdalnie sterować routerami obywateli. "To dla bezpieczeństwa"

Rostelecom wprowadza zdalną kontrolę nad milionami domowych routerów w całej Rosji. Operator będzie mógł dowolnie zarządzać i aktulizować sprzęt. Oczywiście władze zapewniają, że wszystko z poszanowaniem prywatności. Do 2027 system obejmie 7 milionów routerów. Brzmi jak wielki botnet.

jestemjakijestem1212
z
ithardware.pl
dodany: 21.05.2026, 13:21:29
  • 125
  • #
    ciekawostki
  • #
    technologia
  • #
    komputery
  • #
    wiadomosci
  • #
    informacje
  • #
    router
Bord
Bord
Bord 21.05.2026, 16:25:46 via Wykop
  • 6
@mszef: Ta jakimś sposobem wolałbym jednak być w Ameryce i mieć ich zatwierdzony router niż w Rosji. I każdy wie jaka jest różnica. Także jak chciałeś postawić znak równości to nie bardzo.

267

"Nie podoba mi się". Dowódca NATO alarmuje ws. wschodniej flanki

"Nie podoba mi się". Dowódca NATO alarmuje ws. wschodniej flanki

"Dowódca sił NATO odpowiedzialnych za wschodnią flankę Sojuszu ocenił, że państwa członkowskie muszą być gotowe do obrony znacznie wcześniej niż w 2029 roku. Podczas konferencji bezpieczeństwa w Tallinnie niemiecki generał Ingo Gerhartz mówił o obawach państw graniczących z Rosją i potrzebie..."

paramedix
z
polsatnews.pl
dodany: 18.05.2026, 07:19:28
  • 145
  • #
    nato
  • #
    europa
  • #
    rosja
  • #
    bezpieczenstwo
  • #
    wojsko
  • #
    ruskimir
Bord
Bord
Bord 18.05.2026, 21:45:24 via Wykop
  • 1
@debiec: A jaki mamy większy problem na głowie niż potencjalna utrata suwerenności?
D3SP3RO
D3SP3RO
18.05.2026, 10:07:53
  • 2
To jakiś nowy scam? Nic nie zmieniałem w danych od 15 lat. W aplikacji po tym mailu zablokowałem możliwość robienia transakcji - widzę, że dane są takie jakie powinny być. Żadnego potwierdzenia w aplikacji nie było. #mbank #scam #bezpieczenstwo
D3SP3RO - To jakiś nowy scam? Nic nie zmieniałem w danych od 15 lat. W aplikacji po t...

źródło: 28201

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bord
Bord
Bord 18.05.2026, 16:04:57 via Wykop
  • 1
@D3SP3RO: Zastrzeż numer pesel przez np. mObywatela. Nie tylko przez tę sytuacje, lepiej generalnie zastrzec. A jak sie klika w linki to lepiej zrób to natychmiast.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 17
  • Strona 1 z 17
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 17.01.2017

    Komentator
  • Rocznica
    od 28.05.2026

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking