Kierowca musi mieć tachograf dla jego dobra i bezpieczeństwa innych. Bo inaczej będzie jeździć bez przerwy tysiące godzin miesięcznie ale lekarz nie musi mieć tacho XD. Dlaczego na operacji nie ma kamerek każdy lekarz dla dobra pacjenta? Tak samo Pilot samolotu nie może latać w 3 firmach jednocześnie limit godzin pracy miesięcznie dla bezpieczeństwa.
Kierowca musi mieć tachograf dla jego dobra i bezpieczeństwa innych. Bo inaczej będzie jeździć bez przerwy tysiące godzin miesięcznie ale lekarz nie musi mieć tacho XD. Dlaczego na operacji nie ma kamerek każdy lekarz dla dobra pacjenta? Tak samo Pilot samolotu nie może latać w 3 firmach jednocześnie limit godzin pracy miesięcznie dla bezpieczeństwa.




















źródło: image
Pobierz