Mirki, dzięki za ogromną aktywność pod ostatnią ankietą o demografii! Padło tam mnóstwo wartościowych uwag - od kwestii braku mieszkań po problemy z budowaniem relacji w dzisiejszych czasach. Wiele osób w komentarzach wspominało też o poczuciu braku bezpieczeństwa, co płynnie prowadzi nas do kolejnego tematu rzeki: polskiej służby zdrowia.
Mówi się, że zdrowie jest bezcenne, ale w 2025 roku ma ono bardzo konkretną cenę. Jak to u Was wygląda? Czekacie pokornie w
Jak najczęściej korzystasz z opieki medycznej w Polsce?
Tylko NFZ (cierpliwie czekam w kolejkach)5.6% (551)
Głównie NFZ (pojedyncze badania robię prywatnie)16.5% (1616)
Mieszany (POZ na NFZ, specjaliści prywatnie)21.3% (2089)
Prywatny abonament z pracy (Luxmed, Enel-Med itp.)27.0% (2639)
@Marcepanowy_Detektyw: Jeszcze brakuje nie mam ubezpieczenia bo nie jest ktoś zarejestrowany w urzędzie pracy jeden wypadek i 100k rachunku jak w usa a np. pracuje zagranicą i nie ma prawa do ubezpieczenia zdrowotnego. Chyba że jest się ukrem to masz wszystko
W przyszłym roku w systemie opieki zdrowotnej zabraknie ok. 23 mld zł, a lekarze domagają się rekordowych stawek. Wskaźnik podwyżek wynagrodzeń w opiece zdrowotnej w 2025 r. wyniósł 14,34 proc. Żadna inna grupa zawodowa nie miała takich podwyżek mówi Waldemar Malinowski, prezes Ogólnopolskiego Z
#20latwykopu 1. Nie pamiętam stary jestem 2. Wyprzedaże z JD to było złoto aż wstyd mi było przyjmować 10 razy w tym samym tygodniu listonosza XD (Sklep JD z kuponami itp. można było za grosze kupić śmieci z Chin mireczki ma ktoś jakiś zapychacz do kuponu jakieś zawory do gaśnicy? #pdk ) 3. Drama to chyba z Archonem kukoldem ale tego było pełno. 4. Newsy w pierwszej kolejności
Przez lata mówiono, że przyszłość grania jest cyfrowa. Bez płyt, bez pudełek, bez półek uginających się od gier. Dla jednego z graczy ta przyszłość właśnie się zawaliła. Użytkownik znany jako Squirrel Mort stracił dostęp do swojego konta Xbox, na którym przez 15 lat gromadził cyfrową bibliotekę gier
Jak wystruchnąć na dudka pośrednika #nieruchomosci w prosty sposób ( ͡°͜ʖ͡°)
Od początku grudnia mamy na oku mieszkanie, super lokalizacja, rynek wtórny, cena bardzo w porządku, tylko jedna wada - właściciele sprzedają przez pośrednika nieruchomości. Ale widać że typek chyba dopiero zaczyna robotę w branży bo jest całkowicie nieogarnięty xD
Początek grudnia 2025. Spotykamy się na oglądanie mieszkania. Właściciele, my i pośrednik który nawet nie otworzy drzwi bo
@co_jest_kurde_noc_jest_kurde: A były smoki w tej bajce? Pośrednik zawsze daje umowę przed zobaczeniem mieszkania i często ma umowę na wyłączność z właścicielem mieszkania więc to co piszesz jest niemożliwe.
Szarpankizzyciem was oszukali wzioli piniondze i przepili dlatego dej na moją zrzutkę https://zrzutka.pl/v95hwm klik
źródło: 1000061630
Pobierz