Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko173
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Marvel7
Marvel7

Marvel7

Dołączył 11 lat i 2 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 28737
  • Znaleziska 11947
  • Mikroblog 16790
  • Obserwujący 20
  • Obserwowane 23
Kozzi
Kozzi
01.01.2026, 12:41:20
  • 1108
#koncertnoworoczny
Kozzi - #koncertnoworoczny

źródło: 1000061630

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Marvel7
Marvel7
Marvel7 01.01.2026, 14:48:01 via Wykop
  • 55
@Kozzi: Ania
  • Odpowiedz
Marvel7
Marvel7
Marvel7 30.12.2025, 20:57:06
  • 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

_johnyb_
_johnyb_
_johnyb_
30.12.2025, 16:58:05
  • 228
Taka prawda.

#psy #psiegryw
johnyb - Taka prawda. 

#psy #psiegryw

źródło: 1000016690

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Marvel7
Marvel7
Marvel7 30.12.2025, 20:33:49 via Wykop
  • 0
@_johnyb_: rórzne psy som
  • Odpowiedz

300

Koniec z darmowym dogrzewaniem się cudzym kosztem. Wchodzą nowe przepisy

Koniec z darmowym dogrzewaniem się cudzym kosztem. Wchodzą nowe przepisy

Rząd wprowadza nowe zasady rozliczania ciepła w blokach. Pojawi się minimalna opłata za ogrzewanie, możliwe będą kontrol

PIAN--A_A--KTYWNA
z
farmer.pl
dodany: 29.12.2025, 08:01:44
  • 401
  • #
    prawo
  • #
    mieszkanie
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
Marvel7
Marvel7
Marvel7 30.12.2025, 14:57:14 via Wykop
  • -1
Polecam usunąć kaloryfery ogrzewanie za darmo w bloku.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

LewCyzud
LewCyzud
30.12.2025, 13:03:13
  • 630
A pamiętacie grubą moderatorkę? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#20latwykopu
LewCyzud - A pamiętacie grubą moderatorkę? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#20latwykopu

źródło: IMG_5814

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Marvel7
Marvel7
Marvel7 30.12.2025, 14:10:42 via Wykop
  • 10
@LewCyzud: gruba moderujesz?
  • Odpowiedz
Kojak44
Kojak44
30.12.2025, 12:24:14
  • 141
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Marvel7
Marvel7
Marvel7 30.12.2025, 14:09:59 via Wykop
  • 1
@Kojak44: Od lat tu nie ma sprawiedliwości jak znasz odpowiednie osoby albo masz dużo kasy to nic ci nie zrobią.
  • Odpowiedz
Marcepanowy_Detektyw
Marcepanowy_Detektyw
30.12.2025, 09:13:40
  • 100
Mirki, dzięki za ogromną aktywność pod ostatnią ankietą o demografii! Padło tam mnóstwo wartościowych uwag - od kwestii braku mieszkań po problemy z budowaniem relacji w dzisiejszych czasach. Wiele osób w komentarzach wspominało też o poczuciu braku bezpieczeństwa, co płynnie prowadzi nas do kolejnego tematu rzeki: polskiej służby zdrowia.

Mówi się, że zdrowie jest bezcenne, ale w 2025 roku ma ono bardzo konkretną cenę. Jak to u Was wygląda? Czekacie pokornie w

Jak najczęściej korzystasz z opieki medycznej w Polsce?

  • Tylko NFZ (cierpliwie czekam w kolejkach) 5.6% (551)
  • Głównie NFZ (pojedyncze badania robię prywatnie) 16.5% (1616)
  • Mieszany (POZ na NFZ, specjaliści prywatnie) 21.3% (2089)
  • Prywatny abonament z pracy (Luxmed, Enel-Med itp.) 27.0% (2639)
  • Indywidualny abonament prywatny (płacę sam) 2.3% (226)
  • Prywatnie za każdą wizytę (bez abonamentu) 9.1% (887)
  • Korzystam z NFZ tylko w stanach nagłych (np: SOR) 6.3% (620)
  • Nie korzystam w ogóle (unikam lekarzy jak ognia) 7.4% (721)
  • Mieszkam za granicą (korzystam z innego systemu) 3.4% (335)
  • Nie mam zdania 1.0% (102)

Oddanych głosów: 9786

  • 78
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Marvel7
Marvel7
Marvel7 30.12.2025, 14:08:30 via Wykop
  • 0
@Marcepanowy_Detektyw: Jeszcze brakuje nie mam ubezpieczenia bo nie jest ktoś zarejestrowany w urzędzie pracy jeden wypadek i 100k rachunku jak w usa a np. pracuje zagranicą i nie ma prawa do ubezpieczenia zdrowotnego. Chyba że jest się ukrem to masz wszystko
  • Odpowiedz

1367

"W szpitalu powiatowym lekarz chce 500 zł za godzinę. To niebotyczna stawka"

"W szpitalu powiatowym lekarz chce 500 zł za godzinę. To niebotyczna stawka"

W przyszłym roku w systemie opieki zdrowotnej zabraknie ok. 23 mld zł, a lekarze domagają się rekordowych stawek. Wskaźnik podwyżek wynagrodzeń w opiece zdrowotnej w 2025 r. wyniósł 14,34 proc. Żadna inna grupa zawodowa nie miała takich podwyżek mówi Waldemar Malinowski, prezes Ogólnopolskiego Z

tomasztomasz1234
z
newsweek.pl
dodany: 30.12.2025, 12:37:32
  • 459
  • #
    polska
  • #
    lekarski
  • #
    lekarz
  • #
    medycyna
  • #
    zarobki
  • #
    afera
Marvel7
Marvel7
Marvel7 30.12.2025, 14:05:47 via Wykop
  • -3
Fachowiec chce 300zł za godzinę takie czasy.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Marvel7
Marvel7
Marvel7 28.12.2025, 10:28:06
  • 0
#20latwykopu
1. Nie pamiętam stary jestem
2. Wyprzedaże z JD to było złoto aż wstyd mi było przyjmować 10 razy w tym samym tygodniu listonosza XD (Sklep JD z kuponami itp. można było za grosze kupić śmieci z Chin mireczki ma ktoś jakiś zapychacz do kuponu jakieś zawory do gaśnicy? #pdk )
3. Drama to chyba z Archonem kukoldem ale tego było pełno.
4. Newsy w pierwszej kolejności
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Marvel7
Marvel7
Marvel7
Autor
29.12.2025, 20:06:41 via Wykop
  • 0
@Golfinho: jest kukoldem
  • Odpowiedz
KKKas
KKKas
28.12.2025, 05:57:23
  • 513
No i nadszedl ten moment…

#20latwykopu
KKKas - No i nadszedl ten moment…

#20latwykopu

źródło: IMG_4463

Pobierz
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Marvel7
Marvel7
Marvel7 28.12.2025, 10:23:47 via Wykop
  • 0
@KKKas: Bo mi nigdy nie dali ehh 2137
  • Odpowiedz
Marvel7
Marvel7
Marvel7 28.12.2025, 10:21:39
  • 2
#20latwykopu Pamiętacie 10 ton wylewki na 4 piętrze bez windy z dostawą i wniesieniem do mieszkania? XD
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

K_R_S
K_R_S
27.12.2025, 09:11:06
  • 476
#20latwykopu
KRS - #20latwykopu

źródło: comment_1605252765cEt1SjCgX9bqHANt0vlgMX

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Marvel7
Marvel7
Marvel7 27.12.2025, 14:11:06 via Wykop
  • 0
@Klepajro: wali konia
  • Odpowiedz
eugeniusz_geniusz
eugeniusz_geniusz
27.12.2025, 10:16:00
  • 493
Piękna to była afera, nie zapomnę jej nigdy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#20latwykopu
eugeniusz_geniusz - Piękna to była afera, nie zapomnę jej nigdy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#20latwyk...

źródło: IMG_6370

Pobierz
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Marvel7
Marvel7
Marvel7 27.12.2025, 14:10:40 via Wykop
  • 2
sam zgłosiłem to na policje pamiętam jak dziś piękne czasy


@eugeniusz_geniusz: sam zgłosiłem to na policje pamiętam jak dziś piękne czasy
  • Odpowiedz
Badmanek
Badmanek
27.12.2025, 08:44:45
  • 566
#20latwykopu
Jedna z lepszych akcji. Nie zapomnę jej nigdy
Badmanek - #20latwykopu
Jedna z lepszych akcji. Nie zapomnę jej nigdy

źródło: 1000029968

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Marvel7
Marvel7
Marvel7 27.12.2025, 14:10:32 via Wykop
  • 4
@Badmanek: sam zgłosiłem to na policje pamiętam jak dziś piękne czasy
  • Odpowiedz
OCIEBATON
OCIEBATON
27.12.2025, 08:43:16
  • 886
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 51
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Marvel7
Marvel7
Marvel7 27.12.2025, 14:09:16 via Wykop
  • 0
@OCIEBATON: 2007 też może głosować xD
  • Odpowiedz

1280

Cyfrowa biblioteka może zniknąć w jednej chwili. Gracz traci 15 lat gier na Xbox

Cyfrowa biblioteka może zniknąć w jednej chwili. Gracz traci 15 lat gier na Xbox

Przez lata mówiono, że przyszłość grania jest cyfrowa. Bez płyt, bez pudełek, bez półek uginających się od gier. Dla jednego z graczy ta przyszłość właśnie się zawaliła. Użytkownik znany jako Squirrel Mort stracił dostęp do swojego konta Xbox, na którym przez 15 lat gromadził cyfrową bibliotekę gier

pixel-nerd
z
pixelnerd.pl
dodany: 21.12.2025, 13:47:18
  • 335
  • #
    xbox
  • #
    xbox360
  • #
    xboxseriesx
  • #
    konsole
  • #
    grycyfrowe
  • #
    afera
Marvel7
Marvel7
Marvel7 22.12.2025, 11:01:31 via Wykop
  • 2
Tylko piracenie
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

K.....t
konto usunięte 20.12.2025, 17:54:00
  • 2
Czy mieszkanie 40m2 byłoby dla ciebie wystarczające (1 osoby)?
#zycietruckera #nieruchomosci

Wystarczające

  • tak 67.1% (116)
  • nie 32.9% (57)

Oddanych głosów: 173

  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Marvel7
Marvel7
Marvel7 22.12.2025, 10:03:06 via Wykop
  • 0
@Knaga_powrot: minimum 50m
  • Odpowiedz
co_jest_kurde_noc_jest_kurde
co_jest_kurde_noc_jest_kurde
co_jest_kurde_noc_jest_kurde
21.12.2025, 13:51:09
  • 996
Jak wystruchnąć na dudka pośrednika #nieruchomosci w prosty sposób ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Od początku grudnia mamy na oku mieszkanie, super lokalizacja, rynek wtórny, cena bardzo w porządku, tylko jedna wada - właściciele sprzedają przez pośrednika nieruchomości. Ale widać że typek chyba dopiero zaczyna robotę w branży bo jest całkowicie nieogarnięty xD

Początek grudnia 2025. Spotykamy się na oglądanie mieszkania. Właściciele, my i pośrednik który nawet nie otworzy drzwi bo
  • 123
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Marvel7
Marvel7
Marvel7 22.12.2025, 10:01:18 via Wykop
  • 0
@co_jest_kurde_noc_jest_kurde: A były smoki w tej bajce? Pośrednik zawsze daje umowę przed zobaczeniem mieszkania i często ma umowę na wyłączność z właścicielem mieszkania więc to co piszesz jest niemożliwe.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 28
  • Strona 4 z 28
  • >
  • Szarpankizzyciem was oszukali wzioli piniondze i przepili dlatego dej na moją zrzutkę https://zrzutka.pl/v95hwm klik

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 11.06.2022

    Komentator
  • Kałasznikow
    od 27.09.2022

    Kałasznikow
  • Rocznica
    od 11.03.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 11.03.2015

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 15.10.2024

    Mikroblogger
  • Król Wykopaliska
    od 07.03.2023

    Król Wykopaliska

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking