Treść została usunięta
- 32
źródło: images (1)
Pobierz
panDario via Wykop
- 31
panDario via Wykop
- 0
@Gieekaa: ale co cię śmieszy?
panDario via Wykop
- 1
@Gieekaa: kolorki mają znaczenia, tak samo jak nowoczesne pomiary co nie? Ratuj planetę kupując papierową słomkę w plastikowym kubeczku xD
panDario via Wykop
- 1
„Zielona” mapa z 2009 to ogólna prognoza pogody (z chmurami, słońcem, opadami itp.), nie czysta mapa temperatur.
@Gieekaa: czy obecnie spotkamy takie mapy? na to mi odpowiedz
panDario via Wykop
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
panDario via Wykop
- 0
@Leniek: niesamowite
panDario via Wykop
- 0
@secs: niesamowite co nie?
- 21
#mecz chyba już nie ma korei ;;)
panDario via Wykop
- 0
@alfonso12345: tragiczny turniej rozegrali, niech znikają w czeluściach zapomnienia
panDario via Wykop
- 0
@alfonso12345: piłkarsko słabo wypadli i niema co się oszukiwać
- 6
#mecz
Borek: To jest Francja z Francji z Francuskimi akcentami. Wspaniale, Super, Idealnie, doszedłem.
Borek: To jest Francja z Francji z Francuskimi akcentami. Wspaniale, Super, Idealnie, doszedłem.
#mecz
Francuzi wygrali. To zatem idealny powód żeby spalic kilkadziesiąt samochodów w Paryżu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Francuzi wygrali. To zatem idealny powód żeby spalic kilkadziesiąt samochodów w Paryżu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
panDario via Wykop
- 3
@jajko_na_twardo: dobrze że nie przegrali bo było by tak samo
#mecz
Ale Senegal ma pakę XD
Gueye, Ndiaye, Jackson, Diao, Koulibaly, P. M. Sarr na lawce XD
Senegal ma skład na medal MŚ
Ale Senegal ma pakę XD
Gueye, Ndiaye, Jackson, Diao, Koulibaly, P. M. Sarr na lawce XD
Senegal ma skład na medal MŚ
panDario via Wykop
- 0
@WykopekNaPolEtatu: Sengal ma prędzej HiVa niż pakę, w tym meczu się wypstrykali
panDario via Wykop
- 0
@smutny_kojot: grasz na nim gierke tego typu
- 8
#mecz Węgrzyn: papagej przy piłce hehe hłhełhełhe <umar od śmiechu>
- 2
#mecz papa gej ichuj
- 5
#mecz Borek mówi że jakiemuś żulowi się coś podobało
panDario via Wykop
- 2
źródło: niesawitahistoria
Pobierz- 5
#mecz
Przecież oni specjalnie grają drugim składem, żeby przegra i z drugiego miejsca grać z Wybrzeżem Kości Słoniowej zamiast ze Szwecją xd
Przecież oni specjalnie grają drugim składem, żeby przegra i z drugiego miejsca grać z Wybrzeżem Kości Słoniowej zamiast ze Szwecją xd
panDario via Wykop
- 0
@naganiaczherculesa: ja bym się WKS bardziej wystrzegał
panDario via Wykop
- 2
@naganiaczherculesa: To już ten etap że będzie wymagająco, trzymam kciuki za Norwegów.
- 2
#mecz K---A, czemu oni nie strzelali co za frajestwo Norwegii
panDario via Wykop
- 1
@Tortcebulowy: potężna Norwegia rezerwami steruje wynikiem, zazdroszczę.
- 16
Dyktator mysli, ze jak wygra mundial to dostanie ZP a prawda jest taka, ze dostanie ja w takim wypadku Dembele za wygranie i mundialu i LM xDDD
#mecz
#mecz
panDario via Wykop
- 6
@kamil-tika: Przede wszystkim musi dorosnąć do piłki i przestać zachowywać się jak dziewczyna na fochu.
- 5
#mecz ale z----ł xD jak on to k---a wykonał, KRYMINAŁ!
- 2
#mecz Rezerwy Norwegi kąsają potężną Francje, nasi to by się zesrali pod siebie i to zjedli
- 6
Dario Kciukowicz
- o mnie
- zamieszkanie
- https://www.www.com
- www@gmail.com
Osiągnięcia
Mikroblogger
od 12.04.2025Mikroblogger Rocznica
od 16.02.2026Rocznica Kałasznikow
od 11.03.2024Kałasznikow Wykopowicz
od 09.04.2024Wykopowicz Gadżeciarz
od 18.09.2024Gadżeciarz









Treść została usunięta