Wpis z mikrobloga

@Mega_Smieszek: ,,Psze Pani, bo Piotrka zatrzaśnięto w szatni!!11"

W gimnazjum szatnie były na numerki i każda ostatnia lekcja kończyła się sprintem do podziemi, żeby zdążyć przed masami innych dzieci, które nie znały pojęcia kolejki.
  • Odpowiedz
@Mega_Smieszek: w naszej podstawówce były takie szatnie i nad drzwiami była przerwa taka gdzieś 30x50cm a same szatnie nie wiadomo po co były zamykane na noc, raz jeden śmieszek się tam wcisnął do środka bo wejście do szkoły było otwierane koło 6 a szatnie koło 7 i kręcił beke z woźnej że był zamknięty całą noc jak przyszła otworzyć xD
  • Odpowiedz