Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko180
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin

1205

Pepsi 0,3 - 14,99 wtf?

Pepsi 0,3 - 14,99 wtf?

Od dłuższego czasu patrzę na ceny napojów w restauracjach i to już jest jakiś kosmos. 14,99 zł za 0,3L Pepsi, kiedy obiad kosztuje 35 zł czyli napój to prawie połowa ceny dania. Serio? Dla mnie to koniec, nie kupuję już Pepsi, Coli ani nic z tych koncernów w restauracjach. To jest zwykłe przegięcie

marcin-login
marcin-login
z
wykop.pl
dodany: 24.04.2026, 18:39:34
  • #
    januszebiznesu
  • #
    patologia
  • #
    absurd
  • 493
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Od dłuższego czasu patrzę na ceny napojów w restauracjach i to już jest jakiś kosmos.

14,99 zł za 0,3L Pepsi, kiedy obiad kosztuje 35 zł… czyli napój to prawie połowa ceny dania. Serio?

Dla mnie to koniec, nie kupuję już Pepsi, Coli ani nic z tych koncernów w restauracjach. To jest zwykłe przegięcie.

Jak przestaniemy to brać, to może w końcu ktoś się ogarnie. Ktoś jeszcze ma dość takich cen?

Treści powiązane (2)

Restauracja bod bazantami 55 pln za 0.7 kompotu
Airnesst
z maps.app.goo.gl
  • 25
Konfederacja - darmowa woda? Wymysł lewactwa!
uciuuu
z google.com
  • -25

Komentarze (493)

najlepsze

Danuel
Danuel
24.04.2026, 18:48:35 via Wykop
  • 905
Od koronawirusa ograniczyłem wizyty w restauracjach tak o 90%. Okazało się, że polska branża gastronomiczna jest tak samo pełna januszexów jak wszystko jedno. Skoro mnie jebią na kasie to jestem przekonany, że tak samo mnie jebią na składnikach które stosują.
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

clown_world_order
clown_world_order
24.04.2026, 19:30:17 via Wykop
  • 533
@Danuel: kto pracował w gastro ten do restauracji nie chodzi
  • Odpowiedz
RKN_
RKN_
RKN_
25.04.2026, 10:37:31 via Android
  • 175
@Danuel: ja wpadam od czasu do czasu, ale oczywiście nawet najmilsza kelnerka nie może liczyć na mój napiwek ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
elo345
elo345
elo345
24.04.2026, 18:59:46 via Wykop
  • 558
Normalna cena, muszą sobie odbić po koronawirusie( ͡° ͜ʖ ͡°)
Choć bardziej zabawne jest 400 ml wody z cytryną za 22zł
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

ramirezvaca
ramirezvaca
25.04.2026, 04:27:24 via Wykop
  • 141
@elo345: 1,5l prawie 50 zł ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Pablo_roztrzepany
Pablo_roztrzepany
Pablo_roztrzepany
25.04.2026, 12:03:03 via Wykop
  • 79
@ramirezvaca bez kitu, treba uważać by się na jakąś kraftową lemoniade nie naciąć.
  • Odpowiedz
kristoflampart
kristoflampart
24.04.2026, 20:32:49 via Android
  • 254
Jak przestaniemy to brać,

Chyba jak przestaniemy tam chodzić. Ja przestałem, tak z dobre 20 lat temu. No ale skoro nie potraficie żyć bez restauracji to płaćcie i płaczcie.
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Jaciebie
Jaciebie
Jaciebie
25.04.2026, 11:24:31 via Wykop
  • 56
@Markok: Zajebiście silną. Branża już odczuwa skutki.
  • Odpowiedz
Adiqus
Adiqus
Adiqus
25.04.2026, 11:26:24 via Wykop
  • 61
@ty_O: życie to tylko knajpy? Możesz w każdy weekend organizować imprezę na chacie i wyjdzie taniej.
  • Odpowiedz
Wacekponadprawem
Wacekponadprawem
Wacekponadprawem
24.04.2026, 19:29:18 via Android
  • 207
Gorzej, że woda niewiele tańsza
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

talmudyczny_triumfalizm
talmudyczny_triumfalizm
25.04.2026, 10:41:44 via Android
  • 141
@Wacekponadprawem patrz pan a we Włoszech 1,5 euro wielki dzbanek i jeszcze cytryna pływa
  • Odpowiedz
PfefferWerfer
PfefferWerfer
25.04.2026, 11:36:27 via Wykop
  • 129
@talmudyczny_triumfalizm: @CzarnyOwiec

A w barze mlecznym obiad za 1/3 ceny kraftowego obiadu i do tego kranówka z dzbanka za darmo.

@kacappylon Z rok temu był nawet projekt ustawy żeby nakazać udostępnienie klientom restauracji 0,5L wody z kranu do posiłku bez dodatkowych kosztów skoro i tak lokale mają odbiory sanepidu i badania wody ale PSL zatopił ten projekt mówiąc że Polska nie jest gotowa na taką ustawę i oni jako
  • Odpowiedz
lesio_knz
lesio_knz
25.04.2026, 10:47:17 via Wykop
  • 177
Walcowane milion razy. Jak ludzie są w stanie przyjść i zapłacić, to ceny u Janusza będą wyciskać ich portfele jak cytrynę. Nie chodźcie tam gdzie jest drogo, albo ruchają ludzi na składnikach.
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

smk666
smk666
25.04.2026, 19:27:49 via Wykop
  • 12
wiekszosci ludzi się nie chce gotować, bo to wymaga pewnym minimalnych umiejętności, którym nie są w stanie sprostać


@LukasVanEldzej:
Znam może jedną osobę, dla której jedzenie poza domem byłoby domyślną formą żywienia - był to 25 letni banan w biurze, który jak gruchnęły lockdowny w 2020 to płakał, że nie wie co będzie jadł bo nie potrafi gotować i nawet garnka czy patelni nie ma w domu.
  • Odpowiedz
real_scoria
real_scoria
25.04.2026, 21:58:59 via Wykop
  • 3
2) dali się wkręcić, że w gastro jest hiper-super bo dobry kucharz (i nie wiedzą, że doby kucharz w Polsce zwykle oznacza, że nic nie marnuje i nawet z gównianych składników robi coś dobrego),


@kotas_przesmiewca: widać, że w gastro nie robiłeś.
Dobry kucharz to nie ćpun i przychodzi do pracy.
Tyle.
  • Odpowiedz
grappas
grappas
25.04.2026, 10:47:22 via Wykop
  • 122
Kto inny przyjdzie, kupi, w rączkę pocałuje. Polacy uwielbiają trwonić pieniądze na bzdury.
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

grappas
grappas
25.04.2026, 12:12:06 via Wykop
  • 29
@mareksa666: konsumpcjonizm - jak sama nazwa wskazuje - polega na przejadaniu kapitału.
  • Odpowiedz
grappas
grappas
25.04.2026, 15:16:00 via Wykop
  • 3
@mareksa666: hehe no :D
  • Odpowiedz
qajajaj
qajajaj
24.04.2026, 21:34:51 via Wykop
  • 55
Obiad za 35 zyla? To na pewno była restauracja?
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

mco111
mco111
25.04.2026, 10:43:33 via Wykop
  • 90
@qajajaj: A ile byś chciał dać za obiad? Ludzie, bez przesady.
  • Odpowiedz
bubub
bubub
25.04.2026, 10:57:20 via Wykop
  • 43
teraz standard to 60+ zl za danie glowne


@arcxa: To chyba też zależy gdzie, prawda? Mówimy o fancy restauracji czy "normalnej"? Bo w normalnej 60+ to nie jest żadna norma
  • Odpowiedz
Makavlani
Makavlani
25.04.2026, 11:02:15 via Wykop
  • 54
Trzeba bojkotować polskie gastro. Januszexy muszą dogorywać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

jerry-snow
jerry-snow
jerry-snow
25.04.2026, 13:59:10 via Android
  • -9
@Makavlani

Nikt nie bedzie dogorywal. Wy bedziecie gotowac sobie w domu, inni nadal beda chodzic do knajp
( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
LukasVanEldzej
LukasVanEldzej
LukasVanEldzej
25.04.2026, 17:40:06 via Wykop
  • -3
@jerry-snow: nawet Ci co gotują chodzą;) kwestia zdrowego rozsądku.
  • Odpowiedz
Morf
Morf
24.04.2026, 19:22:50 via Wykop
  • 53
Jak przestaniemy to brać, to może w końcu ktoś się ogarnie


@marcin-login: podniosą cenę do 20zł żeby mniejszy ruch zbilansować
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

markob
markob
markob
25.04.2026, 11:09:57 via Wykop
  • 51
Przypomnijcie sobie czemu memcen restaurator spruł sie o ustawe o darmowej wodzie w restauracjach.
"Bo nie kupio coli albo innego napoju!!!"
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

CzarnyOwiec
CzarnyOwiec
25.04.2026, 11:29:36 via Android
  • 25
@markob: dziwię się jak to uosobienie polskiego januszyzmu ma takie poparcie. Bo ,że Januszem go popierają to zrozumiałe, ale takie magazynowe "areczki" to mnie całkiem zaskakuje. To jakby małpy piłowały gałąź na jakiej siedzą...
  • Odpowiedz
PfefferWerfer
PfefferWerfer
25.04.2026, 11:39:47 via Wykop
  • 18
ale takie magazynowe "areczki" to mnie całkiem zaskakuje. To jakby małpy piłowały gałąź na jakiej siedzą...


@CzarnyOwiec: Dla nich to diabeł którego znają a jednocześnie uosobienie tego kim sami chcieliby się stać. Już za parę lat tyrki na magazynie kupią swoją ciężarówkę, zatrudnią areczka i będą wreszcie wyżej w hierarchii społecznej. Klasyczna psychologia więzienna gdzie koceni z dna drabiny społecznej sami bronią systemu w nadziei że oni będą mogli kocić
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 17
  • Strona 1 z 17
  • >

Hity

tygodnia

[MZ] Limity przyjęć na studia lekarskie nie będą zwiększane. "Nie ma potrzeby"
[MZ] Limity przyjęć na studia lekarskie nie będą zwiększane. "Nie ma potrzeby"
3213
Maja Chwalińska w finale Rolanda Garrosa!!
Maja Chwalińska w finale Rolanda Garrosa!!
3172
Wakacje zamieniły się w walkę o życie. Polak utknął w szpitalu na Filipinach.
Wakacje zamieniły się w walkę o życie. Polak utknął w szpitalu na Filipinach.
3108
Polacy nie chcą dopłacać do artystów. Miażdżące wyniki sondażu
Polacy nie chcą dopłacać do artystów. Miażdżące wyniki sondażu
3049
Deweloper nie dostal zgody na wycinkę starych dębów, więc powyrywał je.
Deweloper nie dostal zgody na wycinkę starych dębów, więc powyrywał je.
2623
Pokaż więcej

Powiązane tagi

  • #januszex
  • #heheszki
  • #pracbaza
  • #polska
  • #afera
  • #cebuladeals
  • #oszukujo
  • #allegro
  • #januszemarketingu
  • #praca
  • #biznes
  • #korposwiat
  • #kolchoz
  • #antykapitalizm
  • #gospodarka

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking