Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko166
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Lechista1990
Lechista1990

Lechista1990

Dołączył 4 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 138
  • Znaleziska 83
  • Mikroblog 55
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 0
Krs90
Krs90
14 godz. i 35 min temu
  • 72
#polityka #stanowski #kanalzero #bekazpisu #bekazprawakow #heheszki #mariuszariat
Ale mu pojechałeś, brawo Stano, dobrą robotę robisz, precz z lewactwem, precz z duopolem, dymisja, dymisja!

xDDD
Krs90 - #polityka #stanowski #kanalzero #bekazpisu #bekazprawakow #heheszki #mariusza...

źródło: obraz_2026-06-24_122837418

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Lechista1990
Lechista1990
Lechista1990 10 godz. i 51 min temu via Wykop
  • 0
@Stallion45: XDDDD przecież oni mają ponad 30% poparcia co Ty tam bredzisz o jednocyfrowym wyniku XDDD Was to już nie warto zamykać, Was trzeba leczyć.
  • Odpowiedz
yosemitesam
yosemitesam
20 godz. i 6 min temu
  • 230
#rosja #ukraina #wojna
Dzień dobry, kacapskie pachołki.
Podobno cały Krym aż huczy i wszyscy dyskutują tylko o jednym. Nie o braku żarcia w sklepach, nie o braku paliwa na stacjach, nie o braku prądu w gniazdkach, nie o braku wody w kranach, nie o braku turystów, nie o wyjazdach mieszkańców do Rosji, nie o dziesiątkach zniszczonych ciężarówek z zaopatrzeniem na trasie prowadzącej na półwysep, nie o
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Lechista1990
Lechista1990
Lechista1990 19 godz. i 5 min temu via Wykop
  • 99
@Haisenbberg: Ty czytac umiesz? XDDD napisal: kacapskie pacholki, nie kacapy. Czyli do kazdego kretyna co popiera rosje
  • Odpowiedz
JanDzbanPL
JanDzbanPL
22.06.2026, 12:47:59
  • 69
Już nawet ośrodek ciśnie Zelenskiego.
vikop.ua - ostatnie miejsce broniące UPA w polskim internecie
#ukraina #wojna #polityka
JanDzbanPL - Już nawet ośrodek ciśnie Zelenskiego.
vikop.ua - ostatnie miejsce bronią...

źródło: 1000021531

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Lechista1990
Lechista1990
Lechista1990 22.06.2026, 16:40:13 via Wykop
  • 0
@Volvereyne: ale trzeba byc debilem zeby krytyke/chwalenie Zelenskiego powiazac z Tuskiem
  • Odpowiedz
TakiSeLogin
TakiSeLogin
20.06.2026, 09:16:18
  • 55
#koty #dziwnekotki #smiesznekotki #kitku #gif
Patrzcie na tego wariata
TakiSeLogin - #koty #dziwnekotki #smiesznekotki #kitku #gif
Patrzcie na tego wariata

źródło: animation (3)

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Lechista1990
Lechista1990
Lechista1990 20.06.2026, 15:19:47 via Wykop
  • 1
@TakiSeLogin: j----e siersciuchy, z przewaga liczebna kazdy mocny
  • Odpowiedz
maciorqa
maciorqa
20.06.2026, 10:29:29
  • 85
#gothic
maciorqa - #gothic

źródło: HLL6xygWcAEV26j

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Lechista1990
Lechista1990
Lechista1990 20.06.2026, 15:17:29 via Wykop
  • 9
@maciorqa: jedyny legalny motyw pustynny jest z diablo 2
  • Odpowiedz
kamil-tika
kamil-tika
19.06.2026, 23:45:09
  • 36
Tusek ma swoje priorytety xD

kamil-tika - Tusek ma swoje priorytety xD
SPOILER

źródło: images

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Lechista1990
Lechista1990
Lechista1990 20.06.2026, 08:57:30 via Wykop
  • 1
@Zlota44_prawem_nie_towarem: No ale przecież to Bąkiewicz nienawidzi Polski, prześledź jego poczynania to bez zawahania uznasz że to zdrajca. Niemiecka policja zrobiła dobrą robotę. Tyle w temacie, co Tusk miał więcej zdziałać? Poza tym takim nikim jak Bąkiewicz to potężny Pan Premier nie będzie się interesować bo to nie ta liga. Pozdrawiam.
  • Odpowiedz
Lechista1990
Lechista1990
Lechista1990 20.06.2026, 09:11:38 via Wykop
  • 1
@Zlota44_prawem_nie_towarem: No niestety, polska prawica uwielbia tanich pracowników więc naściągali nam tego z Bangladeszu i masz teraz beżowo na ulicach. Marsze lgbt? czym to się różni od innych parad? idą sobie ludzie i c--j z nimi. Co do cieszenia się z w-------u, nie wiem o co chodzi, bo patrioci polscy przestrzegają prawa i nie ma powodu żeby ich bić. Patriota dba o swój kraj, więc nikt kto popiera polską prawicę
  • Odpowiedz

439

Pieszy został potrącony przez nastolatka na hulajnodze, a po miesiącu dostał mandat

Pieszy został potrącony przez nastolatka na hulajnodze, a po miesiącu dostał mandat

Pieszy ma zawsze pierwszeństwo, zwłaszcza na chodniku? Chyba każdy z nas tak pomyśli. W ten sposób myślał także pan Robe

starnak
z
bezprawnik.pl
dodany: 18.06.2026, 11:56:07
  • 109
  • #
    hulajnoga
  • #
    pieszy
  • #
    policja
  • #
    nastolatki
  • #
    mandat
Lechista1990
Lechista1990
Lechista1990 19.06.2026, 07:54:53 via Wykop
  • 10
@mocten: przecież sąd może wykluczyć wideo z dowodów i cyk, pan policjant ma zawsze rację

1886

Cały zarząd warszawskiego Szpitala Południowego został odwołany.

Cały zarząd warszawskiego Szpitala Południowego został odwołany.

Cały zarząd warszawskiego Szpitala Południowego został odwołany - przekazał w czwartek prezydent stolicy Rafał Trzaskowski. Decyzja zapadła na wniosek włodarza miasta.

ocynkowanyodpornynahejt
z
wydarzenia.interia.pl
dodany: 18.06.2026, 14:38:42
  • 269
  • #
    sluzbazdrowia
  • #
    nfz
  • #
    lekarz
  • #
    szpital
Lechista1990
Lechista1990
Lechista1990 18.06.2026, 16:59:16 via Wykop
  • 4
@Latarenko: milo ze zauwazasz ze „usmiechnieci” sa madrzejsi. Cieszy ich wyciaganie konsekwencji za przewaly, pisiory ciesza sie jak ich partia kradnie
Lechista1990
Lechista1990
Lechista1990 18.06.2026, 17:56:04 via Wykop
  • -1
@Latarenko: nie jestem uśmiechnięty. jeszcze mi się nie zdarzyło zagłosować na Donalda, po prostu obiektywnie patrząc pis jest dużo bardziej szkodliwy. nie ma sensu z tym dyskutować
Lechista1990
Lechista1990
Lechista1990 18.06.2026, 20:24:17 via Wykop
  • 0
@Latarenko: Nie wiem kto to ten Słowik, ale to jest dobre podejście. Tylko, że cały pis by musiał mieć zakaz sprawowania ważnej funkcji. Mam nadzieję, że ten pan ostro ciśnie wszystkich rządzących za covidowe kradzieże

491

Rząd chce podnieść "podatek cukrowy". Opłata ma wzrosnąć nawet 10-krotnie

Rząd chce podnieść "podatek cukrowy". Opłata ma wzrosnąć nawet 10-krotnie

Opłata za zawartość dodatku kofeiny lub tauryny w napojach ma wzrosnąć z 0,10 zł do 1,00 zł, Wszystko oczywiście w trosce o zdrowie obywateli

Zenon_Zabawny
z
poradnikhandlowca.com.pl
dodany: 17.06.2026, 10:15:53
  • 161
  • #
    podatekcukrowy
  • #
    podatki
  • #
    cola
  • #
    polityka
Lechista1990
Lechista1990
Lechista1990 17.06.2026, 14:05:59 via Wykop
  • 8
@Cactushead: co to znaczy zaczynaja? Kazdy rzad po kolei wprowadza nowe podatki zeby nas zruchac
Lechista1990
Lechista1990
Lechista1990 18.06.2026, 08:00:57 via Wykop
  • 0
@chilon: coś mi się wydaje, że to Ty wyszedłeś na prostego człowieka. Podatki są potrzebne to wiadomo. Natomiast wprowadzanie nowych, bo przejedzono budżet trzeba krytykować. Jeśli Twoim rozwiązaniem na otyłość jest zabranie ludziom pieniędzy, żeby nie było ich stać na niezdrowe rzeczy no to nie ma co gadać.

465

PiS zamieścił podatek od aut spalinowych w KPO, a rząd Tuska go wykreśla

...a Bruksela akceptuje, a beton zamiast wkurzać się na PiS, wali fikoły, że to pewnie ustawka. W każdym razie nie będzie podatku od spalinówek. KPO tego nie wymaga. Możemy aplikowac po kolejną transzę.

dict
z
biznes.interia.pl
dodany: 12.06.2026, 14:51:07
  • 48
  • #
    polityka
  • #
    biurokracja
  • #
    podatki
  • #
    spalinowe
  • #
    polska
Lechista1990
Lechista1990
Lechista1990 12.06.2026, 19:49:21 via Wykop
  • -6
@xer2--her: ladne urojenia. Nikt tu nie chwali tuska. Cos dobrego zrobiono to sie chwali. Ty jestes jak moj stary, w zyciu mu nie przejdzie przez gardlo ze obecny rzad zrobil cos dobrze.

365

NAGRYWASZ? DAJ MI TO! KONWOJENCI W AKCJI)

NAGRYWASZ? DAJ MI TO! KONWOJENCI W AKCJI)

Miejsce: ul.Gdańska w Bydgoszczy Materiał powstał w celach edukacyjnych, aby uświadomić kierowcom, jak duże zagrożenie i chaos stwarzają ich nielegalne manewry po chodniku.

aldi7x
z
youtube.com
dodany: 10.06.2026, 08:51:27
  • 180
  • #
    konfitura
  • #
    samochodoza
  • #
    wolnechodniki
Lechista1990
Lechista1990
Lechista1990 11.06.2026, 07:55:12 via Wykop
  • 1
@zaq22: czyli na czerwonym można jeździć dopóki nic się nie stanie? przekraczać prędkość można do 300 dopóki nic się nie stanie? jesteś debilem
kecajek
kecajek
08.06.2026, 21:50:44
  • 48
No właśnie. Czemu są dwie dziury w nosie, a nie jedna?
#humorobrazkowy #pytaniedoeksperta
kecajek - No właśnie. Czemu są dwie dziury w nosie, a nie jedna? 
#humorobrazkowy #py...

źródło: nos

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Lechista1990
Lechista1990
Lechista1990 09.06.2026, 09:39:06 via Wykop
  • 0
@niegwynebleid: no to ja mam lepsze pytanie, dlaczego nie mamy ich wiecej. Moglyby dluzej odpoczywac
  • Odpowiedz
Lechista1990
Lechista1990
Lechista1990 09.06.2026, 09:46:38 via Wykop
  • 0
@niegwynebleid: no 2 serca to moze by sobie jakos przeszkadzaly czy cos. To tylko pompa, podlacz 2 z roznym cisnieniem i tetnem i wyjdzie chujnia. Trzecia dziurka w nosie jest jak najbardziej wskazana
  • Odpowiedz

293

Przejęcie TVN coraz bliżej

Paramount Skydance wystąpił do Komisji Europejskiej o zgodę na przejęcie Warner Bros. Discovery, właściciela m.in. TVN wynika z dokumentów opublikowanych przez KE. Unijny regulator antymonopolowy ma wstępnie wydać decyzję w sprawie transakcji do 7 lipca.

VoxClamantisInDeserto
z
wszystkoconajwazniejsze.pl
dodany: 04.06.2026, 09:38:22
  • 126
  • #
    tvn
  • #
    polska
  • #
    media
  • #
    wydarzenia
  • #
    europa
  • #
    telewizja
Lechista1990
Lechista1990
Lechista1990 05.06.2026, 10:10:28 via Wykop
  • 15
@tomasz-aleksander-barania: i te projekcje, ze jak ktos krytykuje pis to na pewno oglada tvn. Pieknie wam idzie walka z wymyslonymi wrogami
Lechista1990
Lechista1990
Lechista1990 05.06.2026, 10:18:00 via Wykop
  • -2
@giorgioborgio: ale debil. Papiez cisnie po trampie, lewaki maja w dupie to przejecie, kazdy normalny czlowiek nie odczuwa zadnych emocji czytajac o tym przejeciu, a jedynie wybitnie podekscytowani sa prawicowcy.

665

Tylko Rumunia ma gorzej. Eksperci: Polska traci kontrolę nad zadłużeniem

Tylko Rumunia ma gorzej. Eksperci: Polska traci kontrolę nad zadłużeniem

W ciągu trzech lat stan finansów publicznych uległ pogorszeniu, relacja deficytu została zwiększona o 3,9 pkt. proc. PKB. Miniony rok okazał się także czwartym z rzędu, w którym wzrastał deficyt względem PKB - wynika z raportu Instytutu Finansów Publicznych.

VoxClamantisInDeserto
z
bankier.pl
dodany: 02.06.2026, 17:52:36
  • 211
  • #
    polska
  • #
    finanse
  • #
    rumunia
  • #
    gospodarka
  • #
    ekonomia
  • #
    wydarzenia
Lechista1990
Lechista1990
Lechista1990 03.06.2026, 05:51:53 via Wykop
  • -5
@pro_meth: nie ma sensu tłumaczyć, główna to psychiatryk. jakim trzeba być debilem j-----m, żeby stwierdzić że to teraz nagle się stało, podczas gdy to rośnie od dawna. ale wszsytko zaspamowane że tusk źle a pisiurki dobre no xddd, nie ma nadziei :<

509

Znalazłeś butelkę i oddałeś do butelkomatu? Fiskus żąda 12% podatku

Znalazłeś butelkę i oddałeś do butelkomatu? Fiskus żąda 12% podatku

Pamiętacie rekordzistę z Krakowa, który zebrał 5 tysięcy butelek i dostał 2400 zł zwrotu, a Minister Klimatu stawiała go za wzór? Według nowej interpretacji Ministerstwa Finansów, mężczyzna popełnił przestępstwo skarbowe, bo od zarobku nie odprowadził 12% PIT. MF twierdzi, że zbieranie butelek z kos

FXMAG
z
fxmag.pl
dodany: 02.06.2026, 13:18:10
  • 110
  • #
    polska
  • #
    afera
  • #
    technologia
  • #
    wiadomosci
  • #
    informacje
  • #
    wydarzenia
Lechista1990
Lechista1990
Lechista1990 02.06.2026, 16:09:06 via Wykop
  • 0
@Kamik-wawa: no ale o co chodzi, nic się w tej kwestii nie zmieniło... jeśli prawo tak wskazuje to trzeba je zmienić, a nie wyzywać od złodziei tych co je respektują.
codziennaKasia
codziennaKasia
codziennaKasia
02.06.2026, 05:44:14
  • 45
Patrzcie jakiego ładnego ruskiego trolla upolowałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@salo91

#wojna #rosja #ukraina
codziennaKasia - Patrzcie jakiego ładnego ruskiego trolla upolowałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@sa...

źródło: image

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Lechista1990
Lechista1990
Lechista1990 02.06.2026, 09:29:41 via Wykop
  • 0
@meandmymonkey: Nie chodzi o poprawność językową, tylko po prostu nikt tak nie mówi, więc można wysnuć wniosek, że to jakaś ruska k---a pisze z translatorem.
  • Odpowiedz
saviour
saviour
01.06.2026, 19:04:57
  • 353
Bartosz Cichocki (jeden z dwóch ambasadorów państw, którzy pozostali w Kijowie, kiedy wszyscy myśleli że to koniec) przekazał PAP, że zwrócił przyznane mu w czerwcu 2022 roku ukraińskie odznaczenie „Za zasługi”, wręczone przez prezydenta Wołodymyra Zełenskiego. Zaznaczył, że decyzja ma związek z działaniami Zełenskiego „honorującymi UPA”. Baza. #ukraina #rosja #polska #wojna
saviour - Bartosz Cichocki (jeden z dwóch ambasadorów państw, którzy pozostali w Kijo...

źródło: Bartosz_Cichocki

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Lechista1990
Lechista1990
Lechista1990 02.06.2026, 05:42:38 via Wykop
  • 0
@washington: jak konfokoroniarze kogoś wyzywają to zazwyczaj oznacza, że to ktoś porządny
  • Odpowiedz
RetorykaPisowska
RetorykaPisowska
01.06.2026, 08:22:30
  • 294
Powiem wam, że ubiegłoroczne wybory okazały się najtragiczniejsze w historii Polski po 1989. Tylko sam nie wiem co było gorsze, to że wygral człowiek z kartoteką jakiej nie powstydziłby się kryminalista czy to, że poparcie 6% zdobył ktoś kto jest jawną agenturą kremla a polaczki jeszcze się cieszą z tego.

#polityka #bekazpisu #bekazprawakow
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Lechista1990
Lechista1990
Lechista1990 01.06.2026, 12:26:52 via Wykop
  • 4
@PowiatowyBanan: przeciez jest dokladnie odwrotnie. Nie znajdziesz nigdzie poza tv republika dzielenia Polski, plucia na innych i wyzwisk. Nawet ostatnio kaczor mowil ze geje to patologia no to kto tu wyzywa? Znajdz mi 1 wypowiedz tuska gdzie obraza ludzi albo jakas wypowiedz z telewizji na takim poziomie w strone pisowcow. Nie ma, to oni powoduja caly podzial i nienawisc w narodzie. To pis polaryzuje spoleczenstwo, pokazuje kto moze sie uwazac
  • Odpowiedz
Lechista1990
Lechista1990
Lechista1990 01.06.2026, 12:40:25 via Wykop
  • 1
@PowiatowyBanan: a wrzuc jakies przykladowe. Chetnie sie zapoznam i zmienie zdanie. Jak napiszesz - sam se znajdz to bedzie oznaczac ze nie ma takich.
  • Odpowiedz
Lechista1990
Lechista1990
Lechista1990 01.06.2026, 13:07:26 via Wykop
  • 0
@PowiatowyBanan: ogolniki i brak argumentow… kto tu ze sciana rozmawia. Sok z buraka porownujesz do ogolnopolskiej telewizji no to ladnie. A co do corki prezydenta to nikt jej nie atakowal chyba ze tutaj wrzucisz jakies wypowiedzi telewizji, dziennikarzy albo politykow to zmienie zdanie bardzo chetnie. No ale to trzeba konkretow a Ty sobie rzucasz puste frazesy jak w tv republika i jestes z siebie dumny. No gdzie te argumenty, no
  • Odpowiedz
emerald-city
emerald-city
01.06.2026, 09:22:17
  • 454
Mnie to tak w-----a, że na takie gnidy jak ten Woś ktokolwiek głosował
W głowie mi się nie mieści, że ktoś idzie na wybory i stwierdza, że głos na takich złodziei to jest zajebista decyzja xD
#polityka #bekazpisu
emerald-city - Mnie to tak w-----a, że na takie gnidy jak ten Woś ktokolwiek głosował...

źródło: 1000012802

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Lechista1990
Lechista1990
Lechista1990 01.06.2026, 12:15:39 via Wykop
  • 2
@emerald-city: czy ten kretyn polajkowal wlasny wpis XDDD
  • Odpowiedz

749

Skumulowany wzrost cen żywności w Polsce jeden z najwyższych w UE

Skumulowany wzrost cen żywności w Polsce jeden z najwyższych w UE

Na Węgrzech wskaźnik wynosi 204,56, co oznacza, że ceny żywności od 2015 r. więcej niż się podwoiły. W Estonii sięga 180, na Litwie 177, w Polsce 174. We Francji to 135.

kenai
z
pl.euronews.com
dodany: 31.05.2026, 07:03:54
  • 99
  • #
    ceny
  • #
    inflacja
  • #
    ekonomia
  • #
    polska
  • #
    wiadomosci
Lechista1990
Lechista1990
Lechista1990 31.05.2026, 19:37:41 via Wykop
  • 0
@debiec: w jaki sposób wyszło ci że pis i po mają taką samą winę za przedział 2015-2026? po oderwaniu pisu od władzy ceny praktycznie stoją w miejscu
Lechista1990
Lechista1990
Lechista1990 31.05.2026, 19:45:21 via Wykop
  • 2
@debiec: Ty masz jakiś wylew? Jakie tuskoboty. Jacy fajnopolacy. Typ Ci napisał że kiedyś było tanio, ale wtedy pensja wynosiła 1300 zł a Ty mu jakąś brygadę przywołujesz. Ten bełkot brzmi jak z psychiatryka. Pis był 100 razy gorszy więc od razu wiemy od kogo Ty jesteś.
Lechista1990
Lechista1990
Lechista1990 01.06.2026, 06:15:15 via Wykop
  • -3
@debiec: jestes za glupi zeby cie obrazic wiec tylko zycze milego dnia i nie chce brac udzialu w twojej schizofrenii
Lechista1990
Lechista1990
Lechista1990 01.06.2026, 07:57:31 via Wykop
  • -2
@Smirko: tak, pis byl obiektywnie gorszy od po i jak ktos jest w stanie obiektywnie ocenic sytuacje to tak stwierdzi. Nigdy wiecej smietnika pisowskiego w Polsce. Codzienne afery finansowe na miliony porownujesz do drobnicy. Za same kopertowe wybory, fundusz sprawiedliwosc i panstwo milicyjne w czasach covidowych powinni wszyscy siedziec.
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Strona 1 z 4
  • >

XXX

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking