Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko172
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Lechista1990
Lechista1990

Lechista1990

Dołączył 4 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 126
  • Znaleziska 78
  • Mikroblog 48
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 0

244

Rząd chce podnieść "podatek cukrowy". Opłata ma wzrosnąć nawet 10-krotnie

Rząd chce podnieść "podatek cukrowy". Opłata ma wzrosnąć nawet 10-krotnie

Opłata za zawartość dodatku kofeiny lub tauryny w napojach ma wzrosnąć z 0,10 zł do 1,00 zł, Wszystko oczywiście w trosce o zdrowie obywateli

Zenon_Zabawny
z
poradnikhandlowca.com.pl
dodany: 4 godz. i 58 min temu
  • 98
  • #
    podatekcukrowy
  • #
    podatki
  • #
    cola
  • #
    polityka
Lechista1990
Lechista1990
Lechista1990 1 godz. i 8 min temu via Wykop
  • 3
@Cactushead: co to znaczy zaczynaja? Kazdy rzad po kolei wprowadza nowe podatki zeby nas zruchac

464

PiS zamieścił podatek od aut spalinowych w KPO, a rząd Tuska go wykreśla

...a Bruksela akceptuje, a beton zamiast wkurzać się na PiS, wali fikoły, że to pewnie ustawka. W każdym razie nie będzie podatku od spalinówek. KPO tego nie wymaga. Możemy aplikowac po kolejną transzę.

dict
z
biznes.interia.pl
dodany: 12.06.2026, 14:51:07
  • 48
  • #
    polityka
  • #
    biurokracja
  • #
    podatki
  • #
    spalinowe
  • #
    polska
Lechista1990
Lechista1990
Lechista1990 12.06.2026, 19:49:21 via Wykop
  • -6
@xer2--her: ladne urojenia. Nikt tu nie chwali tuska. Cos dobrego zrobiono to sie chwali. Ty jestes jak moj stary, w zyciu mu nie przejdzie przez gardlo ze obecny rzad zrobil cos dobrze.

364

NAGRYWASZ? DAJ MI TO! KONWOJENCI W AKCJI)

NAGRYWASZ? DAJ MI TO! KONWOJENCI W AKCJI)

Miejsce: ul.Gdańska w Bydgoszczy Materiał powstał w celach edukacyjnych, aby uświadomić kierowcom, jak duże zagrożenie i chaos stwarzają ich nielegalne manewry po chodniku.

aldi7x
z
youtube.com
dodany: 10.06.2026, 08:51:27
  • 178
  • #
    konfitura
  • #
    samochodoza
  • #
    wolnechodniki
Lechista1990
Lechista1990
Lechista1990 11.06.2026, 07:55:12 via Wykop
  • 1
@zaq22: czyli na czerwonym można jeździć dopóki nic się nie stanie? przekraczać prędkość można do 300 dopóki nic się nie stanie? jesteś debilem
kecajek
kecajek
08.06.2026, 21:50:44
  • 48
No właśnie. Czemu są dwie dziury w nosie, a nie jedna?
#humorobrazkowy #pytaniedoeksperta
kecajek - No właśnie. Czemu są dwie dziury w nosie, a nie jedna? 
#humorobrazkowy #py...

źródło: nos

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Lechista1990
Lechista1990
Lechista1990 09.06.2026, 09:39:06 via Wykop
  • 0
@niegwynebleid: no to ja mam lepsze pytanie, dlaczego nie mamy ich wiecej. Moglyby dluzej odpoczywac
  • Odpowiedz
Lechista1990
Lechista1990
Lechista1990 09.06.2026, 09:46:38 via Wykop
  • 0
@niegwynebleid: no 2 serca to moze by sobie jakos przeszkadzaly czy cos. To tylko pompa, podlacz 2 z roznym cisnieniem i tetnem i wyjdzie chujnia. Trzecia dziurka w nosie jest jak najbardziej wskazana
  • Odpowiedz

293

Przejęcie TVN coraz bliżej

Paramount Skydance wystąpił do Komisji Europejskiej o zgodę na przejęcie Warner Bros. Discovery, właściciela m.in. TVN wynika z dokumentów opublikowanych przez KE. Unijny regulator antymonopolowy ma wstępnie wydać decyzję w sprawie transakcji do 7 lipca.

VoxClamantisInDeserto
z
wszystkoconajwazniejsze.pl
dodany: 04.06.2026, 09:38:22
  • 126
  • #
    tvn
  • #
    polska
  • #
    media
  • #
    wydarzenia
  • #
    europa
  • #
    telewizja
Lechista1990
Lechista1990
Lechista1990 05.06.2026, 10:10:28 via Wykop
  • 15
@tomasz-aleksander-barania: i te projekcje, ze jak ktos krytykuje pis to na pewno oglada tvn. Pieknie wam idzie walka z wymyslonymi wrogami
Lechista1990
Lechista1990
Lechista1990 05.06.2026, 10:18:00 via Wykop
  • -2
@giorgioborgio: ale debil. Papiez cisnie po trampie, lewaki maja w dupie to przejecie, kazdy normalny czlowiek nie odczuwa zadnych emocji czytajac o tym przejeciu, a jedynie wybitnie podekscytowani sa prawicowcy.

665

Tylko Rumunia ma gorzej. Eksperci: Polska traci kontrolę nad zadłużeniem

Tylko Rumunia ma gorzej. Eksperci: Polska traci kontrolę nad zadłużeniem

W ciągu trzech lat stan finansów publicznych uległ pogorszeniu, relacja deficytu została zwiększona o 3,9 pkt. proc. PKB. Miniony rok okazał się także czwartym z rzędu, w którym wzrastał deficyt względem PKB - wynika z raportu Instytutu Finansów Publicznych.

VoxClamantisInDeserto
z
bankier.pl
dodany: 02.06.2026, 17:52:36
  • 211
  • #
    polska
  • #
    finanse
  • #
    rumunia
  • #
    gospodarka
  • #
    ekonomia
  • #
    wydarzenia
Lechista1990
Lechista1990
Lechista1990 03.06.2026, 05:51:53 via Wykop
  • -5
@pro_meth: nie ma sensu tłumaczyć, główna to psychiatryk. jakim trzeba być debilem j-----m, żeby stwierdzić że to teraz nagle się stało, podczas gdy to rośnie od dawna. ale wszsytko zaspamowane że tusk źle a pisiurki dobre no xddd, nie ma nadziei :<

509

Znalazłeś butelkę i oddałeś do butelkomatu? Fiskus żąda 12% podatku

Znalazłeś butelkę i oddałeś do butelkomatu? Fiskus żąda 12% podatku

Pamiętacie rekordzistę z Krakowa, który zebrał 5 tysięcy butelek i dostał 2400 zł zwrotu, a Minister Klimatu stawiała go za wzór? Według nowej interpretacji Ministerstwa Finansów, mężczyzna popełnił przestępstwo skarbowe, bo od zarobku nie odprowadził 12% PIT. MF twierdzi, że zbieranie butelek z kos

FXMAG
z
fxmag.pl
dodany: 02.06.2026, 13:18:10
  • 110
  • #
    polska
  • #
    afera
  • #
    technologia
  • #
    wiadomosci
  • #
    informacje
  • #
    wydarzenia
Lechista1990
Lechista1990
Lechista1990 02.06.2026, 16:09:06 via Wykop
  • 0
@Kamik-wawa: no ale o co chodzi, nic się w tej kwestii nie zmieniło... jeśli prawo tak wskazuje to trzeba je zmienić, a nie wyzywać od złodziei tych co je respektują.
codziennaKasia
codziennaKasia
codziennaKasia
02.06.2026, 05:44:14
  • 45
Patrzcie jakiego ładnego ruskiego trolla upolowałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@salo91

#wojna #rosja #ukraina
codziennaKasia - Patrzcie jakiego ładnego ruskiego trolla upolowałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@sa...

źródło: image

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Lechista1990
Lechista1990
Lechista1990 02.06.2026, 09:29:41 via Wykop
  • 0
@meandmymonkey: Nie chodzi o poprawność językową, tylko po prostu nikt tak nie mówi, więc można wysnuć wniosek, że to jakaś ruska k---a pisze z translatorem.
  • Odpowiedz
saviour
saviour
01.06.2026, 19:04:57
  • 353
Bartosz Cichocki (jeden z dwóch ambasadorów państw, którzy pozostali w Kijowie, kiedy wszyscy myśleli że to koniec) przekazał PAP, że zwrócił przyznane mu w czerwcu 2022 roku ukraińskie odznaczenie „Za zasługi”, wręczone przez prezydenta Wołodymyra Zełenskiego. Zaznaczył, że decyzja ma związek z działaniami Zełenskiego „honorującymi UPA”. Baza. #ukraina #rosja #polska #wojna
saviour - Bartosz Cichocki (jeden z dwóch ambasadorów państw, którzy pozostali w Kijo...

źródło: Bartosz_Cichocki

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Lechista1990
Lechista1990
Lechista1990 02.06.2026, 05:42:38 via Wykop
  • 0
@washington: jak konfokoroniarze kogoś wyzywają to zazwyczaj oznacza, że to ktoś porządny
  • Odpowiedz
RetorykaPisowska
RetorykaPisowska
01.06.2026, 08:22:30
  • 294
Powiem wam, że ubiegłoroczne wybory okazały się najtragiczniejsze w historii Polski po 1989. Tylko sam nie wiem co było gorsze, to że wygral człowiek z kartoteką jakiej nie powstydziłby się kryminalista czy to, że poparcie 6% zdobył ktoś kto jest jawną agenturą kremla a polaczki jeszcze się cieszą z tego.

#polityka #bekazpisu #bekazprawakow
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Lechista1990
Lechista1990
Lechista1990 01.06.2026, 12:26:52 via Wykop
  • 4
@PowiatowyBanan: przeciez jest dokladnie odwrotnie. Nie znajdziesz nigdzie poza tv republika dzielenia Polski, plucia na innych i wyzwisk. Nawet ostatnio kaczor mowil ze geje to patologia no to kto tu wyzywa? Znajdz mi 1 wypowiedz tuska gdzie obraza ludzi albo jakas wypowiedz z telewizji na takim poziomie w strone pisowcow. Nie ma, to oni powoduja caly podzial i nienawisc w narodzie. To pis polaryzuje spoleczenstwo, pokazuje kto moze sie uwazac
  • Odpowiedz
Lechista1990
Lechista1990
Lechista1990 01.06.2026, 12:40:25 via Wykop
  • 1
@PowiatowyBanan: a wrzuc jakies przykladowe. Chetnie sie zapoznam i zmienie zdanie. Jak napiszesz - sam se znajdz to bedzie oznaczac ze nie ma takich.
  • Odpowiedz
Lechista1990
Lechista1990
Lechista1990 01.06.2026, 13:07:26 via Wykop
  • 0
@PowiatowyBanan: ogolniki i brak argumentow… kto tu ze sciana rozmawia. Sok z buraka porownujesz do ogolnopolskiej telewizji no to ladnie. A co do corki prezydenta to nikt jej nie atakowal chyba ze tutaj wrzucisz jakies wypowiedzi telewizji, dziennikarzy albo politykow to zmienie zdanie bardzo chetnie. No ale to trzeba konkretow a Ty sobie rzucasz puste frazesy jak w tv republika i jestes z siebie dumny. No gdzie te argumenty, no
  • Odpowiedz
emerald-city
emerald-city
01.06.2026, 09:22:17
  • 454
Mnie to tak w-----a, że na takie gnidy jak ten Woś ktokolwiek głosował
W głowie mi się nie mieści, że ktoś idzie na wybory i stwierdza, że głos na takich złodziei to jest zajebista decyzja xD
#polityka #bekazpisu
emerald-city - Mnie to tak w-----a, że na takie gnidy jak ten Woś ktokolwiek głosował...

źródło: 1000012802

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Lechista1990
Lechista1990
Lechista1990 01.06.2026, 12:15:39 via Wykop
  • 2
@emerald-city: czy ten kretyn polajkowal wlasny wpis XDDD
  • Odpowiedz

749

Skumulowany wzrost cen żywności w Polsce jeden z najwyższych w UE

Skumulowany wzrost cen żywności w Polsce jeden z najwyższych w UE

Na Węgrzech wskaźnik wynosi 204,56, co oznacza, że ceny żywności od 2015 r. więcej niż się podwoiły. W Estonii sięga 180, na Litwie 177, w Polsce 174. We Francji to 135.

kenai
z
pl.euronews.com
dodany: 31.05.2026, 07:03:54
  • 99
  • #
    ceny
  • #
    inflacja
  • #
    ekonomia
  • #
    polska
  • #
    wiadomosci
Lechista1990
Lechista1990
Lechista1990 31.05.2026, 19:37:41 via Wykop
  • 0
@debiec: w jaki sposób wyszło ci że pis i po mają taką samą winę za przedział 2015-2026? po oderwaniu pisu od władzy ceny praktycznie stoją w miejscu
Lechista1990
Lechista1990
Lechista1990 31.05.2026, 19:45:21 via Wykop
  • 2
@debiec: Ty masz jakiś wylew? Jakie tuskoboty. Jacy fajnopolacy. Typ Ci napisał że kiedyś było tanio, ale wtedy pensja wynosiła 1300 zł a Ty mu jakąś brygadę przywołujesz. Ten bełkot brzmi jak z psychiatryka. Pis był 100 razy gorszy więc od razu wiemy od kogo Ty jesteś.
Lechista1990
Lechista1990
Lechista1990 01.06.2026, 06:15:15 via Wykop
  • -3
@debiec: jestes za glupi zeby cie obrazic wiec tylko zycze milego dnia i nie chce brac udzialu w twojej schizofrenii
Lechista1990
Lechista1990
Lechista1990 01.06.2026, 07:57:31 via Wykop
  • -2
@Smirko: tak, pis byl obiektywnie gorszy od po i jak ktos jest w stanie obiektywnie ocenic sytuacje to tak stwierdzi. Nigdy wiecej smietnika pisowskiego w Polsce. Codzienne afery finansowe na miliony porownujesz do drobnicy. Za same kopertowe wybory, fundusz sprawiedliwosc i panstwo milicyjne w czasach covidowych powinni wszyscy siedziec.

463

Afera X-Kom: Obity HW-Q990C. Sklep każe mi kłamać i wrobić kuriera.

Afera X-Kom: Obity HW-Q990C. Sklep każe mi kłamać i wrobić kuriera.

Krótka historia o tym, jak @x-kom sprzedaje elektrośmieci jako sprzęt poleasingowy/outletowy, próbuje wrobić kuriera w uszkodzenia, a na koniec każe odsyłać ciężki gabaryt w rozdartym kartonie. TL;DR: Kupiłem flagowy soundbar Samsung HW-Q990C z outletu X-Kom.

mrmax241
z
wykop.pl
dodany: 28.05.2026, 19:56:37
  • 113
  • #
    xkom
  • #
    afera
  • #
    oszukujo
  • #
    audio
  • #
    januszebiznesu
  • #
    prawo
Lechista1990
Lechista1990
Lechista1990 29.05.2026, 21:10:22 via Wykop
  • 4
@1337KiNG: Dziwaczne podejście. Sprzedawcy na pewno lubią wciskać Ci byle g---o, a Ty się cieszysz. Niestety dla nich, normalni ludzie chcą otrzymać to za co płacą. Jak jest napisane że tylko opakowanie nie jest oryginalne, a wszystko inne nówka to tak ma być i tyle. A takie oszustwo to bezsensowne tracenie czasu klienta.
adam-kminek
adam-kminek
adam-kminek
27.05.2026, 13:37:17
  • 303
Ja pier... nie wierzę, że oni zrobią galę UFC na trawniku Białego Domu by uczcić 250 rocznicę powstania swojego kraju xDDD
#antykapitalizm #usa #trump #bekazprawakow #polityka
adam-kminek - Ja pier... nie wierzę, że oni zrobią galę UFC na trawniku Białego Domu ...

źródło: dsbgdfb

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Lechista1990
Lechista1990
Lechista1990 27.05.2026, 15:54:30 via Wykop
  • 1
@b_milejkowski: no ale on ma racje. Zycie w swiecie ze cos „byloby” to sa wlasnie urojenia bo nic tskiego sie nie wydarzylo, no moze w twojej wyobrazni ewentualnie, a fakt jest jeden, trump to debil
  • Odpowiedz

76

Na zielonej wyspie każdy zasługuje by być w drugim progu

Na zielonej wyspie każdy zasługuje by być w drugim progu

Ministerstwo Finansów podsumowało - 10% Polaków wpadło w drugi próg. Warto zauważyć, że mający ulgi na dzieci czy rehabilitacyjne także mogliby wpaść, gdyby nie one

Bordomir
z
money.pl
dodany: 26.05.2026, 16:58:08
  • 24
  • #
    gospodarka
  • #
    finanse
  • #
    ekonomia
  • #
    polskatuska
  • #
    tusk
Lechista1990
Lechista1990
Lechista1990 27.05.2026, 06:44:05 via Wykop
  • -2
@Bordomir: hm a co ma oplacanie jasia kapeli z oplaty reprograficzej, do podatku dochodowego? Moze porozmawiamy ile podatkow poprzednia wladza wprowadzila a jak malo obecna? Sam cukrowy od napojow to pokazna sumka.
Afrobiker
Afrobiker
24.05.2026, 15:58:12
  • 254
#heheszki #krakow
Tak bardzo zachęcał do zostania w domu że nawet siebie nie przekonał ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) #polityka
Afrobiker - #heheszki #krakow
Tak bardzo zachęcał do zostania w domu że nawet siebie ...

źródło: 1000031402

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Lechista1990
Lechista1990
Lechista1990 24.05.2026, 17:56:43 via Wykop
  • 1
@Afrobiker: i przez takich ludzi internet jest smietnikiem takim jak ty. Naklamac, manipulować i jechac dalej
  • Odpowiedz
DrTRAPH0USE
DrTRAPH0USE
24.05.2026, 13:05:58
  • 147
Słuchałem wiadomości w #rmffm i ani słowa o Referendum xD wazniejsze bylo powiedzieć o meczu Wieczystej Kraków
#krakow #referendum #polityka
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Lechista1990
Lechista1990
Lechista1990 24.05.2026, 16:31:40 via Wykop
  • 2
@DrTRAPH0USE: przeciez Ci wytlumaczyli ze to lokalna sprawa i wiekszosc kraju ma to w dupie, co jeszcze bys chcial wiedziec?
  • Odpowiedz
bero-telefon
bero-telefon
24.05.2026, 07:54:52
  • 111
#krakow #polityka #takaprawda
bero-telefon - #krakow #polityka #takaprawda

źródło: 1000039137

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Lechista1990
Lechista1990
Lechista1990 24.05.2026, 12:58:04 via Wykop
  • 0
@bero-telefon: przecież on dobrze napisał. jak ktoś nie chce to nie idzie i to też jest demokracja. wolny wybór i tyle. a Ty masz problem, bo jak ktoś inaczej mysli niż Ty pisiorku to już masz wściekliznę. nie pozdrawiam
  • Odpowiedz
Lechista1990
Lechista1990
Lechista1990 24.05.2026, 13:43:43 via Wykop
  • 0
@bero-telefon: no beda wrzucone i co z tego. Nie chca isc i nie ida. Ja uwazam ze to zly prezydent i ludzie maja szanse go odwolac a tak czy inaczej c--j mi do tego no to jie koje miasto. Niech sobie sami zdecyduja i nie nalezy krytykowac tych co nie chca isc bo to tez jest element demokracji. Jeszcze tylko wyjasnij w jakiej sekcie jestem i sie luzujemy
  • Odpowiedz

1074

Balkonowe OZE. Niemcy kupują w markecie, Polska szykuje zakaz

Balkonowe OZE. Niemcy kupują w markecie, Polska szykuje zakaz

Za Odrą już około miliona gospodarstw domowych produkuje własny prąd na balkonach, a w Polsce bedzie zakaz

whimer
z
money.pl
dodany: 23.05.2026, 13:45:57
  • 288
  • #
    energia
  • #
    fotovoltaika
  • #
    usmiechnietapolska
Lechista1990
Lechista1990
Lechista1990 23.05.2026, 19:46:36 via Wykop
  • 4
@ibilon: ale wy jestescie s---------i. Lament ze oze zle, ale jak by ktos chcial regulacje to osrani. A w tym artykule ktorego nikt nie przeczytal nawet nie ma zadnych konkretow, tylko rozwazania i dywagacje redaktora i jakiegos portalu. Jest napisane ze rzad planuje, ale zadnego cytatu czy nagrania z tego planowania. W ten sposob mozna kazda historie zmyslic. Swoja droga wejdzcie sobie na to https://wysokienapiecie.pl/ z ktorego reprezentantem jest ten
MegaBigWin4
MegaBigWin4
23.05.2026, 11:13:12
  • 24
#polityka #bekazlewactwa typowy rudy cuckold czyli tusk kiedy na scenie politycznej pojawil sie Chad Nawrocki
MegaBigWin4 - #polityka #bekazlewactwa typowy rudy cuckold czyli tusk kiedy na scenie...

źródło: IMG_6512

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Lechista1990
Lechista1990
Lechista1990 23.05.2026, 14:24:10 via Wykop
  • 0
@szejsetdwajsciaczy: no i w jaki sposób zwalił to na nawrockiego tak jak mem sugeruje?
  • Odpowiedz
Lechista1990
Lechista1990
Lechista1990 23.05.2026, 17:47:59 via Wykop
  • 4
@alylayl23: ale pod jakim względem? daj jakieś porównanie i przykłady, który premier robił daną rzecz lepiej, bo póki co jesteś tylko idiotą, który nie podaje żadnych argumentów i spamuje politycznie
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Strona 1 z 4
  • >

XXX

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking