Dzień dobry, kacapskie pachołki.
Podobno cały Krym aż huczy i wszyscy dyskutują tylko o jednym. Nie o braku żarcia w sklepach, nie o braku paliwa na stacjach, nie o braku prądu w gniazdkach, nie o braku wody w kranach, nie o braku turystów, nie o wyjazdach mieszkańców do Rosji, nie o dziesiątkach zniszczonych ciężarówek z zaopatrzeniem na trasie prowadzącej na półwysep, nie o

















Ale mu pojechałeś, brawo Stano, dobrą robotę robisz, precz z lewactwem, precz z duopolem, dymisja, dymisja!
xDDD
źródło: obraz_2026-06-24_122837418
Pobierz