Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko108
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Markowowski

Markowowski

Dołączył 1 rok i 9 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 6071
  • Znaleziska 559
  • Mikroblog 5512
  • Obserwujący 15
  • Obserwowane 0
prostymirek
prostymirek
28.05.2026, 14:38:33
  • 22
Czy życie też tak brutalnie zweryfikowało wasze marzenia jak Przemcela czy Sebcela?
Pierwszy marzył o zostaniu influ i bzikaniu modelek z insta, a skończyło się na połknięciu gaypilla.
Seba inwestorom, mentor, przedsiębiorca gardzący etatem, pogodził się z losem i zasuwa fizycznie na emigracji, po stworzeniu poTomka pewnie odpuści na dobre dalsze próby

#sebcel #przemcel
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Markowowski
Markowowski 28.05.2026, 14:54:41 via Wykop
  • 30
@prostymirek: Sebek nigdy nie pogodził się z losem holenderskiego kołchoźnika, stąd jego ciągłe próby tworzenia marek osobistych i zostania zarobasem. Sebcel ma jednakże mały rozumek i dlatego przeznaczenie go koniec końców dogania i uimeszcza w agencyjnym baraku u naszych sąsiadów w Niderlandach. Dałbyś mu dziś 10 mln złotych, a i tak po paru latach skończyłby w szklarni.
  • Odpowiedz
nO-C34
nO-C34
28.05.2026, 10:41:36
  • 370
Jeszcze z 20-30 lat i będę miał niezależniść finansową dzięki giełdzie
#gielda
nO-C34 - Jeszcze z 20-30 lat i będę miał niezależniść finansową dzięki giełdzie 
#gie...

źródło: 1000006600

Pobierz
  • 53
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Markowowski
Markowowski 28.05.2026, 11:38:08 via Wykop
  • 14
@nO-C34: ale taguj #frajerzyzmlm kolego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz

564

Lekarz 25k pielęgniarka 16k

Lekarz 25k pielęgniarka 16k

Od 1 lipca 2026 r. wzrosną nie tylko ustawowe minima w ochronie zdrowia. Nowe wyliczenia przedstawione przez AOTMiT

PIAN--A_A--KTYWNA
z
gazetaprawna.pl
dodany: 28.05.2026, 06:37:56
  • 234
  • #
    zdrowie
  • #
    zarobki
  • #
    pieniadze
Markowowski
Markowowski 28.05.2026, 11:34:57 via Wykop
  • 16
@dziecko_w_betoniarce: w odniesieniu do średniej pensji polskie pielęgniarki zarabiają najlepiej w Europie
jednorazowka
jednorazowka
27.05.2026, 21:14:50
  • 15
#sebcel
jednorazowka - #sebcel

źródło: 148ba43722bf9861e19ef74b6c29e72b916cfe834ee5a49684bfeff16334fb92

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Markowowski
Markowowski 27.05.2026, 21:18:15 via Wykop
  • 12
@jednorazowka: chłopczykuuuu, jak ci się coś nie podoba, to możesz s--------ć

  • Odpowiedz
Polski_Zwiazek_Hejterski-PZH
Polski_Zwiazek_Hejterski-PZH
27.05.2026, 20:37:51
  • 87
Epizodyczny agent nieruchomości bez efektów, dlatego wydalony. A jednak zdaje się, że był to szczyt kariery i improwizacji sukcesu.
#sebcel
PolskiZwiazekHejterski-PZH - Epizodyczny agent nieruchomości bez efektów, dlatego wyd...
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Markowowski
Markowowski 27.05.2026, 21:17:14 via Wykop
  • 28
@Polski_Zwiazek_Hejterski-PZH: o k---a, ale białego kruka wykopałeś. Chapeau bas, nie widziałem tego wcześniej
  • Odpowiedz
NykipVaous
NykipVaous
27.05.2026, 14:28:13
  • 15
AI to takie trochę nowe krypto. Wystarczyło wejść nawet około 2021 i wziąć nobrainery i zyski byłyby następujące:
NVDA - 1196%
AMD - 516%
ASML - 136%
TSM - 260%

Do
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Markowowski
Markowowski 27.05.2026, 16:13:55 via Wykop
  • 2
@NykipVaous: jakikolwiek big tech z p/e < 25 to jest no brainer. Można było zarobić mnóstwo pieniędzy na Google'u, teraz takimi spółkami są Meta i Microsoft. Dodałbym do tego Amazon, który wg mnie będzie jednym z największych wygranych AI i robotyzacji, bo będzie mógł w---------ć na bruk miliony pracowników, a marże wystrzelą w kosmos. Teraz wszyscy chwilowo patrzą na capex i ujemny FCF.

Sam na Google'u mam 117%, średnia cena
  • Odpowiedz
ossprime
ossprime
27.05.2026, 11:35:35
  • 92
Podobno na 10x lewarze przy dziennym spadku ropy o jakieś 4% tomuś ma w plecy zawrotne 500 USD

I taki farmazon miał czelność wyzywać mireczków od kebabiarzy

#gielda #gnorts
ossprime - Podobno na 10x lewarze przy dziennym spadku ropy o jakieś 4% tomuś ma w pl...

źródło: Zrzut ekranu 2026-05-27 o 13.34.06

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Markowowski
Markowowski 27.05.2026, 13:34:30 via Wykop
  • 1
@ossprime: tomuś to gołodupiec? Jestem Z A S K O C Z O N Y ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
anoysath
anoysath
25.05.2026, 04:42:00
  • 800
Poniedziałek! Zaplusuj młyn wodny, a w nadchodzącym tygodniu otrzymasz 1000 złota ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Mistrzostwa Polski Heroes of Might and Magic III 2026, zapisy do 31 maja 2026 ! -> https://heroes.net.pl/nowina/3894

#heroes3 #homm3 #heheszki #glupiewykopowezabawy #poniedzialkowymlynwodny
anoysath - Poniedziałek! Zaplusuj młyn wodny, a w nadchodzącym tygodniu otrzymasz 100...

źródło: 7502

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Markowowski
Markowowski 25.05.2026, 05:06:11 via Wykop
  • 20
@anoysath:

w nadchodzącym tygodniu otrzymasz 1000 złota


w tym tygodniu nie dam się nabrać, oszuście
  • Odpowiedz
Markowowski
Markowowski 25.05.2026, 05:04:32
  • 20
Już 7 rano, a poniedziałkowego o-------u nadal nie ma. @BKZGlamrap, obudź się k---a!

#sebcel
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MentalnyBambus
MentalnyBambus
MentalnyBambus
25.05.2026, 05:52:05 via Wypiek
  • 26
@BKZGlamrap
MentalnyBambus - @BKZGlamrap
  • Odpowiedz

852

Uczeń uderzył nauczycielkę. Kuratorium uchyliło decyzję o usunięciu go ze szkoły

Pokaż treści 18+

Uczeń uderzył nauczycielkę. Kuratorium uchyliło decyzję o usunięciu go ze szkoły

Uczeń uderzył nauczycielkę w Toruniu. Kuratorium uchyliło decyzję o usunięciu go ze szkoły. Prokuratura lada dzień kończy śledztwo.

PiotrPiter
z
nowosci.com.pl
dodany: 23.05.2026, 15:43:33
  • 154
  • #
    szkola
  • #
    torun
  • #
    kuratorium
Markowowski
Markowowski 24.05.2026, 22:59:08 via Wykop
  • 0
teraz jest inkluzywność i każdy spierdoks ma chodzić do "normalnych" placówek.


@tumiwisizm: weź cymbale chociaż przeczytaj artykuł, pod którym komentujesz. To nie jest zwyczajna szkoła...

Sam chyba chodziłeś do szkoły specjalnej.
Markowowski
Markowowski 24.05.2026, 17:14:04
  • 9
Chłop zbiera już na trzecie dziecko z dystrofią Duchenne'a i na ten sam lek xD W Polsce jest paręset dzieci chorych na DMD, czy uda się przebić Forresta Gumpa, który biegł przez 3 lata, 2 miesiące, 14 dni i 16 godzin? xD

Kupujcie akcje Sarepta Therapeutics (ticker to SRPT na NASDAQ), przychody wystrzelą im w kosmos.

#latwogang
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

R0bert-
R0bert-
24.05.2026, 17:16:36 via Wykop
  • 1
@Markowowski: Ja wszystkie oszczędności wpakowałem w Purdue Pharma.
  • Odpowiedz
olcayn
olcayn
24.05.2026, 17:17:36 via Wykop
  • 0
@Markowowski: w poniedziałek giełda w Ameryce zamknięta. Ale będzie luka we wtorek na otwarciu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
d4wid
d4wid
24.05.2026, 16:53:47
  • 23
#latwogang

Polaczka nie interesuje, że lek to placebo.
Polaczka za to interesują rozpraszacze dźwiękowe, klik klik, okrzyki, miejsce w niebie za wpłacenie 10 zł i nagranie rolki na tiktoka
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Markowowski
Markowowski 24.05.2026, 16:55:59 via Wykop
  • 27
@d4wid: dla p0laka logiczne myślenie to lawa, odnosząc się do mema. Ważny jest zryw, emocje, uuuuurrrrraaaaa k---a zbieramy zbieramy, p0lacy się jednocząąąąąą
  • Odpowiedz
Markowowski
Markowowski 24.05.2026, 13:13:38
  • 18
Zaszczepienie zbiórkozy wśród Polaków to spisek amerykańskiej big pharmy, a pionierem na tym polu był Owsiak ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#latwogang
Markowowski - Zaszczepienie zbiórkozy wśród Polaków to spisek amerykańskiej big pharm...

źródło: aslng1

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jqdro
jqdro
25.05.2026, 13:10:52 via Wykop
  • 0
@Markowowski: Nie bronię Owsiaka, ALE on kupuje sprzęty, nie medykamenty. Sprzęty, chcąc nie chcąc - jako tako działają. Medykamenty niekoniecznie, szczególnie te eksperymentalne.
  • Odpowiedz
sruba_m3
sruba_m3
sruba_m3
23.05.2026, 19:30:00
  • 12
Podlinkuj ktoś taki filmik, że było uniwersum sebcela przedstawione jak w grze komputerowej, postać szła wzdłuż ścieżki zawieszonej w nicości, a po obu stronach były zapętlone urywki z filmików seby xDDD
#sebcel
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Markowowski
Markowowski 23.05.2026, 20:38:50 via Wykop
  • 16
@levzor: ten Wiśniowski w ostrosłupie mnie r---------a za każdym razem xD
  • Odpowiedz
Markowowski
Markowowski 23.05.2026, 15:43:22
  • 44
Wiem, że dystrofia mieśniowa Duchenne'a to paskudna choroba i rodzice z desperacji się chwytają każdej możliwości, by wyleczyć albo co najmniej spowolnić progresję choroby, ale ten lek (Elevidys) nie działa. Europejska Agencja Leków (EMA) nie dopuściła go do użytku z powodu braku wystarczających dowodów na działanie. Decyzja jest z lipca 2025 roku.

Z kolei FDA (amerykański regulator - Agencja Żywności i Leków) zaaprobowała lek w 2023 (i później rozszerzyła dopuszczenie leku do obrotu
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Markowowski
Markowowski
Autor
23.05.2026, 16:09:47 via Wykop
  • 6
Są badania długoterminowe, że lek prawdopodobnie spowalnia postęp choroby


@mexxl: ??? Albo spowalnia, albo nie. Nie ma wystarczających przesłanek, EMA go zupełnie odrzuciła, dosłownie masz link w pierwszym zdaniu...
  • Odpowiedz
Markowowski
Markowowski 23.05.2026, 09:58:58
  • 372
Czy teraz ten szczawik będzie organizował jakąś zbiórkę co miesiąc? Może zlikwidujmy podatki i zostawmy finansowanie państwa na łasce zbiórek? Co miesiąc inna zbiórka, w styczniu będziemy zbierać na szkoły, w lutym na wojsko, w marcu na infrastrukturę drogową itd.

#latwogang
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Markowowski
Markowowski
Autor
23.05.2026, 10:04:35 via Wykop
  • 335
@pylylylyp: w tym, że zbiórkoza umacnia w Polakach mylne przekonanie, że spontaniczne zbiórki zastąpią działające państwo
  • Odpowiedz
123_
123_
22.05.2026, 10:51:02
  • 29
Bawi mnie i trochę napawa dumą, że wystarczył jeden mały "ping" u Seby, żeby tag znów rozkwitł niczym tulipan na wiosnę xD

#sebcel
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Markowowski
Markowowski 22.05.2026, 12:57:51 via Wykop
  • 33
@123_: w ogóle to jest p------e, że jakieś 1k ludzi śledzi losy holenderskiego kołchoźnika xD
  • Odpowiedz

3152

Pracownik Sebastiana M.: szef wiózł mnie 304 km/h swoim BMW

Pracownik Sebastiana M.: szef wiózł mnie 304 km/h swoim BMW

Szef jechał tak szybko, że się bałem, jak patrzyłem, jak szybko mijamy drzewa na poboczu. Zapytałem wtedy, ile jedziemy. Odpowiedział, że 304 km/h. Nigdy wcześniej w życiu, ani nigdy potem tak szybko nie jechałem samochodem opisywał.

tombeczka
z
brd24.pl
dodany: 22.05.2026, 08:42:06
  • 321
  • #
    wypadki
  • #
    polskiedrogi
  • #
    bandycidrogowi
  • #
    wypadek
  • #
    kryminalne
Markowowski
Markowowski 22.05.2026, 11:39:49 via Wykop
  • 2
@Pan_Miszuk: za samą ucieczkę powinien dostać dożywocie.
Markowowski
Markowowski 21.05.2026, 10:47:16
  • 86
Ja wyczekujący nowej marki osobistej Mentora

#sebcel
Markowowski - Ja wyczekujący nowej marki osobistej Mentora

#sebcel

źródło: dtXPCB

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

phaxi
phaxi
20.05.2026, 15:30:34
  • 70
Właśnie sobie zdałem sprawę że nie pamiętam już jak smakowała cherry coke te 20 lat temu. To smutne.

Ciężko stwierdzić czy to to samo, co było kiedyś oraz czy jest to co innego niż zwykła Cola cherry. Wydaje mi się, że Cherry coke jest bardziej wiśniowa i lepsza, ale może sobie to wmawiam. Skład mają identyczny, może różnica wynika z pozycji "naturalne aromaty".

Teraz przywrućcie mi Snikersa crunchera.

#phaxidieta #
phaxi - Właśnie sobie zdałem sprawę że nie pamiętam już jak smakowała cherry coke te ...

źródło: 20260520_171722

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Markowowski
Markowowski 20.05.2026, 20:56:09 via Wykop
  • 3
Teraz przywrućcie mi Snikersa crunchera.


@phaxi: oj tak, dlaczego go wycofali? To był najlepszy baton, pamiętam do dziś jak go kupowałem po szkole jakieś 20 lat temu (to były lata 2004-2006 chyba) w kiosku za 1,20 złotych polskich i zjadałem w drodze do domu 2 takie, żeby mama nie widziała hehe
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 25
  • Strona 3 z 25
  • >
  • WIFI MONEY LIFESTYLE | BIZNES | PODRÓŻE | DUCHOWOŚĆ

Osiągnięcia

  • Mikroblogger
    od 15.09.2024

    Mikroblogger
  • Komentator
    od 03.03.2025

    Komentator
  • Rocznica
    od 23.08.2025

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking