Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko161
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Markowowski

Markowowski

Dołączył 1 rok i 9 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 5972
  • Znaleziska 545
  • Mikroblog 5427
  • Obserwujący 15
  • Obserwowane 0
Markowowski
Markowowski 25.05.2026, 05:04:32
  • 20
Już 7 rano, a poniedziałkowego o-------u nadal nie ma. @BKZGlamrap, obudź się k---a!

#sebcel
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MentalnyBambus
MentalnyBambus
MentalnyBambus
25.05.2026, 05:52:05 via Wypiek
  • 26
@BKZGlamrap
MentalnyBambus - @BKZGlamrap
  • Odpowiedz

852

Uczeń uderzył nauczycielkę. Kuratorium uchyliło decyzję o usunięciu go ze szkoły

Pokaż treści 18+

Uczeń uderzył nauczycielkę. Kuratorium uchyliło decyzję o usunięciu go ze szkoły

Uczeń uderzył nauczycielkę w Toruniu. Kuratorium uchyliło decyzję o usunięciu go ze szkoły. Prokuratura lada dzień kończy śledztwo.

PiotrPiter
z
nowosci.com.pl
dodany: 23.05.2026, 15:43:33
  • 154
  • #
    szkola
  • #
    torun
  • #
    kuratorium
Markowowski
Markowowski 24.05.2026, 22:59:08 via Wykop
  • 0
teraz jest inkluzywność i każdy spierdoks ma chodzić do "normalnych" placówek.


@tumiwisizm: weź cymbale chociaż przeczytaj artykuł, pod którym komentujesz. To nie jest zwyczajna szkoła...

Sam chyba chodziłeś do szkoły specjalnej.
Markowowski
Markowowski 24.05.2026, 17:14:04
  • 9
Chłop zbiera już na trzecie dziecko z dystrofią Duchenne'a i na ten sam lek xD W Polsce jest paręset dzieci chorych na DMD, czy uda się przebić Forresta Gumpa, który biegł przez 3 lata, 2 miesiące, 14 dni i 16 godzin? xD

Kupujcie akcje Sarepta Therapeutics (ticker to SRPT na NASDAQ), przychody wystrzelą im w kosmos.

#latwogang
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

R0bert-
R0bert-
24.05.2026, 17:16:36 via Wykop
  • 1
@Markowowski: Ja wszystkie oszczędności wpakowałem w Purdue Pharma.
  • Odpowiedz
olcayn
olcayn
24.05.2026, 17:17:36 via Wykop
  • 0
@Markowowski: w poniedziałek giełda w Ameryce zamknięta. Ale będzie luka we wtorek na otwarciu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
d4wid
d4wid
24.05.2026, 16:53:47
  • 23
#latwogang

Polaczka nie interesuje, że lek to placebo.
Polaczka za to interesują rozpraszacze dźwiękowe, klik klik, okrzyki, miejsce w niebie za wpłacenie 10 zł i nagranie rolki na tiktoka
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Markowowski
Markowowski 24.05.2026, 16:55:59 via Wykop
  • 27
@d4wid: dla p0laka logiczne myślenie to lawa, odnosząc się do mema. Ważny jest zryw, emocje, uuuuurrrrraaaaa k---a zbieramy zbieramy, p0lacy się jednocząąąąąą
  • Odpowiedz
Markowowski
Markowowski 24.05.2026, 13:13:38
  • 18
Zaszczepienie zbiórkozy wśród Polaków to spisek amerykańskiej big pharmy, a pionierem na tym polu był Owsiak ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#latwogang
Markowowski - Zaszczepienie zbiórkozy wśród Polaków to spisek amerykańskiej big pharm...

źródło: aslng1

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jqdro
jqdro
25.05.2026, 13:10:52 via Wykop
  • 0
@Markowowski: Nie bronię Owsiaka, ALE on kupuje sprzęty, nie medykamenty. Sprzęty, chcąc nie chcąc - jako tako działają. Medykamenty niekoniecznie, szczególnie te eksperymentalne.
  • Odpowiedz
sruba_m3
sruba_m3
sruba_m3
23.05.2026, 19:30:00
  • 12
Podlinkuj ktoś taki filmik, że było uniwersum sebcela przedstawione jak w grze komputerowej, postać szła wzdłuż ścieżki zawieszonej w nicości, a po obu stronach były zapętlone urywki z filmików seby xDDD
#sebcel
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Markowowski
Markowowski 23.05.2026, 20:38:50 via Wykop
  • 16
@levzor: ten Wiśniowski w ostrosłupie mnie r---------a za każdym razem xD
  • Odpowiedz
Markowowski
Markowowski 23.05.2026, 15:43:22
  • 44
Wiem, że dystrofia mieśniowa Duchenne'a to paskudna choroba i rodzice z desperacji się chwytają każdej możliwości, by wyleczyć albo co najmniej spowolnić progresję choroby, ale ten lek (Elevidys) nie działa. Europejska Agencja Leków (EMA) nie dopuściła go do użytku z powodu braku wystarczających dowodów na działanie. Decyzja jest z lipca 2025 roku.

Z kolei FDA (amerykański regulator - Agencja Żywności i Leków) zaaprobowała lek w 2023 (i później rozszerzyła dopuszczenie leku do obrotu
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Markowowski
Markowowski
Autor
23.05.2026, 16:09:47 via Wykop
  • 6
Są badania długoterminowe, że lek prawdopodobnie spowalnia postęp choroby


@mexxl: ??? Albo spowalnia, albo nie. Nie ma wystarczających przesłanek, EMA go zupełnie odrzuciła, dosłownie masz link w pierwszym zdaniu...
  • Odpowiedz
Markowowski
Markowowski 23.05.2026, 09:58:58
  • 372
Czy teraz ten szczawik będzie organizował jakąś zbiórkę co miesiąc? Może zlikwidujmy podatki i zostawmy finansowanie państwa na łasce zbiórek? Co miesiąc inna zbiórka, w styczniu będziemy zbierać na szkoły, w lutym na wojsko, w marcu na infrastrukturę drogową itd.

#latwogang
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Markowowski
Markowowski
Autor
23.05.2026, 10:04:35 via Wykop
  • 335
@pylylylyp: w tym, że zbiórkoza umacnia w Polakach mylne przekonanie, że spontaniczne zbiórki zastąpią działające państwo
  • Odpowiedz
123_
123_
22.05.2026, 10:51:02
  • 29
Bawi mnie i trochę napawa dumą, że wystarczył jeden mały "ping" u Seby, żeby tag znów rozkwitł niczym tulipan na wiosnę xD

#sebcel
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Markowowski
Markowowski 22.05.2026, 12:57:51 via Wykop
  • 33
@123_: w ogóle to jest p------e, że jakieś 1k ludzi śledzi losy holenderskiego kołchoźnika xD
  • Odpowiedz

3151

Pracownik Sebastiana M.: szef wiózł mnie 304 km/h swoim BMW

Pracownik Sebastiana M.: szef wiózł mnie 304 km/h swoim BMW

Szef jechał tak szybko, że się bałem, jak patrzyłem, jak szybko mijamy drzewa na poboczu. Zapytałem wtedy, ile jedziemy. Odpowiedział, że 304 km/h. Nigdy wcześniej w życiu, ani nigdy potem tak szybko nie jechałem samochodem opisywał.

tombeczka
z
brd24.pl
dodany: 22.05.2026, 08:42:06
  • 321
  • #
    wypadki
  • #
    polskiedrogi
  • #
    bandycidrogowi
  • #
    wypadek
  • #
    kryminalne
Markowowski
Markowowski 22.05.2026, 11:39:49 via Wykop
  • 2
@Pan_Miszuk: za samą ucieczkę powinien dostać dożywocie.
Markowowski
Markowowski 21.05.2026, 10:47:16
  • 86
Ja wyczekujący nowej marki osobistej Mentora

#sebcel
Markowowski - Ja wyczekujący nowej marki osobistej Mentora

#sebcel

źródło: dtXPCB

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

phaxi
phaxi
20.05.2026, 15:30:34
  • 70
Właśnie sobie zdałem sprawę że nie pamiętam już jak smakowała cherry coke te 20 lat temu. To smutne.

Ciężko stwierdzić czy to to samo, co było kiedyś oraz czy jest to co innego niż zwykła Cola cherry. Wydaje mi się, że Cherry coke jest bardziej wiśniowa i lepsza, ale może sobie to wmawiam. Skład mają identyczny, może różnica wynika z pozycji "naturalne aromaty".

Teraz przywrućcie mi Snikersa crunchera.

#phaxidieta #
phaxi - Właśnie sobie zdałem sprawę że nie pamiętam już jak smakowała cherry coke te ...

źródło: 20260520_171722

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Markowowski
Markowowski 20.05.2026, 20:56:09 via Wykop
  • 3
Teraz przywrućcie mi Snikersa crunchera.


@phaxi: oj tak, dlaczego go wycofali? To był najlepszy baton, pamiętam do dziś jak go kupowałem po szkole jakieś 20 lat temu (to były lata 2004-2006 chyba) w kiosku za 1,20 złotych polskich i zjadałem w drodze do domu 2 takie, żeby mama nie widziała hehe
  • Odpowiedz
socucius
socucius
18.05.2026, 13:09:43
  • 35
https://youtu.be/vazLGgWKh_E
Wartość, tak? Skomentuj ten wpis słowem "DAJMOND" i zobacz co się stanie!
#sebcel
socucius - https://youtu.be/vazLGgWKh_E
Wartość, tak? Skomentuj ten wpis słowem "DAJM...
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Markowowski
Markowowski 18.05.2026, 14:48:42 via Wykop
  • 12
@socucius: 🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥
  • Odpowiedz
WykopekNaPolEtatu
WykopekNaPolEtatu
18.05.2026, 07:29:11
  • 0
#mecz

Ja na miejscu Lewego chyba bym wybrał MLS. Pieniądze z Al Hilal są ogromne i poziom sportowy wyższy, ale życie w takim Chicago i możliwość rywalizacji z Messim to coś wyjątkowo fantastycznego u schyłku kariery.
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Markowowski
Markowowski 18.05.2026, 08:29:01 via Wykop
  • 0
@WykopekNaPolEtatu: u Saudyjczyków będzie rywalizował z dziadkiem Ronaldo
  • Odpowiedz
KRZYSZTOF_DZONG_UN
KRZYSZTOF_DZONG_UN
17.05.2026, 21:13:44
  • 6
#mecz przypominam że multimilioner łama9a dostał 4 mln dotacji z budżetu panstwa na swój biznesik xD a goje mu kibicują i przeżywają bo prosto balonem kopnął xD zenujacy ludzie bez własnego zycia
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Markowowski
Markowowski 17.05.2026, 21:16:00 via Wykop
  • 1
@KRZYSZTOF_DZONG_UN: dodajmy jeszcze, że z tego biznesiku g---o wyszło xD
  • Odpowiedz
Minieri
Minieri
17.05.2026, 21:04:24
  • 222
Camp Nou żegna Roberta Lewandowskiego
Mirror: https://streamin.link/v/180d288d
#mecz #meczgif #fcbarcelona #lewandowski
Minieri - Camp Nou żegna Roberta Lewandowskiego 
Mirror: https://streamin.link/v/180d...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Markowowski
Markowowski 17.05.2026, 21:12:43 via Wykop
  • 0
@Minieri: nawet szpaleru nie było? WTF
  • Odpowiedz
Markowowski
Markowowski 17.05.2026, 21:06:28
  • 202
Ostatnie 16 lat (od momentu przejścia Lewandowskiego do Dortmundu w 2010) to był sen, teraz budzimy się w smutnej rzeczywistości podniecania się grą Niedzielana w NEC Nijmegen #gimbynieznajo

#mecz
Markowowski - Ostatnie 16 lat (od momentu przejścia Lewandowskiego do Dortmundu w 201...

źródło: 60d37e16563a4_o_medium

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Markowowski
Markowowski
Autor
17.05.2026, 21:08:57 via Wykop
  • 35
@red7000: Ale czy jest Polak, który strzela 30 bramek w sezonie w czołowym europejskim klubie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Markowowski
Markowowski 17.05.2026, 20:19:25
  • 15
Nowa piramidka Biernata - https://uniqglobal.net/
Tutaj ich instagram - https://www.instagram.com/uniqglobal.official/

Nie ma żadnego info w necie na ich temat, to jakiś nowy scam musi być. Wygląda to na inicjatywę niemieckiej odnogi #igenius. Modus operandi taki sam jak #igenius, tzn. naganianie na "kursy". Biuro wirtualne zarejestrowane na jakimś zadupiu w Wyoming w USA. Nie ma to takiego rozmachu jak BE i latanie do Dubaju, wieszczę rychłą klęskę
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Markowowski
Markowowski
Autor
17.05.2026, 20:36:11 via Wykop
  • 9
@czlowiekbozy: IMO to akt desperacji, już w listopadzie pisaliśmy, że iGenius zaliczy tango down w ciągu max 2 lat. Wygląda na to, że to inicjatywa tych dwóch typów z Niemiec. Oni nie mają kapitału, żeby to rozbujać.
  • Odpowiedz
Markowowski
Markowowski
Autor
17.05.2026, 20:49:32 via Wykop
  • 5
@czlowiekbozy: tam nie ma 10 tysięcy ludzi, to góra 2-3 tysiące i to w szczycie. Przychody maleją przez kolejne kwartały, więc struktura się sypie. Doły muszą cały czas cyrkulować, inaczej sam dół przestaje zarabiać i się wysypuje, potem leci następny poziom itd. Wszystko się zaczyna sypać. Jak namówią z 200-300 osób na te pakiety, to będzie cud. Najdroższy kosztuje $1500, najtańszy $350.
  • Odpowiedz
Markowowski
Markowowski 17.05.2026, 20:32:19
  • 13
P O T Ę Ż N A piramida z 66 followersami na instagramie, jeszcze nie wykupili fejkowych obserwujących? Kasy zabrakło?

#frajerzyzmlm
Markowowski - P O T Ę Ż N A piramida z 66 followersami na instagramie, jeszcze nie wy...

źródło: Screenshot 2026-05-17 223047

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

odysjestem
odysjestem
18.05.2026, 13:13:22 via Wykop
  • 4
@Markowowski: Po co followersi, skoro już mają nawet testimoniale
odysjestem - @Markowowski: Po co followersi, skoro już mają nawet testimoniale

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
Markowowski
Markowowski 16.05.2026, 22:03:04
  • 13
Teraz już nawet ten przegryw Biernat razem z Niemcami s-------a z tonącego statku #igenius i dołącza do nowej piramidki. To jest niesamowite, jak organy państwa są bezradne w walce z tym rakiem.

#frajerzyzmlm
Markowowski - Teraz już nawet ten przegryw Biernat razem z Niemcami s-------a z tonąc...

źródło: arz8f3

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 25
  • Strona 2 z 25
  • >
  • WIFI MONEY LIFESTYLE | BIZNES | PODRÓŻE | DUCHOWOŚĆ

Osiągnięcia

  • Mikroblogger
    od 15.09.2024

    Mikroblogger
  • Komentator
    od 03.03.2025

    Komentator
  • Rocznica
    od 23.08.2025

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking