K---a, nie uwierzycie w to bandzwoły xD Dzisiaj w robocie dowiedziałem się, że w ramach 'team buildingu' mamy jakieś szkolenie z produktywności z kimś z zewnątrz. Manager musiał wydać kasę na szkolenie do końca czerwca, bo rok fiskalny kończy się u nas z końcem czerwca i kasa przepada, więc wykupił 2 godziny szkolenia u jakiegoś mentora xD Wchodzę do salki konferencyjnej i moim oczom ukazało się picrel.
#sebcel
#sebcel































źródło: auj946
Pobierz