Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko186
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
jonik

jonik

Dołączył 18 lat temu
  • Obserwuj
  • Akcje 6118
  • Znaleziska 3171
  • Mikroblog 2947
  • Obserwujący 20
  • Obserwowane 61
solejukowski
solejukowski
11.08.2025, 14:54:36
  • 0
bożee, raz w życiu miałem kleszcza, 20 lat temu, a już prawie dwa koła wydałem na badania, a nawet nie wiem czy to ma sens i ile na to jeszcze wydam (╯°□°)╯︵ ┻━┻

uważajcie na te kurvvy

#zdrowie #medycyna #borelioza
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jonik
jonik 14 godz. i 16 min temu via Wykop
  • 0
@solejukowski: Jak badania i szukania ?
  • Odpowiedz
jonik
jonik 14 godz. i 1 min temu via Wykop
  • 1
@solejukowski: Miałem podobnie. Byłem u dwóch lekarzy prywatnie od zakaźnych.Z NFZ kazał brać antybiotyk i sprawdzić jakie będą wyniki dalej. Jeden z prywatnych twierdził, że na pewno nie mam, drugi, że raczej nie mam ale przedłużył mi "dla pewności" antybiotyk ( ͡° ͜ʖ ͡°) ogólnie cyrk na kółkach.
  • Odpowiedz

45

Zakaźna geometria: Choroba, która zamienia mózg w gąbkę i nie potrzebuje życia

Zakaźna geometria: Choroba, która zamienia mózg w gąbkę i nie potrzebuje życia

Zapomnij o bakteriach i wirusach. Istnieją "choroby kształtu", wywoływane przez źle złożone białka priony. Działają jak mikroskopijni "toksyczni koledzy", którzy "uczą" zdrowe białka, jak być zepsutymi. Nie mają DNA, nie mają planu, a mimo to potrafią wejść do organizmu i narzucić swój plan.

ApocalypseInTheJar
z
idzd.pl
dodany: 07.06.2026, 16:09:01
  • 24
  • #
    ciekawostki
  • #
    biologia
  • #
    nauka
  • #
    medycyna
  • #
    memy
  • #
    zdrowie
jonik
jonik 08.06.2026, 04:37:45 via Wykop
  • 1
W jednym mieście żona znanego hotelarza zmarła na to po zjedzeniu tatara z dziczyzny. Info potwierdzone - od kiedy się o tym dowiedziałem to boje się jeść tatary ...
  • 7
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

jonik
jonik 23 godz. i 16 min temu via Wykop
  • 0
@Tagliacozzo: KTóry to odcinek ?
jonik
jonik 22 godz. i 55 min temu via Wykop
  • 1
arpaccio z dziczyzny


@Tagliacozzo: Znalazłem :DD https://www.facebook.com/watch/?v=25126289186965765
jonik - >arpaccio z dziczyzny

@Tagliacozzo: Znalazłem :DD https://www.facebook.com/w...
chciejstwo
chciejstwo
07.06.2026, 04:40:31
  • 1023
Dla jednych małych kroczek dla mnie przepaść której nie było (。◕‿‿◕。)

14 dni bez alkoholu, głowa uwolniona od ciągłego chcę.

Polecam ten stan i trzymam kciuki za każdego któremu
  • 97
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jonik
jonik 07.06.2026, 07:38:45 via Wykop
  • 3
@wrobelix1992: Gdzieś człowiek się chwalił ile wypił, a teraz ile nie wypił ᕙ(✿ ͟ʖ✿)ᕗ
  • Odpowiedz

268

Dlaczego bobry wróciły do Polski i co robią z twoją rzeką

Dlaczego bobry wróciły do Polski i co robią z twoją rzeką

W 1967 roku w Polsce żyło 300 bobrów. Dzisiaj jest ich ponad 100 000. I te 100 000 bobrów przebudowuje polskie rzeki każdej nocy. W tym filmie dowiesz się: jak bobry prawie wymarły w Polsce (i dlaczego), jak program reintrodukcji odwrócił historię i jak tamy bobrowe podnoszą wodę gruntową o 20-50 cm

CzytamBomoge
z
youtube.com
dodany: 06.06.2026, 18:17:47
  • 90
  • #
    ciekawostki
  • #
    gruparatowaniapoziomu
  • #
    historia
  • #
    przyroda
  • #
    zwierzaczki
  • #
    biologia
jonik
jonik 07.06.2026, 06:22:07 via Wykop
  • 9
Strasznie się ogląda to AI .... :(
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

2131

Skandal w krakowskim liceum

Pokaż treści 18+

Skandal w krakowskim liceum

17-letnia uczennica przy użyciu sztucznej inteligencji miała stworzyć materiały pornograficzne z udziałem młodszej koleżanki ze szkoły. Sprawa jest poważna. Jednak to właśnie 17-latka i jej mama czują się poszkodowane. Zarzucają policji, że podczas interwencji ich prawa zostały złamane.

duperele
z
krakow.tvp.pl
dodany: 31.05.2026, 17:15:41
  • 307
  • #
    krakow
  • #
    ai
  • #
    sztucznainteligencja
  • #
    afera
  • #
    edukacja
  • #
    szkola
jonik
jonik 01.06.2026, 13:52:51 via Wykop
  • 0
@google-boot: kolega pyta o przykłądy ( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■

348

Oszustwo w banku na 9 mln Dyrektor sprzedawał piramidę finansową jako fundusz

Oszustwo w banku na 9 mln Dyrektor sprzedawał piramidę finansową jako fundusz

Ciekawe który to bank?

nickjuzmam
z
next.gazeta.pl
dodany: 26.05.2026, 03:30:05
  • 48
  • #
    polska
  • #
    banki
  • #
    ciekawostki
  • #
    pieniadze
  • #
    afera
jonik
jonik 27.05.2026, 05:41:11 via Wykop
  • 5
@tomilipin: Było gdzieś w komentarzach, że to BOŚ. Biorąc pod uwagę charakterystykę banku ( trochę PRL, trochę nowoczesność) to by się mogło zgadzać.
jonik
jonik 27.05.2026, 15:13:12 via Wykop
  • 0
@Zwytkly: a to nie jest ten motyw, że fundusz się wysypał przez zmianę prawa dotyczącą działek ?
123xD
123xD
123xD
25.05.2026, 18:19:03
  • 142
Mamy tu na tagu 218000 wykopków ( ͡° ͜ʖ ͡°) niech ktoś poleci gierkę PC dla człowieka po trzydziestce:
- możliwe granie w krótkich sesjach, 1-3 min
- szybko się włącza
- wciągająca fabuła
  • 142
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jonik
jonik 26.05.2026, 03:57:13 via Wykop
  • 0
@Vizley: Vampire Survivors na 3 minuty ? :P
  • Odpowiedz
chanoja
chanoja
14.05.2026, 04:58:08
  • 950
Postawili mi chałupę wczoraj, w kilka godzin(。◕‿‿◕。) #budujzwykopem
chanoja - Postawili mi chałupę wczoraj, w kilka godzin(。◕‿‿◕。) #budujzwykopem

źródło: 17961

Pobierz
  • 403
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jonik
jonik 14.05.2026, 08:51:53 via Wykop
  • 3
jonik

źródło: shutterstock_760139317

Pobierz
  • Odpowiedz

mirko_anonim
mirko_anonim
21.04.2026, 13:10:20
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jonik
jonik 24.04.2026, 16:33:27 via Wykop
  • 0
@mirko_anonim: a nie przez poród dzieci ?
  • Odpowiedz
mirko_anonim
mirko_anonim
22.04.2026, 06:28:23
  • 0
✨️ Jak sensownie inwestować oszczędności na spłatę hipoteki? Ⓘ
Miesięcznie zostaje mi tak ~5k oszczędności. Chciałbym je jakoś sensowanie zainwestować. Horyzont to 5-7 lat, bo chcę wtedy jednym strzałem spłacić hipotekę. Kredo to ten magiczny 2%, więc za bardzo nie obciąża mi budżetu.

Poduszka finansowa ogarnięta, dochody rosną (średnio dochodzi +1k netto rocznie).

Jakie podejście byście przyjęli przy takich założeniach? Jak rozłożyć środki, żeby to miało potencjał, ale nie było strzałem w kolano? Co doradzacie
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jonik
jonik 24.04.2026, 16:30:49 via Wykop
  • 0
@mirko_anonim: odłóż na wkład, notariusza i biuro i kup następne mieszkanie na wynajem.
  • Odpowiedz

2465

"Boże, jak on musiał cierpieć". 14 letni Mateusz z Suszu nie żyje

Pokaż treści 18+

"Boże, jak on musiał cierpieć". 14 letni Mateusz z Suszu nie żyje

Chłopak popełnił samobójstwo, po tym jak miesiącami był nękany przez rówieśników. Szkoła nabrała wody w usta i nic nie zrobiła, mimo że rodzice zgłaszali sprawę.

brednyk
z
fakt.pl
dodany: 19.04.2026, 22:22:34
  • 477
  • #
    polska
  • #
    szkola
  • #
    prawo
  • #
    kryminalne
  • #
    policja
  • #
    samobojstwo
jonik
jonik 20.04.2026, 08:25:10 via Wykop
  • 1
@Wyciety_Katalizator: Z perspektywy czasu co mogłoby pomóc? Oprócz przeniesienia oczywiście.
reveh
reveh
13.04.2026, 02:33:47
  • 1679
Zaoszczędzę Wam sprawdzania - to nie fejk

#wojna #usa #iran
reveh - Zaoszczędzę Wam sprawdzania - to nie fejk

#wojna #usa #iran

źródło: HFwFtxua4AAxZ32

Pobierz
  • 60
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jonik
jonik 13.04.2026, 14:03:19 via Wykop
  • 0
@reveh: Kaligula naszych czasów ...
  • Odpowiedz
jonik
jonik 06.04.2026, 07:32:14
  • 0
Mam do sprzedania b--ń. Na jakim portalu jest najwięcej chętnych? B--ń oczywiście legalna. Pozwolenie sportowe. #bron #glock #kiciochpyta
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jonik
jonik
Autor
06.04.2026, 17:02:34 via Wykop
  • 0
@MazurskiSmak: Glock 17 gen 5. Komplet z walizką - kupiony w 2022 ale nie używany. Za 2.5k.
  • Odpowiedz
jonik
jonik
Autor
06.04.2026, 17:14:35 via Wykop
  • 0
@MazurskiSmak: Cena do drobnych negocjacji. B--ń jest na Dolnym Śląsku - okolice Wałbrzycha. Pytanie czy będzie Ci się chciało jechać?
jonik - @MazurskiSmak: Cena do drobnych negocjacji. B--ń jest na Dolnym Śląsku - okol...

źródło: 01

Pobierz
  • Odpowiedz
jonik
jonik
Autor
08.04.2026, 13:29:55 via Wykop
  • 0
@krystekw2: JAk tam wrzucilem to w końcu ktoś coś pyta i dzwoni.
  • Odpowiedz

4116

Edyta Pazura zasugerowała, że Konfitura może być pedofilem

Pokaż treści 18+

Edyta Pazura zasugerowała, że Konfitura może być pedofilem

Żona znanego aktora Cezary Pazura broni patoparkowania i jazdy po chodniku oraz sugeruje, że Konfitura może być pedofilem.

framugabezdrzwi
z
x.com
dodany: 01.04.2026, 11:37:36
  • 856
  • #
    konfitura
  • #
    polskiedrogi
  • #
    patologiazmiasta
jonik
jonik 01.04.2026, 14:22:52 via Wykop
  • -3
W tym wszystkim szkoda dziecka, a konfitura wiadomo, że pod wyświetlenia i $$ i robi... każde igrzyska przyciągają.
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

770

4-latek kolejną ofiarą agresywnych psów

Pokaż treści 18+

4-latek kolejną ofiarą agresywnych psów

Mieszkańcy wrocławskiego Kozanowa żyją w strachu przed psami, nad którymi właścicielka nie potrafi zapanować. Tym razem ofiarą agresywnych zwierząt padło 4-letnie dziecko.

matixrr
z
gazetawroclawska.pl
dodany: 20.03.2026, 19:22:25
  • 133
  • #
    psy
  • #
    psiarze
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    wroclaw
  • #
    pies
jonik
jonik 21.03.2026, 09:25:30 via Wykop
  • 4
Musi tam ktoś się wybrać na spacer z kagalem. Jak dobrze kojarzę to jak pies psa zagryzie to jest tylko mandat... Co innego jak człowiek w obronie własnej uśmierci spa to wiezienie...
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

780

Epidemia samotności. Na brak dzieci nie pomogą już żłobki i 800+

Epidemia samotności. Na brak dzieci nie pomogą już żłobki i 800+

Apki randkowe są jak sokowirówki, w których mężczyzni niskiego wzrostu i statusu opadają na dno.

St_achu
z
oko.press
dodany: 26.02.2026, 21:16:28
  • 800
  • #
    samotnosc
  • #
    depresja
  • #
    zyciejestdodupy
  • #
    zwiazki
jonik
jonik 27.02.2026, 11:01:44 via Wykop
  • 6
@Pasterz30: Chodzenie w góry to też zmęczenie i wysiłek, a jednak ludzie chodzą ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1617

Radosław Majdan dostał własny disstrack. Internet nie zapomina :)

Radosław Majdan dostał własny disstrack. Internet nie zapomina :)

Utwór zainspirowany realnymi zdarzeniami przy ulicy Konstancińskiej w Warszawie, nagranymi przez Wojtka dokładnie Samochodoza. Słowa i aranżacja: MR Obrona Majdana Pod szkołą rodzice, poszli po dzieciaki. Nagle wjeżdża typ, styl ma byle jaki. To zdarzenie s

Andrev77
z
youtube.com
dodany: 15.01.2026, 21:32:03
  • 150
  • #
    kierowca
  • #
    parkowanie
  • #
    samochody
  • #
    samochodoza
  • #
    parking
  • #
    prawojazdy
jonik
jonik 16.01.2026, 13:07:53 via Wykop
  • 4
@gromwell: Nie p--------e tylko trzeba się z tym pogodzić. Suno 5.0 to już takie rzeczy tworzy na podstawie jakiegokolwiek promta, że masakra ....
pearl_jamik
pearl_jamik
12.01.2026, 10:34:59
  • 0
Dlaczego waga kuchenna oprócz zwykłych gramów ma ml (mililitry). Przecież 1 g wody = 1 ml, więc po jakiego grzyba miałbym kiedykolwiek przełączyć na mililitry to, skoro w gramach wyjdzie to samo. A nie ma ustawienia, żeby ustawić gęstość płynu, który wlewam, więc to bezsensu jest żeby przełączać kiedykolwiek na militry. Kto mi to wytłumaczy?

#kuchnia #jedzenie #dieta #silownia #mikrokoksy #pytaniedoeksperta
pearl_jamik - Dlaczego waga kuchenna oprócz zwykłych gramów ma ml (mililitry). Przeci...

źródło: pol_pl_Waga-kuchenna-dietetyczna-HW-FIT022-z-Bluetooth-245_1

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jonik
jonik 12.01.2026, 10:39:43 via Wykop
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
jonik
jonik 12.01.2026, 10:46:03 via Wykop
  • 3
@PodniebnyMurzyn: To akurat Grok ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
jonik
jonik 12.01.2026, 10:37:55
  • 0
Jak się teraz nazywają anonimowemirkowyznania?
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Momento83
Momento83
12.01.2026, 11:30:09 via Wypiek
  • 0
@jonik @mirko_anonim
  • Odpowiedz
wykopowy_brukselek
wykopowy_brukselek
wykopowy_brukselek
12.01.2026, 09:38:59
  • 68
#igrzyskabebzonow v7
podsumowanie pierwszego tygodnia i troche statystyk

jest nas sporo bo ponad 130 oosb, 11 rozowych
wazymysporo bo ponad 13 ton a do schudniecia mamy w cholere duzo

pierwszy
  • 52
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jonik
jonik 12.01.2026, 10:31:03 via Wykop
  • 0
@wykopowy_brukselek: Jak można dołączyć?
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 30
  • Strona 1 z 30
  • >

Osiągnięcia

  • Wykopowicz
    od 30.05.2017

    Wykopowicz
  • Komentator
    od 24.03.2017

    Komentator
  • Kałasznikow
    od 17.01.2018

    Kałasznikow
  • Rocznica
    od 04.06.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 29.08.2016

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 30.03.2019

    Mikroblogger
  • Król Wykopaliska
    od 07.03.2023

    Król Wykopaliska

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking