Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko165
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
-aki
-aki

-aki

Dołączył 8 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 228
  • Znaleziska 93
  • Mikroblog 135
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 6

1798

Lekarz rodzinny zarobił 760k rocznie

Lekarz rodzinny zarobił 760k rocznie

"Maciej Bonna - lekarz rodzinny, Chojnice. Przychód 760k."

tomasztomasz1234
z
x.com
dodany: 12.06.2026, 20:33:05
  • 367
  • #
    polska
  • #
    lekarski
  • #
    konowalposting
  • #
    lekarz100k
  • #
    medycyna
  • #
    zarobki
-aki
-aki
-aki 13.06.2026, 13:36:15 via Wykop
  • 0
@LUXer: bez kitu, na wykopie po prostu szczuje się na lekarzy co rusz xD
Z jednej strony #programista50k za klikanie w konkuter, a z drugiej JAKIM PRAWEM LEKARZE ZARABIAJĄ?
Zbydlęcenie tego portalu jest niesamowite.
-aki
-aki
-aki 13.06.2026, 13:36:56 via Wykop
  • 1
@Zxr9: ja też i co z tego? Mam lekarzowi zabronić zarabiać?

1732

Dla kobiet dzień wolny na "bolesną menstruacje", a dla mężczyzn? Nic

Dla kobiet dzień wolny na "bolesną menstruacje", a dla mężczyzn? Nic

Non stop czytam na wykopie, że posłowie konfy walczą o prawa mężczyzn. Tymczasem Józefaciuk podejmuje rzeczywiste działania gdy posłowie Konfederacji wyśmiewają temat. Wykop chyba powinien zrewidować swoje poglądy

Placi
z
facebook.com
dodany: 09.06.2026, 10:40:17
  • 421
  • #
    prawamezczyzn
  • #
    dyskryminacjamezczyzn
  • #
    pieklomezczyzn
  • #
    niebieskiepaski
  • #
    polityka
-aki
-aki
-aki 10.06.2026, 07:27:52 via Wykop
  • -1
@hxhx6: powodzenia w tłumaczeniu tym płateczkom śniegu, że np. takie PMDD r---------a człowieka w drobny mak z dnia na dzień - fizycznie i psychicznie. Niesamowite jest to, że mamy 2026 rok a ci silni, samodzielni, kierujący się logiką, wielcy mężczyźni, potrafią się zesrać w portki przez samą propozycję ulżenia kobietom w czymś na co same nie mają wpływu.
-aki
-aki
-aki 10.06.2026, 07:28:38 via Wykop
  • 2
@grzehuu: hehehehe no dokładnie mati, walenie konia i krwawienie z silnym bólem + r-------e hormony i nierzadko psychika to DOKŁADNIE TO SAMO ;----))))
-aki
-aki
-aki 10.06.2026, 07:32:09 via Wykop
  • 1
@aleskandra-machon: to dowiedz się jeszcze co to jest PMDD i następnie, że na PMDD cierpi ogromny odsetek kobiet z ADHD.
Następnie, że ADHD w Polsce jest mocno niedoszacowane - zwłaszcza wśród kobiet. No ale dla wykopków ewidentnie menstruacja brzmi jak masturbacja więc hehe w------e tam w jakieś polki.
-aki
-aki
-aki 10.06.2026, 07:33:11 via Wykop
  • 0
@arturnowak2018: i ten ból wynika z uwarunkowań biologicznych, na które nie masz wpływu?
-aki
-aki
-aki 10.06.2026, 07:34:40 via Wykop
  • 0
@chciwykrasnolud: to chyba czytałeś co dziesiąty komentarz. Pigularze tak wytresowali wykopków, że wydaje im się, że bolesne menstruacje to to samo co ból głowy jak się wypije 10 piw w niedzielę wieczór.
-aki
-aki
-aki 10.06.2026, 07:36:23 via Wykop
  • -1
@statystyczny_yt: nie każdy ma medicover. Nie każdy lekarz przejmuje się realnie tym, że pacjentki realnie cierpią i nie ma na to lekarstwa. No ale możemy przecież przeciążać dalej NFZ.
-aki
-aki
-aki 10.06.2026, 07:37:12 via Wykop
  • -1
@PasswordExpired: Masz rozumowanie przeciętnego szympansa
-aki
-aki
-aki 03.06.2026, 16:14:45
  • 0
mam #youtubepremium od początku, kiedy weszło i zawsze miałem z tym luz - dostaję wygodę korzystania z yt na telewizorze, mam słuchanie/oglądanie w tle w telefonie, mam #youtubemusic - cały serwis streamingowy z muzyką (ekwiwalent #spotify). No i oczywiście w ramach yt premium jest też oglądanie treści bez reklam.

Tymczasem youtube w 2026:
Sieeeemanko! Witam w moim filmie! Moje pieniądze zarabiają na xtb. Zagraj
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

-aki
-aki
-aki
Autor
03.06.2026, 22:52:11 via Wykop
  • 0
@henkgreen: świetnie, ale równie dobrze mogę po prostu przewinąć fragment manualnie. Tylko czemu w ogóle mam cokolwiek robić skoro yt miał być bez reklam?
  • Odpowiedz
APOLL0
APOLL0
29.05.2026, 11:50:02
  • 678
To jest chyba peak kobiecych zainteresowań.
99% z nich lubi to samo i nic więcej

#tinder #zwiazki #logikarozowychpaskow #randkujzwykopem #podrozujzwykopem
APOLL0 - To jest chyba peak kobiecych zainteresowań.
99% z nich lubi to samo i nic wi...

źródło: HJd94sOWkAEY_Av

Pobierz
  • 104
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

-aki
-aki
-aki 29.05.2026, 13:51:14 via Wykop
  • 44
@APOLL0: To jest peak przeciętnych ludzkich zainteresowań. Wyobraź sobie, że są kobiety, które mają pierdylion zajawek i hobby i są szeroko uzdolnione aż brakuje na to wszystko czasu. No ale możesz se raczej wyobrazić co najwyżej bo na takiego kiepa, którego głównym zajęciem są tagi typu przegryw i redpill to raczej nie spojrzą. xD
  • Odpowiedz
jfrost
jfrost
29.05.2026, 11:47:57
  • 970
rodzina prosi o niezadawanie pytań

#p0lka
jfrost - rodzina prosi o niezadawanie pytań

#p0lka

źródło: image

Pobierz
  • 65
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

-aki
-aki
-aki 29.05.2026, 13:49:21 via Wykop
  • 35
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz

3188

Drogowy szeryf w Porsche.

Drogowy szeryf w Porsche.

Wracałem z rodziną po świętach, spokojna trasa. Nagle, w trakcie wyprzedzania, na zderzaku usiadło mi jakieś porsche, nerwowo waląc długimi. Widocznie manewr trwał dla kierowcy zbyt długo, bo zaraz potem zaczął mnie złośliwie wyhamowywać. Na samym wjeździe na autostradę po prostu stanął w miejscu.

dashcambandit
z
youtube.com
dodany: 07.05.2026, 07:30:21
  • 524
  • #
    prawojazdy
  • #
    stopcham
  • #
    polskiedrogi
  • #
    dolnoslaskie
-aki
-aki
-aki 07.05.2026, 13:45:24 via Wykop
  • 0
@_frankCastle_: chyba ci się coś ostro p----------o
-aki
-aki
-aki 07.05.2026, 13:46:46 via Wykop
  • -2
@Adwokat_Vanessa_Smaruj-Rogala: TO
za kazdym j-----m razem xD
-aki
-aki
-aki 07.05.2026, 13:49:18 via Wykop
  • 3
@tkont: zatrważające setne sekundy różnicy xD lecz się ziomek
-aki - @tkont: zatrważające setne sekundy różnicy xD lecz się ziomek

źródło: image

Pobierz
Sultan_Heheszkuw
Sultan_Heheszkuw
07.05.2026, 06:46:45
  • 1372
#heheszki
Sultan_Heheszkuw - #heheszki

źródło: 1000045639

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

-aki
-aki
-aki 07.05.2026, 08:44:21 via Wykop
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
-aki
-aki
-aki 07.05.2026, 09:15:41 via Wykop
  • 0
@Sultan_Heheszkuw: ten jaki tryhard, za mało krawędziowy na karaczan, na mało kreatywny na twitter
  • Odpowiedz
-aki
-aki
-aki 04.05.2026, 01:16:44
  • 0
kup coś na olx

przesyłka olx

chciej po godzinie sprawdzić coś w ogłoszeniu z ciekawości (jedna fotografia)

ogłoszenie niedostępne


co za geniusz zarządza tym k--------m?
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

krykoz
krykoz
04.05.2026, 05:51:02 via Android
  • 1
@-aki: Ja zawsze robię zrzuty ekranu albo jak jest więcej zdjęć nagrywam ekran.
  • Odpowiedz
swinkapl
swinkapl
05.05.2026, 05:17:53 via Android
  • 3
@-aki: bo na olx trzeba ręcznie zamknąć ogłoszenie nawet jak ktos kupi z wysyłką olx xD Jak sprzedający nie zamknie to bedzie sobie dalej wisiało pomimo sprzedania. A przy zamykaniu trzeba jeszcze wybrać czy sie sprzedało na olx czy poza xD ten portal jest głupszy niż kiedyś gratka
  • Odpowiedz

2572

20-latka nie przeżyła. Czekała 8 godzin na przyjęcie na OIT w Gdańsku

20-latka nie przeżyła. Czekała 8 godzin na przyjęcie na OIT w Gdańsku

Gdańsk posiada tylko 20 łóżek oddziału intensywnej terapii. Na 750 tysięcy mieszkańców. Dla pacjentki w stanie krytycznym nie było miejsca.

Edonik
z
zero.pl
dodany: 29.04.2026, 09:27:55
  • 498
  • #
    gdansk
  • #
    trojmiasto
  • #
    szpital
  • #
    polska
-aki
-aki
-aki 29.04.2026, 19:53:08 via Wykop
  • -4
@KRogala2512: dokładnie na tym polega budżet xD jest jeden worek i się rozdziela - tu na stadion, tu na szpital
zupa_z_trupa
zupa_z_trupa
16.04.2026, 14:48:42
  • 382
Jak się czujecie z faktem że w razie W zostaniecie załadowani za szmaty do busa i wywiezieni na front, podczas gdy wasze rówieśniczki na spokojnie uciekną z kraju i będą skakać na kutasach w zachodniej europie?
#przegryw #blackpill
zupaztrupa - Jak się czujecie z faktem że w razie W  zostaniecie załadowani za szmaty...

źródło: ehh

Pobierz
  • 55
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

-aki
-aki
-aki 16.04.2026, 16:19:46 via Wykop
  • 9
@zupa_z_trupa: c-----o na maksa ale obwinianie o to kobiet to robienie k---y z logiki
to mężczyźni mężczyznom gotują taki los i jakbym był laską to bym się sam nie pchał do wojenki, kiedy świat tego ode mnie nie wymaga

kiedy wy pigularze zrozumiecie, że to facet facetowi jest największym wrogiem?
  • Odpowiedz
-aki
-aki
-aki 17.04.2026, 12:42:37 via Wykop
  • 0
Kobiety głosują na tych samych polityków, którzy to prawo utrzymują.


@Famine: akurat na konfederację głosują głównie młodzi mężczyźni. To politycy konfy chcą utrzymania obecnego statusu. Chcą obowiązkowej służby wojskowej, chcą by ich żony wychowywały dzieci w domu, kiedy chłop idzie do roboty i na wojenkę. Chcą nawet utrzymać nierówny wiek emerytalny :)
  • Odpowiedz
-aki
-aki
-aki 17.04.2026, 21:01:49 via Wykop
  • 0
@Famine: przecież nie porównywałem z innymi partiami, tylko z tym kto głosuje na konfę, czyli głównie młodzi mężczyźni:
https://wszystkoconajwazniejsze.pl/pepites/kto-glosuje-na-konfederacje-cbos/

Nie wiem po co mi wciskasz tę lewicę w temat, kiedy polska lewica ani nie potrafi trafić do ludzi pracy ani nie potrafi zadbać o dobro mężczyzn
  • Odpowiedz

4402

M.Białek - gratulujemy nominacji!

M.Białek - gratulujemy nominacji!

Do rady mediow Nawrockiego. Czy ma to związek z tym, że główna to wylęgarnia konfedopisowskich fejkow? ( ʖ )

Placi
z
prezydent.pl
dodany: 15.04.2026, 15:46:14
  • 462
  • #
    wykop
  • #
    moderacja
  • #
    heheszki
  • #
    szuryzglownej
  • #
    psychiatrykzglownej
-aki
-aki
-aki 17.04.2026, 12:56:00 via Wykop
  • 1
@KK-02100RQ: co ty wygadujesz? xD

465

Zostanie powieszona. Szykują egzekucję w Iranie

Zostanie powieszona. Szykują egzekucję w Iranie

Bita Hemmati ma być pierwszą kobietą skazaną na karę śmierci w związku z protestami, jakie miały miejsce na przełomie grudnia i stycznia w Iranie. Oprócz niej egzekucja ma być wykonana na trzech innych osobach, w tym jej mężu.

motvik
z
o2.pl
dodany: 15.04.2026, 10:04:36
  • 213
  • #
    iran
  • #
    kryminalne
  • #
    dyktatura
  • #
    bliskiwschod
  • #
    swiat
  • #
    wydarzenia
-aki
-aki
-aki 15.04.2026, 12:31:24 via Wykop
  • -5
tam za podrapanie się po dupie przy funkcjonariuszu dostajesz pełen magazynek


@Widelec_: a ty nie na lekcjach?
panDario
panDario
28.03.2026, 21:55:11
  • 347
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 48
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

-aki
-aki
-aki 28.03.2026, 23:28:17 via Wykop
  • 9
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz

2131

Zwykły młody człowiek z rigczem

Zwykły młody człowiek z rigczem

Postawa godna naśladowania i rozpowszechnienia.

UcziWykopek
z
instagram.com
dodany: 27.03.2026, 01:06:11
  • 366
  • #
    rigcz
-aki
-aki
-aki 28.03.2026, 14:51:40 via Wykop
  • 0
@hunteriarz: najpewniej tak uważają, a następnie przepalają długie godziny wypisując fikcyjne historie o p0lkach dających d--y, o feministkach nienawidzących mężczyzn i wszędzie węszą lewackie spiski. Kompletnie zero refleksji nad samym sobą i wzajemne nakręcanie się w radykalnych postawach bo przecież nie pasują do tego świata.

2874

Niemiecka firma kupiła 5.3 tys lokali w Polsce

Niemiecka firma kupiła 5.3 tys lokali w Polsce

Jak tam rynek mieszkan? Nadal bedziecie sie klocic o jakies 3 albo 5 klitek u jednego czlowieka? FUNDUSZE i FIRMY to jest wrog ludzkości a nie twoj sąsiad.

JanTadeusz
z
money.pl
dodany: 27.03.2026, 10:54:30
  • 572
  • #
    nieruchomosci
  • #
    mieszkanie
  • #
    polska
  • #
    ekonomia
  • #
    gospodarka
-aki
-aki
-aki 27.03.2026, 15:03:08 via Wykop
  • 15
@mariusz_z_blighttown: komentarz z generatora wykopowych komentarzy xD
-aki
-aki
-aki 28.03.2026, 14:39:54 via Wykop
  • 0
@Dziabog: no żeś k---a trafił xD walczę hobbystycznie z konserwami od lat, a jakiś gałgan mnie wyzywa od brauniarzy xDDD
baemaj
baemaj
26.03.2026, 15:28:29
  • 40
moje pierwsze własnoręcznie prawie zerwane szparagi.
gotowane, podsmażone z pieprzem cytrynowym.
następnym razem upiekę ¯\(ツ)/¯ smacznego.
baemaj - moje pierwsze własnoręcznie prawie zerwane szparagi. 
gotowane, podsmażone z...

źródło: IMG_8652

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

-aki
-aki
-aki 26.03.2026, 17:21:45 via Wykop
  • 1
@baemaj: miłego sikania ᶘᵒᴥᵒᶅ
  • Odpowiedz

2397

Lekarz nowy rekordzista 0.4 mln zł miesiecznie pensji

Lekarz nowy rekordzista 0.4 mln zł miesiecznie pensji

Rekordowy kontrakt dla lekarza za pierwsze sześć miesięcy 2025 r. opiewał na 2,4 mln zł tyle zarobił lekarz. Daje to zarobki na poziomie 0.4 mln za 30 dni pracy. Myślicie że pojawią sie nowe rekordy?

xpear
z
medonet.pl
dodany: 09.03.2026, 08:21:07
  • 368
  • #
    lekarz
  • #
    nfz
  • #
    sluzbazdrowia
  • #
    patologialekarska
-aki
-aki
-aki 10.03.2026, 08:34:21 via Wykop
  • 1
@Bulwdyl: i po co takie rzeczy wypisujesz? Teraz wykop kręci narrację o tym, że lekarze mają jak pączki w maśle i należy w komentarzu wyrazić się o nich co najmniej niepochlebnie ¯\(ツ)/¯

2230

Wietnam: wszystkie reklamy można pominąć po 5 sekundach

Wietnam: wszystkie reklamy można pominąć po 5 sekundach

Począwszy od 15 lutego, Wietnam wprowadził prawo zmuszające platformy społecznościowe, takie jak YouTube, do ustawienia maksymalnego czasu oczekiwania 5 sekund na pominięcie reklam.

matixrr
z
x.com
dodany: 19.02.2026, 18:14:26
  • 317
  • #
    internet
  • #
    youtube
  • #
    wietnam
-aki
-aki
-aki 20.02.2026, 08:08:25 via Wykop
  • -1
@broker: YT Premium

nie kumam czemu ludzie nie mają problemu z płaceniem za spotify, netflixa, cokolwiek ale jak przychodzi do Youtube-a to drą szaty xD
jedyne co wkurza w tym rozwiązaniu to reklamy wewnątrz filmów ale są skrypty na pomijanie sponsor blocków i działa to perfekcyjnie
-aki
-aki
-aki 20.02.2026, 08:10:00 via Wykop
  • 0
@piwowar-domowy: działają rzeczy typu vanced czy tam smarttube ale serio to jest 30 zł miesięcznie a 20 zł dla studenciaka.
-aki
-aki
-aki 20.02.2026, 08:12:33 via Wykop
  • 2
@wicherq: no i minusy lecą klasycznie xD k---a nie czaję tych wykopków ani trochę. Za każdym razem jak pojawia się temat reklam na YT to przeraża ich premium. Poza tym są obrotni i stać ich na wszystko. Płacą za VOD-y, płacą za freakfighty, płacą za spotify/tidal ale w życiu nie zapłacą za Youtube-a xD Paranoja jakaś
-aki
-aki
-aki 20.02.2026, 08:13:00 via Wykop
  • -4
@Morf: zapomniałeś o Youtube Premium
-aki
-aki
-aki 27.02.2026, 19:28:17 via Wykop
  • 0
@kilimanjaro:

płacenie za x


no to wszystko jasne xD

1640

Popularny youtuber stracil monetyzacje i patreon za zrobionie filmu o rzymianach

Popularny youtuber stracil monetyzacje i patreon za zrobionie filmu o rzymianach

Po utracie monetyzacji zachecił ludzi do wpłacania na jego patreon https://www.patreon.com/cw/TylerOliveira Zbanowano mu Patreon XD

xan69
z
youtube.com
dodany: 25.02.2026, 11:33:34
  • 238
  • #
    youtube
  • #
    rzymianie
  • #
    patreon
-aki
-aki
-aki 26.02.2026, 10:44:27 via Wykop
  • -6
@Mietowy_: prawackie szury wkręciły sobie, że słowo "żyd" jest zakazane, co idealnie sprawdza się jako kolejna cegła oblężonej twierdzy. W zasadzie to Internet, jak i sam Youtube, są pełne różnych kontrowersyjnych treści i na bana / usunięcie treści trzeba sobie dobrze zasłużyć albo mieć wyjątkowego pecha trafiając na jakiś wadliwy algorytm od praw autorskich.

Nic zresztą nie oddaje lepiej tej paranoi niż istnienie kategorii "uciszane i zbanowane" na banbayu. xD
-aki - @Mietowy_: prawackie szury wkręciły sobie, że słowo "żyd" jest zakazane, co id...

źródło: image

Pobierz

1027

SYSTEM KAUCYJNY STRAJK !!!

SYSTEM KAUCYJNY STRAJK !!!

Ej no ludzie, serio ile można już udawać, że ten system kaucyjny to jakiś genialny pomysł na ratowanie planety? Od października 2025, a szczególnie od stycznia 2026 to już masakra. Butelkomaty co chwilę awaria, nie przyjmują butelki bo kod nie pasuje, sprzedawczynie w małych sklepach patrzą ja

Kyrtkele
z
wykop.pl
dodany: 20.02.2026, 19:09:29
  • 367
  • #
    systemkaucyjny
  • #
    ekologia
  • #
    polska
  • #
    polityka
  • #
    gospodarka
  • #
    protest
-aki
-aki
-aki 22.02.2026, 03:14:42 via Wykop
  • -1
dawajcie, teraz musi się udać
-aki - dawajcie, teraz musi się udać

źródło: image

Pobierz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Strona 1 z 4
  • >

Aki

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking