Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko176
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Widelec_

Widelec_

Dołączył 6 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 4421
  • Znaleziska 829
  • Mikroblog 3592
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 20
IksdeHeheh
IksdeHeheh
18 godz. i 48 min temu
  • 22
Coś się źle zestarzało
#medycyna #lekarski #przegryw #pracait #pracbaza #praca #studia #studbaza #programowanie #programista15k #konowalposting #konowal100k #lekarz100k
IksdeHeheh - Coś się źle zestarzało 
#medycyna #lekarski #przegryw #pracait #pracbaza...

źródło: IMG_2163

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Widelec_
Widelec_ 18 godz. i 9 min temu via Wykop
  • 3
@Bipolar-: paru xDD
Paru to jest takich leszczy jak ty, co przed 30-tką prosiakiem nie jeżdżą.
  • Odpowiedz
arkan997
arkan997
03.06.2026, 02:21:59
  • 158
Express Poranny 1928 r.
arkan997 - Express Poranny 1928 r.

źródło: 1000025030

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Widelec_
Widelec_ 03.06.2026, 16:02:54 via Wykop
  • 0
a cóż miała siedzieć w Polsce. Za te 200zl to sobie można na nowo życie ułożyć


@balbezaur: całkowicie nieironicznie wtedy było można xD
  • Odpowiedz
ProstyKrzywy
ProstyKrzywy
03.06.2026, 05:24:47
  • 732
Batyr w rok zawetował tyle ustaw co Kwaśniewski w 10 lat

W tym tempie za rok będzie pierwszym z 3 cyfrową liczbą wet.

Jest również pierwszym który po roku ma poziom poparcia poniżej 50% xD

Świetny
ProstyKrzywy - Batyr w rok zawetował tyle ustaw co Kwaśniewski w 10 lat

W tym tempie...

źródło: 1000136426

Pobierz
  • 69
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Widelec_
Widelec_ 03.06.2026, 15:55:54 via Wykop
  • 1
@ProstyKrzywy: takie gówniane ustawy mu podsuwają, to co ma chłop zrobić.
Vide wpisywanie gaci z bazaru do jakiegoś systemu transportowego xD
  • Odpowiedz

684

UE chce wyrzucić Amazona, Microsoft i Google z przetargów publicznych

UE chce wyrzucić Amazona, Microsoft i Google z przetargów publicznych

Unia chce wprowadzić nowe zasady dotyczące usług chmurowych wykorzystywanych przez administrację publiczną i strategiczne sektory gospodarki. Propozycje mogą znacząco utrudnić działalność największym amerykańskim dostawcom usług chmurowych, takim jak Amazon, Microsoft i Google.

jestemjakijestem1212
z
ithardware.pl
dodany: 02.06.2026, 14:41:41
  • 78
  • #
    ciekawostki
  • #
    europa
  • #
    wiadomosci
  • #
    informacje
  • #
    technologia
  • #
    komputery
Widelec_
Widelec_ 02.06.2026, 19:48:12 via Wykop
  • 2
@vfr__: jakich niby xD?
Widelec_
Widelec_ 02.06.2026, 19:49:42 via Wykop
  • -8
O cie w mordę, z ideologicznych powodów zamiast używać najlepszych rozwiązań na świecie będą pewnie pchać jakieś padło pokroju szwabskiego Stack IT.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

ProstyKrzywy
ProstyKrzywy
02.06.2026, 13:35:37
  • 243
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Widelec_
Widelec_ 02.06.2026, 19:45:38 via Wykop
  • 2
@ProstyKrzywy: ty chociaż wiesz, co było w tej g---o ustawie? Zamówisz dwa worki betonu z Castoramy i oni by ten transport musieli do jakiegoś g---o systemu zgłaszać, bo na bank jesteście oszustami i chcecie państwo polskie na 2,50 oszukać.
  • Odpowiedz
Esior
Esior
Esior
24.05.2026, 20:03:02
  • 122
Właśnie przed momentem widziałem jak mądre głowy debatowaly w tvn24 jak do tego doszło że najprawdopodobniej Miszalski wyleciał razem z całą radą miasta. Do jakich wniosków doszły ów mądre głowy? Otóż według mądrej Pani profesor dr (pewnie też habilitowanej) największym czynnikiem i kroplą która przelała czarę goryczy był filmik na którym Miszalski tańczy na dachu urzędu miasta xD Czaicie? Nie obsadzanie spółek miejskich kolesiami z platformy czy też blyskotliwa kariera Szczęsnego Dyzmy.
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Widelec_
Widelec_ 24.05.2026, 21:30:11 via Wykop
  • 5
@Esior: za samo tylko SCT mu się należało.
  • Odpowiedz
groman43
groman43
21.05.2026, 06:02:27
  • 21
Czasem żałuję, że zostałem programistą, a nie prawdziwym inżynierem. Mógłbym dyskutować o metodach walcowania stali na zimno zamiast siedzieć tutaj z wami.

#programowanie #programista15k #programista25k #pasjonat15k #pracait
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Widelec_
Widelec_ 21.05.2026, 13:55:09 via Wykop
  • 1
@groman43: ja zostałem i powiem Ci: po pierwszej wypłacie by Ci przeszło.
  • Odpowiedz

737

Stop Killing Games w Parlamentem Europejskim: inicjatywa z dużym poparciem

Stop Killing Games w Parlamentem Europejskim: inicjatywa z dużym poparciem

Przesłuchanie przed komisjami IMCO, JURI i PETI spotkało się z pozytywną reakcją europosłów. Organizatorzy Stop Killing Games spodziewają się konkretnych następstw w postaci rezolucji.

matixrr
z
gry-online.pl
dodany: 19.04.2026, 09:18:53
  • 63
  • #
    gry
  • #
    pcmasterrace
  • #
    konsole
  • #
    prawo
  • #
    steam
  • #
    informatyka
Widelec_
Widelec_ 19.04.2026, 20:57:03 via Wykop
  • -9
Najlepiej to te gierki wyłączyć i znaleźć sobie normalne hobby dla faceta. 40-letni chłop grający w gierki to zawsze wygląda niezbyt poważnie.
  • 4
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Widelec_
Widelec_ 21.04.2026, 11:21:23 via Wykop
  • -1
@KRogala2512: wymieniłeś 'hobby' porównywalne z graniem w gierki xD
ByczekRozplodowy
ByczekRozplodowy
21.04.2026, 09:45:17
  • 4
Śmiech na sali, fryzjera brak na dziś prawie wszędzie, a do tego ceny z kosmosu? 200zł za combo? Tyle nie powącha nawet kuc senior architekt w typowej przeciętnej polskiej firmie. Kogo na to stać? Przecież to ceny jak u wizyty za rzymianina w kitlu, ale ten przynajmniej miał 10 lat nauki na studiach.
Jak nauczyć się strzyc samemu na głowie? Bo broda to łatwa sprawa
#programista15k #programowanie #
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Widelec_
Widelec_ 21.04.2026, 11:16:13 via Wykop
  • 0
@ByczekRozplodowy: 100 złotych równe u Ukrainki w powiatowym pod Poznaniem. 140 płaciłem w gminnym pod Poznaniem. Teeminy na dziś, strzyże lepiej i doradza niż większość Polaków.

200 złotych to chyba u najbardziej hipsterskiego golibrody w mieście. W sumie to fryzjera potrzebujesz tylko do włosów tak naprawdę. Brodę jak nie masz dwóch lewych rąk to przystrzyżesz sobie sam. Ja tak raz awaryjnie zrobiłem i wyszło spoko, nie gorzej niż u większości
  • Odpowiedz

537

Cyfrowa wojna handlowa z USA Francja bez Teamsów i Windowsa

Cyfrowa wojna handlowa z USA Francja bez Teamsów i Windowsa

Francja zapowiada porzucenie systemu Windows kraj przyspiesza plany rezygnacji oprogramowania z USA Czyli we Francji szykuje się nie "rok Linuxa", a "dekada Linuxa". Czy w Polsce też by się dało? Trudno, jeśli urzędnicy, ministrowie, posłowie umieją co najwyżej w przycisk "Power" :)

luke-mat
z
businessinsider.com.pl
dodany: 19.04.2026, 16:15:26
  • 151
  • #
    windows
  • #
    komputery
  • #
    linux
  • #
    francja
  • #
    microsoft
Widelec_
Widelec_ 19.04.2026, 20:43:50 via Wykop
  • -2
Porzucenie amerykańskiego Windowsa na rzecz amerykańskiego Linuxa xD

Już pomijając, że Linux nie ma nawet sensownego odpowiednika pakietu Office ani sterowników. A potem i tak skorzystają z amerykańskiej chmury (innych nie ma) na procesorach Intela i AMD.
  • 6
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Widelec_
Widelec_ 19.04.2026, 21:03:55 via Wykop
  • 3
Linux jest projektem fińskim.


@fervi: tego Torvaldsa, co jak tylko zdobył rozglos, to czmychnął do USA i od 30 lat stamtąd zarządza rozwojem projektu? Nie rozśmieszaj mnie, to tak jak Polski Fiat był polski.

Dodatkowo wiele dużych aplikacji powstaje w
Neobychno
Neobychno
16.04.2026, 16:22:47
  • 472
List otwarty do redaktorów naczelnych, wydawców i social media workerów polskich mediów. Bo tylko tyle mogę.

Piszę ten list jako czytelnik, który z coraz większym niepokojem obserwuje to, co dzieje się pod waszymi postami w mediach społecznościowych. Za każdym razem, gdy temat dotyczy Ukraińców, migrantów lub jakiejkolwiek grupy, wobec której w Polsce łatwo wzniecić niechęć - sekcje komentarzy zamieniają się w ściek. Nienawiść, dehumanizacja, nawoływanie do przemocy, powielanie kłamstw. To nie są
Neobychno - List otwarty do redaktorów naczelnych, wydawców i social media workerów p...

źródło: ht

Pobierz
  • 147
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Widelec_
Widelec_ 17.04.2026, 20:18:10 via Wykop
  • 2
Zacznijcie moderować komentarze. Jeśli nie macie zasobów, by ich pilnować, wyłączcie możliwość komentowania. Komentarze odmawiające ludziom godności ze względu na narodowość czy pochodzenie powinny znikać natychmiast.

- blokujcie konta, które notorycznie przekraczają granice, lub które są stworzone wyłącznie do tego. Macie przecież wgląd w historię.


@Neobychno: goń się. Będę sobie do woli wyrażał moje niezbyt przychylne zdanie na temat różnych grup. To jest właśnie wolność, cenzorze.
  • Odpowiedz

722

Efekt Czarnka wciąż żre. PiS znowu leci w dół w najnowszym sondażu

Efekt Czarnka wciąż żre. PiS znowu leci w dół w najnowszym sondażu

Wygląda na to, że Polacy mają już dość ideologicznej krucjaty i "reform" w stylu byłego ministra edukacji. Najnowsze dane potwierdzają, że każda kolejna wypowiedź Czarnka to woda na młyn dla Koalicji Obywatelskiej i proste punkty dla Tuska. PiS traci oddech

Kruk_
z
wiadomosci.onet.pl
dodany: 17.04.2026, 15:21:42
  • 246
  • #
    polityka
  • #
    sondaz
  • #
    bekazpisu
  • #
    wybory
  • #
    polska
  • #
    neuropa
Widelec_
Widelec_ 17.04.2026, 20:12:28 via Wykop
  • 8
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

tusk
tusk
17.04.2026, 06:09:42
  • 150
#heheszki #polityka
tusk - #heheszki #polityka

źródło: Zrzut ekranu 2026-04-17 o 08.07.42

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Widelec_
Widelec_ 17.04.2026, 12:03:10 via Wykop
  • 0
@klema: to samo zadziałało z Konfą. Jak byli razem, to 8% nie dali rady przebić. Teraz luźno 20% przechodzą.
Będzie zdroworozsądkowy PiS z Morawieckim i Czarnkowy, ścigający się z konfiarzami kto ma większego szura.

@Asd15 @Znachor_enjoyer jak szanse są na 20-30% bez rozbicia i 40% po, to premiuje.
  • Odpowiedz
PanieAreczku
PanieAreczku
17.04.2026, 07:02:53
  • 2
#nieruchomosci

Cieszę się, że mieszkam w miejscu na które patologii nie stać. Z wiekiem rozumiem że idea zamkniętych osiedli to nie fanaberia a konieczność.

Jakie są sposoby elit na odcięcie się od patoli?

1.
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Widelec_
Widelec_ 17.04.2026, 11:20:40 via Wykop
  • 0
@PanieAreczku: oczywiście. O grodzone osiedla największy ból d--y mają ci, co zostali za płotem. Koniec darmowego parkowania i skrótów przez czyjś trawnik. Grodzić i nie patrzeć.
  • Odpowiedz
Czoso
Czoso
17.04.2026, 10:02:21
  • 170
Ja wiem, ze ostatnio zyjemy w idiokracji, ale w temacie miast moze fajnie by bylo posluchac urbanistow.

Jest szansa, ze sie troche na tym znaja.
Tak samo jak hydraulik wie lepiej od was jak naprawic rure XD

_______________________________________________________________________________________________
Czoso - Ja wiem, ze ostatnio zyjemy w idiokracji, ale w temacie miast moze fajnie by ...

źródło: image

Pobierz
Czoso - Ja wiem, ze ostatnio zyjemy w idiokracji, ale w temacie miast moze fajnie by ...
  • 136
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Widelec_
Widelec_ 17.04.2026, 11:15:51 via Wykop
  • 73
@Czoso: a ja chcę żyć w swoim domku na suburbiach i pomykać Chryslerem Pacificą. Jestem w stanie więcej zapłacić za paliwo i ogrzewanie. Oczywiście lewacy jak chcą niech się cisną jak kury w chowie klatkowym, ja im żyć w 15-minutowych gettach nie zabronię, dla mnie wolność jest cenna.
  • Odpowiedz

2651

Żadna Polska gazeta nie odważyła się wstawić zdjęcia z okładki włoskiego magazyn

Żadna Polska gazeta nie odważyła się wstawić zdjęcia z okładki włoskiego magazyn

Na świecie zdjęcie z okładki włoskiego tygodnika L'Espresso z 10 kwietnia robi okrążenie, tymczasem żadna polska gazeta, ani papierowa ani internetowa, nie odważyła się pokazać zdjęcia, które Włosi opublikowali. Zarówno tęczowy "Newsweek", jak i prawicowa Gazeta Polska, nie pokazała zdjęcia, o któr

wykopwykopwykop1
z
wykop.pl
dodany: 16.04.2026, 19:39:33
  • 325
  • #
    izrael
  • #
    palestyna
  • #
    zymianie
  • #
    wojna
  • #
    iran
Widelec_
Widelec_ 17.04.2026, 06:18:27 via Wykop
  • -3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Widelec_
Widelec_ 17.04.2026, 08:24:53 via Wykop
  • 7
@jednorazowka: nie, ale na Wykopie pezeczytasz od niektórych odklejeńców, że Tusk to prawicowiec xD
duzy_gracz
duzy_gracz
15.04.2026, 14:45:17
  • 69
Wystarczyło jedno zdarzenie w Bystrzycy Kłodzkiej, żeby przypomnieć wszystkim, komu tak naprawdę służy ten kraj. Pan Borys, człowiek z kompletem pozwoleń i przeszkoleniem, został właśnie oficjalnie złożony na ołtarzu niesprawiedliwości. Bronił swojego, użył broni zgodnie z prawem, ale dla systemu to żaden argument. Wielki prokurator, ten naczelny mesjasz bóstwa patusów już wydał wyrok, zanim proces się w ogóle zaczął.

Teraz facet będzie gnił w niepewności przez następne 15 lat, bo w Polsce
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Widelec_
Widelec_ 15.04.2026, 16:56:50 via Wykop
  • 0
@duzy_gracz: jeżeli ten samozwańczy szeryf nie miał pozwolenia na b--ń do ochrony osobistej, a na pewno nie miał, to w ogóle poza strzelnicą nie miał prawa mieć załadowanej broni gotowej do strzału. Nie miał też prawa sobie tak z nią łazić po osiedlu.

Za samo to miałby przesrane, już abstrahując od przekroczenia granic obrony osobistej, bo specjalnie wrócił do domu po karabin i wrócił w miejsce, o którym wiedział, że
  • Odpowiedz

6

Wielkie szukanie ofert EV. Wzrost zapytań o 160%

Pokaż treści 18+

Wielkie szukanie ofert EV. Wzrost zapytań o 160%

Zainteresowanie konsumentów pojazdami elektrycznymi w Europie gwałtownie wzrosło w związku z ogromną podwyżką cen paliw. Serwisy motoryzacyjne notują rekordowe liczby zapytań o auta elektryczne

artur-kielbasinski
z
zielonagospodarka.pl
dodany: 15.04.2026, 07:09:05
  • 6
  • #
    samochodelektryczny
  • #
    motoryzacja
  • #
    gospodarka
  • #
    cenypaliw
  • #
    iran
  • #
    kryzysenergetyczny
Widelec_
Widelec_ 15.04.2026, 12:31:07 via Wykop
  • 0
@QRQ: "rodzinny" Renault Kangoo Grand electric: 192 000 zł, wyposażenie golas+, zasięg teoretyczny WLTP 265 km. W praktyce załadowany w jeździe autostradowej w zimny miesiąc to bedzie do ładowania co 150-180 km.

Wydaleś 200k na auto, które godzinę jedzie i godzinę ładujesz. Kupisz benzyniaka za 130 k i masz na różnice w cenie paliwa na cały okres użytkowania auta.

Jeszcze pomijam 50k na fotowoltaikę, bo bez tego pomysł spina się

465

Zostanie powieszona. Szykują egzekucję w Iranie

Zostanie powieszona. Szykują egzekucję w Iranie

Bita Hemmati ma być pierwszą kobietą skazaną na karę śmierci w związku z protestami, jakie miały miejsce na przełomie grudnia i stycznia w Iranie. Oprócz niej egzekucja ma być wykonana na trzech innych osobach, w tym jej mężu.

motvik
z
o2.pl
dodany: 15.04.2026, 10:04:36
  • 213
  • #
    iran
  • #
    kryminalne
  • #
    dyktatura
  • #
    bliskiwschod
  • #
    swiat
  • #
    wydarzenia
Widelec_
Widelec_ 15.04.2026, 11:39:53 via Wykop
  • -1
Skazana za zrzucanie betonowych bloków na funkcjonariuszy. W USA też by dostała czapę, tylko instant na miejscu, bo tam za podrapanie się po dupie przy funkcjonariuszu dostajesz pełen magazynek.
Ale że ładna, to Żydki szczują spermiarzy.
  • 5
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Widelec_
Widelec_ 15.04.2026, 11:58:26 via Wykop
  • 1
@z-a-k: dokładnie, jak tego typa, co poszedł na protest i dostał za bierny opór kulę w łeb z przyłożenia.
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 17
  • Strona 1 z 17
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 11.02.2026

    Komentator
  • Mikroblogger
    od 07.04.2026

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking