Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko194
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
grzehuu

grzehuu

Dołączył 5 lat i 11 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 9299
  • Znaleziska 6909
  • Mikroblog 2390
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 1

337

Nie "GOŚĆ" tylko "PAN POLICJANT" (czy były podstawy do legitymowania?)

Nie "GOŚĆ" tylko "PAN POLICJANT" (czy były podstawy do legitymowania?)

Miejsce: przy ul.Garbary 8 w Bydgoszczy Materiał powstał w celach edukacyjnych, aby uświadomić kierowcom, jak duże zagrożenie i chaos stwarzają nielegalne manewry samochodem po chodniku. Kontakt: gloszulicy@gmail.com 0:00 Wstęp 1:06 Jazda po ciągu pieszo-rowerowym 3:52 Rycerzyk 5:38 Straż Miejska 13

zawisza
z
youtube.com
dodany: wczoraj, 08:28:31
  • 65
  • #
    konfitura
  • #
    samochodoza
  • #
    wolnechodniki
  • #
    stopchamwarszawa
  • #
    patologiazmiasta
  • #
    polskiedrogi
grzehuu
grzehuu 15 godz. i 37 min temu via Wykop
  • 2
nie! powiedzcie mi że to ustawka jakaś

to sie nie dzieje na prawdę
Wszyscy wiedzą że policja w tym kraju to banda debili - ALE NIE AZ TAKICH!!!!!
ludzie nie moga być aż takimi debilami!!!
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

DwieLinieBOTv3
DwieLinieBOTv3
wczoraj, 04:00:43
  • 2500
Lekarz przeciwny zwiększeniu liczby lekarzy: dobry czas na zakup nieruchomości


Bot losowo łączy 2 tytuły z popularnych znalezisk w jedno "zdanie".
#dwielinie ☕ postaw kawę
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

grzehuu
grzehuu wczoraj, 09:54:56 via Wykop
  • 1
@DwieLinieBOTv3: w nawiązaniu - jakiś deweloper sie chwali że 95% jego klientów to lekarze
nioh nioh ;P
  • Odpowiedz
tomwick55
tomwick55
17.06.2026, 14:35:38
  • 37
To już dzisiaj - Siuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

#mundial #sport #pilkanozna #mecz #ronaldo
tomwick55 - To już dzisiaj - Siuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

#mundial #sport #pilkano...

źródło: 1000032986

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

grzehuu
grzehuu 17.06.2026, 18:35:26 via Wykop
  • 3
@angelofdeath007: hahahaha piękne :D
  • Odpowiedz
grzehuu
grzehuu 17.06.2026, 19:07:55 via Wykop
  • 3
@angelofdeath007: no i jednak było tak :D
  • Odpowiedz
vorky
vorky
17.06.2026, 17:32:57
  • 218
Rzeznik na trybunach ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#mecz #meczgif #mundial #mundial2026
vorky - Rzeznik na trybunach ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#mecz #meczgif #mundial #mundial2026

źródło: pepe

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

grzehuu
grzehuu 17.06.2026, 18:33:37 via Wykop
  • 12
@MistrzPatelnii: no - jeden z największych - łacznie z ramosem - dwie największe gnidy stadionowe
no jest tez trzeci - suarez - końska szczęka :D
  • Odpowiedz
Soothsayer
Soothsayer
16.06.2026, 05:07:17
  • 92
Dajcie mi jeszcze 5 minut już swstaje
Soothsayer - Dajcie mi jeszcze 5 minut już swstaje

źródło: 1000004415

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

grzehuu
grzehuu 16.06.2026, 08:42:10 via Wykop
  • 0
@Soothsayer: ej
czemu dajecie do memów o świniach zdjęcie czarnka garnka?
  • Odpowiedz

341

Oto rezydencja kard. Dziwisza. Prestiż i przepych tuż obok Wawelu

Oto rezydencja kard. Dziwisza. Prestiż i przepych tuż obok Wawelu

Kardynał Stanisław Dziwisz od niemal dekady pozostaje na emeryturze, jednak jego codzienne życie niewiele przypomina spo

Sopel74
z
o2.pl
dodany: 15.06.2026, 14:47:54
  • 47
  • #
    polska
  • #
    kler
grzehuu
grzehuu 16.06.2026, 08:39:50 via Wykop
  • 2
dziwisz się???

ja nie
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

grzehuu
grzehuu 14.06.2026, 16:18:10
  • 2
hahahahahahhaha

ale ból dupala na tagu #f1 i kwik
czy tylko crashstapeniarzy????

Norris trzeci!
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

grzehuu
grzehuu
Autor
14.06.2026, 16:50:08 via Wykop
  • 0
to wszystko powyższe to mnie tylko utwierdza że macie bulasadupasa :D
  • Odpowiedz
grzehuu
grzehuu
Autor
14.06.2026, 20:13:19 via Wykop
  • 0
ty miałes okazje sie wcela nie odzywać - nie skorzystałes i pokazałes żeś gupol z każdym wpisem :D
  • Odpowiedz
Gieekaa
Gieekaa
13.06.2026, 13:28:34
  • 41
Memiczne.
#lemans #f1 #kubica
Gieekaa - Memiczne.
#lemans #f1 #kubica

źródło: rkm

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

grzehuu
grzehuu 13.06.2026, 15:35:28 via Wykop
  • 0
@Gieekaa: co on sika tam??
  • Odpowiedz

481

Prezes z Władysławowa przepędza mnie znad morza, gardzi naszymi prawami i wzywa

Prezes z Władysławowa przepędza mnie znad morza, gardzi naszymi prawami i wzywa

Przed kamerą sam prezes Energobaltic, który natychmiast nakazał mi opuścić plażę nad morzem we Władysławowie! Wezwano na mnie nawet policję. A ta co zrobi?

kubako
z
youtube.com
dodany: 12.06.2026, 17:23:59
  • 59
  • #
    audytobywatelski
  • #
    polska
  • #
    policja
grzehuu
grzehuu 13.06.2026, 09:05:08 via Wykop
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
PtactwaWiele
PtactwaWiele
12.06.2026, 06:51:41
  • 2686
Myślałem że wykopki jak zwykle przesadzają z odklejką w gastro. Aż do wczoraj…

Byłem w pewnym lokalu z meksykańskim jedzeniem w okolicach wrocławskiego rynku. Nie było obsługi kelnerskiej trzeba było podejść do baru i wziąć karty samemu. I spoko - ja tam nie przepadam jak ktoś za mną biega. Wybrałem sobie jedzenie i podszedłem do lady złożyć zamówienie. A Pani podając mi terminal do zapłaty pyta czy chce dać napiwek xDDD

Rozumiecie? Jeszcze
  • 145
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

grzehuu
grzehuu 12.06.2026, 12:22:58 via Wykop
  • 4
@PtactwaWiele: taki tip na przyszłość
jak jej powiedziałeś że nie dasz to na pewno miałeś plujkę w jedzeniu - ot takie głupie ludzie polskie
mówi sie wtedy że ewentualny napiwek dam po zjedzeniu no nie wiem teraz ile dać :)

także ten tego
  • Odpowiedz
plackojad
plackojad
10.06.2026, 19:05:30
  • 254
MIRKI! MIRABELKI!
Już jutro zaczyna się najważniejszy turniej czterolecia w #pilkanozna - #mundial!
Niestety zabraknie na nim naszej reprezentacji. Nie oznacza to jednak, że będzie pozbawiony emocji.
Oto bowiem wraca największa wykopowa zabawa w typowanie wyników #mecz i różnych zwariowanych zdarzeń... #mirkomundial! (。◕‿‿◕。)

Uczestnicy dwóch poprzednich edycji (wliczam w to również #mirkoeuro) wiedzą mniej więcej, na
  • 39
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

grzehuu
grzehuu 11.06.2026, 17:35:18 via Wykop
  • 0
@plackojad: a nasi kiedy grają??

nioh nioh
( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
grzehuu
grzehuu 11.06.2026, 17:32:06
  • 0
kiedy pierwszy mecz polaków na mundialu??
oh wait...
( ͡° ͜ʖ ͡°)

#pilkanozna #mundial #meczyki #meczynaspilka #drewniaki #mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

1733

Dla kobiet dzień wolny na "bolesną menstruacje", a dla mężczyzn? Nic

Dla kobiet dzień wolny na "bolesną menstruacje", a dla mężczyzn? Nic

Non stop czytam na wykopie, że posłowie konfy walczą o prawa mężczyzn. Tymczasem Józefaciuk podejmuje rzeczywiste działania gdy posłowie Konfederacji wyśmiewają temat. Wykop chyba powinien zrewidować swoje poglądy

Placi
z
facebook.com
dodany: 09.06.2026, 10:40:17
  • 421
  • #
    prawamezczyzn
  • #
    dyskryminacjamezczyzn
  • #
    pieklomezczyzn
  • #
    niebieskiepaski
  • #
    polityka
grzehuu
grzehuu 09.06.2026, 19:45:08 via Wykop
  • 2
mogliby nam dac wolne na masturbację
( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

641

Próba normalizowania napiwków na przykładzie opłaty serwisowej

Sztuczny, nikomu niepotrzebny zwyczaj napiwków w i tak już przepłaconej gastronomii, wraca jak bumerang

MalyKrzys
z
trojmiasto.pl
dodany: 08.06.2026, 19:19:02
  • 159
  • #
    polska
  • #
    gastronomia
  • #
    napiwki
  • #
    obyczaje
  • #
    patologiazmiasta
grzehuu
grzehuu 09.06.2026, 09:31:38 via Wykop
  • 41
@Miszczu_wszystkiego:
nie ma opłaty serwisowej=brak napiwku
grzehuu
grzehuu 09.06.2026, 18:37:48 via Wykop
  • 4
@Notes: stać mnie - kelnerki i kelnerzy dostają pensje za prace

daje napiwki - ale uznaniowe
jak ktoś robi swoje i nie wywyższa sie to nie daje

nie ma obowiązku
grzehuu
grzehuu 07.06.2026, 18:19:34
  • 0
#f1

a jak dzisiaj ten wasz frajer crashstappen???

oh wait....

( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

grzehuu
grzehuu
Autor
07.06.2026, 20:05:51 via Wykop
  • 0
@winsxspl: zdobył tyle samo hłe hłe
ledwo im dorównuje
niedzielny kierowca :D
  • Odpowiedz
grzehuu
grzehuu
Autor
07.06.2026, 20:11:06 via Wykop
  • 0
@winsxspl: jeszcze jedno
wymieniłeś kierowców f1 - wszyscy mają wiecej punktów w klasyfikacji generalnej od crashstapena
hahahahahahhahahaha

nie moge :D

ale cie doopskoo piecze lamusie ;D
  • Odpowiedz
grzehuu
grzehuu
Autor
08.06.2026, 14:20:09 via Wykop
  • 0
@PepeZabu: przegryw????

hahahahahaha
ales gupek :D

hahahahah
  • Odpowiedz

492

Tragiczny finał wypadku w Ząbkach. Nie żyje jeden z mężczyzn podróżujących Audi

Tragiczny finał wypadku w Ząbkach. Nie żyje jeden z mężczyzn podróżujących Audi

Jedna osoba nie żyje, a dwie kolejne pozostają w stanie krytycznym po tragicznym wypadku, do którego doszło wieczorem w Ząbkach.

Grazyna_z_tuszyna
z
miejskireporter.pl
dodany: 07.06.2026, 05:10:10
  • 341
  • #
    piratdrogowy
  • #
    stopcham
  • #
    polskiedrogi
  • #
    policja
  • #
    samochody
  • #
    cudzoziemcy
grzehuu
grzehuu 07.06.2026, 11:15:13 via Wykop
  • -10
kałdi - 4 zera - i trzy kolejne w samochodzie
zgodnie z przepisami nie lecieli

żal mi tylko teko złotówę - za idiotów pójdzie siedzieć
  • 4
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

grzehuu
grzehuu 07.06.2026, 11:23:32 via Wykop
  • -5
selekcja naturalna tyk 3 zer z kałdi
mam nadzieje że złotówie nic nie jest

a tak btw - technicznie taksiarz zmienił pas na przerywanej - ciągłej nie przekroczył - więc mógł :D
grzehuu
grzehuu 07.06.2026, 11:24:07 via Wykop
  • -2
@deafpool: ale przeciez przekraczal linie rpzerywaną - przez ciągłą nie przejechał
grzehuu
grzehuu 07.06.2026, 11:24:36 via Wykop
  • 0
@alexsc: usiłowanie zabojstwa?? tak tych trzech zer co jechałi w kałdi
zgadzam sie
grzehuu
grzehuu 07.06.2026, 20:07:06 via Wykop
  • -1
@killuawykop: lecieli pińcet na godzine - wiek 20 pare lat
stare kałdi (patrz cztery zera)
szrot

wszystko wiadomo

"miszczowie" prostej - r-------i sie na latarni ;D
niechcetukonta
niechcetukonta
07.06.2026, 16:30:02
  • 36
#f1 eee
niechcetukonta - #f1 eee

źródło: 34545345

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

grzehuu
grzehuu 07.06.2026, 18:20:10 via Wykop
  • 0
@niechcetukonta: a który crashstappen??

xD
  • Odpowiedz
Mirek224
Mirek224
07.06.2026, 10:06:34
  • 60
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

grzehuu
grzehuu 07.06.2026, 12:37:51 via Wykop
  • 2
@Miroman: nie - po prostu nigdy mózgu nie miała - jak to pisała i jak robiła te dzieci
  • Odpowiedz
GoldenJanusz
GoldenJanusz
07.06.2026, 06:32:34
  • 187
to ten wypadek z wczoraj
śmiechu warte, chłop z trzeciego pasa zawrotkę robi
#przegryw #polskiedrogi #wypadek #trzecieoko
GoldenJanusz - to ten wypadek z wczoraj 
śmiechu warte, chłop z trzeciego pasa zawrot...

źródło: 1000034416

Pobierz
  • 43
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

grzehuu
grzehuu 07.06.2026, 12:32:38 via Wykop
  • 0
@GoldenJanusz: podejrzewam że wyebano to jest na jakiś portal
i ludzie nagminnie pisza posty pytając co to jest
i tak nabijają wyświetlenia
a komentarze powiększają zasięgi

od cała prawda
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 18
  • Strona 1 z 18
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 08.02.2022

    Komentator
  • Złotousty
    od 28.02.2021

    Złotousty
  • Rocznica
    od 13.07.2025

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking