W ogóle śniło mi się, że pan 0 z pewnej partii zmarł w moim pokoju hotelowym, gdy próbowałem otworzyć drzwi to się okazało, że nie mogę, bo pan 0 miał orzeszki ziemne w dziurkach od nosa i to było przyczyną i jego śmierci i mojej niemożliwości wejścia do pokoju XD
Ogólnie przyjechał później typ który ogarnia zmarłych mówiąc, że on mnie zna, bo już wcześniej przecież go też wzywałem do kogoś innego
Ogólnie przyjechał później typ który ogarnia zmarłych mówiąc, że on mnie zna, bo już wcześniej przecież go też wzywałem do kogoś innego
























#sen #zdrowie #suplementy
Nie sugeruj się czatemGPT