Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko158
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Pepe_Roni

Pepe_Roni

Dołączył 16 lat i 1 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 63802
  • Znaleziska 10957
  • Mikroblog 52845
  • Obserwujący 14
  • Obserwowane 100
Napartnica
Napartnica
przedwczoraj, 20:35:34
  • 24
To co zrobił Stanowski i kanał zero jest obrzydliwe. Gość przyszedł do kanału i bez żadnych dowodów pomawia kogoś o zabijanie innych ludzi, dodatkowo pomawia cały szpital o ukrywanie tego. Stanowski sam niedowierzał co ten typ wygaduje i dopytywał kilka razy "czy pan ma świadomość co pan mówi?". Dopytywał również o dowody, których koleś nie podał w najmniejszym stopniu, zero jakichkolwiek szczegółów, zero dat. Stanowski dobrze wie, że to bubel, ale nie
Napartnica - To co zrobił Stanowski i kanał zero jest obrzydliwe. Gość przyszedł do k...

źródło: image

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pepe_Roni
Pepe_Roni przedwczoraj, 22:43:46 via Wykop
  • 7
@Napartnica: Twoj wpis jest tak głupi, że aż wstyd bierze przy czytaniu
  • Odpowiedz
JajkaNieMajaBialek
JajkaNieMajaBialek
JajkaNieMajaBialek
przedwczoraj, 20:02:49
  • 28
Dawid Kacprzyk minutę przed wyciągnięciem rurki od inkubatora i pójściu na CSa
#kanalzero #lekarz100k
JajkaNieMajaBialek - Dawid Kacprzyk minutę przed wyciągnięciem rurki od inkubatora i ...

źródło: temp_file3093055938716003997

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pepe_Roni
Pepe_Roni przedwczoraj, 22:42:31 via Wykop
  • 1
@JajkaNieMajaBialek: intubacji a nie inkubatora... Ja pierdziele 🤦🏼‍♂️
  • Odpowiedz
kogi
kogi
przedwczoraj, 21:02:47
  • 17
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pepe_Roni
Pepe_Roni przedwczoraj, 22:41:23 via Wykop
  • 0
@szklarskaporeba: 🤦🏼‍♂️
  • Odpowiedz
fejka
fejka
przedwczoraj, 16:36:35
  • 46

Stanowski gdy afera na prawicy:
fejka - !#heheszki #bekazprawakow #polityka

Stanowski gdy afera na prawicy:

źródło: eec7976d-0510-4640-81a7-bb76c537bab3 (1)

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pepe_Roni
Pepe_Roni przedwczoraj, 22:39:25 via Wykop
  • 0
@fejka: ale gówniany mem bezbeku
  • Odpowiedz
washington
washington
przedwczoraj, 19:47:22
  • 197
#ukraina
jakis mlody Ukrainiec sie utopil, na fejsie chrzescijanie odpieli wrotki
washington - #ukraina 
jakis mlody Ukrainiec sie utopil, na fejsie chrzescijanie odpi...

źródło: pobrane (3)

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pepe_Roni
Pepe_Roni przedwczoraj, 22:38:43 via Wykop
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
mamracjewieszotym
mamracjewieszotym
22.06.2026, 21:58:51
  • 24
#ukraina Zapamiętajcie to sobie tuskoboty. Ukraina nie jest i nigdy nie była naszym przyjacielem. To nasz konkurent/wróg. I ostatnie miesiące coraz dobitniej to pokazują. Tak, można być wrogiem rosji i wrogiem ukrainy..jak dla mnie te kraje praktycznie niczym się nie różnią w sferze mentalności zasad itd. #rosja #wojna #polska #bekazlewactwa
mamracjewieszotym - #ukraina Zapamiętajcie to sobie tuskoboty. Ukraina nie jest i nig...
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pepe_Roni
Pepe_Roni 22.06.2026, 23:51:09 via Wykop
  • 3
@MuszeZalozycKontoByFiltrowacGowno: różnią sie od ruskich ale to i tak wschodnia dzicz
  • Odpowiedz
Pepe_Roni
Pepe_Roni 22.06.2026, 11:34:38
  • 0
Zastanawiam się czy istnieje realny poziom ataków Ukrainy po przekroczeniu którego ten kacapksi śmieć zdecydowałby się na użycie broni nuklearnej? #wojna #ukraina
Pepe_Roni - Zastanawiam się czy istnieje realny poziom ataków Ukrainy po przekroczeni...

źródło: pik-pik

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pepe_Roni
Pepe_Roni
Autor
22.06.2026, 12:15:51 via Wykop
  • 0
@PopeLeon: Tak właśnie myślę, że przy tej pomarańczowej małpie w USA sprawa wydaje się raz bardziej realna
  • Odpowiedz
Pepe_Roni
Pepe_Roni
Autor
22.06.2026, 13:11:46 via Wykop
  • 0
@spinaczel: najgorsze, że maja ich w ciul
  • Odpowiedz
silnikAtrakcyjny
silnikAtrakcyjny
22.06.2026, 07:43:12
  • 82
Jedyną osobą która jest odpowiedzialna za pogorszenie stosunków jest Zełeński. Wykopki tłumnie krzyczą, że hurrr znów Polacy żyją przeszłością zamiast przyszłością. A kto zaczął rozdrapywać rany z przeszłości? Jeśli chodzi o stawianie interesów ponad historię, to właśnie Zełeński powinien się tego nauczyć. Jego interesem jest by zachód dostarczał sprzęt, głównie przez Polskę. Więc co robi? Zamiast dbać o interesy, rozpętuje burzę, na której wizerunkowo bardzo może stracić Ukraina(bo już nie mówię, że
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pepe_Roni
Pepe_Roni 22.06.2026, 09:28:57 via Wykop
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
luke-mat
luke-mat
luke-mat
21.06.2026, 22:38:54
  • 41
Zełeński: "Bez Ukrainy nikt nie będzie w stanie obronić Polski. To po prostu niemożliwe. Jeśli nie będzie Ukrainy, nie będzie też bezpiecznej Polski."
Nikt mu nie powiedział, że Polska to kilkukrotnie silniejszy kraj niż Ukraina i 15 mln Polaków nie ucieknie, a będzie tłuc kacapa?
Nikt mu nie powiedział, że też możemy zacząć produkować drony i rakiety, a potencjał mamy wielokrotnie większy niż Ukraina?
Wojnę wygrywa ekonomia i Ukraina sobie radzi tylko
luke-mat - Zełeński: "Bez Ukrainy nikt nie będzie w stanie obronić Polski. To po pros...

źródło: image

Pobierz
  • 40
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pepe_Roni
Pepe_Roni 22.06.2026, 00:41:26 via Wykop
  • 1
@luke-mat: musimy tak homeopatycznie dozować pomoc by sie obie strony powybijały
  • Odpowiedz
Caracas
Caracas
21.06.2026, 13:38:30
  • 24
Oni są bezczelni jeszcze w sumie grożą Polsce xD

Piękna historia.

#polska #patologia #polityka
Caracas - Oni są bezczelni jeszcze w sumie grożą Polsce xD

Piękna historia.

#polska...

źródło: 1000042339

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pepe_Roni
Pepe_Roni 22.06.2026, 00:39:20 via Wykop
  • 0
@Caracas: manlet 160 w kapeluszu
  • Odpowiedz
adam128256
adam128256
21.06.2026, 19:45:52
  • 47
Jest dokładnie odwrotnie: bez Polski, przekazanych czołgów, samolotów, broni i amunicji, bez otwartości na uchodźców i organizacji logistyki nie byłoby dziś wolnej ukrainy. Mógłby już skończyć p-------ć głupoty, niewdzięcznik.
#ukraina #rosja #wojna
adam128256 - Jest dokładnie odwrotnie: bez Polski, przekazanych czołgów, samolotów, b...

źródło: IMG_0143

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pepe_Roni
Pepe_Roni 22.06.2026, 00:33:40 via Wykop
  • 0
@adam128256: on po wojnie zgnije w wiezieniu albo będzie ukrywał się u żymian
  • Odpowiedz
Schreiben
Schreiben
Schreiben
21.06.2026, 15:22:08
  • 38
#polityka #ukraina

Ostatnio wychodzę z urzędu i jakis Ukrainiec za mną wychodził. To mu przytrzymałem drzwi a on wyszedł i sobie poszedł.
W końcu jakby nie było 4 lata temu stówkę na pomoc Ukrainie poslalem, do tego nasze państwo też im sporo pomoglo a on nic. Nawet lodzika mi nie zrobił. Nie mowie ze bym chciał bo ja nie gej, ale mógł chociaż zaproponować. Zero kultury.
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pepe_Roni
Pepe_Roni 22.06.2026, 00:28:39 via Wykop
  • 0
@Schreiben: nie dość ze bezbecka zielonka to jeszcze pederasta
  • Odpowiedz
CrokusYounghand
CrokusYounghand
16.06.2026, 19:56:24
  • 3
Gdyby nie wścibscy dziennikarze, to za kilka lat grubas Kacprzyk zostałyby wystawiony przez KO jako kandydat na burmistrza dzielnicy Ursus a za naście na prezydenta Warszawy. Chłop od samego początku jak tylko się pojawił w lokalnej polityce, wyglądał na modelowego wychowanka KO na kolejne urzędy. Zawód lekarz, niezła kariera w Warszawie, sympatyczny i zaangażowany społecznie. Jak ktoś jest debilem, a niestety wielu mieszkańców Ursusa to właśnie debile, bo na niego oddali swoje
CrokusYounghand - Gdyby nie wścibscy dziennikarze, to za kilka lat grubas Kacprzyk zo...

źródło: image

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pepe_Roni
Pepe_Roni 20.06.2026, 23:30:09 via Wykop
  • 0
@CrokusYounghand: od początku mnie w------ł ten cymbal. Kiedys obczailem jak na festynie w parku czechowickim podchodził do ludzi z ulotkami a kumple filmowali go z pewnej odległości. Po chwili śmiał się i obrażał tych ludzi przy kolegach.
  • Odpowiedz
Pepe_Roni
Pepe_Roni 21.06.2026, 23:38:52 via Wykop
  • 0
@CrokusYounghand: Naplywowi gamonie ze Skoroszy i Szamot
  • Odpowiedz
luke-mat
luke-mat
luke-mat
19.06.2026, 23:34:32
  • 11
Siedzą tutaj ukraki całymi dniami i obrażają prezydenta Rzeczpospolitej
#polityka #ukraina
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pepe_Roni
Pepe_Roni 19.06.2026, 23:51:10 via Wykop
  • 3
@DojadeWas: bo to Ci powiedzieli "dziennikarze" tvn, onetu i wyborczej? 🙃
  • Odpowiedz
Pepe_Roni
Pepe_Roni 19.06.2026, 19:59:20
  • 6
Rafał Dziwisz!

#heheszki #bekazlewactwa #postmemizm
Pepe_Roni - Rafał Dziwisz! 

#heheszki #bekazlewactwa #postmemizm

źródło: Screenshot_20260619_215600

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

b_milejkowski
b_milejkowski
19.06.2026, 20:00:25 via Wykop
  • 5
@Pepe_Roni: on nic nie wiedzial, zostawcie go
  • Odpowiedz
anb
anb
19.06.2026, 17:58:21
  • 11
Co? Polityk skłamał?! W takim razie idę głosować na konfedepis!

(tu się puknijcie)

#lekarz100k #polityka #afera #heheszki #bekazprawakow
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pepe_Roni
Pepe_Roni 19.06.2026, 19:39:47 via Wykop
  • 2
@anb: a kogo Ty interesujesz?
  • Odpowiedz
Nighthuntero
Nighthuntero
17.06.2026, 16:14:09
  • 689
Prezydent Warszawy osobiście gratuluje 28-latkowi defraudacji publicznych pieniędzy

#lekarz100k #polska #afera #bekazlewactwa #szpital #heheszki
Nighthuntero - Prezydent Warszawy osobiście gratuluje 28-latkowi defraudacji publiczn...

źródło: 1000028029

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pepe_Roni
Pepe_Roni 18.06.2026, 19:50:16 via Wykop
  • 0
@Nighthuntero: Rafal na koturnach
  • Odpowiedz
Gilgamesz69
Gilgamesz69
Gilgamesz69
18.06.2026, 18:26:31
  • 6
Chamsko ale zaśmiałem w ciul XD
#czarnyhumor #heheszki #niepelnosprawni #humorobrazkowy #facebook
Gilgamesz69 - Chamsko ale zaśmiałem w ciul XD
#czarnyhumor #heheszki #niepelnosprawni...

źródło: cs

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pepe_Roni
Pepe_Roni 18.06.2026, 18:44:49 via Wykop
  • 0
@Gilgamesz69: c-----e... Serio
  • Odpowiedz
Pepe_Roni
Pepe_Roni 16.06.2026, 10:44:53
  • 0
Warto brać w tej cenie?
https://kross.pl/esker-eco-czarny-chrom-polysk

#gravel
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

le_kuk
le_kuk
16.06.2026, 10:45:46 via Wypiek
  • 1
@Pepe_Roni warto
  • Odpowiedz
dran2
dran2
16.06.2026, 11:02:11 via Wykop
  • 2
@Pepe_Roni: Zależy czego oczekujesz. Tam jest wszystko najtańsze co się da a szosopodbne rowery są bardzo mało podatne na tanie modyfikacje po kolei w miarę odpadania zepsutych części. Zarówno gwarancja jak i jakość składania Krossa są na tyle słabe że imo lepiej je olać i szukać używek, za tą kasę może się trafi coś na hydraulice.
  • Odpowiedz
Czoso
Czoso
15.06.2026, 14:36:05
  • 380
Zapraszam na regaty

W j-----u POLAKOW NA FIKCYJNE ETATY XD

#afera #heheszki #polityka
Czoso - Zapraszam na regaty

W j-----u POLAKOW NA FIKCYJNE ETATY XD

#afera #heheszki...

źródło: image

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pepe_Roni
Pepe_Roni 15.06.2026, 23:07:33 via Wykop
  • 0
@Czoso: k---s z ursusa
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 27
  • Strona 1 z 27
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 04.07.2019

    Komentator
  • Rocznica
    od 09.05.2026

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 12.09.2019

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking