Od 2 dni czytałem na wypoku jak jest dobrze, bo w innych krajach dowiedzą się o Wołyniu. Wczoraj mi sie zapaliła lampka ostrzegawcza, bo ktoś wrzucił tekst z jakiegoś portalu i sie cieszył a inny zacytował fragment i zauważył, że wcale nie jest on taki korzystny dla PL. No to w nocy wszedłem sobie na twitter i kurcze nie wiem gdzie ten wielki sukces. Zarówno Polacy mają jakichś obcokrajowców którzy wspierają ich narrację
Tak to jest, gdy dla swoich interesów wyborczych wmówi się ludziom głupoty, a oni w to wierzą. Ech żeby ludzie byli inteligentniejsi, żyło by się lepiej...
Zełeński: "Bez Ukrainy nikt nie będzie w stanie obronić Polski. To po prostu niemożliwe. Jeśli nie będzie Ukrainy, nie będzie też bezpiecznej Polski." Nikt mu nie powiedział, że Polska to kilkukrotnie silniejszy kraj niż Ukraina i 15 mln Polaków nie ucieknie, a będzie tłuc kacapa? Nikt mu nie powiedział, że też możemy zacząć produkować drony i rakiety, a potencjał mamy wielokrotnie większy niż Ukraina? Wojnę wygrywa ekonomia i Ukraina sobie radzi tylko
Dobra, poskakaliście sobie do gardeł o nazwy, odznaczenia, honor i inne takie. A teraz róbcie miejsce przy stoliku dla poważnych państw i graczy, bo będą robić deale i zarabiać pieniądze. xD
Wy nie rozumiecie o co tutaj chodzi. Oczywiście, Zełeński nie będzie płakał, bo odebraliśmy mu order. Chodzi o odzyskanie honoru, który stracił Duda. Jak można było nadać najwyższy order komuś, kto Polski nienawidzi. #polityka #ukraina
@luke-mat: Dla Polaka najważniejsze odzyskanie honoru, dla Niemca i Amerykanina - dogadanie dealu. Trochę Józefem Beckiem pachnie, ale mam nadzieję, że tym razem się mylę.
Widzę, że neuropki mają krótką pamięć i Meloni jest dla nich bohaterką, bo spluła się do Trumpa. Chciałbym przypomnieć, że jeszcze niedawno rozpychała się łokciami, by pierwsza przed nim klęczeć. Więc fakt, że Trump ją potraktował jak Kukiza jakiegoś bardzo mnie cieszy. Nie jest to jakaś przypadkowa osoba, któraą Trump zmieszał z błotem. Jest to osoba, ktora była w międzynarodowej prawicowej kolacji przydupasow pomarańczowego. Niech teraz cierpi. Zero litości dla przydupasow populistów.
źródło: 1000001380
Pobierz