Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko168
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
M4rcinS

M4rcinS

Dołączył 16 lat i 10 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 50792
  • Znaleziska 3754
  • Mikroblog 47038
  • Obserwujący 66
  • Obserwowane 79
M4rcinS
M4rcinS 9 godz. i 24 min temu
  • 4
#ukraina #polityka
M4rcinS - #ukraina #polityka

źródło: 1000001380

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pomorski_Wilk
Pomorski_Wilk
9 godz. i 23 min temu via Wykop
  • 9
@M4rcinS: Wrzuć to na strony wzajemnej adoracji uśmiechniętych, łykną
  • Odpowiedz
Pomorski_Wilk
Pomorski_Wilk
9 godz. i 2 min temu via Wykop
  • 4
@Dragonan: Nie, ich kraj to ich sprawa, ale niech nie oczekują, że fanów UPA ktokolwiek tutaj będzie szanował i będzie chciał pomagać
  • Odpowiedz
Ojciec_mlynarza
Ojciec_mlynarza
Ojciec_mlynarza
11 godz. i 7 min temu
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

M4rcinS
M4rcinS 11 godz. i 6 min temu via Wykop
  • 1
@Ojciec_mlynarza: Jaka będzie polityka zwrotów?
  • Odpowiedz
pq18
pq18
19 godz. i 7 min temu
  • 1
Czy można się patriotycznie zeszczać w gacie?

#bakiewicz #4konserwy #bekazpisu #polska #kiciochpyta
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

M4rcinS
M4rcinS 19 godz. i 3 min temu via Wykop
  • 2
@pq18: Mamy takiego jednego, co to nawet wspólny urlop zrobił dla Polski. xD
  • Odpowiedz
Dumle007
Dumle007
19 godz. i 10 min temu
  • 8
A ja na plaży (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)


#l-------------j #piekarnik #luszczyca #gownowpis #przegrywpo30tce
Dumle007 - A ja na plaży (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
SPOILER
#l-------------j #piekarnik #luszczyca ...

źródło: 1000145429

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

M4rcinS
M4rcinS 19 godz. i 9 min temu via Wykop
  • 8
@Dumle007: W------e j---a.
  • Odpowiedz
Mechamaru
Mechamaru
22 godz. i 9 min temu
  • 47
#przegryw

Huop j---e w kołchozie, dużo roboty dziś, ale przynajmniej czas szybko leci
Mechamaru - #przegryw 

Huop j---e w kołchozie, dużo roboty dziś, ale przynajmniej cz...

źródło: 20251121_051501

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

M4rcinS
M4rcinS 21 godz. i 23 min temu via Wykop
  • 1
@Mechamaru: Taki z-------l, że nie ma czasu taczki załadować.
  • Odpowiedz
M4rcinS
M4rcinS 21 godz. i 53 min temu
  • 3
Kto ma poniedziałek wolny i przez cały dzień nic nie zrobi?


#praca #pracbaza
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

M4rcinS
M4rcinS
Autor
21 godz. i 38 min temu via Wykop
  • 0
@_______________________: pickę
  • Odpowiedz
szurszur
szurszur
21 godz. i 57 min temu
  • 7
Od 2 dni czytałem na wypoku jak jest dobrze, bo w innych krajach dowiedzą się o Wołyniu. Wczoraj mi sie zapaliła lampka ostrzegawcza, bo ktoś wrzucił tekst z jakiegoś portalu i sie cieszył a inny zacytował fragment i zauważył, że wcale nie jest on taki korzystny dla PL.
No to w nocy wszedłem sobie na twitter i kurcze nie wiem gdzie ten wielki sukces. Zarówno Polacy mają jakichś obcokrajowców którzy wspierają ich narrację
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

M4rcinS
M4rcinS 21 godz. i 56 min temu via Wykop
  • 8
Oczywiscie nadal zakładam, że tym razem zostanie to lepiej przygotowane i faktycznie ludzie Nawrockiego będą w tym tygodniu wyciagać asy z rekawa


@szurszur: xD
  • Odpowiedz

556

Brexit po 10 latach - wyniki sondażu

Brexit po 10 latach - wyniki sondażu

Tak to jest, gdy dla swoich interesów wyborczych wmówi się ludziom głupoty, a oni w to wierzą. Ech żeby ludzie byli inteligentniejsi, żyło by się lepiej...

gargantel
z
rmf24.pl
dodany: przedwczoraj, 10:03:16
  • 226
  • #
    uk
  • #
    wielkabrytania
  • #
    brexit
  • #
    ue
  • #
    uniaeuropejska
M4rcinS
M4rcinS 22 godz. i 27 min temu via Wykop
  • -1
Sukcesem brytyjskich polityków było to, że byli w stanie wmówić ludziom, że bez unii skończy się migracja


@kawior2007: I to w sytuacji, gdzie Wielka Brytania była poza strefą Schengen i samodzielnie prowadziła politykę wizową dla krajów spoza UE.
luke-mat
luke-mat
luke-mat
przedwczoraj, 22:38:54
  • 39
Zełeński: "Bez Ukrainy nikt nie będzie w stanie obronić Polski. To po prostu niemożliwe. Jeśli nie będzie Ukrainy, nie będzie też bezpiecznej Polski."
Nikt mu nie powiedział, że Polska to kilkukrotnie silniejszy kraj niż Ukraina i 15 mln Polaków nie ucieknie, a będzie tłuc kacapa?
Nikt mu nie powiedział, że też możemy zacząć produkować drony i rakiety, a potencjał mamy wielokrotnie większy niż Ukraina?
Wojnę wygrywa ekonomia i Ukraina sobie radzi tylko
luke-mat - Zełeński: "Bez Ukrainy nikt nie będzie w stanie obronić Polski. To po pros...

źródło: image

Pobierz
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

M4rcinS
M4rcinS przedwczoraj, 22:42:22 via Wykop
  • 12
15 mln Polaków nie ucieknie, a będzie tłuc kacapa?


@luke-mat: xD
  • Odpowiedz
mrreow
mrreow
przedwczoraj, 22:30:00
  • 1
Jakie są jeszcze portale społecznościowe z Polską dyskusją oprócz Wykop, reddit, Twitter?

Najlepiej takie gdzie jacyś z konfederacji są bo interesują mnie wiadomości “z drugiej strony”

Niby jest r/konfa ale mało uczęszczany dość choć bardzo ciekawy. Gdzie ci wyborcy konfy w liczbie paru milionów się zbierają

#polityka #socialmedia #reddit #konfederacja
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

M4rcinS
M4rcinS przedwczoraj, 22:32:12 via Wykop
  • 2
Najlepiej takie gdzie jacyś z konfederacji są bo interesują mnie wiadomości “z drugiej strony”


@mrreow: Główna Wykopu, ale też komentarze na Facebooku, gdzie zbierają się frustraci życiowi (czyt. konfederaci i brauniarze).
  • Odpowiedz
Henson_
Henson_
przedwczoraj, 17:50:21
  • 427
Nawet ai kreci korba jak baba krzyczy to gitara a jak chłop to p-----c xd
#przegryw #blackpill #pieklomezczyzn
Henson_ - Nawet ai kreci korba jak baba krzyczy to gitara a jak chłop to p-----c xd
#...

źródło: temp_image_DF8D9F11-DEE6-4AA4-B4C0-215C8E95DEC1

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

M4rcinS
M4rcinS przedwczoraj, 19:47:38 via Wykop
  • 22
@Henson_: Przecież to generuje odpowiedzi na podstawie tego, co jest wrzucone w internecie. Te "kręcenie korbą" jest na dużo wcześniejszym etapie.
  • Odpowiedz
d4wid
d4wid
przedwczoraj, 19:39:29
  • 6
Podoba mi się to, że Koalicja walcząc z #lekarz100k podosi ceny na napoje słodzące.

Znowu trafi to zwykłego szaraka, fajnieXD

#konowalposting #zarobki #lekarz #polityka #nfz #mikrokoksy
d4wid - Podoba mi się to, że Koalicja walcząc z #lekarz100k podosi ceny na napoje sło...

źródło: HLWalC2XEAAc5mV

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

M4rcinS
M4rcinS przedwczoraj, 19:41:06 via Wykop
  • 2
@d4wid: To będzie mi się niedługo bardziej opłacało jeździć na Litwę po zgrzewkę energoli niż kupować u nas. xD
  • Odpowiedz
saviour
saviour
przedwczoraj, 19:04:20
  • 3
#ukraina #rosja #wojna #polityka
saviour - #ukraina #rosja #wojna #polityka

źródło: HLV4AmlWwAAP5Tb

Pobierz

z ręką na sercu, kogo uważacie za bardziej zaczadzoną i radykalną sektę?

  • Moherowe berety 35.6% (26)
  • Silni Razem 64.4% (47)

Oddanych głosów: 73

  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

M4rcinS
M4rcinS przedwczoraj, 19:11:30 via Wykop
  • 0
Ja już straciłem wątek i nie wiem, kto teraz przeciwko czemu protestuje oddając ordery.
  • Odpowiedz
M4rcinS
M4rcinS 19.06.2026, 19:19:31
  • 7
Dobra, poskakaliście sobie do gardeł o nazwy, odznaczenia, honor i inne takie.
A teraz róbcie miejsce przy stoliku dla poważnych państw i graczy, bo będą robić deale i zarabiać pieniądze. xD

#polityka #polska #ukraina #takaprawda
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

M4rcinS
M4rcinS
Autor
19.06.2026, 19:40:24 via Wykop
  • 0
@Chad-z-Boboli: OK.
  • Odpowiedz
luke-mat
luke-mat
luke-mat
19.06.2026, 18:47:48
  • 2
Wy nie rozumiecie o co tutaj chodzi. Oczywiście, Zełeński nie będzie płakał, bo odebraliśmy mu order.
Chodzi o odzyskanie honoru, który stracił Duda. Jak można było nadać najwyższy order komuś, kto Polski nienawidzi.
#polityka #ukraina
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

M4rcinS
M4rcinS 19.06.2026, 19:16:44 via Wykop
  • 4
@luke-mat: Dla Polaka najważniejsze odzyskanie honoru, dla Niemca i Amerykanina - dogadanie dealu.
Trochę Józefem Beckiem pachnie, ale mam nadzieję, że tym razem się mylę.
  • Odpowiedz
Turin89
Turin89
19.06.2026, 14:42:39
  • 0
Widzę, że neuropki mają krótką pamięć i Meloni jest dla nich bohaterką, bo spluła się do Trumpa.
Chciałbym przypomnieć, że jeszcze niedawno rozpychała się łokciami, by pierwsza przed nim klęczeć.
Więc fakt, że Trump ją potraktował jak Kukiza jakiegoś bardzo mnie cieszy.
Nie jest to jakaś przypadkowa osoba, któraą Trump zmieszał z błotem. Jest to osoba, ktora była w międzynarodowej prawicowej kolacji przydupasow pomarańczowego. Niech teraz cierpi. Zero litości dla przydupasow populistów.
Turin89 - Widzę, że neuropki mają krótką pamięć i Meloni jest dla nich bohaterką,  bo...

źródło: 1000004642

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

M4rcinS
M4rcinS 19.06.2026, 14:55:36 via Wykop
  • 0
@Turin89: Błądzenie to rzecz ludzka, ale dobrowolne trwanie w błędzie jest rzeczą diabelską.
  • Odpowiedz
ukojenie
ukojenie
19.06.2026, 12:38:59
  • 66
#technologia #policja #przestepczosc #krakow
ukojenie - #technologia #policja #przestepczosc #krakow

źródło: 1

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

M4rcinS
M4rcinS 19.06.2026, 14:52:53 via Wykop
  • 1
@ukojenie: Ło kurde, pomysłowe. A wpadł, bo był zbyt pazerny i kilka razy powtarzał akcję u tego samego operatora.
  • Odpowiedz
Caracas
Caracas
19.06.2026, 14:33:23
  • 35
Tego już za dużo. Podobno kolejny szpital xD
Jakby cytował klasyk to już 3 w tym dwa światowe :D

#lekarz100k #polska #polityka #afera
Caracas - Tego już za dużo. Podobno kolejny szpital xD
Jakby cytował klasyk to już 3 ...

źródło: 1000042150

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

M4rcinS
M4rcinS 19.06.2026, 14:37:01 via Wykop
  • 1
@Caracas: Jaki obrotny, ciekawe, gdzie jeszcze wyjdzie, że "pracował". xD
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 29
  • Strona 1 z 29
  • >

Marcin 🍀

  • 🂡
  • m. Suwałki // gm. Raczki 🇵🇱

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 02.11.2025

    Komentator
  • Rocznica
    od 28.07.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 14.08.2014

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 19.06.2023

    Mikroblogger
  • VIP
    od 06.09.2023

    VIP

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking