Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko164
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
BaalZebul
BaalZebul

BaalZebul

Dołączył 10 lat i 3 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 10149
  • Znaleziska 2714
  • Mikroblog 7435
  • Obserwujący 4
  • Obserwowane 24
aa-aa
aa-aa
10.06.2026, 03:50:42
  • 188
Dlaczego ludzie dziękują zatrzymującym się samochodom na pasach, przecież to nie jest żaden akt łaski tylko gdyby nie ten obowiązek wprowadzony ileś tam lat temu to byłby dalej dziki zachód jak był kiedyś
  • 182
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BaalZebul
BaalZebul
BaalZebul 10.06.2026, 05:06:28 via Wykop
  • 91
@aa-aa: właśnie po to żeby kierowca nie w------l się że się zatrzymał tylko uśmiechnął się że ktoś mu podziękował za taką blacha rzecz
  • Odpowiedz
BaalZebul
BaalZebul
BaalZebul 10.06.2026, 10:02:25 via Wykop
  • 0
@voot: nie musisz mi tego mówić ale dla niektórych to chyba właśnie jest przykra konieczność niż coś normalnego
  • Odpowiedz
BaalZebul
BaalZebul
BaalZebul 10.06.2026, 15:45:33 via Wykop
  • 0
@KontrproduktywnyAnalityk: nie zesraj sie
  • Odpowiedz
WonszJadowity
WonszJadowity
10.06.2026, 11:39:36
  • 21
Nowy Obóz to jedyny obóz w którym nie ma kobiet zatem jest najlepszą opcją.

#gothic
WonszJadowity - Nowy Obóz to jedyny obóz w którym nie ma kobiet zatem jest najlepszą ...

źródło: YyFRXGpPJbp1N4jLidkhcHlHvF3mWhhq

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BaalZebul
BaalZebul
BaalZebul 10.06.2026, 15:30:58 via Wykop
  • 1
@xfin: sa
  • Odpowiedz
LamajHarma
LamajHarma
05.06.2026, 12:15:53
  • 8
Ja wszystko rozumiem, ale płacenie ponad 200zł za remake mało popularnej gry to jest przesada. To jest wspieranie growej patologii
#gothic
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BaalZebul
BaalZebul
BaalZebul 05.06.2026, 14:03:30 via Wykop
  • 0
@jasiutorpeda_tokozak: pewnie instant gaming z kodem kiszak i na Ukrainę bez vat ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Wycu91
Wycu91
02.06.2026, 12:18:27
  • 10
Wasza wysokość PKP jest wybitnie łaskawa. 12 miejsc na rowery w wagonie -> 30 w składzie dalekobieżnym, to jest coś czego jeszcze nie widziałem.
pociąg
#rower (93k obserwujących tag) aktywnych 15 xD
Wycu91 - Wasza wysokość PKP jest wybitnie łaskawa. 12 miejsc na rowery w wagonie -> 3...

źródło: pkp

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BaalZebul
BaalZebul
BaalZebul 02.06.2026, 14:18:59 via Wykop
  • 0
@rdestowiec_ostrokonczysty: miałem tak właśnie w niedzielę ( ͡° ͜ʖ ͡°) zajeżdżamy na miejsce o 15 a pani w kasie mowi że najwcześniej o 21 jest rowerowy. Także chyba trzeba zmienić strategie
  • Odpowiedz
BaalZebul
BaalZebul
BaalZebul 02.06.2026, 14:28:29 via Wykop
  • 0
@Wycu91: no pierwszy raz się spotkałem z czymś takim ale koniec końców udało się na 18 wcisnąć. No i faktycznie pociąg był pelen. No ale miejsc rowerowych jak na lekarstwo. No i mówię o Krakowie i okolicach
  • Odpowiedz
Erimar
Erimar
31.05.2026, 22:08:47
  • 57
Melduję się na stadionie godzinę wcześniej. Nie mogłem znieść gry naszej reprezentacji i postanowiłem odbić sobie Wieczystą, bo jednak wahałem się do samego końca czy iść, czy nie.

Mecz zaczyna się spokojnie, podchodziłem do niego, że najwyżej sobie Chrobry awansuje i nic się nie stanie. Postawiłem nawet zakład przed meczem na nich, żeby jakby coś nie być na minusie (m.in. czasu).

Zaczyna się normalny doping, ale ok. 10 minuty dzbany z Chrobrego
Erimar - Melduję się na stadionie godzinę wcześniej. Nie mogłem znieść gry naszej rep...

źródło: image

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BaalZebul
BaalZebul
BaalZebul 01.06.2026, 05:09:54 via Wykop
  • 0
@krystse: to to działa? Wygląda jak umarłe od jakiegoś czasu
  • Odpowiedz
BaalZebul
BaalZebul
BaalZebul 01.06.2026, 08:32:01 via Wykop
  • 1
@krystse: a okey bo właśnie mieszkam w okolicy i widziałem że jakaś scenę kiedyś rozstawili ale ogólnie wygląda to z zewnątrz na opuszczone. Lubiłem tam chodzić bo tanie p--o było :p
  • Odpowiedz
vinmcqueen
vinmcqueen
17.05.2026, 12:37:30
  • 0
#united Mbeumo to się chyba by przydał już odpoczynek do nowego sezonu bo tu to już chyba głowa nie dojeżdża chłopu
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BaalZebul
BaalZebul
BaalZebul 17.05.2026, 12:44:08 via Wykop
  • 0
@vinmcqueen: amad to samo
  • Odpowiedz
zajsty
zajsty
16.05.2026, 15:28:07
  • 1088
W 34 kolejce Harry Kane zdobywa hattricka.

Anglik kończy sezon ligowy 25/26 z wynikiem 36 goli w 31 spotkaniach.

Po raz kolejny, dzięki za wspólną zabawę.

#bundesliga #mecz #pilkanozna #torjagerkanone2026
zajsty - W 34 kolejce Harry Kane zdobywa hattricka.

Anglik kończy sezon ligowy 25/26...

źródło: KvL34

Pobierz
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BaalZebul
BaalZebul
BaalZebul 16.05.2026, 15:43:44 via Wykop
  • 2
@zajsty: pamiętaj kim jesteś ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
BaalZebul
BaalZebul
BaalZebul 15.05.2026, 14:24:13
  • 1
Here we go ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#united
BaalZebul - Here we go ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#united

źródło: 1000014457

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rogogon5
Rogogon5
Rogogon5
15.05.2026, 16:10:58 via Wykop
  • 2
@Danzuo: No gra nie była przyjemna dla oka, ale żaden trener na świecie nie byłby w stanie z tą grupą pięknie grać i wygrywać. Carrick uprościł wszystko na maxa, ustawił zespół na kontry, bo przy tym potencjale kadrowym to jest najbardziej skuteczny sposób na wygrywanie i dowiezienie LM. Ważniejsze imo od wyboru trenera będzie letnia rekrutacja zawodników, bo przy mnogości meczów w przyszłym sezonie zła jakość i liczbą transferów zaboli
  • Odpowiedz
dullboy
dullboy
15.05.2026, 20:28:52 via Wykop
  • 1
@Danzuo: do zobaczenia za rok niedowiarku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
dullboy - @Danzuo: do zobaczenia za rok niedowiarku ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: bf98a03f-6f97-4cab-8f2a-a74d8e67aef1

Pobierz
  • Odpowiedz
czarny_matt94
czarny_matt94
19.04.2026, 14:46:17
  • 2
Dziękuję Sunderland xD
Dziękuję Dżejdon Sanczo
#united #mecz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BaalZebul
BaalZebul
BaalZebul 19.04.2026, 14:49:24 via Wykop
  • 0
@czarny_matt94: o-----l?
  • Odpowiedz
Rogogon5
Rogogon5
Rogogon5
14.04.2026, 10:00:48
  • 1
#united Ci zawodnicy nie nadają się do gry w Premierczipsie. Zerowe tempo i szybkosc, prawie wszystkie pojedynki 50 na 50 przegrywane, bo nie nadazaja. Nie jest przypadkiem, ze 15 letni Dorgu, ktory wszedl do druzyny od razu pod katem fizycznym byl najlepszy. Carrick tez nie pomaga. Sztywny jak cholera, do tego zly dobor skladu, bo czemu nie gra Ayden, ktory byl zawodnikiem miesiaca, cztli grudnia, a gra Yoro. Pytanie tylko
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BaalZebul
BaalZebul
BaalZebul 14.04.2026, 13:51:22 via Wykop
  • 1
@czarny_matt94: największą wartością to chyba w-------e garnaczo sanczo i raszforda ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Eksagnem
Eksagnem
03.04.2026, 16:48:36
  • 25
Nie wiem czy @Luck_89 będziesz jeszcze robił coś z tą grą, ale chciałbym przekazać swój feedback na temat gry #szkeletal po tym jak udało mi się w jednym runie zdobyć 32k punktów:

- Początek gry jest potężnie zależny od RNG niestety. Jeżeli nie siądą dobrze upgrade'y, to zdobycie tych 5k punktów jest zadaniem wręcz karkołomnym. Później jak się kupi w sklepiku 2 upgrade'y to już jakoś idzie
- Plujko jad jak
Eksagnem - Nie wiem czy @Luck_89 będziesz jeszcze robił coś z tą grą, ale chciałbym p...

źródło: image

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BaalZebul
BaalZebul
BaalZebul 03.04.2026, 18:38:37 via Wykop
  • 0
@Eksagnem: gdzie można w to zagrać?
  • Odpowiedz
Ice_Glaze
Ice_Glaze
25.03.2026, 18:37:45
  • 8
Był czas przywyknąć ¯\(ツ)/¯
#siatkowka
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BaalZebul
BaalZebul
BaalZebul 25.03.2026, 19:49:16 via Wykop
  • 0
@Ice_Glaze: niestety ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
BaalZebul
BaalZebul
BaalZebul 21.03.2026, 14:42:38
  • 0
#wislakrakow ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Co gorsze?

  • Nasza gra 64.0% (16)
  • Pierdolnie borka 36.0% (9)

Oddanych głosów: 25

  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JackBauer666
JackBauer666
21.03.2026, 15:01:31 via Wykop
  • 1
@BaalZebul: Dodalbym jeszcze Mielcara, temu to sie dopiero p------i opole z wodzislawiem
  • Odpowiedz
czerwony9oficjalnie
czerwony9oficjalnie
11.03.2026, 10:40:08
  • 2
#demongate które to zdjęcie gdzie polka jakaś ma ręke w gaciach striptizera? xd kolega pyta xd
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BaalZebul
BaalZebul
BaalZebul 11.03.2026, 11:04:09 via Wykop
  • 0
@czerwony9oficjalnie: poka
  • Odpowiedz
BaalZebul
BaalZebul
BaalZebul 11.03.2026, 11:23:17 via Wykop
  • 1
@czerwony9oficjalnie: aaaa wsciek sie
  • Odpowiedz
misk4cy
misk4cy
misk4cy
04.03.2026, 08:34:09
  • 0
#united piekny prezent nam wilcy wczoraj sprawiły, żal by było nie wykorzystać dziś. #lfc
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BaalZebul
BaalZebul
BaalZebul 04.03.2026, 09:18:25 via Wykop
  • 1
@misk4cy: do tego choroba w Newcastle, jak nic będzie dziś na dziurę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
BaalZebul
BaalZebul
BaalZebul 06.03.2026, 08:09:15 via Wykop
  • 0
@misk4cy: ekspertem się jest a nie bywa. Niestety
  • Odpowiedz
vdxfdchh
vdxfdchh
vdxfdchh
10.02.2026, 10:38:19
  • 0
#fpl Saliba czy Timber jako potrojenie Arsenalu? Saliba mniejsze ryzyko rotacji i równiejsza forma ostatnio, plus częściej wbija DC ale Timber jednak wyższy sufit i możliwe zwroty z przodu
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BaalZebul
BaalZebul
BaalZebul 10.02.2026, 10:58:37 via Wykop
  • 0
@vdxfdchh: a może deklan ryż
  • Odpowiedz
BaalZebul
BaalZebul
BaalZebul 17.01.2026, 12:49:43
  • 2
Dalot to jest szef

#united
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BaalZebul
BaalZebul
BaalZebul 11.01.2026, 18:23:57
  • 0
#united
BaalZebul - #united

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 18
  • Strona 1 z 18
  • >
  • Kraków

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 26.02.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 04.05.2016

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 11.06.2016

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking