Mirki, nie chciałby ktoś odkupić 10 dniowego pobytu w Atenach. Rezerwacja jest na całe mieszkanie "apartament" w centrum Aten (Booking, opłacona z góry), lot też jest opłacony (trzeba opłacić zmianę danych pasażera), termin 31 sierpień - 9 wrzesień. Ja z żoną nie mogę jechać więc może ktoś szuka w tym terminie wakacji. Nigdy nie robiłem takiej akcji więc do końca nie wiem czy takie coś może się odbyć, ale zapytać nie zaszkodzi
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mlody_adrian: Niestety nie ma jednolitej rozmiarówki jeansów. Musisz sprawdzić wymiary w cm jakichś swoich spodni i porównać z tabelą na stronie sprzedawcy/producenta.
  • Odpowiedz
Mireczki pykam sobie nowy plan treningowy i dzisiaj miałam ćwiczenie o nazwie podciąganie drążka z wyciągu dolnego nachwytem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

I mam #pytanie bo w zależności od tego jak trzymam kciuka ćwiczenie to jest bolesne lub bezbolesne. W sumie 2 pytania:

1. Dlaczego mając kciuka pod drążkiem (zdjęcie górne) odczuwam ból w kościach przedramienia, tak jakby się zaraz miały złamać i wykręcić w drugą stronę i sprawia to
cytmirka - Mireczki pykam sobie nowy plan treningowy i dzisiaj miałam ćwiczenie o naz...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@cytmirka:

1. Jesteś pewna że ból występuje w przedramieniu a nie po wewnętrznej stronie łokcia (łokieć golfisty)? Bo robiąc pełnym chwytem możesz bardziej obciążyć zginacze nadgarstka. Robiąc nachwytem kości przedramienia są zrotowane ale dziwne żeby kciuk miał przy tym jakiś udział.

2. W tym ćwiczeniu bez znaczenia
Pan_Szeryf - @cytmirka:

1. Jesteś pewna że ból występuje w przedramieniu a nie po we...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
Ktoś ogarnięty tą technologią od nvidii powie mi czy opłaca się dopłacać 250zl do ich karty jeżeli będę grał w 1080p? Dokładniej chodzi mi o RX 9060XT 16GB vs RTX 5060Ti 16GB. Jakieś DLSSy, RT, i inne bzdety. Faktycznie podratuje w sytuacji gdy będę chciał zagrać w 1440p? Bo według tego porównania to RX 9060 XT wygrywa, a za 2000zl to idzie dostać RX 7800 XT który jest lepszy od RTX 5060Ti.
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@handstander
amd ma odpowiednik DLSS, fsr4 działa z tego co kojarzę w 338 grach czy jakoś tak. Ale tylko na najnowszej generacji, na starszej źle wyglądające fsr3 zostaje.

Kwestia taka, że w fhd dlss powinno nieco ładniej wyglądać od fsr4 i dużo ładniej od fsr3. Ale to raczej technologie do 1440p+

Czy rt ma znaczenie to zależy tylko od Ciebie, jak uważasz, że to warte kosztu wydajności to kupujesz 9070 albo
  • Odpowiedz
  • 2
@MisterMinister: @Foxing wydaje mi się, że to nie takie proste. Ciężko znaleźć porównanie tylu modeli od jednego twórcy. Zazwyczaj to są pojedyncze modele, a później ten test kultury pracy jest niemiarodajny bo wystarczy że urządzenie do pomiaru głośności jest ustawione w innej odległości.

@10129 Hmmm, ciężka decyzja do podjęcia. Ten RX 9060 XT kusi ceną, a RTX 5060 Ti tymi technologiami. Z drugiej strony 5060 Ti kosztuje prawie
  • Odpowiedz
Zakupiłem okap który po rozpakowaniu okazał się z wzgniecieniami, nie nadaje się do montażu w kuchni, zgłosiłem reklamacje ale #mediaexpert proponuje mi 200 zł rabatu gdzie okap kosztował ponad 1000 zł a ja nie chcę żadnego rabatu tylko nowego, sprawnego produktu, oczywiście odmówiłem, jak postępować dalej? #zakupy #pytaniedoeksperta #prawo
bolsonn - Zakupiłem okap który po rozpakowaniu okazał się z wzgniecieniami, nie nadaj...

źródło: temp_file383730704361149609

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ej bo mam głupie pytanie. Bo jak zajeżdżam na stację benzynową zatankować i zrobić siusiu to czy mogę zatankować, potem przestawić samochód na miejsce parkingowe, żeby nie zastawiać dystrybutora, a potem iść na stację zapłacić i się wysiusiać? XD bo to tej pory to robię tak że tankuję, potem idę zapłacić, dopiero przestawiam samochód i wracam się wysiusiać XD cykam się zrobić inaczej, żeby zaraz sobie nie nabić 5 gwiazek u policji.
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@DupaJasia_: wlasnie ostatnio sie zastanawialem co daje przestawienie auta skoro nie zdazylem zaplacic za paliwo, czy po prostu rachunek zamyka się po odstawieniu nalewaka do dystrybutora i kolejna osoba moze tankować a przy kasie czekają na uregulowanie mojego?
  • Odpowiedz
Już się pogubiłem, na tym portalu, co jest trollowaniem a co nie.
400 osób serio twierdzi że inpost jest w spisku rasowym dlatego w reklamie przyjkaciele są z róznych grup etnicznych? XD
A każdy lifestyle któy nie jest siedzeniem na chacie i oraniem pola gdy żona gotuje żurek w kuchni to się zmówili Żydzi przeciwko białym (czyli sobie)? XDDD

#pytaniedoeksperta #pytanie #psychologia
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@SoplicaTadeusz: przecież obecnie 99% kobiet ich w ogóle nie nosi, chyba że na wesele raz na ruski rok, żeby po godzinie je zmienić na baletki, albo na jakieś formalne spotkanie, gdzie chodzą w nich tylko z auta do stolika i z powrotem do auta.
Ten element ubioru został kolektywnie wyeliminowany przez kobiety w pokoleniu Y i Z tak jak prasowanie ubrań. To się też dotyczy wiele innych typowo kobiecych elementów
  • Odpowiedz
Załóżmy, że ktoś ma bardzo dużo wolnego czasu, skończył studia na jednej uczelni i złoży papiery na ten sam kierunek na inną uczelnię. Normalnie go przyjmą, czy jest jakaś ogólnopolska baza dla uczelni z ludźmi po studiach i mu powiedzą, że ma spadać bo już kończył takie studia? #pytaniedoeksperta #studia #studbaza
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@paluszki_rybne nigdy nie rozumiałem, dlaczego filozofów to dziwiło. W ciągu rewolucji miałeś różne jajka z których wykluwał się organizm coraz bardziej przypominający kurę. W pewnym momencie wykluło się coś, o czym można powiedzieć: "tak, to jest kura". Więc to, z czego się wykluło, to kurze jajko i ono było pierwsze, przed kurą.
  • Odpowiedz
Chcę wpakować mój stacjonarny komputer w jak najmniejszą formę, poleci ktoś obudowę która:
-mieści atx
-zmieści rtx 4070 super
-zmieści Noctua NH-D15 (ewentualnie propozycje porównywalnego chłodzenia co się zmieści)
-standardowy zasilacz (be quiet! 850W Power Zone BOX)
-zmieści przynajmniej 2 dyski twarde
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

czy da radę w małej budzie


@EnderWiggin: ATX do którego wejdzie taka Noctua to nie będzie przesadnie mała obudowa. Ważne, żeby była przwiewna, czyli mesh z przodu, perforacja z tyłu i będzie bajka.

Jeszcze Fractal Torrent jest spoko, bo to obudowa zaprojektowana pod chłodzenie powietrzem, a w wersji compact nie jest przesadnie duża. No ale to już drożej, za to ładnie. No i tylko jeden dysk 3,5 w standardzie.
  • Odpowiedz