Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko166
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Czesterek

Czesterek

Dołączył 16 lat i 10 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 22005
  • Znaleziska 13627
  • Mikroblog 8378
  • Obserwujący 37
  • Obserwowane 112

298

11 lat walki ze skarbówką o VAT. NSA zniszczył nadzieję polskiego przedsiębiorcy

11 lat walki ze skarbówką o VAT. NSA zniszczył nadzieję polskiego przedsiębiorcy

Stwierdzenie, że ze skarbówką nie wygrasz często używane jest w kontekście spraw, w których przedsiębiorcy próbują dowieść swoich racji w walce z fiskusem. W tej sytuacji to stwierdzenie - które pewnie nie jest regułą - się potwierdziło. Po trzynastoletniej batalii sprawę zakończył wyrok Naczelneg

FXMAG
z
fxmag.pl
dodany: 22 godz. i 28 min temu
  • 12
  • #
    polska
  • #
    biznes
  • #
    wiadomosci
  • #
    informacje
  • #
    ciekawostki
  • #
    gospodarka
Czesterek
Czesterek 5 godz. i 18 min temu via Wykop
  • 0
@corran: To nie jest żadne dziennikarstwo. To jest zbyt wysokie mniemanie o sobie twórcy tekstu.

165

Przyszycie guzika za 36 zł, suwak za stówę. Nowe krawieckie promocje w Żabce

Przyszycie guzika za 36 zł, suwak za stówę. Nowe krawieckie promocje w Żabce

Idziesz po chipsy, a wychodzisz z zacerowanymi spodniami? Żabka rozszerza usługi o krawiectwo i naprawę butów (w ramach woshwosh). O ile dostępność od 6:00 do 23:00 robi wrażenie, o tyle cennik ścina z nóg: 36 zł za przyszycie jednego guzika, 99 zł za wszycie suwaka i ponad 300 zł za renowację butów

FXMAG
z
fxmag.pl
dodany: wczoraj, 07:48:52
  • 108
  • #
    wiadomosci
  • #
    informacje
  • #
    ciekawostki
  • #
    gospodarka
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
Czesterek
Czesterek 5 godz. i 30 min temu via Wykop
  • -9
@LudzieToDebile: Alenz ciebie chłop. Umiesz nawet używać maszyny do szycia i to robisz. Imponujesz mi. U mnie w rodzinie szycie czy prasowanie to coś dla bab i chłop w życiu by tego nie dotknął bo co go to obchodzi. Albo kazały by u mnie w rodzinie chłop zakleić dziecku kurtkę taśmą klejącą.
elofrytki
elofrytki
przedwczoraj, 20:20:53
  • 10
Największe redlfsgi dla baby

Kluby alko
G---o studia typu dziennikarstwo
Tautuqze
Gruba
elofrytki - Największe redlfsgi dla baby

Kluby alko
G---o studia typu dziennikarstwo...

źródło: my-biggest-red-flag-is-Tinder-answers

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czesterek
Czesterek przedwczoraj, 20:38:08 via Wykop
  • 0
Męskie hobby gaming Moto itp


@elofrytki: dlaczego?
  • Odpowiedz
Czesterek
Czesterek przedwczoraj, 20:59:40 via Wykop
  • 1
@elofrytki: a jak gra w gierki
  • Odpowiedz

382

NFZ zapłacił 52,8 mln zł za leczenie Polaków w Czechach. Zaćma i stomatologia

NFZ zapłacił 52,8 mln zł za leczenie Polaków w Czechach. Zaćma i stomatologia

NFZ zapłacił 52,8 mln zł za leczenie Polaków w Czechach. Zaćma i stomatologia to cel. Krótsze kolejki, lepsze soczewki

PIAN--A_A--KTYWNA
z
rynekmedyczny.poradnikzdrowie.pl
dodany: 12.06.2026, 07:00:01
  • 85
  • #
    zdrowie
  • #
    lekarz
  • #
    czechy
Czesterek
Czesterek 12.06.2026, 21:48:39 via Wykop
  • 1
Wyrabiasz sobie tylko kartę EKUZ.


@Wacekponadprawem: Karta EKUZ służy do leczenia NIE planowanego. Czyli dzwonisz na 112 lub idziesz na SOR.
Czesterek
Czesterek 12.06.2026, 21:53:40 via Wykop
  • 2
@brandnewkonto: Jak sam nie ogarniasz to inni musza ci ogarnąć Formularz S2. Jednak nie licz że wszystko możesz od tak leczyć za granicą z refundacją.
Czesterek
Czesterek 13.06.2026, 06:00:12 via Wykop
  • -1
@Voltix: placówki NFZ poza Polską?
darknightttt
darknightttt
12.06.2026, 13:11:47
  • 1
Którą cechę najbardziej lubisz w facetach
Pytanie do #rozowepaski
#zwiazki

Co najlepsze

  • Bogaty 16.3% (7)
  • Duży beniz 20.9% (9)
  • Wysoki 4.7% (2)
  • Przystojny 14.0% (6)
  • Ciemnoskóry 44.2% (19)

Oddanych głosów: 43

  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czesterek
Czesterek 12.06.2026, 21:35:33 via Wykop
  • 2
@darknightttt: Wolę lojalny.
  • Odpowiedz
dream_big
dream_big
12.06.2026, 19:36:50
  • 3
Czuję się niewidzialna. Naprawdę. Jakby to kim jestem nikogo nie obchodziło. Dlaczego tak jest że inni dostają atencję a drudzy nie? Czuję że jeśli ja nie napisze to dla większości ludzi nie istnieje. W sensie dla tych co znam. A nawet jeśli kojarzą mnie pozytywnie to nie napiszą pierwsi. Boli mnie to w c--j.
Pora chyba coś w sobie zmienić
Chociaż poczucie zawodu innymi boli :/
#zwiazki #psychologia
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czesterek
Czesterek 12.06.2026, 21:23:41 via Wykop
  • 0
@dream_big: Zmień znajomych kuźwa
  • Odpowiedz
Delta1985
Delta1985
Delta1985
12.06.2026, 19:38:47
  • 14
Człowiek już nie wie co robić, albo jak postąpić.
W prawie wszystkich porach roku jest tak samo, latem jednak jest najgorzej.
Widząc młodszych od siebie co już kogoś znaleźli, czy już w swoim wieku lub starszych co mają dzieci, i wychodzą na zewnątrz bo wiadomo, jest ciepło i pora wakacyjna.

I jestem taki ja, który przez całe 27 lat swojego życia nie dotknął nawet kobiety za ręke, nie mówią już o
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czesterek
Czesterek 12.06.2026, 21:22:24 via Wykop
  • 0
@Delta1985: Czym się zajmujesz? Gdzie mieszkasz miej więcej? Czy jesteś tchórzem? Zobaczymy co można zorbić.
  • Odpowiedz
szuwarek
szuwarek
11.06.2026, 08:27:50
  • 0
Gdzie kupujecie T-shirty?
Bo jak widzę te szmaty robione w Bangladeszu za 5zł i sprzedawane za 100+ w sieciówkach to aż mnie skręca
#modameska
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czesterek
Czesterek 11.06.2026, 23:56:51 via Wykop
  • 0
@Kto_ugotowal_Maciusia: Może w C&A. Poszukaj też w primark ale tam chyba tylko stacjonarnie.
  • Odpowiedz
PijeWodePoPierogach
PijeWodePoPierogach
PijeWodePoPierogach
08.06.2026, 04:33:52
  • 410
Bezmyślność ludzka mnie dobija czasem. Po lesie u mnie latał królik, taki zwykły hodowlany, ktos go wywalił pewnie. Próbowałem go złapać bo na wolności dlugo nie pożyje ale uciekał. Poprosilem o pomoc mi znajomą co u weterynarza pracuje, w końcu pod siatką zwiał na jedna posesje co małżeństwo lekarzy mieszka.
Dzwonię ale nikt nie odbiera, musialem do pracy iść wiec poszedlem wieczorem i mówię w jakiej sprawie.
Facet do mnie, że no był królik
  • 87
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czesterek
Czesterek 08.06.2026, 06:23:29 via Wykop
  • 1
@dzaro-dzaroslawski: Ale jak to robić żeby komuś nie odpuścić? Nagadać na niego wszędzie?
  • Odpowiedz
GoldenJanusz
GoldenJanusz
08.06.2026, 05:59:49
  • 177
nie musiał nawet ubierać paska do spodni
natura
#przegryw #blackpill #chadowezycie
GoldenJanusz - nie musiał nawet ubierać paska do spodni
natura
#przegryw #blackpill #...

źródło: 1000034492

Pobierz
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czesterek
Czesterek 08.06.2026, 06:14:48 via Wykop
  • 3
@GoldenJanusz: Przecież to jest fejkowe
  • Odpowiedz
mirko_anonim
mirko_anonim
08.06.2026, 06:00:28
  • 0
✨️ Czy wygląd jest najważniejszy w relacjach? Ⓘ
Czy faktycznie wygląd jest tak ważny? Bo mam wrażenie że na tagu gloryfikuje się wygląd ponad wszystko ale to dotyczy szybkich strzałów, czyli sytuacji gdzie musimy szybko ocenić kogoś wygląd i decydować. Tak się dzieje przy spotkaniach #tinder ale z tymi apkami wiecie jak jest, spora część zaczyna je olewać + są dla specyfycznych ludzi którzy i tak nie szukaliby kogoś na stałe.
W
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czesterek
Czesterek 08.06.2026, 06:12:51 via Wykop
  • 1
@mirko_anonim: Oczywiście że masz rację. Musi być wspólne środowisko.
  • Odpowiedz
mirko_anonim
mirko_anonim
08.06.2026, 06:02:38
  • 2
✨️ Jak odkrycie krwiaka na paznokciu uratowało mi życie Ⓘ
Zrobiła mi się plama na paznokciu i poszedłem z tym do dermatologa i powiedział że to krwiak, ale zaniepokoił go pieprzyk i poszedłem wyciąć i wyszedł #rak we wczesnym stadium.

Jakbym to zbagatelizował, to bym zauważył jakby były już przeżuty.

Nie wiem po co mnie Bóg cudem uratował, bo jestem #przegryw
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czesterek
Czesterek 08.06.2026, 06:11:27 via Wykop
  • 1
@mirko_anonim: to dobry znak
  • Odpowiedz
Jan_Szelest
Jan_Szelest
08.06.2026, 06:05:13
  • 9
#przegryw taką miche se z rana zrobiłem
Jan_Szelest - #przegryw taką miche se z rana zrobiłem

źródło: IMG_20260608_074301

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czesterek
Czesterek 08.06.2026, 06:10:12 via Wykop
  • 3
@Jan_Szelest: zaradny chłop
  • Odpowiedz
Akinori456
Akinori456
08.06.2026, 03:37:16
  • 17
Jakoś dzisiaj Huop wstał...
Teraz wytrwać do 14, w domu o 15 i odciąć się od świata...

#przegryw #przegrywpo30tce #gehenna #depresja #samotnosc #zyciejestdodupy #greypill #pechowyprzegryw
Akinori456 - Jakoś dzisiaj Huop wstał...
Teraz wytrwać do 14, w domu o 15 i odciąć si...

źródło: 3W8OIG4xnnxivpPl_mobile

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • Doceń
Czesterek
Czesterek 08.06.2026, 06:04:26 via Wykop
  • 1
@Akinori456: Jesteś taki puszysty? Będzie przytulanie.
  • Odpowiedz
Schwarzfahrer
Schwarzfahrer
08.06.2026, 02:13:58
  • 5
Nie wiem czy zauważyliście, od 2-3 lat modę na nienoszenie stanika. Otóż, wypromowały je feministki i to stare feministki ze zwisami.
A tak się składa, że jak się nie nosi stanika to c---i po prostu szybciej zaczynają zwisać

Tak więc, kochające i dbające o dobro kobiet (szczególnie młodych kobiet) stare feministki ze zwisami, tak im zakręciły korbą, że teraz młode mają zwisy, ale za to przynajmniej te stare już nie czują się
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czesterek
Czesterek 08.06.2026, 05:54:58 via Wykop
  • 0
@Schwarzfahrer: Stanik to nowy wynalazek.
  • Odpowiedz
Felixu
Felixu
07.06.2026, 16:11:40
  • 6
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czesterek
Czesterek 08.06.2026, 05:52:38 via Wykop
  • 0
@Felixu: pan feudalny. Ilu takich było? 1%. Reszta to chłopy prawie niewolnicy. Tym byś tam był.
  • Odpowiedz

827

Izraelski rabin oskarża Polaków o współpracę z Niemcami

Izraelski rabin oskarża Polaków o współpracę z Niemcami

Rabin twierdzi że nie należy finansowo wspierać Polaków, którzy współpracowali z nazistami przy tworzeniu obozów zagłady.

KniazJarema25
z
israelnationalnews.com
dodany: 05.06.2026, 14:02:11
  • 151
  • #
    historia
  • #
    izrael
  • #
    polska
  • #
    zydzi
  • #
    iiwojnaswiatowa
  • #
    antypolonizm
Czesterek
Czesterek 06.06.2026, 14:59:42 via Wykop
  • 2
@qajajaj: Niemcy tak zrobili na swoim terenie

934

Izrael z oceną 0,9 proc. pozytywnych głosów w Polsce

Izrael z oceną 0,9 proc. pozytywnych głosów w Polsce

W badaniu dla WP 84,2 proc. Polaków oceniło działania Izraela negatywnie, w tym 67,1 proc. zdecydowanie negatywnie. Pytano o Gazę, Liban, Syrię i Iran.

Pan_od_Internetu
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: 04.06.2026, 17:17:22
  • 131
  • #
    izrael
  • #
    palestyna
  • #
    strefagazy
  • #
    gaza
  • #
    bliskiwschod
  • #
    informacje
Czesterek
Czesterek 04.06.2026, 20:35:04 via Wykop
  • 23
@debiec: Przecież błąd statystyczny to aż 3% ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 29
  • Strona 1 z 29
  • >
  • Jestem taka jaka jestem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nigdy nie jesteśmy tak biedni, aby nie stać nas było na udzielenie pomocy bliźniemu.
  • Wrocław

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 25.12.2018

    Komentator
  • Farciarz
    od 13.09.2017

    Farciarz
  • Rocznica
    od 05.08.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 07.03.2015

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 17.11.2017

    Mikroblogger
  • Król Wykopaliska
    od 07.03.2023

    Król Wykopaliska

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking