✨️ Szukam klubu tanecznego w Trójmieście
Sory nie mam konta. Szukam klubu w #trojmiasto. Mam 34 lata wiec fajnie jakby tam byl glownie przedzial ludzi 25-30, kulturka a nie dzieciarnia i chlew. Nie ide na podryw (mam cofnieta szczeke), chce sobie dwie godzinki potanczyc. Z tych co znam:

- Kwadratowa - dzieciarnia ale fajna muzyka i rozwazam
- Mewa Towarzyska - troche chlew i ciasno
- Bunkier - jak
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Emerytura w wieku 40-45 lat.

Rząd pracuje nad rozwiązaniem, które pozwoli zawodowym tancerzom kończyć karierę nawet w wieku 40-45 lat, przechodząc na specjalnie obniżone emerytury pomostowe, zamiast czekać do obecnych 50-60 lat.

Wstępne założenia mówią o konieczności co najmniej 15 lat pracy scenicznej w szczególnych warunkach i obowiązkowym zaświadczeniu lekarskim, że organizm nie wytrzymuje już dalszych występów.

To
Polejmnie - Emerytura w wieku 40-45 lat.

Rząd pracuje nad rozwiązaniem, które pozwol...

źródło: 1000078033

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wstępne założenia mówią o konieczności co najmniej 15 lat pracy scenicznej w szczególnych warunkach


@Polejmnie: XDDDD Jak nie da rady tańczyć to niech idzie na kasę do biedronki, chyba że to zbyt duży obciach dla wielkiego pana tancerza.
budowlańcy powinni przechodzić na emeryturę w wieku 30 lat jeśli mamy iść tym tokiem myślenia. powiedzmy zaczynasz w wieku 20 to po 10 latach j-----a na budowach i małpek ze starymi już
  • Odpowiedz
@Polejmnie: dodaj że większość takich aktorek (nic nie umiem to będę tańczyć za państwowe) to lewaczki. Jak udawanie wróżki na scenie jej się znudzi to właśnie, kasa w biedronce czy coś innego znajdzie. A jak stopy nie wytrzymują to niech znajdzie coś pożytecznego do roboty a nie bez znaczenia i zbędny zawód. Korzyści z tego zero.
  • Odpowiedz