Czy zna ktoś jaki receptomat albo jakiegoś lekarza (najlepiej w okolicy Warszawy), który wypisze receptę na Nasen? Jeszcze nie miałem przepisanego tego leku - w jaki sposób znaleźć lekarza, który to przepisze? Wypisują na receptomatach?

#recepta #zolpidem #pytanie #medycyna #lekarz #receptomat
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Znowu mi ukradli facebooka, nie mam siły na to.

Wie ktoś czy można poustawiać tak, żeby nie blokowali mi ciągle logowania? Internet mam z telefonu, nowy komputer, nie wchodzi w opcję potwierdzenie z innego urządzenia (bo nie ma takiego). Numeru telefonu nie chcę podawać, jedynym sposobem na zalogowanie się było pojechanie do sieci wi-fi którą facebook 'kojarzył'

#facebook #pytanie #pytaniedoeksperta
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@wiszal: tam chyba powinno się dać zmienić w ustawieniach z sms na np. google authenticator i wtedy możesz potwierdzać logowania przez tą apkę, więc może bez podawania numeru telefonu będzie działać
  • Odpowiedz
Ma ktoś z was odkurzacz piorący marki Bissell? Szukam jakiegoś takiego do wyprania tapicerki w samochodzie i czasem dywanu. Wiem, że nie będzie to efekt jak sprzętem za tysiące ale słyszałem, że całkiem nieźle sobie radzą. Polecany był model SpotClean Pro ale jest ich parę, cholera wie czym się różnią, po specyfikacji ciężko dojść. Macie jakiś z nich (albo inny) i polecacie?

#odkurzacz #samochody #agd #
WhoDidThatToYou - Ma ktoś z was odkurzacz piorący marki Bissell? Szukam jakiegoś taki...

źródło: image

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pytanie - mam na działce drewniana altanke, ktora ma wylaną płytę betonowa (nie ja to robilem, nie wiem czy bylo dobrze zrobione itd.). Chcialbym ta altanke wywalic i postawic wieksza (murowana). Trzebaby ta plyte obecna wywalic i wylac po calosci pod nowy wymiar - czy moznaby dosztukowac brakująca powierzchnie (raczej średni pomysl, ale warto spytac)?
#budujzwykopem #pytanie #pytaniedoeksperta #budownictwo
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mam na myśli (nie) instalowanie nielegalnych systemów (tzn. takich bez skanowania twoich plików i backdoorów dla służb) na telefonach, komunikatorów itp

#europa #ue #uniaeuropejska #eu #polska #internet #prywatnosc #pytanie

Czy gdy zostanie wdrożone Chat Control, podporządkujesz się?

  • Tak 13.3% (2)
  • Nie 73.3% (11)
  • Nie wiem 13.3% (2)

Oddanych głosów: 15

  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jako, że mój stary smartfon dogorywa, potrzebuję następcy. Wymagania:
- Android
- NIE CHIŃSKIEJ MARKI
- z kartą SD, Jackiem 3,5 mm, NFC, 5G, WiFi 6, Androidem 15
- żeby chociaż te 4 lata aktualizacji były gwarantowane
- aparat może być za to jakikolwiek, nie zależy mi
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Romska_Palo_Ul_Laputa: DJe itp. używają tzw. monitorów i nikt tego nie poleca jako zastępstwo głośników. Obecnie w dousznych są minimum 3 wielkości wkładek, żeby sobie dobrać do swojego ucha. Nie używam dousznych wszędzie ani z ANC, ale w takich miejscach jak piszesz to raczej odpalam z laptopa niż z telefonu. Douszne mam do motocykla, do jeżdżenia w taxi jak sobie coś oglądam wtedy, jak idę biegać (gdzie akurat włączam właśnie tzw.
  • Odpowiedz
Bawił się ktoś z was w wypożyczanie sprzętu typu odkurzacz piorący, szlifierki do gipsu, odkurzacze przemysłowe etc?
Zastanawiam się, czy nie kupić jakiegoś sprzętu i nie zacząć wypożyczać jako osoba prywatna na OLX.
Miał ktoś z tym doświadczenie?
#pytanie
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@bobryikaczki jak robiłem remont to rozkminialem. wypozyczenie jakiejs prostej zageszczarki to 200zl za dobe. kupno 3500 (cena pierwszej z brzegu w google teraz). niby zwraca sie w 18 dni a potem juz bajlando, nie? tylko sprzet sie 19dnia rozpada od zlego uzytkowania. a typ ktory prowadzi punkt jezdzi jakims gruzem, to chyba nie taki swietny biznes.

ale ja nie mam żyłki do ryzyka. moze Tobie sie uda
  • Odpowiedz
✨️ Jak ująć doświadczenie fizycznej pracy w CV?
Wykonywałem pracę wymagającą studiów, a później rzuciłem to i wyjechałem do Niemiec, gdzie pracowałem fizycznie. Jak to ująć w CV, żeby wrócić do pracy wymagającej kwalifikacji?

#pytanie #pracbaza

〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via mirko.proBOT
  • 0
techniczny-fanatyk-21: Skłam, ze pracowales umyslowo i sprawdz upadle firmy w Niemczech gdzie tam chcesz
Nikt tego nie sprawdza, caly rynek pracy i HR to cyrk obwozny i przedszkola dla bab, one tam nic nie robia i nie sprawdzaja kandydatow. Masz dobrze wypasc na rozmowie i byc pewny siebie

〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
  • Odpowiedz
@prostymirek: kiedyś dawno temu trzeba było zostawić kartkę za szybką "parkuję z mobilet" "parkuję z apcoa" itp. bo to była nowość a kontrolerzy potrafili tylko patrzeć za papierek za szybą

teraz mają elektroniczne czytniki które im to obczajają wszystko po rejestracji więc od dawna nic nie robię poza kliknięciem w apce
  • Odpowiedz
@Shisu: Sprężynowy materac raczej nigdy nie będzie dobrym wyborem. Sprężyny pracują pionowo, często skrzypią i z czasem się odkształcają, a do tego mogą przenosić fale elektromagnetyczne. Zdecydowanie lepszym rozwiązaniem są materace piankowe, dobrze zaprojektowane z pianek wysokoelastycznych HR i dodatkową warstwą pianki V (ale nie wierzchnią). Takie materace dają stabilne podparcie w każdej pozycji i są znacznie trwalsze. Jeśli szukasz konkretnego modelu, to polecam materac Osaka Air. W pełni piankowy,
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach