✨️ Jak radzić sobie z niezadowoleniem z rzeczywistości? Ⓘ
Mirki urodzone w latach 1985-1995, jak radzicie sobie z tym, że współcześność wydaje się znacznie mniej satysfakcjonująca od wcześniejszych lat (chociażby tych 2005-2015) i bez większych perspektyw na poprawę? Znaleźliście swoją niszę, zbudowaliście swój mały świat i skutecznie ignorujecie resztę? Wielu z nas dotyka jednocześnie:
1. Rozwalony rynek randkowy i relacje damsko-męskie, instytucjonalna i kulturowa mizandria na all time high.
2. Fatalny rynek nieruchomości - landlordzi-wyzyskiwacze,
Mirki urodzone w latach 1985-1995, jak radzicie sobie z tym, że współcześność wydaje się znacznie mniej satysfakcjonująca od wcześniejszych lat (chociażby tych 2005-2015) i bez większych perspektyw na poprawę? Znaleźliście swoją niszę, zbudowaliście swój mały świat i skutecznie ignorujecie resztę? Wielu z nas dotyka jednocześnie:
1. Rozwalony rynek randkowy i relacje damsko-męskie, instytucjonalna i kulturowa mizandria na all time high.
2. Fatalny rynek nieruchomości - landlordzi-wyzyskiwacze,






























1. Benzyna dobra do LPG lub diesel ale bez tych drogich w naprawie spraw. Chociaż w obecnie chyba takich diesli nie ma.
2. 5-10 latek
3. W którym jedna osoba może się się przespać bez demontażu siedzeń ale na ile to możliwe niezbyt długi aby dobrze się nim jeździło w mieście.
4. NIE premium
5. Standardowo - to czego większość oczekuje od używanego samochodu czyli prosty, tani i łatwy
jak rozłożysz kanapę to po przekątnej wyjdzie ci te 170-180 cm, ja mam 192 i wyspałem się w trafiku na trzech fotelach w rzędzie to o ile nie jesteś koszykarzem czy siatkarzem to płaska podłoga w niedużym kombiaku powinna ci wystarczyć
ewentualnie clio grandtour, ten sam nietypowy kombiak segmentu b - 0.9 tce dobrze lata na gazie (choć w trasie