Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 2
@Rules: rucham prostytutkę w każdym kraju na świecie i prowadzę ranking państw na tagu
@Bardzo_Suabe_Rymy konsumowałbym taki content
Czuję, że to ostatni moment na zakup mieszkania w miarę przystępnej cenie w celach inwestycyjnych. Nie jestem jasnowidzem, ale wszystko na to wskazuje. To wiedza, nie wiara #pdk Już teraz wszystko znika z ogłoszeń w kilka dni, a przecież przed nami obniżki stóp. Ceny wystrzelą jak szalone i 800k za mieszkanie 2-pokojowe 50m2 na wsi po dawnych PGR-ach nie będzie nikogo dziwić.
Możemy się brandzlować na wykopie, a w tym
Możemy się brandzlować na wykopie, a w tym
Czy to ostatni moment na zakup mieszkania w przystępnej cenie?
- Tak, lada moment wszystko wystrzeli w górę 26.4% (24)
- Nie, czeka nas stagnacja, może malutkie spadki 31.9% (29)
- Będziemy obserwować duże spadki cen 36.3% (33)
- Pump it, Pump it, pamperap 5.5% (5)
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Skowyrny_Johnny: Przecież teraz juz jest w dół
źródło: c99a986b51d1f594de4c409496549de85da14a6d914308cc68e93cde5e23e702
Pobierz- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Jak byście odczytali te cenówkę, ile powinienem zapłacić za produkt ważący 100 gramów? No wychodzi że 0,89zl, ale w #lidl uważają że 8,90
#pytaniedoeksperta #matematyka #kiciochpyta #pytanie
#pytaniedoeksperta #matematyka #kiciochpyta #pytanie
źródło: 1000018488
PobierzCiekaw jestem, jaka postać historyczna ma najwięcej błędnie przypisywanych wypowiedzi. Do głowy przychodzi mi Einstein i Twain. Może ktoś ma jeszcze jakiś pomysł?
#pytanie #kiciochpyta #cytatywielkichludzi #gruparatowaniapoziomu #dyskusja
#pytanie #kiciochpyta #cytatywielkichludzi #gruparatowaniapoziomu #dyskusja
źródło: temp_file1760125615795418530
Pobierz@JerryJerryJerry Jezus pewnie
1
Baza ENERGOELEKTRONIKA
Potrzebna baza z energoelektroniki na EGZAMIN, PK-elektrotechnika i automatyka, prof. Mazgaj.
z- 1
- #
- #
- #
- #
- 3
Zrobiłem wtyczke do chrome która automatycznie otwiera dostępne metody dostawy i automatycznie przepina na inpost
Chce ktoś potestować? Zrobie z tego potem jakiś open source żeby można było coś swojego zbudować, ale chciałem sprawdzić czy działa xd
#pytanie #testowanieoprogramowania #inpost #allegro
Chce ktoś potestować? Zrobie z tego potem jakiś open source żeby można było coś swojego zbudować, ale chciałem sprawdzić czy działa xd
#pytanie #testowanieoprogramowania #inpost #allegro
źródło: xxFrixUqaS
Pobierz- 0
Podobają mi się ze względu na wykonanie modele biznesowe serii elitebook od hp itd, ale nie wiem czy coś wydanego graficznie znajdę polisingowego, chyba wszystkie biznesówki maja integry.
chyba wszystkie biznesówki maja integry.
@NaebanyMistrzu: Szukaj np ThinkPad P53, P15, Dell Precision serii 7000, HP Zbook, Fujitsu Celsius itd.
- 3
@Mexiii: bo miała być nowa jakość czy coś tam a skończyło się typowym zajęciem pozycji po jednej ze stron politycznego sporu
@Mexiii: Bo stała się z tego kanału internetowa tuba propagandowa pisu.
Miała być nowa jakość.
Na kanale jadą równo po platfusach, i krzywoustym i z tego się cieszę.
Ale wygładzanie, i takie poblazliwe podchodzenie z żartem do działań pisu z ostatnich 8 lat powoduje że ludzie, którzy czerpią wiedzę o polityce tylko z tego kanału będą mieli obraz jak by nic się złego nie działo przez ostatnie 8 lat. Dobrze
Miała być nowa jakość.
Na kanale jadą równo po platfusach, i krzywoustym i z tego się cieszę.
Ale wygładzanie, i takie poblazliwe podchodzenie z żartem do działań pisu z ostatnich 8 lat powoduje że ludzie, którzy czerpią wiedzę o polityce tylko z tego kanału będą mieli obraz jak by nic się złego nie działo przez ostatnie 8 lat. Dobrze
- 1
Nie rozumiem jednej rzeczy, na facebooku co jakiś czas pojawiają się rolki z "pytaniem" wśród przechodniów ile dzisiejszy mężczyzna/kobieta powinna zarabiać by normalnie żyć, i praktycznie każdy rzuca hasło 10 tysięcy złotych netto.
Komentarzy pod takimi filmami są dziesiątki jak nie setki i każdy piszę "co to jest 10 tysięcy netto" "10 tysięcy netto to dzisiaj nic" ktokolwiek kto napiszę że takie zarobki są mało realne w Polsce zostaje z buta obrażany
Komentarzy pod takimi filmami są dziesiątki jak nie setki i każdy piszę "co to jest 10 tysięcy netto" "10 tysięcy netto to dzisiaj nic" ktokolwiek kto napiszę że takie zarobki są mało realne w Polsce zostaje z buta obrażany
@Dentoray: zależy czym dla kogo jest normalne życie...
Jak chcesz mieć dom, samochód, jakieś hobby to te 10k to wcale nie tak dużo. Przykładowo kredyt 4k, leasing 3k, zostaje ci 3k. Paliwo, opłaty, żarcie, drobne przyjemności i zostaje nic.
Możesz też żyć skromnie w małym mieszkaniu i jeździć używką, wtedy zostanie ci sporo.
Dla każdego normalne życie wygląda inaczej.
Jak chcesz mieć dom, samochód, jakieś hobby to te 10k to wcale nie tak dużo. Przykładowo kredyt 4k, leasing 3k, zostaje ci 3k. Paliwo, opłaty, żarcie, drobne przyjemności i zostaje nic.
Możesz też żyć skromnie w małym mieszkaniu i jeździć używką, wtedy zostanie ci sporo.
Dla każdego normalne życie wygląda inaczej.
@Dentoray: te filmiki to po prostu engagement bait, a ludzie w komentarzach piszą głupoty. Tak samo na wykopie sami programiści 15k podobno a jak ktoś wrzucili kupon zniżkowy na pyszne pl to rzucają się jak chytra baba na Zbyszko 3 cytryny.
Ale też myślę że te statystyki są trochę zaniżone, nie biorą chyba pod uwagę ludzi na własnej działalności? A tam 10k jest jak najbardziej osiągalne, szczególnie że nie wszyscy
Ale też myślę że te statystyki są trochę zaniżone, nie biorą chyba pod uwagę ludzi na własnej działalności? A tam 10k jest jak najbardziej osiągalne, szczególnie że nie wszyscy
- 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
Czy wzięcie dwóch toreb na kółkach do samolotu (jedna do luku 25 kg, druga mniejsza jako bagaż podręczny 5kg) to może być problem w czasie podróży? Lece czarterem wiec wymiary nie grają raczej roli, ale pytam o kwestie "tarabanienia" się z tymi torbami, lecę do #turcja Myślę czy by nie zamienić torby 5kg na plecak?
#podroze
#podrozujzwykopem
#turystyka
#ciekawostki
#podroze
#podrozujzwykopem
#turystyka
#ciekawostki
@turbine: Jeśli masz opcję założenia małej walizki na dużą, to bym brał. Jeśli nie, to zdecydowanie brałbym plecak, żeby mieć choć jedną wolną rękę w czasie tarabanienia się
@turbine: to od razu Ci mówię, że 20 kg to bardzo dużo bagażu :)
Pytam, bo ja na 3-4 tygodnie w drodze pakuję się w plecak 8-10 kg
Pytam, bo ja na 3-4 tygodnie w drodze pakuję się w plecak 8-10 kg
- 0
Polecicie jakas klawiature? Moja niestety dokonala zywota po 8 latach.
Duzo pisze na codzien, fajnie jakby miala jeszcze klawiature numeryczna.
Najlepiej do ~400pln
#klawiatura #sprzet #pytanie #komputery
Duzo pisze na codzien, fajnie jakby miala jeszcze klawiature numeryczna.
Najlepiej do ~400pln
#klawiatura #sprzet #pytanie #komputery
- 1
@trevoz: no to by trzeba było robic backup backupa co jakiś czas bo też może przestać działać, trochę bez sensu ( ͡° ʖ̯ ͡°), dysk też przecież może paść, a jak oryginał padnie to teraz wszystko jest w necie i tak
@trevoz: a ja robię ale z innej przyczyny, Konwertuję na mkv i wrzucam na serverek dlna. Łatwiej się potem filmy odpala i nie trzeba płytami rozfiglować :)
- 1
Trzeba ostatecznie odpowiedzieć na to pytanie - jajka do lodówki czy do szuflady? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gotujzwykopem #ankieta #pytanie
#gotujzwykopem #ankieta #pytanie
Gdzie trzymacie jajka?
- W lodówce 63.8% (37)
- W szufladzie 6.9% (4)
- w majtkach huehuehue 29.3% (17)
No właśnie zawsze byłī i wciąż są, a jaja w sklepie na półkach
@ATAT-2: Mysle ze im chodzi o miejsce w lodowce. Skoro nie musza czegos w lodowce trzymac to nie trzymaja. Zauwaz ze w lodowce na dole masz "pojemnik na warzywa" A warzywa w sklepie tez w lodowce nie stoja.
Moze to tez wynikac z tego ze ogolnie w sklepie masz raczej chlodniej niz w domu.
@ATAT-2: nie trzeba polskich jajek w lodówce trzymać, bo nie są myte. Ja mimo tego część zużywaną na bieżąco trzymam, a reszta leży w piwnicy (nie jest w niej chłodno).
Jaka wysokość pomieszczeń jest "komfortowa"? Przyzwyczaiłem się do mieszkania, gdzie mam 262 cm od podłogi do sufitu.
Pośrednik ściemnił mnie, że w mieszkaniu, którym jestem zainteresowany, pomieszczenia mają 265 cm, a po zmierzeniu okazało się, że mają 241 cm.
Teraz pytanie czy jest to jakiś argument do negocjacji ceny? Czy w takim pomieszczeniu jest mniej komfortowo/bardziej przytłaczająco?
#mieszkanie #nieruchomosci #pytanie #pytaniedoeksperta
Pośrednik ściemnił mnie, że w mieszkaniu, którym jestem zainteresowany, pomieszczenia mają 265 cm, a po zmierzeniu okazało się, że mają 241 cm.
Teraz pytanie czy jest to jakiś argument do negocjacji ceny? Czy w takim pomieszczeniu jest mniej komfortowo/bardziej przytłaczająco?
#mieszkanie #nieruchomosci #pytanie #pytaniedoeksperta
Komentarz usunięty przez moderatora
@CalibraTeam: komfortowa jest taka jaką Ty uznajesz za komfortową. Ja lubię jak jest wyżej, mieszkanie wydaje się optycznie bardziej przestrzenne, można wyższą szafę zabudować itd. Z minusów pewnie ogrzewanie będzie kilka pln droższe i więcej wydasz na farbę podczas malowania.
@patryk-wuwuw miodowe lata
@patryk-wuwuw: Świat Według Bundych




























źródło: 813rq4LJlJL._UF894,1000_QL80_
Pobierz