✨️ Incel czy Volcel? Hipotetyczne rozważania wśród licealistów
Hipotetycznie: Jeśli 17/19 letnie licealistki wykazują chuopem zainteresowanie, ale on nie korzysta, a jednocześnie brak w jego okolicy ciekawych dziewczyn bliżej jego wieku, więc nie ma kontaktów intymnych od dłuższego czasu, to jest #incel czy #volcel ?

#pytanie #kiciochpyta

〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

✨️ Urlop okolicznościowy a planowany urlop - co robić?
Mam pytanie o urlop okolicznościowy w związku z zawarciem związku małżeńskiego. Dopiero dowiedziałem się, że takie coś mi przysługuje. Ale już wcześniej zaklepałem sobie 4 tygodniowy urlop, 2 tygodnie przed ślubem i 2 tygodnie po ślubie. A czytam, że te dwa dni przysługują bezpośrednio przed lub po ślubie. Czyli rozumiem, że jest już po ptakach? Oczywiście mam uop.
#praca #pytanie
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

✨️ Jak radzić sobie z brakiem doświadczeń życiowych?
Co byście radzili komuś, kto ma 26 lat i nie przeżył tego co mieli jego rówieśnicy do tej pory? Typ co nie miał życia społecznego od imprez po związki?
#pytanie

〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
▶︎ Obserwuj nasz tag #mirkoanonim
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Słuchajcie, mam 192 cm wzrostu i fotel Diablo XXL. Już nawet nie pamiętam jaki model, ale mniejsza o to. S-----l jest tak niewygodny, że masakra. Po dłuższym czasie to stwierdzam. Ja momentami nie jestem w stanie wysiedzieć na nim 2 godzin. Siedzenie jest za długie jak na moje nogi i wiszą w powietrzu, oparcie jest twarde, te poduchy są tak słabe… w dodatku ta pseudo skóra pod którą skóra mi się poci
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mam 192 cm wzrostu


@KomentarzZbedny: Dla wysokich osób, dobre będą modele spełniające wymogi holenderskiej normy NPR 1813 - która została opracowana dla ich wyższego społeczeństwa (95cM = 195,9cm), np.:
- Nowy Styl (Rohde & Grahl) - Xilium, Xenium;
- RH - New Logic 200, New Logic 220, Logic 300, Logic 400;
- BMA Ergonomics - Axia
  • Odpowiedz
Jestem właśnie po pasjonującej dyskusji, gdzie eksperci z PPE mnie przekonywali, że czipsy Lay's w Polsce wcale nie mają angielskich napisów na opakowaniu ( https://www.ppe.pl/news/381223/metal-gear-solid-delta-snake-eater-z-tragiczna-sprzedaza-dane-nie-napawaja-optymizmem.html#comment-7910968 ). Dowiedziałem się tam też (od typa mieszkającego w Niemczech), że nielubienie wersji polskich gier to jakieś nieszanowanie polskiego języka i w ogóle bycie postępowym xdd.

Pytanie dla tych co znają angielski a mimo to grają w gry, oglądaja filmy, czytają książki itp. po angielsku - bo
SmugglerFan - Jestem właśnie po pasjonującej dyskusji, gdzie eksperci z PPE mnie prze...

źródło: unnamed

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pytanie dla tych co znają angielski a mimo to grają w gry, oglądaja filmy, czytają książki itp. po angielsku - bo widziałem wiele komentarzy ludzi, którzy tak robią - chodzi tu o jakąś postawę patriotyczną, że w ten sposób okazujecie jakieś uczucia swojej ojczyźnie, czy o co w tym chodzi?


@SmugglerFan: Chodzi o to ze jak slysze lektora (a nie daj boze dubbing) to mi sie odechciewa.

Wersja oryginalna. Glosy
  • Odpowiedz
że nielubienie wersji polskich gier to jakieś nieszanowanie polskiego języka i w ogóle bycie postępowym


@SmugglerFan: No i ma rację. Wielu z tych, co to gadają o "nauce języka" to prawdopodobnie klaskaliby ze szczęścia, gdyby pewnego dnia się obudzili i stracili znajomość języka polskiego.
  • Odpowiedz
Mirki, jak wygląda sprawa z kartą kredytową PKO BP? Jeśli na przykład mam limit 16800 zł do wykorzystania na karcie i obecne zestawienie wynosi plus minus 3000 zł i spłacę je w jeden dzień a w ten sam wezmę znowu z karty 3000 zł to znaczy, że będę mógł je spłacić dopiero po 60 dniach czyli okresie bezodsetkowym?

#pytanie #bank #pkobp #finanse
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@fornson23: ale co, że idą przez miasto na gołej klacie, przechodzą na czerwonym, rzucają plecak po drodze, i na koniec do policjanta startują z tekstami o jego córce?
  • Odpowiedz
  • 0
@An-Dagda: no coś w tym stylu. A patus poczuł się urażony jeszcze bardziej, że to nieszkodliwy prank gdzie gościu ubrany za policjanta mówi by nie przechodził na czerwonym xd
  • Odpowiedz
✨️ Czucie wobec drugiego wyboru w miłości
Tak szczerze. Co czujecie wobec osób, które były waszym drugim wyborem związkowym, a was bardzo kochały lub kochają?

#pytanie #zwiazki #milosc

〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mirko_anonim: hmm pewnie zależy jak duże zainteresowanie było wyjściowo. Ale w takich przypadkach gdy te dwie osoby są rozpatrywane równolegle z przewagą A, ale jednak pada na B to trudniej o uczucia. Z czasem człowiek może sobie zdać nawet sprawdzę, że osoba B oferuje więcej, bardziej odpowiada czy miłość ostatecznie jest głębsza ale na to trzeba więcej czasu
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 1
arogancka-obserwatorka-18: nigdy tak nie miałam. Jak mi się ktoś podoba to tylko jedna osoba naraz. Jak z nią nie wyjdzie albo mnie odrzuci, to po czasie przestaję do niej cokolwiek czuć. A nowa osoba to dla mnie nowy rozdział, nigdy nie jest gorsza i ma moją pełną uwagą oraz czułość. Z tym ze tego nowego rozdziału nie zaczyna się, dopóki się nie zamknie starego.

〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej
  • Odpowiedz
Czy mając odpalony 18h dziennie komp(rtx5090) + ew. inny sprzęt mobilny, dużo sprzętu jest na baterie ładowanego, płyta indukcyjna, klimatyzacja (teraz w lato z około 8h dziennie na 25 stopni ustawiona), a reszta sprzętu podstawowo to 270kwh miesięcznie na osobe mieszkającą samą to jest w miare "normalny" wynik? xd
Zakładam, że będzie to bardziej górnej granicy niż średniej jeśli chodzi o widełki z ~80 centyli, ale może i tak jest to więcej
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jaką benzynę lać do Renault Megane Grandcoupe 1.3 TCe (140km)?
W salonie mi powiedzieli, że PB95.
Na internecie czytam różne opinie, jedni mówią że PB95, bo PB98 nic nie daje, a z drugiej strony są goście co piszą, że tylko i wyłącznie PB98 jeśli silnik ma długo pracować bez problemów.

Znów ChatGPT mi powiedział, że na codzień 95 będzie ok, ale np. co 4 tankowania żeby wlać 98.

#motoryzacja #
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@trevoz lejesz taką pod jaką silnik wystroił producent, liczba oktanowa nie równa się kaloryczności czy jakości paliwa tylko odporności na spalanie stukowe
  • Odpowiedz
@trevoz: xD kurła przeciez silnik jest strojony dla danego paliwa, co ci niby ma dać 98 jak silnik producent zrobił na 95? (mapy, stopień sprężania) 98 sie leje tylko jeśli producent tak nakazuje lub auto jest po np po czipie który wymaga tez 98. Inaczej to wywalanie forsy w błoto.
  • Odpowiedz
@model_trzy_zmianowy: IMO:
AGI > funkcjonalne androidy > ASI > Technologiczna Osobliwość - jako czas gdzie technologiczne cuda nieodróżnialne od magii mogą powstawać co absurdalnie krótkie odcinki czasu, jak tygodnie > dnie > godziny > minuty.
  • Odpowiedz
Potrzebuje nowego mebla do spania. POMOCY! Budzę się obolała, zbita jak pies. Co polecacie kupić i na co zwracać uwagę celując w maksymalny komfort snu? Niestety jest jeden haczyk. Te łożko/tapczan/sofa/kanapa musi być rozkładane! Potrzebuję maksymalnie zaoszczędzić miejsca w dzień. Dajcie jakieś mądre rady, albo podlinkujcie meble z doświadczenia. Dz-Dzięki!

#lozko #spanie #sen #bezsennosc #pytanie #pytaniedoeksperta #meble #
rzepamalinoa - Potrzebuje nowego mebla do spania. POMOCY! Budzę się obolała, zbita ja...

źródło: shopping

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach