@strike_lucky
https://www.ceneo.pl/163090876;0280-0.htm
L2802dw. To najlepsze co możesz kupić do tysiaka.
Możesz ewentualnie dołożyć do około tysiaka i kupić HP m4102dw i będziesz miał automatyczny dwustronny skaner. Jedyne co to obsługa tego HP będzie trochę bardziej skomplikowana. Obowiązkowo przy pierwszym uruchomieniu trzeba wyłączyć automatyczne aktualizacje firmware żeby nie zablokowało zamienników. Do obu modeli są dostępne bardzo tanie zamienniki.
Jeżeli nie potrzebujesz automatycznego dwustronnego skanera to weź brothera.
  • Odpowiedz
Macie jakieś polecajki zestawu pod przelew? Potrzebuje młynka, dripa (lub innego do przelewu), dzbanka i może jakiegoś czajnika z możliwością ustawienia temperatury. Raczej z tych tańszych albo z dobrym stosunkiem jakość/cena. Może być z aliexpress #kawa #pytaniedoeksperta #pytanie
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Urro: Na Ali masz oryginalne młynki Timemore C2 i C3. Sam kupiłem tam Timemore C2 za 140 zł (300zł+ w Polsce) i w sumie wolę go od Comandante C40 za 1000 zł. A do dripa są w Polsce fajne zestawy Hario ze wszystkimi akcesoriami, do tego waga z zegarem za 30 zł też z Ali i śmigasz. Czajnika nie mam z regulacją ale znajomy ma jakiś z Chin i sobie
  • Odpowiedz
@Urro: Korzystam z ceramiki bo mikroplastik ale teoretycznie plastik lepszy bo bardziej izoluje i mniejsza pojemność cieplna. Z drugiej strony ceramikę możesz nagrzać ciepłą wodą i będzie nawet lepiej jak Ci na tym zależy.
  • Odpowiedz
@DestroDevil: No Revolut ma zajebiste prowizję. Przy zakupie za 100zl płacisz 0,02$ prowizji więc trudno znaleźć taniej. PLN na dolar też ma dobre kursy więc wychodzi dużo lepiej niż kupowanie gdzieś na giełdach. Jedyna rzecz to to, że wysyłka btc kosztuje jakieś 15-25zl no ale to można kupować kupować i poprostu raz na kiedyś sobie przesłać na portfel.
  • Odpowiedz
Spotkał się ktoś z problemem lodówki w której noc stop chodzi sprężarka? Mam tak ze swoją odpaloną 3 miesiące temu. Co może być przyczyną? 



Uszczelki są ok, sytuacja jest ciągła (praktycznie przez cała dobę), nie tylko po otwarciu drzwi czy dorzuceniu jedzenia, kombinowałem z większym odsunięciem od ściany (choć i tak jest dobra wentylacja) ale bez skutku. 

\

Sprawdziłem temperaturę we wnętrzu przy ustawieniu programu gdzie powinno być 4 stopnie i na
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ATAT-2: Jak jest na gwarancji to zaryzykowałbym z serwisem, bo to nie jest normalne, że sprężarka się nie wyłącza. Jak przez apkę działa ustawienie temp, a ręczne na lodówce nie to już jest jakiś trop.
  • Odpowiedz
Zgubiłem na wakacjach ładowarkę do Apple Watch SE 2. Kupić nowy kabelek to nie problem... ale jest "okazja" wymienić ten zegarek na coś innego. Z większości funkcji nie korzystałem. Zależy mi na dobrej współpracy z iPhone i na tym aby liczył kroki, współpracował z aplikacja na siłownię, zapisywał trasy wycieczek rowerowych, pieszych. Fajnie jak będzie pokazywać połączenia przychodzące, wiadomości na WhatsApp i idealnie jeśli będzie możliwość opisywać głosowo na WhatsApp (ale to
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SSD 2TB


na pewno nie HDD?

W 2015 roku średnia cena dysków SSD wynosiła około 39 centów za gigabajt, co oznacza, że dysk o pojemności 1 TB kosztowałby około 390 USD (nieco ponad 1500 zł według ówczesnego kursu. Więc ten dysk kosztował cię około 3 tys zł wtedy?

Poza tym SSDki generalnie nie są zbyt trwałe i ciężko (czy też drogo) się z nich dane odzyskuje w razie awarii.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • Doceń
Czy jest tu ktoś kto kupił drona i żałuje? Bo mame z okazji zbliżającego się levelu 30 postanowiła zakupić pierworodnemu prezent do 2,5k cebulionów. Pomysł padł na drona Dji Flip. Jestem fanem elektroniki od dzieciaka więc tylko w to celuje. Myślałem o #vr bo miałem swego czasu Valve Index i zabawa była przednia. Konkretniej model Quest 3.
Na filmiki zaś zajawkę mam zawsze. Jestem naczelnym fotografem/filmowcem w ekipie. Mój iPhone
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@KomentarzZbedny: Mam DJI Flipa od ponad pół roku i ja tam bawię się nim świetnie, biorę na każdy praktycznie wyjazd, nagrywam sobie to i owo, montuję i wrzucam na YT dla własnej satysfakcji, nawet jak mało kto to ogląda. Wcześniej miałem chwilkę Neo za 6 stówek, aby sprawdzić czy mi się spodoba ale bardzo szybko przeszedłem na Flipa w wersji FMC, no bo właśnie mi się spodobało. ( ͡°
  • Odpowiedz
  • 96
W sumie mają rację - opłaciłeś bandytom haracz, więc jakaś ich słuszność jest. A tak na poważnie, to likwidacja gotówki byłby jakimś dramatem. Ale dla takiego Szymonka to jest spoko.
  • Odpowiedz
  • 490
@model_trzy_zmianowy:

jestem oszczędny, ale teraz nazbierało mi się wydatków i wydałem tam dwadzieścia parę klocków


Dziwisz się że nigdy tyle nie wydawałeś w galerii i nagle w-------ś sport hajs i bank zablokował ci konto żeby się upewnić czy to ty XD jakby ci ktoś z-----ł kartę i by tyle wydał to by był płacz na wypoku, że bank nic nie blokuje i nie ma zabezpieczeń, a potem byś kręcił Małysza
  • Odpowiedz
#pracbaza #korposwiat #pytanie #ankieta #rozowepaski #niebieskiepaski
Jest szansa znaleźć pracę na pracuj.pl w biurowych ofertach w innym mieście, gdzie nie mieszkam i dopiero bym sie przeprowadził i wynajął lokum jak dostanę pracę, jeśli w podsumowaniu niemal w każdej ofercie jest rubryka "kiedy możesz zacząć pracę" i 70-80% ma że od razu, a ja ciągle daję "w innym terminie" z racji,

Jak wyżej:

  • Masz małe szansę, dostają pracę ci na miejscu 54.2% (32)
  • Jest szansa te statystyki nie są ważne 45.8% (27)

Oddanych głosów: 59

  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy jedynym tanim i w pełni legalnym sposobem na wieczysta licencje na stary office do 1os firmy jest zakup tego kodu wraz z etykieta z pudełka z płytą? Pojawiają się czasem takie ogloszenia sprzedazy Office 2010 na olx za ok 50zl. Czy mając taki papier z kodem jestem w 100proc kryty zakładając... chocby i jakiś donos? Co jesli odbiore i zapalce gotowka za taką etykiete. Nie potrzebuje najnowszego Office a Libre miewa
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy mając taki papier z kodem jestem w 100proc kryty


@nieznamniepamietam: oni tam czasem sami swoich licencji nie ogarniają, ale jak nie jesteś jakimś zawodowym bosmanem w zatoce piratów, to raczej zaproponują kontakt z działem handlowym, niż jakieś kroki prawne.
  • Odpowiedz
#samochody #motoryzacja #mechanikasamochodowa #pytaniedoeksperta #pytanie #biznes #slask #katowice #dabrowagornicza #sosnowiec #gliwice

Miraski ja z takim prostym pytankiem, mam garaż i chciałbym nieco do niego "dorobić" tzn. chciałbym przyjmować w nim ludzi i dorobić trochę grosza do czynszu ( ͡° ͜ʖ ͡°) raczej proste sprawy typu, sprężyny, klocki, tarcze, oleje, filtry,
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy w samochodzie, który byłby nieużywany - garażowany z krótkim przejazdem co ok 2mc można:

1. Bezpiecznie napompować opony ponad zalecenie producenta samochodu: 2,4bar do 2,8 i jeździć tak na tym krótkim odcinku? Na dłuższą trasę zejść do 2,4. Chodzi o zabezpieczenie przed odkształceniem. W sieci czytam, że można bezpiecznie przekroczyć zalecenie o ok 0,5 bara.

2. Podłączyć prostownik podtrzymujący nie do klem pod maską ale do zasilania lampki oświetlenia bagażnika? Jest tam przy
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@niedasieukryc: 1. Opony się odkształcą jakby stały latami. To będziesz widział zanim wsiądziesz i czuł podczas jazdy bo tak nigdzie nie dojedziesz. Na trasę się zwiększa ciśnienie (opory) a nie zmniejsza. Trzymaj się ciśnień zalecanych przez producenta. Jak auto było ruszane co dwa miesiące, to nic mu nie będzie jak chodzi o opony.

2. Nie da rady - albo wywali bezpiecznik, albo spalisz instalacje. Wpinasz się bezpośrednio w klemy, lub
  • Odpowiedz

kto był prezydentem Polski w dniu twoich narodzin?

  • Jaruzelski 21.7% (13)
  • Wałęsa 36.7% (22)
  • Kwaśniewski 20.0% (12)
  • Kaczyński 3.3% (2)
  • Komorowski 0% (0)
  • inna odpowiedź 18.3% (11)

Oddanych głosów: 60

  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#telewizory #pytanie #elektronika

Moi rodzice chcą sobie do salonu kupić tv. Musi być 75 cali. Wybrali jakieś dwa, typu Samsung i TCL, teraz pokazali mi model LG NanoCell AI Nano 80. Chcą po prostu ładnego obrazu do filmow. Nie potrzebują niewiadomo czego. Ktoś coś wie na temat tego tv?
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Bodziu_za_plota: ile metrów tv od kanapy? 75 cali to do salonu 30mkw będzie dobry, ale do 20mkw za duży. Salon nasłoneczniony, czy telewizor będzie stał na przeciwko okien? Jeżeli salon ciemny, to szukaj OLED, jak nasłoneczniony mocniej to MiniLed. Zwykłe ledy to już przeżytek, jakość obrazu, ostrości i czerni tandetna. 75 calowy LG OLED to jakieś 5500 zł, miniled np. jakiś samsung to 5000 zł

Tańsze 75 cali to będzie
  • Odpowiedz