Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko160
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
maniok

maniok

Dołączył 10 lat i 3 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 23064
  • Znaleziska 526
  • Mikroblog 22538
  • Obserwujący 11
  • Obserwowane 51
Panjanpan
Panjanpan
wczoraj, 17:19:06
  • 13
Najtańsza wersja Steam Machine 4 389,00 zł xDDDDDDDDDDDDD
#gry #pc #valve #steam
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

maniok
maniok wczoraj, 18:20:04 via Android
  • 0
@vulcanitu jeżeli będzie można wykupić za środki ze steam wallet to nic dziwnego. Takie spekulacje są na skinach do csa że głowa mała
  • Odpowiedz
repro5
repro5
wczoraj, 17:09:24
  • 142
XDDDDDDDDDD
#bekazpisu
repro5 - XDDDDDDDDDD
#bekazpisu

źródło: 1000049591

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

maniok
maniok wczoraj, 18:16:38 via Android
  • 93
@repro5 Dariusz M. ksywa Balon
  • Odpowiedz
enron
enron
enron
wczoraj, 10:03:05
  • 88
44 279,09 - 32,71 = 44 246,385

Dotarł wąs do La Defąs ( ͡º ͜ʖ͡º)

Dzień w dzień skwar, żar się leje z nieba - w cieniu 37°C, w Słońcu jakieś pincet stopni, w metrze temperatura powierzchni Słońca i wilgotność ze dwa miliony stopni. W telewizji tylko krzyczą Attention Canicule, pokazują ludzi desperacko taplających się w paryskich kanałach, a tymczasem ja włóczę rodzinę po rozgrzanym betonie, starając się
enron - 44 279,09 - 32,71 = 44 246,385

Dotarł wąs do La Defąs ( ͡º ͜ʖ͡º)

Dzień w dz...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

maniok
maniok wczoraj, 11:43:35 via Android
  • 1
@enron myślałem, że będzie papatą a tu jakieś losowe cyferki
  • Odpowiedz
ATAT-2
ATAT-2
ATAT-2
wczoraj, 08:22:26
  • 282
O ku*wa, logika godna czołowych dziennikarzy republiki xD

#heheszki #polityka #polska #lekarz #lekarz100k #warszawa #dziennikarstwo
ATAT-2 - O ku*wa, logika godna czołowych dziennikarzy republiki xD

#heheszki #polity...

źródło: image

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

maniok
maniok wczoraj, 11:41:33 via Android
  • 0
@ruut to jest nieadekwatne porównanie bo w oryginale chodzi o rzeczy podobne a nie te same. Więc gdyby zastosować tę zasadę to może i jabłoński ma dwie nogi to Hitler miał dwie ręce co po połączeniu kropek daje do myślenia
  • Odpowiedz
cierpka-rzodkiewka
cierpka-rzodkiewka
przedwczoraj, 07:05:15
  • 40
otuż ptak wyleciał z gniazda, a nie chciał
ciekawe, co dalej #ptaki
cierpka-rzodkiewka - otuż ptak wyleciał z gniazda, a nie chciał 
ciekawe, co dalej #p...

źródło: 14621

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

maniok
maniok przedwczoraj, 07:45:15 via Android
  • 12
@cierpka-rzodkiewka ciasno tam mają
  • Odpowiedz
ZarazSieRozkreci
ZarazSieRozkreci
20.06.2026, 21:16:49
  • 4
Uwaga, nie będę się powtarzać, sytuacja jest ch....

#burza #pogoda #poznan #wielkopolska #heheszki
ZarazSieRozkreci - Uwaga, nie będę się powtarzać, sytuacja jest ch....

#burza #pogod...

źródło: obraz_2026-06-20_231641583

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

maniok
maniok 20.06.2026, 21:41:28 via Android
  • 3
@ZarazSieRozkreci jestem pomiędzy 2 jeziorami blisko Międzychodu i n--------a jak z karabinka
maniok - @ZarazSieRozkreci jestem pomiędzy 2 jeziorami blisko Międzychodu i n--------...

źródło: temp_file3245663223079134686

Pobierz
  • Odpowiedz
pepedros
pepedros
pepedros
20.06.2026, 17:33:53
  • 11
#gielda
pepedros - #gielda

źródło: {9F4811B7-BB63-444A-9727-AF812FFEBEDD}

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

maniok
maniok 20.06.2026, 19:37:35 via Android
  • 1
@adam-kwiatkowski783 wszystko byleby nie zapłacić podatku tym złodziejom
  • Odpowiedz
SamotnikPospolity
SamotnikPospolity
SamotnikPospolity
19.06.2026, 17:00:05
  • 1
Jak myślicie, trzymać środki dalej w #ppk ?

Ładnie urosła wartość w porównaniu do wpłat.
Mam w PZU

#oszczedzanie
SamotnikPospolity - Jak myślicie, trzymać środki dalej w #ppk ?

Ładnie urosła wartoś...

źródło: IMG_6578

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

maniok
maniok 19.06.2026, 19:28:09 via Android
  • 0
@SamotnikPospolity trzymam do 03.2027
  • Odpowiedz
maniok
maniok 20.06.2026, 08:22:47 via Android
  • 0
@powodzenia bo w kwietniu będą wybory. Niezależnie od tego jaki będzie wynik, zakładam że wyceny jednostek funduszy spadną przez niepewność związaną z tym czy władza się zmieni czy nie.
  • Odpowiedz
maniok
maniok 20.06.2026, 14:38:54 via Android
  • 0
@koniecswiatajestbliski nie wiem dlaczego ubzdurałem sobie, że akurat w kwietniu będą wybory parlamentarne. Dziękuję za zwrócenie mi uwagi. Więc mając to na uwadzę, swoje zgromadzone środki wyciągnę z funduszu na miesiąc przed wyborami.

A co do przyczyn. Osobiście uważam, że niezależnie od wyniku tych wyborów wyceny jednostek funduszu spadną w związku z niepewnością co będzie dalej. Jeżeli rząd utworzy mix PiSu i obu Konfederacji to przewiduję dłuższe spadki a jeżeli przewagę
  • Odpowiedz
MonsieurLaBoule
MonsieurLaBoule
20.06.2026, 07:39:18
  • 2
Wordziel.pl #337 4/7
⬜⬜⬜⬜🟩
⬜⬜🟨⬜⬜
🟨🟨⬜🟩🟩
🟩🟩🟩🟩🟩
https://wordziel.pl/
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

maniok
maniok 20.06.2026, 08:41:31 via Android
  • 1
@MonsieurLaBoule

Wordziel.pl #337 5/7
🟨⬜⬜⬜🟩
⬜⬜🟨⬜🟩
  • Odpowiedz
RandyBobandy
RandyBobandy
19.06.2026, 12:30:07
  • 14
Grzib kiedy ma do wyboru wyrosnąć na doskonałej jakości podłożu przygotowanym przez specjalistów, albo plastikowy worek xd
#psychodeliki #grzyby #grzybypsylocybinowe
RandyBobandy - Grzib kiedy ma do wyboru wyrosnąć na doskonałej jakości podłożu przygo...

źródło: 1000009599

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

maniok
maniok 19.06.2026, 13:50:09 via Android
  • 1
@RandyBobandy Tylko monotub a nie jakieś tam worki :P
maniok - @RandyBobandy Tylko monotub a nie jakieś tam worki :P
  • Odpowiedz
jezdzilemmercemipalilempopularne
jezdzilemmercemipalilempopularne
18.06.2026, 22:42:34
  • 6
Wordziel.pl #336 X/7
⬜🟨⬜🟨⬜
🟨🟨🟨🟨⬜
⬜⬜⬜🟨⬜
🟨🟨🟨⬜🟨
⬜⬜⬜🟨🟨
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

maniok
maniok 19.06.2026, 07:50:37 via Android
  • 1
@jezdzilemmercemipalilempopularne dlaczego od 3 słowa nie masz co najmniej 4 żółtych kratek? Skoro znasz prawie wszystkie litery to po co eliminować inne?
  • Odpowiedz
nowikk
nowikk
19.06.2026, 06:34:26
  • 4
Wordziel.pl #336 2/7
⬜⬜⬜⬜⬜
🟩🟩🟩🟩🟩
https://wordziel.pl/

I co byku umiesz tak?
#wordziel
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

maniok
maniok 19.06.2026, 07:25:51 via Android
  • 2
@nowikk
Wordziel.pl #336 4/7
🟨⬜⬜⬜⬜
⬜🟨🟨🟨⬜
⬜🟩🟨🟨🟨
🟩🟩🟩🟩🟩
https://wordziel.pl/
maniok - @nowikk 
Wordziel.pl #336 4/7
🟨⬜⬜⬜⬜
⬜🟨🟨🟨⬜
⬜🟩🟨🟨🟨
🟩🟩🟩🟩🟩
https://w...
  • Odpowiedz
wfyokyga
wfyokyga
18.06.2026, 22:20:01
  • 10
Zniknoł
wfyokyga - Zniknoł

źródło: temp_file7113307901396496188

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

maniok
maniok 18.06.2026, 23:50:19 via Android
  • 2
@wfyokyga świetlik nie wytrzymał
  • Odpowiedz
eaxata
eaxata
18.06.2026, 06:15:34
  • 3
Wordziel.pl #335 4/7
⬜⬜🟨⬜⬜
⬜🟨⬜⬜⬜
⬜⬜🟨🟨🟨
🟩🟩🟩🟩🟩
https://wordziel.pl/
#wordziel
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

maniok
maniok 18.06.2026, 06:32:02 via Android
  • 3
@eaxata Ładny miałeś strzał

Wordziel.pl #335 4/7
⬜⬜🟨🟨⬜
⬜⬜⬜🟩🟩
  • Odpowiedz
MonsieurLaBoule
MonsieurLaBoule
16.06.2026, 22:59:40
  • 2
Ajj miałem już za drugim wpisywać ale zmieniłem
Wordziel.pl #334 3/7
⬜🟨🟨⬜🟩
⬜🟨🟩⬜🟩
🟩🟩🟩🟩🟩
https://wordziel.pl/
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

maniok
maniok 17.06.2026, 07:11:44 via Android
  • 2
@MonsieurLaBoule

Wordziel.pl #334 3/7
⬜⬜🟨⬜🟩
🟨🟨⬜⬜🟩
  • Odpowiedz
aptitude
aptitude
17.06.2026, 03:45:40
  • 2
Wow, runpod.io jest super, wytrenowałem swój prototypowy model w 2h, zapłaciłem 51 centów :D
przy okazji nawet wypróbowałem https://github.com/NVIDIA/personaplex

odpowiada idealnie, ale jakość odpowiedzi jest tragiczna, w sumie to chyba tylko demo jak działa, a działa super <3
ps. zapomieliście otworzyć port? macie ssh? np! <3

ssh
aptitude - Wow, runpod.io jest super, wytrenowałem swój prototypowy model w 2h, zapła...

źródło: Screenshot from 2026-06-17 05-29-36

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

maniok
maniok 17.06.2026, 04:41:13 via Android
  • 1
@aptitude chodzi o transkrypcję z audio?
  • Odpowiedz
MonsieurLaBoule
MonsieurLaBoule
15.06.2026, 22:56:16
  • 3
Wordziel.pl #333 4/7
⬜⬜🟨🟨⬜
⬜🟨⬜🟨🟨
⬜🟨🟩🟩🟩
🟩🟩🟩🟩🟩
https://wordziel.pl/
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

maniok
maniok 16.06.2026, 05:51:23 via Android
  • 2
@MonsieurLaBoule
Wordziel.pl #333 4/7
🟨⬜⬜⬜🟨
⬜🟨🟨⬜🟨
🟨🟨⬜🟩🟩
🟩🟩🟩🟩🟩
https://wordziel.pl/
  • Odpowiedz
PolsartNews
PolsartNews
15.06.2026, 17:20:37
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

maniok
maniok 15.06.2026, 21:07:14 via Android
  • 6
@PolsartNews skoro teraz jest chujnia to jak kupisz growkita to będzie chujnia z grzybnią
  • Odpowiedz
alex-bow
alex-bow
alex-bow
02.06.2026, 13:14:12
  • 2
Dzisiejszy wordziel

Wordziel.pl #319 5/7
⬜⬜⬜🟨🟨
🟩⬜🟨⬜⬜
⬜🟨⬜⬜⬜
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

maniok
maniok 15.06.2026, 13:16:03 via Android
  • 1
@alex-bow
Wordziel.pl #332 4/7
⬜⬜🟨⬜🟨
⬜🟨🟩🟨🟩
⬜🟨🟩🟩🟩
  • Odpowiedz
kepak
kepak
14.06.2026, 16:30:15
  • 14
#olx #januszebiznesu
Wyczuwam tu jakiś wał, zetknął się ktoś z czymś takim?

PS. Nie to, że bym w to szedł, wole nie sprzedać niż zrobić jakąś krzywą akcje.
kepak - #olx #januszebiznesu
Wyczuwam tu jakiś wał, zetknął się ktoś z czymś takim?

...

źródło: IMG_7676

Pobierz
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

maniok
maniok 14.06.2026, 17:45:20 via Android
  • 79
@kepak jak jest taki hop do przodu to niech kupi od ciebie i sprzeda temu zainteresowanemu.

Nie daj się wmanewrować w jakieś g---o. Niech dzwoni do nadleśnictwa jak szuka jelenia
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 25
  • Strona 1 z 25
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 17.06.2017

    Komentator
  • Rocznica
    od 12.03.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 20.03.2016

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 26.10.2022

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking