• 0
@milo1000: No właśnie to są dość masywne drzwi i też się zastanawiam, że jak zasugeruję, że w tym pomogę i coś się rozreguluje itd. to potem będzie kwas.

A sytuację mam taką kiepską, że te drzwi są tuż obok mojej sypialni, ściany z kartony a typ każdej nocy wychodzi z psem na spacer xD Te skrzypienie słychać na cały korytarz i w sypialni tak jakby ktoś mi obok głowy drzwi
  • Odpowiedz
Przeczytałem kilka komentarzy rano oraz kilka po południu i mam pytanie, czy automatycznie zostałem wykopowym ekspertem czy też jeszcze jakiś, nawet debilny komentarz muszę napisać by nim zostać?
#pytanie #wykop #pdk #airshow #lotnictwo
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mireczki, zaraz zaczynam 2 tygodnie urlopu. Do tej pory byłem na Cyprze, Maderze i Włoszech (Como, Rzym, Cinque Terre) i było super. Polecicie gdzie teraz polecieć tak na 7-10 nocy? Koniecznie samolotem, najlepiej Europa. Nie żeby leżeć i nic nie robić, a żeby sobie pochodzić, pozwiedzać, może jakieś fajne widoczki

Tak póki co zacząłem rozważać takie opcje:
- Malaga
- Porto + Lizbona
- Apulia
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

✨️ Jak zmiana harmonogramu leasingu wpływa na odsetki?
Witam, mam #leasing na samochód w #mleasing i chciałem zmienić wysokość raty i wykup. Leasing mam jeszcze przez około 1 - 1,5 roku. Wykup wynosi kilkadziesiąt tysięcy złotych. Chciałem tak zmienić harmonogram, żeby wykup wynosił 1% i zachować ten sam okres leasingu, więc podnieść wysokość raty. W moim przypadku ta rata wzrośnie około dwukrotnie i wtedy mam ten wykup 1%.
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mirko_anonim: No i ja o tym mówię. Przecież harmonogram zmieniasz jak dostaniesz cesję. Dostałeś cesję więc albo masz opiekuna albo przypiszą. Byś się skontaktował wówczas z nim przed zmianą i akceptacją, to byś dostał info.
  • Odpowiedz
Mieliście kiedyś sytuację, że dzwonil do was sprzedający z allegro z pretensjami, że anulowaliścię zamówienie?

2 razy anulowałem przesyłkę od typa na allegro, 1 raz bo kupiłem nie to co miałem a 2 raz bo 2 dni czekałem za przesyłką a miała status "opłacona" czyli nawet nie "w przygotowaniu".

A ten do mnie dzwoni z pretensjami i pretensjonalnym, pasywno-agresywnym tonem XD

#allegro #januszebiznesu #pytanie
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

oni mają deklarowany czas dostawy na jutro


@serek_heterogenizowany: Ale oni deklarują, czy Allegro dedukuje na podstawie ostatnich wysyłek?

Generalnie jak anulujesz zanim to wyjdzie, to nie ma jakiś kosztów dla sprzedającego, albo jakiejś ekstra roboty. Musi zmienić ilość sztuk w ofercie, albo ją wznowić, jak kupiłeś ostatni przedmiot.
  • Odpowiedz
@Zbyszek_Kudriawcew: Oni dedukują na podstawie ostatnich wysyłek, co jest głupie bo produkt-produktowi nierówny a ja też wybrałem specjalnie znacznie dłuższy czas wysyłki niż trwa to zazwyczaj ( 3 dni a zazwyczaj wysyłam tego samego bądź następnego dnia) bo nie dość że nie wszystko przewidzisz prowadząc JDG to jeszcze jak wkładasz przesyłkę do paczkomatu (bo jest blisko a na zamawianie kuriera skala trochę za niska) to nie wiesz kiedy kurier oczyści
  • Odpowiedz
@Incarnati0n: zagadaj na czaciku do konsultanta, czasem mozna cos wyzebrac.
Niestety banki sie wycwanily i teraz zamiast kodow daja linka do rejestracji na ichnia wersje sklepu, niby znizka 8% ale zadne kupony nie wchodza.
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wiec o co chodzi?


@P4ncak3: o to że baby są tępe xD
połowa rozmów tych polek z pajetami to habibi pić, habibi jeść, no ale zaściankowy pustak może się pochwalić importem, a nie jakimś Mariuszkiem xD
  • Odpowiedz
Mam pytanie, od dwóch trzech dni bolał mnie palec, ale wtedy nie reagowałem aż wczoraj wieczorem spuchnal mi tak palec. Z tego co zdążyłem się zorientować jest to zastrzał. Uda mi się coś zdziałać domowymi sposobami czy już tylko chirurg? Co polecacie na to

#zdrowie #medycyna #pytanie
FustanD - Mam pytanie, od dwóch trzech dni bolał mnie palec, ale wtedy nie reagowałem...

źródło: IMG_0271

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach