Napisz na grupie fb, że zrobiłeś kuchnię za 30k. A) Kuchnia za 30k? To chyba z dykty i tektury!!1!! Ja dałem 60k w powiacie we wschodniej Polsce. B) 60k?! To chyba u jakiegoś Janusza bez faktury. Ja dałem 80k, a mam kuchnię ledwie 8m2! C) 80k?! To chyba za jedną szafę!!!! Ja dałem 100k, a mam kuchnię 5m2!!!
Kraj debili. A potem się dziwić, że przychodzi ci jakiś niepiśmienny głąb po kursie za 1000 zł
@codziennaKasia Ja za schody dębowe zabiegowe, podtopnice z lakobelu i wanga biała MDF zapłaciłem miesiąc temu 15k ( jeszcze stolarz mi 3 PAXy złożył w cenie) oczywiście cena bez barierek.
Cześć chce zacząć budować dom i szukam powoli jakiś wykonawców i jeden niby dobry chce 150k za robociznę na ten moment za sso. Czy to nie jest trochę zbyt drogo? Dom to Bueno 2
Jako przykład daję jedną z popularniejszych fug używanych w glazurnictwie: Fuga Ultracolor Plus 113 szary 113 5 kg Mapei. Sprawdziłem ceny i we wszystkich stacjonarnych (które znam) ceny są prawie identyczne czyli okolice 80zł,
@Sleepypl Pamiętam jak dziś że na nowym komputerze miałem zainstalowany xp i do gier 98 se bo lepiej na nim chodziły. Amd 1800 xp 128 ram, GeForce 3 Ti 64 , 4k PLN kosztował. Musieli się rodzice wykosztować.
Budował się ktoś ostatnio bądź buduje się i korzystał z dotacji do paneli i pompy ciepła? Wstępnie mam podpisaną umowę o przyłącz gazowy ale zastanawiam się czy nie byłoby warto zaopatrzyć się w taką pompę z panelami jeśli są dofinansowania do nowych domów?
@milo1000 Chłopie tym się nie przejmuj. Zrobią Ci świadectwo tak jak ma być. Ja mam chyba 35 energii pierwotnej. Program moje ciepło jest do końca obecnego roku. Wniosek złożyłem, czekam na dotacje.
Polska zdecydowała się przekazać Ukrainie do dziewięciu myśliwców MiG-29. Informację potwierdził wiceminister spraw zagranicznych Paweł Zalewski. "Wierzę, że Kijów podjął decyzję, by przyjąć tę ofertę" wskazał polityk. Obecnie mają trwać techniczne rozmowy dotyczące szczegółów przekazania maszyn.
Czy poza #breakingbad jest jakiś serial, który trzyma poziom przez wszystkie sezony? #graotron #westworld a teraz #strangerthings zaczynają super, a kończą jakby ostatnie odcinki były pisane od niechcenia i do tego przez stażystę, który nie wie zna całego ubiwersum i ogólnie to nawet nie oglądał poprzednich sezonów, ale coś tam napisze.
Już pomijam wątki typowo netflixowe, w tych ostatnich odcinkach nic nie trzyma się
A) Kuchnia za 30k? To chyba z dykty i tektury!!1!! Ja dałem 60k w powiacie we wschodniej Polsce.
B) 60k?! To chyba u jakiegoś Janusza bez faktury. Ja dałem 80k, a mam kuchnię ledwie 8m2!
C) 80k?! To chyba za jedną szafę!!!! Ja dałem 100k, a mam kuchnię 5m2!!!
Kraj debili. A potem się dziwić, że przychodzi ci jakiś niepiśmienny głąb po kursie za 1000 zł
źródło: image
Pobierz