Za ile minimalnie byście się zgodzili pracować w takiej firmie?
Piszcie lata expa, żeby było wiadomo kto juniorek, kto kredyciarz
#programowanie #programista15k #pracait #pytanie
Piszcie lata expa, żeby było wiadomo kto juniorek, kto kredyciarz
#programowanie #programista15k #pracait #pytanie































Nie chcę polisy tylko ‘na papierze’ ale rzeczywistej ochrony i pewności, że w razie ‘W’ nie czeka mnie batalia i walka o każdy grosz a realna pomoc.
Nie musi być najtaniej - ma być dobrze i pewnie.
Podpowiedzcie