Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko106
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Mexiii
Mexiii

Mexiii

Dołączył 1 rok i 6 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 8871
  • Znaleziska 389
  • Mikroblog 8482
  • Obserwujący 6
  • Obserwowane 13
histaminapusz
histaminapusz
25.06.2026, 20:43:34
  • 105
#mecz
histaminapusz - #mecz

źródło: 1000108166

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mexiii
Mexiii
Mexiii 25.06.2026, 22:19:56 via Wypiek
  • 1
@dobry-informatyg jakie lewactwo robi fikołki żeby połączyć mem z meczyków “somsiadow” z polityka…. Xddddd
  • Odpowiedz
Larsberg
Larsberg
25.06.2026, 08:48:35
  • 132
Nie słuchacie muzyki na płytach.

Nie oglądacie filmów na płytach.

Ale gry chcecie mieć na płytach xD

Sami
Larsberg - Nie słuchacie muzyki na płytach.

Nie oglądacie filmów na płytach.

Ale gr...

źródło: gta-6-preordini-aperti-prezzi-italia_880x495

Pobierz
  • 63
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mexiii
Mexiii
Mexiii 25.06.2026, 10:10:09 via Wypiek
  • 0
@Larsberg przecież będzie wersja fizyczna.
  • Odpowiedz
szmichal
szmichal
23.06.2026, 12:56:22
  • 55
Tournee Jakiego i Bocheńskiego to była porażka? Dobra Krzysiu teraz ty spróbuj być Charlie Kirkiem #bekazpisu #polityka #kanalowo
szmichal - Tournee Jakiego i Bocheńskiego to była porażka? Dobra Krzysiu teraz ty spr...

źródło: 1000073002

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mexiii
Mexiii
Mexiii 23.06.2026, 14:57:55 via Wypiek
  • 0
@evancito byłeś kiedyś na patelni w czwartek 13:00? Codziennie jest full ludzi i nie wyglądają na bezrobotnych ;)
  • Odpowiedz
MikSob1985
MikSob1985
23.06.2026, 10:50:04
  • 1
Z przyjemnością informuję, iż moje najbliższe dyżury w Radzie Dzielnicy Oliwa odbędą się w środy 1️⃣5️⃣ i 2️⃣9️⃣ lipca w godzinach 18.00-19.00.

A już w najbliższy piątek 2️⃣6️⃣ czerwca widzimy się na sesji Rady Dzielnicy Oliwa. Początek o godzinie 18.00.

Spokojnego dnia Państwu życzę.

Do
MikSob1985 - Z przyjemnością informuję, iż moje najbliższe dyżury w Radzie Dzielnicy ...

źródło: 1000165634

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mexiii
Mexiii
Mexiii 23.06.2026, 10:53:36 via Wypiek
  • 0
@MikSob1985 czemu niektóre miasta mają “radę dzielnicy”, a inne nie?
  • Odpowiedz
Mexiii
Mexiii
Mexiii 23.06.2026, 10:51:33
  • 0
Dobra, dzień dziecka już był, ale co mi tam - darmowa reklama na moim kanale YouTube (jeden film, 30 sekujd). Jak ktoś chce, to proszę się zgłaszać w komentarzach.

#reklama #zadarmo #youtube
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SzubiDubiDu
SzubiDubiDu
22.06.2026, 06:45:09
  • 166
Garść przemyśleń z d--y:
-Służba zdrowia nie działa jeszcze bardziej niż kilkanaście lat temu
-Lekarze wolą abyście zdychali na korytarzach szpitala niż żeby oni zarabiali troszkę mniej
-Policja nic nie ogarnia
-Mimo, że każdy ostrzegał to i tak nasz kraj robi speedrun najgorszych błędów z imigrantami
-Nikt już nie myśli o elektrowni atomowej
SzubiDubiDu - Garść przemyśleń z d--y:
-Służba zdrowia nie działa jeszcze bardziej ni...

źródło: images

Pobierz
  • 42
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mexiii
Mexiii
Mexiii 22.06.2026, 12:21:25 via Wypiek
  • 0
@SzubiDubiDu chupo co prawdę napisał.
  • Odpowiedz
InnyWymiar90
InnyWymiar90
22.06.2026, 07:35:00
  • 164
#heheszki #humorobrazkowy #rudybebok #polityka
InnyWymiar90 - #heheszki #humorobrazkowy #rudybebok #polityka

źródło: temp_file4733799721740863974

Pobierz
  • 48
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mexiii
Mexiii
Mexiii 22.06.2026, 12:18:56 via Wypiek
  • 0
@nikifor

@InnyWymiar90: Lampa jak słońce Peru?


Gdzie Ty widzisz Peru na ostatnim zdjęciu?
  • Odpowiedz
Kempes
Kempes
22.06.2026, 04:33:35
  • 464
#polityka #konfederacja #bekazkonfederacji #bekazprawakow #heheszki #mentzen

Hipokryzja Memcena nie zna granic (╭☞σ ͜ʖσ)╭☞
Kempes - #polityka #konfederacja #bekazkonfederacji #bekazprawakow #heheszki #mentzen...

źródło: 1000079872

Pobierz
  • 40
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mexiii
Mexiii
Mexiii 22.06.2026, 06:59:19 via Wypiek
  • 1
@Kempes Pan Sławomir dobrze mówi.
  • Odpowiedz
RitmoXL
RitmoXL
18.06.2026, 15:53:44
  • 1
Nowa aktualizacja #paczkomaty #inpost ( ͡° ͜ʖ ͡°)
RitmoXL - Nowa aktualizacja #paczkomaty #inpost ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: IMG_9363

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mexiii
Mexiii
Mexiii 18.06.2026, 15:54:57 via Wypiek
  • 1
@RitmoXL w życiu nie miałem tej aplikacji :(
  • Odpowiedz
greg_the_emperor
greg_the_emperor
18.06.2026, 13:57:57
  • 43
Za tydzień startuję na 9-miesiecznej terapii zamkniętej w Gliwicach, wybrałem terapię pogłębioną, bo chcę raz na zawsze wyeliminować u----i z mojego życia, bo chcę w końcu świadomie podejmować decyzje i mieć kontrolę nad moim życiem. Proszę o modlitwę, żebym wytrzymał odwykowy rygor i żeby terapia okazała się być skuteczna.

Po wszystkim może zamieszkam w Gliwicach, pochodzę z Polski B, dlatego będzie prościej znaleźć spokojną pracę (w końcu to Śląsk). Życzcie mi powodzenia.
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mexiii
Mexiii
Mexiii 18.06.2026, 15:41:06 via Wypiek
  • 0
@greg_the_emperor jak już zamieszkasz w tych Gliwicach to uważaj zebys w-------u nie dostał.
  • Odpowiedz
Mexiii
Mexiii
Mexiii 18.06.2026, 10:32:06
  • 10
#heheszki #lekarz #lekarz100k #regaty
Mexiii - #heheszki #lekarz #lekarz100k #regaty

źródło: image_picker_6EAED333-6B22-4454-B891-562E74CEC638-23060-000002A3DE00EA8E

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mexiii
Mexiii
Mexiii 17.06.2026, 21:18:02
  • 1
Czy ktoś mi wytłumaczy PO CO robić „ładnie rozdzielnice”. Przecież to ma działać, a nie być na pokaz. Niektórzy się tak spuszczają, zdjęcia robią, trytytki pod kolor… tylko po to by zakryć to plastikiem :)
Ktoś zaraz napisze „jak trzeba będzie naprawiać, to będzie prościej”! Uwaga, robiłem ostatnio swoja z 12 lat temu i wszystko działa… nawet gdybym miał jutro coś w tym grzebać to wolę poświęcić trochę więcej czasu, niż po
Mexiii - Czy ktoś mi wytłumaczy PO CO robić „ładnie rozdzielnice”. Przecież to ma dzi...

źródło: image_picker_7E611AB1-0AD8-4346-9D4C-231868AF24B8-20392-000002509F4790F8

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mexiii
Mexiii
Mexiii
Autor
17.06.2026, 21:58:24 via Wypiek
  • 1
@teraz_z_kontem

@Mexiii można coś robić dobrze albo na o-------l, wybór należy do ciebie.


Ale rozbieżnie zgodnie z kolorkami trytytek nie znaczy że coś jest dobrze, to ma działac. Czerwone auto nie bedzie szybsze przez kolor.
  • Odpowiedz
sympatyczny_przyjemniaczek
sympatyczny_przyjemniaczek
17.06.2026, 20:37:54
  • 0
jak ja szanuję Chorwatów (piłkarsko)

#mecz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mexiii
Mexiii
Mexiii 17.06.2026, 20:39:20 via Wypiek
  • 0
@sympatyczny_przyjemniaczek a tak normalnie nie?
  • Odpowiedz
Mexiii
Mexiii
Mexiii 17.06.2026, 20:41:37 via Wypiek
  • 0
@sympatyczny_przyjemniaczek i za to ich szanujesz? XD
No okej
  • Odpowiedz
Mexiii
Mexiii
Mexiii 17.06.2026, 20:45:02 via Wypiek
  • 0
@sympatyczny_przyjemniaczek mówisz że szanujesz piłkarsko Chorwatów, a potem wspominasz, że krzyczeli banderowskie hasła (masz prawo lubić , nie wnikam), a teraz że jednak nie. Pogubiłem się :(
  • Odpowiedz
202492
202492
17.06.2026, 20:38:05
  • 1
po co ten staruch modric jeszcze gra? największy hamulcowy, imo

#mecz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mexiii
Mexiii
Mexiii 17.06.2026, 20:38:36 via Wypiek
  • 0
@202492 dziadki przed telewizor, a nie latać na drugi koniec świata
  • Odpowiedz
AtlantyQ
AtlantyQ
16.06.2026, 21:15:16
  • 4
Człowiek obejrzy sobie początek Norwegia Irak a potem grzecznie spać └[⚆ᴥ⚆]┘

#mecz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mexiii
Mexiii
Mexiii 16.06.2026, 21:18:45 via Wypiek
  • 0
@AtlantyQ człowiek skoczy po 2 i proszę się samemu nie oszukiwać :)
  • Odpowiedz
Bipolar-
Bipolar-
16.06.2026, 12:46:41
  • 537
Jako uczciwy lekarz jestem za NATYCHMIASTOWYM WPROWADZENIEM W PEŁNI JAWNYCH ZAROBKÓW I SYSTEMEM EWIDENCJI CZASU PRACY. Ja pracuje uczciwie i wielu moich kolegów również, a przez takie warcholstwo po PRYWATNYCH UCZELNIACH jak Dawid Kacprzyk obrywa nam sie rykoszetem.

Dość bronienia się nawzajem. Czas pozbyć się czarnych owiec z zawodu, które niszczą nam PR

Tylko prawda nas wyzwoli

#konowalposting #lekarz100k #lekarski #medycyna #lekarz
  • 39
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mexiii
Mexiii
Mexiii 16.06.2026, 14:22:28 via Wypiek
  • 1
@Bipolar- z czystej ciekawości zapytam - pierwszym lekarzem w rodzinie jesteś? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Mexiii
Mexiii
Mexiii 16.06.2026, 14:33:05 via Wypiek
  • 2
@Bipolar- nie znam żadnego lekarza, który by się dostał „z ulicy”. Po prostu byłem ciekawy czy może jakiś wyjątek.
  • Odpowiedz
Mexiii
Mexiii
Mexiii 16.06.2026, 21:15:17 via Wypiek
  • 0
@dzwoni_kuzyn

Swój wysryw powinieneś zakończyć na "Nie znam żadnego lekarza" i w końcu byś coś przegrywie prawdziwego napisał.


Skąd Ci te głupoty przyszły do głowy? Mam kilku znajomych lekarzy i pochodzą z rodzin lekarzy - zapytałem z czystej ciekawości. Wyłącz ten wykop i wyjdź do ludzi, bo się nie znasz, a pierwszy szczekasz.
  • Odpowiedz
mrsev
mrsev
mrsev
16.06.2026, 20:53:29
  • 9
dopiero wlaczylem, ktory to senegal?

#mecz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mexiii
Mexiii
Mexiii 16.06.2026, 20:53:41 via Wypiek
  • 1
@mrsev czarny
  • Odpowiedz
ja_tu_tylko_na_moment
ja_tu_tylko_na_moment
16.06.2026, 11:26:48
  • 46
#gielda #micron
jatutylkonamoment - #gielda #micron

źródło: image

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mexiii
Mexiii
Mexiii 16.06.2026, 12:38:37 via Wypiek
  • 8
@ja_tu_tylko_na_moment ale taguj również #lekarz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 19
  • Strona 1 z 19
  • >

Osiągnięcia

  • Gadżeciarz
    od 14.01.2025

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 23.04.2025

    Mikroblogger
  • Rocznica
    od 06.12.2025

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking