Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 0
Jaką skrzynię biegów w aucie preferujesz?
- Automat 73.2% (109)
- Manual 26.8% (40)
- 0
@xud9: Eurotrip
Hej, ktoś wie dlaczego nigdzie nie ma recenzji nowej serii LG na ten rok czyli przykładowo: LG 65QNED9MA6B
Byłem ciekaw jak spisuję się ta bezprzewodowa technologia, ale nie widzę żadnych opinii czy artykułów na ten temat, jakby TV wgl nie był dostępny, nawet na YT nie ma dużo materiałów.
#telewizory #pytaniedoeksperta #pytanie
Byłem ciekaw jak spisuję się ta bezprzewodowa technologia, ale nie widzę żadnych opinii czy artykułów na ten temat, jakby TV wgl nie był dostępny, nawet na YT nie ma dużo materiałów.
#telewizory #pytaniedoeksperta #pytanie
Po jakim czasie w aplikacji pojawi się info o popełnionym wykroczeniu? Przejazd na red light na czerwonym świetle (popdobno uruchamia się kilka sekund po zapaleniu ale nie wiem czy udało się zdążyć).
#mobywatel #punktykarne #mandat #pytanie
#mobywatel #punktykarne #mandat #pytanie
@sonklabart: i jak? Dostałeś? Bo ja w podobnej sytuacji jestem 🤣
- 0
@B_1312: Do tej pory nic nie przyszło więc luz :D
Mirki, da się jeszcze gdzieś kupić (stacjonarnie) tą litewską wodę Vytutas? Najlepiej #wroclaw i okolice.
#pytanie #kiciochpyta
#pytanie #kiciochpyta
źródło: 48311
Pobierz@clowncore jest w Dino
Czy ktoś był na stażu urzędniczym w sądzie rejonowym? Żeby się dostać trzeba napisać jakieś dyktando ze słuchu i pismo procesowe na czas. Ma ktoś z tym jakieś doświadczenia?
#praca #staz #sadowehistorie #pytanie
#praca #staz #sadowehistorie #pytanie
@wladca_morii w każdym sądzie to może wyglądać ciut inaczej. U nas osoba z komisji czytała fragment jakiegoś protokołu, nie spotkałam się jeszcze z nagraniem. Co do pisma, to głównie chodzi o formę - były to zadania typu "zwróć się do policji o jakieś dane" albo "udziel odpowiedzi, że akta nie mogą zostać teraz wypożyczone". Chodziło o to, żeby zobaczyć czy kandydat na staż jest w stanie napisać poprawnie pismo urzędowe -
@wladca_morii a co do szybkości, to tak - umiejętność szybkiego pisania jest ważna.
Mirki, czy przychodnia NFZ miała prawo odrzucić moją deklarację wyboru nowego lekarza POZ? Mój poprzedni został wybrany jeszcze przez moją matkę w 2006 r kiedy miałem 8 lat, dziś mam 27, mój lekarz od kilku dobrych lat jest emeryturze i nie świadczy już usług w przychodni w mojej miejscowości rodzinnej, a Ci swoją decyzję argumentują, że ja mam nadal czynnego lekarza (tego, którego jeszcze moja matka wybrała), ale chłop jest na emeryturze
@JasnyBanan: Ale ja ci napisałam że posiadanie (lub nie) innego lekarza nie może być podstawą odmowy. Ale są inne rzeczy które mogą być np ilość już posiadanych deklaracji
- 0
@dr_Batman: Przychodnia właśnie tym argumentuje, że ja już posiadam lekarza, no właśnie kur nie posiadam, bo chłop przeszedł na emeryturę i się zastanawiam czy złożyć na nich skargę do NFZ
- 0
Poleci ktoś grę planszową / karcianą z głównym przeznaczeniem dla dwóch osób, która sprawdzi się też dla większego grona?
#grybezpradu #pytanie
#grybezpradu #pytanie
@ATAT-2: Kooperacyjna: Małe Epickie Podziemia, ale niestety jest to jedna z tych, których trzeba się nauczyć.
@ATAT-2: 7 cudów, władca pierścieni pojedynek, pagan, Robinson Crusoe, res arcana też ujdzie, może spirit island - jakoś się skaluje, ale na 4 osoby to więcej się dzieje, na dwie osoby lepiej wystartować.
Standardowo możecie też zacząć we dwójkę od zaginionej wyspy arnak i potem na więcej osób grać, Alchemicy - możecie we dwójkę się nauczyć i atakować we czwórkę. We dwójkę w woodcrafta możecie zacząć.
Pomyślę co jeszcze mógł
Standardowo możecie też zacząć we dwójkę od zaginionej wyspy arnak i potem na więcej osób grać, Alchemicy - możecie we dwójkę się nauczyć i atakować we czwórkę. We dwójkę w woodcrafta możecie zacząć.
Pomyślę co jeszcze mógł
- 1
Chciałbym wykupić ubezpieczenie na nowy dom. Kompleksowe od większości zdarzeń losowych, włamań, kradzieży (również z posesji).
Nie chcę polisy tylko ‘na papierze’ ale rzeczywistej ochrony i pewności, że w razie ‘W’ nie czeka mnie batalia i walka o każdy grosz a realna pomoc.
Nie musi być najtaniej - ma być dobrze i pewnie.
Podpowiedzcie
Nie chcę polisy tylko ‘na papierze’ ale rzeczywistej ochrony i pewności, że w razie ‘W’ nie czeka mnie batalia i walka o każdy grosz a realna pomoc.
Nie musi być najtaniej - ma być dobrze i pewnie.
Podpowiedzcie
@ATAT-2 warta polecam, w zakresie oc ac 3 razy mialem szkody likwidowane. ASO zawsze chwaliło warte. Korzystalem z warty ubezpieczenia turystycznego. Pomoc szybciutka i bez gotówkowa. Mam tez ubezpieczenie nieruchomosci ale na szczęście nie korzystalem :). Mam u nich ubezpieczenie wypadkowe. To cos tam powypłacali za pobyt w szpitalu i karty apteczne.
Za ile minimalnie byście się zgodzili pracować w takiej firmie?
Piszcie lata expa, żeby było wiadomo kto juniorek, kto kredyciarz
#programowanie #programista15k #pracait #pytanie
Piszcie lata expa, żeby było wiadomo kto juniorek, kto kredyciarz
#programowanie #programista15k #pracait #pytanie
źródło: temp_file6021164810113228859
Pobierz@model_trzy_zmianowy: Wcale, nie lubię toksycznych środowisk pracy.
@model_trzy_zmianowy: wygląda jak #heheszki, żadna poważna firma by nie wystawiła czegoś takiego. Te wspomniane recepty to chyba na zaburzenia
- 0
Jaki jest sens pobierania wzoru podpisu do dowodu osobistego, skoro w 2025 roku ten podpis za każdym razem wygląda inaczej? #pytanie #kiciochpyta
konto usunięte via Wykop
- 0
@Ranger:
Wygląda inaczej, ale charakterystyczne cechy podpisu nadal da się wyłapać. Podpisów nie porównuje się piksel do piksela tylko szuka różnorakich cech grafologicznych.
PS: A czemu akurat w 2025 ma wyglądać inaczej, a wcześniej nie? :P
Wygląda inaczej, ale charakterystyczne cechy podpisu nadal da się wyłapać. Podpisów nie porównuje się piksel do piksela tylko szuka różnorakich cech grafologicznych.
PS: A czemu akurat w 2025 ma wyglądać inaczej, a wcześniej nie? :P
Ważna sprawa - która forma rozwiązania umowy z pracodawcą jest bardziej korzystna dla pracownika oraz lepiej wygląda w świedectwie pracy i w przyszłych rekrutacjach? Poproszę jakieś argumenty z doświadczenia!
A) Wypowiedzenie umowy z przyczyn niedotyczących pracownika (reorganizacja/optymalizacja/likwidacja stanowiska)
B) Porozumienie stron
Negatywy obu, które przychodzą mi na myśl:
A) Wypowiedzenie umowy z przyczyn niedotyczących pracownika (reorganizacja/optymalizacja/likwidacja stanowiska)
B) Porozumienie stron
Negatywy obu, które przychodzą mi na myśl:
@GoddamnElectric: na tyle ile siedziałem w firmach to nie zgadzam sie ze przy opcji A wylatują najgorsi pracownicy . Często te decyzję nie maja nic wspólnego z wydajnością pracowników a po prostu albo usuwanie duplikowanych stanowisk albo przenosiny do Indii, ale pozbycie sie fte na rzecz kontraktorow. Co wygląda lepiej w papierach firmy bo niby masz mniej pracowników na papierze a większy zysk per pracowników, bo kontraktoesy nie wliczają sie
b) w teorii neutralna forma, ale w praktyce często jest "propozycja nie do odrzucenia". Na zasadzie brak podpisania porozumienia = wręczenie wypowiedzenia. Skoro ktoś nie jest winny i pracował dobrze, to czemu podpisał porozumienie? - ktoś moze o to zapytać.
@GoddamnElectric: żeby skrócić okres wypowiedzenia
Używam #soundcore Q30 (dwie pary na zmianę), potem sobie kupiłem Q35 i o ile na Aliexpress bez problemu dostaję earpady jak się zużyją, to mam wątpliwość czy do Q35 też tam dostanę. Oferty jakie widzę pokazują te same jako kompatybilne dla Q30/35 i to pewnie jest prawda, bo te modele różnią się nieco budową (Q35 są trwalsze, lepsze ANC i LDAC), ale średnice słuchawek są takie same. Orginalne do Q35
- 1
Wczoraj dodałem wpis związany z #pracbaza i #pracait w których użyłem tak skomplikowanych słów jak feature, performance, sprint, HR, merge, build.
Przez wielu zostałem zjechany, że nie da się tego czytać i żebym po Polski pisał. Cóż, mea culpa, pracuje ponad 10 lat w międzynarodowych projektach, często tylko po angielsku i nie mam pojęcia jak używa się takich zwrotów po Polsku.
I tak się zacząłem zastanawiać, skoro moje
Przez wielu zostałem zjechany, że nie da się tego czytać i żebym po Polski pisał. Cóż, mea culpa, pracuje ponad 10 lat w międzynarodowych projektach, często tylko po angielsku i nie mam pojęcia jak używa się takich zwrotów po Polsku.
I tak się zacząłem zastanawiać, skoro moje
@ATAT-2: bo wrzuciles na pracabaza przeczytał to jakis hydraulik i dostał czkawki
Czy jest jakaś alternatywa do Autopay, by płacić za autostrady online? Uje chcą mi pobierać abonament za drugi samochód.
#pytanie #aplikacje #autostrady #polska #samochody #motoryzacja
#pytanie #aplikacje #autostrady #polska #samochody #motoryzacja
- 10
źródło: temp_file6511498004547315211
Pobierz@Badmadafakaa: przemarsz wilkow
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
źródło: temp_file5822297481365986970
Pobierz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@asiakasia: nie, przerabiałem to właśnie
- 1
@LubieSzaszylkiZLublina @JoeGlodomor @wrobelix1992 niestety macie rację, pacjent jedzie do szpitala ( ͡° ͜ʖ ͡°)





































#zwiazki #podrywajzwykopem #tinder #niebieskiepaski #rozowepaski #pytanie