Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko145
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Panczo23
Panczo23

Panczo23

Dołączył 8 lat i 7 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 1454
  • Znaleziska 19
  • Mikroblog 1435
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 5
xer2--her
xer2--her
23 godz. i 30 min temu
  • 6
To już nawet nie jest pożar w burdelu. B----l został spalony, zostały tylko zgliszcza. Z tego miejsca chciałbym podziękować Stanowskiemu i całej ekipie #kanalzero za nagłaśnianie takich afer, bardzo dobrą robotę robicie, tak trzymać.

https://wykop.pl/link/7968511/kacprzyk-mial-kierowac-sor-em-w-szpitalu-wolskim-przedstawiono-go-juz-zalodze

#afera #lekarz100k
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Panczo23
Panczo23
Panczo23 17 godz. i 53 min temu via Android
  • 0
@xer2--her: pozdrawiam z brajton dobry przekaz leci
  • Odpowiedz
Arkenno
Arkenno
22 godz. i 19 min temu
  • 4
Wcale tego nie uzgodnili i Sławek zdążył wszystko sprawdzić, zrobić screena i napisać tweeta w minutkę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#kanalzero
Arkenno - Wcale tego nie uzgodnili i Sławek zdążył wszystko sprawdzić, zrobić screena...

źródło: brighton

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Panczo23
Panczo23
Panczo23 17 godz. i 54 min temu via Android
  • 0
@Arkenno: jak to śmiesz wątpić w uczciwość czystej wody w wersji internetowej?
  • Odpowiedz
ZielonaOna
ZielonaOna
ZielonaOna
18 godz. i 14 min temu
  • 4
#kanalzero to już poziom #republika
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Panczo23
Panczo23
Panczo23 17 godz. i 55 min temu via Android
  • 0
@Mariusz_z_Brighton: nie chodzi o krytykę bo ona jest słuszna. Ale ilość materiałów gdzie dłużej trwają reklamy niż właściwą treść odcinka, powtarzanie w kółko tych samych rzeczy powoduje niechęć do tego tematu
  • Odpowiedz
PROponujek
PROponujek
wczoraj, 12:31:25
  • 2
Jaka parówa na dworze, a chciałem w weekend wybrać się do lasu na jagody. Gdyby to było 30 stopni, to jeszcze okej, ale powyżej 35, to już poważne zagrożenie dla organizmu. Może mnie odciąć, a dzik prędzej mnie zje niż zadzwoni na 112.

#pogoda #jagody
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Panczo23
Panczo23
Panczo23 23 godz. i 33 min temu via Wykop
  • 1
@PROponujek: też jeżdżę na jagody. W jakim województwie grasujesz?
  • Odpowiedz
Panczo23
Panczo23
Panczo23 23 godz. i 23 min temu via Android
  • 0
@PROponujek: mordo możesz odblokować priv bo mam parę pytań?
  • Odpowiedz
Panczo23
Panczo23
Panczo23 23 godz. i 22 min temu via Android
  • 0
@onepnch: tylko ze Jagody niechętnie rosna w gęstych lasach.
  • Odpowiedz
Panczo23
Panczo23
Panczo23 23 godz. i 9 min temu via Android
  • 1
@PROponujek: zbierasz dla siebie czy na sprzedaż? Po ile u was za litr? Masz jakiś większych odbiorców czy takich po litr dwa?
  • Odpowiedz
czarny_matt94
czarny_matt94
przedwczoraj, 18:39:15
  • 0
Ciekawe ile w tym prawdy
#united
czarny_matt94 - Ciekawe ile w tym prawdy 
#united

źródło: 1000050743

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Panczo23
Panczo23
Panczo23 przedwczoraj, 18:46:57 via Android
  • 2
@czarny_matt94: genialnego obrońcy? Niech ktoś mi przypomni gdzie te dziecko boże gra aktualnie
  • Odpowiedz
Szefunciooooo
Szefunciooooo
Szefunciooooo
21.06.2026, 05:28:23
  • 53
Za mało pomagamy Ukrainie. Powinniśmy oddać cały sprzęt wojskowy, wyslac wszystkich żołnierzy na front, dać im prawa wyborcze i wpuścić do polityki. To mała cena za brak ruskich czołgów i nas.
#wojna
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Panczo23
Panczo23
Panczo23 21.06.2026, 06:04:24 via Android
  • 26
@Szefunciooooo: dziwisz się? Przecież nasza klasa polityczna to dno i 10m mułu. Jesteśmy pośmiewiskiem na cały świat. No ale tak chyba ma być według społeczeństwa skoro popis ma 70% głosów
  • Odpowiedz
Zopyross
Zopyross
14.06.2026, 12:46:21
  • 1
Pamiętacie ten program sprzed lat dofinansowania działalności gospodarczej? że dostajesz kasę na sprzęt i umeblowanie biura, potrzymaj biznes rok i potem nie musisz zwracać. Z perspektywy czasu to brzmi jak bajka. Mój kuzyn sobie wziął na tłumacza z angielskiego i normalnie przerobił pokój na biuro, tzn na czas wizytacji jakiegoś łebka z urzędu. Dali mu pieniądze na nowoczesny laptop, drukarkę, ksero itp to był rok tak 2005 więc pamiętam, że cała rodzina
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Panczo23
Panczo23
Panczo23 14.06.2026, 13:17:28 via Android
  • 0
@Zopyross: aktualnie są chore wymagania jeśli chcesz dotacje z urzędu pracy. Ostatnio jak się tym interesowałem to wymagali 120% kwoty dofinansowania zamrożone gdzieś na koncie. Potrzeba 2 czy 3 osób z zarobkami minimum 5k na rękę które będą zyrantem itd itd. Pobierdolilo ich calkowicie
  • Odpowiedz
luke-mat
luke-mat
luke-mat
06.06.2026, 20:09:46
  • 5
Ten gościu, który to zrobił powinien dostać emeryturę z kont PiSu, a autorka również tantiemy.
Obstawiam, że to dzieło wygra PiSowi wybory xD
#polityka
luke-mat - Ten gościu, który to zrobił powinien dostać emeryturę z kont PiSu, a autor...

źródło: image

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Panczo23
Panczo23
Panczo23 06.06.2026, 20:14:34 via Android
  • 1
@luke-mat: czekam aż platfus będą do naklejać na samochód jak żeby 8 gwiazdek
  • Odpowiedz
Niss
Niss
03.06.2026, 15:23:33
  • 7
Zastanawiałem się czy imperium staniczka coś wspomni o tej akcji z transportem medycznym naszej rodaczki z Chin. Już myślałem, że po prostu przemilczą, ale jednak udało im się coś wymyślić :)

Jakby rząd się tym nie zajął to by staniczek nagrał z 5 odcinków, że rząd jest nieudolny i znowu trzeba zbiórki robić. A jak państwo zadbało o swojego obywatela to cisza i przemilczenie, no chyba, że akurat trafiła się okazja, żeby
Niss - Zastanawiałem się czy imperium staniczka coś wspomni o tej akcji z transportem...

źródło: image

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Panczo23
Panczo23
Panczo23 04.06.2026, 21:26:47 via Android
  • 0
@Iguan2207: kanał idzie na sprzedaż na początku 2028 roku
  • Odpowiedz
Panczo23
Panczo23
Panczo23 06.06.2026, 09:35:39 via Android
  • 0
@galicjanin: zgadza się. Dwie pieczenie na jednym ogniu zarobi na kanale a w TVP jako prezes zarobi drugie tyle
  • Odpowiedz
greedy_critic
greedy_critic
05.06.2026, 11:55:18
  • 164
Ach tak... sztuka ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

#heheszki #sztuka #polityka #artysci
greedy_critic - Ach tak... sztuka ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

#heheszki #sztuka ...

źródło: image_picker_BA07FD0C-B0C1-4791-98A7-B92C105B76F3-38572-00000D1DFF8F8054

Pobierz
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Panczo23
Panczo23
Panczo23 05.06.2026, 12:11:56 via Android
  • 0
@Pomorski_Wilk: Tusk ma reagować na hejt jaki jest wypluwany na posła od kotłowni? Przecież jemu to na rękę.
  • Odpowiedz
stary_grat
stary_grat
03.06.2026, 10:35:11
  • 2160
no chyba tu kogoś p------o jak ja mam przejść z wuzkiem z dzieckiem do przedszkola sie spieszymy? #samochodoza
stary_grat - no chyba tu kogoś p------o jak ja mam przejść z wuzkiem z dzieckiem do p...

źródło: image

Pobierz
  • 84
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Panczo23
Panczo23
Panczo23 03.06.2026, 21:22:40 via Android
  • 0
@stary_grat: to zdjęcie z lwowka z dzisiaj? Przylecieli po gościa którego listewka przebiła w okolicach brzucha?
  • Odpowiedz
OdcienZieleni
OdcienZieleni
OdcienZieleni
03.06.2026, 18:04:54
  • 17
#korsir wczoraj wyswietlil mi się post o osobach poszukiwanych przez policje, jedenego jakbym skądś znał
OdcienZieleni - #korsir wczoraj wyswietlil mi się post o osobach poszukiwanych przez ...

źródło: 28072

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Panczo23
Panczo23
Panczo23 03.06.2026, 18:25:03 via Wykop
  • 4
@OdcienZieleni: ten ostatni to przecież brat korsira. Mówił o tym na live
  • Odpowiedz
KreZUSik
KreZUSik
KreZUSik
31.05.2026, 18:29:31
  • 0
#reprezentacja A co podczas meczu krzyczały te szmaciarze z Ukrainy ktoś zrozumiał?
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Panczo23
Panczo23
Panczo23 31.05.2026, 18:45:27 via Wykop
  • 0
@KreZUSik: krzyczały j---c wykop, Ra - si-ja i Grzegorz braun na prezydenta
  • Odpowiedz
Panczo23
Panczo23
Panczo23 29.05.2026, 07:13:18
  • 0
#kanalzero Ciekawe czy Krzysiu ma gdzieś z tyłu głowy świadomość że ten lasek iglasty w którym mieszka może być nie bezpieczny jak przyjdzie jakiś człowiek wkurzony na pisowska propagandę która robi Krzysio i dojdzie do zapruszenia ognia. Przecież to w moment się zajmie większy obszar a takiego czubka nikt i tak nie znajdzie
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Panczo23
Panczo23
Panczo23
Autor
29.05.2026, 14:07:10 via Android
  • 0
@Kyrtkele: stwierdzam fakty. W tym roku były wielkie POŻARY. Teraz się pali pod warszawka jakiś las.
  • Odpowiedz
Panczo23
Panczo23
Panczo23
Autor
29.05.2026, 14:08:10 via Android
  • 0
@James2000: ty to uznałeś za żart. A to nie miał być żart ani żadne podjudzanie do przestępstwa. Co nie którzy na tym śmiesznym portalu mają nieźle sprane lepetynki
  • Odpowiedz
Panczo23
Panczo23
Panczo23
Autor
29.05.2026, 14:10:47 via Android
  • 0
@Ravau23: z tobą miernoto nie będę wchodził w żadne dyskusje
  • Odpowiedz
Panczo23
Panczo23
Panczo23
Autor
31.05.2026, 09:50:54 via Android
  • 0
@Kyrtkele: chłopie pozdro 600 dla chamów od Nawrockiego że znajdą w brajton właściwego Mariusza
  • Odpowiedz
moj_wykopowy_login
moj_wykopowy_login
moj_wykopowy_login
31.05.2026, 00:32:59
  • 27
To jak już cały wykop #podrozujzwykopem #podroze
Wrzuca fotki z Azji i Ameryki północnej, to ja wrzucę oceanu przy pustyni z Ameryki południowej.
Zdjęcie z wczoraj.
Dzisiaj jestem w blisko Amazonii.

@lubie-sernik w Tajlandii spróbuj pad kra Pao. Klasyka. Jakbyś chcial mi zrobić prezent, to przywieź mi nasiona Holly basil.
Sam nie przywiozłem, bo nie wiedziałem, że w Polsce tych oryginalnych nie kupię.
mojwykopowylogin - To jak już cały wykop #podrozujzwykopem #podroze
Wrzuca fotki z Az...

źródło: 1000021298

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Panczo23
Panczo23
Panczo23 31.05.2026, 06:34:33 via Android
  • 0
@moj_wykopowy_login: jakie działanie ma ta bazylia?
  • Odpowiedz
Zlodziej_Rdestu
Zlodziej_Rdestu
28.05.2026, 12:59:38
  • 6
#kanalzero czy STANO już się wypowiedział na temat 17 rad powołanych przez Karola Nawrockiego?
Pozdrawiam, Maniek z Southampton
Zlodziej_Rdestu - #kanalzero czy STANO już się wypowiedział na temat 17 rad powołanyc...

źródło: image

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Panczo23
Panczo23
Panczo23 28.05.2026, 17:52:18 via Android
  • 2
@Zlodziej_Rdestu: zakolak już trzepie uszami na myśl o pieniądzach że spółek państwa za jakie dostanie za rok. Zobaczycie jakie cyrki będzie robił podczas kampani
  • Odpowiedz
Panczo23
Panczo23
Panczo23 22.05.2026, 07:33:35
  • 2
#kanalzero
Jak wipler tylko wspomniał że zondacrypto była sponsorem kanału zero to program został zakończony w 5 sek Xd nawet szybkich pytań nie zadał prowadzący tak się obsrał hahahahhaha
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fnx-fnx
fnx-fnx
fnx-fnx
18.05.2026, 05:48:48
  • 19
#lewandowski Mimo wszystko boli, że u nas nie był tak doceniany jak za granicą. Wiele razy te komentarze, że przyszedł sobie pochodzić, drewno, itp. Gość jest niwsamowity. Wzór do naśladowania. Pobraz kolejny widać, że największe kariery, wyzwania, gratulacje poza pl. Co u nas jest nie tak, że doceniamy dopiero jak inni już kochają. Fantastyczny człowiek z głęboka wiarą w to co robi.
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Panczo23
Panczo23
Panczo23 18.05.2026, 05:58:59 via Android
  • 0
@fnx-fnx: w Barcelonie jest taka bieda z kasą że doceniają nie umiejętności które miał lewy tylko nazwisko. Duże nazwisko które zgodziło się przyjść gdy wszyscy wielcy odeszli
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 18
  • Strona 1 z 18
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 18.11.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 07.05.2021

    Mikroblogger
  • Gadżeciarz
    od 07.03.2023

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking