Ten post nie tylko prezentuje problem z ludźmi, którzy nie wiedzą nic o AI.
On pokazuje problem z ludźmi jak autor postu. A widzę, że on jest powszechny.
Kadra kierownicza, prezesi, zarządy, decydenci, firmy doradcze, media biorą pod uwagę, że wynikiem wzrostu wydajności będą tylko zwolnienia.
Praktycznie nikt nie bierze pod uwagę, że to jest szansa na ekspansję, tworzenie produktów, których do tej pory nie dało się stworzyć, wykoszenie konkurencji, która zbyt późno wszystkich
Dragonan - Ten post nie tylko prezentuje problem z ludźmi, którzy nie wiedzą nic o AI...

źródło: image

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gość zamiast wyszkolić wszystkich w AI to planuje ich zwolnić. No kretynizm.


@Dragonan: IMO:
Pracę nie wykonuje się dla samej pracy, ale aby na tym zarobić, i nie stracić. A żeby zarobić to trzeba mieć popyt.
Jeśli cały popyt na usługi firmy zaspokaja 2 pracowników z AI, to bez sensu jest trzymanie 10 pracowników. Dodatkowych 8 pracowników nawet nie zarobi na siebie, a będzie firmie przynosić straty minimum 40 tys.
  • Odpowiedz
To gdzie ma blokadę mentalną, której nie rozumiem, to to, że mógłby z dnia na dzień odebrać klientów najbliższej konkurencji.

Ale jak ma możliwość zabrać 100% najbliższego rynku to nagle jest to poza jego wyobraźnią.


@Dragonan: IMO:
Ale jak chcesz po prostu podebrać całą klientelę konkurencji, gdy konkurencja też może używać AI, i też może przez to konkurować cenowo, i może mieć dużo lepiej wypozycjonowaną stronę, i mieć duże zaufanie
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

były w jakiś kołach naukowych czy robili w domu projekty było może z 10%. I z tych 10% mogę ci napisać kim teraz po tych 5 latach są:


@CXLV: mityczne koła naukowe dzięki którym pracodawcy zabijają się o Ciebie, był taki siedem w pwr racing team co poszedl na staż do ferrari, fajnie się to sprzedało nie powiem, ale jak sobie przeliczysz dostępność (np. w weekendy), ilość pracy i to
  • Odpowiedz
@razdwatrzy55: nie no, wiadomo, że do kół też ciągną nieudasy. Żadnego pracodawcy nie obchodzi fakt bycia w kole X czy Y, a umiejętności, które się tam zdobyło.
  • Odpowiedz
Pierwszy raz w robocie jestem na pozycji mentora i mam taką prośbe do Was byście dali pare porad w tym zakresie? ekipa padawnów jest młoda i raczej chca się uczyć. #pytanie #praca
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@jacekparowka: po prostu bogatych starych ma, w takim wieku nie ma jeszcze specjalizacji i chociaz zarabia duzo, to nie zarobi w 3 lata 2 milionow na te wszystkie rzeczy xD W wypadku bogatych starych moglaby skonczyc nawet socjologie, jej zycie wygladaloby podobnie jak teraz
  • Odpowiedz