✨️ Tajemnice hydraulika: Karteczki w ścianach Poznania
Od 20 lat zostawiam malutkie karteczki w złączkach i nie potrafię przestać

Jestem hydraulikiem w okolicach Poznania od 22 lat. Zaczynałem jako uczeń w 2002 roku, miałem wtedy 19 lat. Znam się na robocie, mam uprawnienia, ubezpieczenie, założyłem własną firmę i zatrudniam teraz czterech ludzi. Jestem normalnym człowiekiem, czasem pójdę do kościoła, a czasem walne browara i pójdę na Lecha pokibicować jak każdy.

Ale od 20 lat
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@lucian145: i jeszcze coś przebąkują o life work balance. Life work balans to ma brzuchaty Mietek po 50tce w wodociągach co połowę zmiany przesypia a drugie połowę udaje że coś tam robi.
  • Odpowiedz
Tak czytam i słyszę to narzekanie na pracę na tirach.
I aż nie wierzę, albo mam inne podejście do życia, albo nie przepierdzielam kasy, albo żyje w jakimś równoległym świecie.

Ja siedzę w UK na c+e i jest w pytę.

Robię trasy lokalne dla supermarketu, 6-9 godzin dziennie średnio,
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tak czytam i słyszę to narzekanie na pracę na tirach.
I aż nie wierzę, albo mam inne podejście do życia, albo nie przepierdzielam kasy, albo żyje w jakimś równoległym świecie.

Ja siedzę w UK na c+e i jest w pytę.

Robię trasy lokalne dla supermarketu, 6-9 godzin dziennie średnio,
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

To jest dokładnie ten double bind, o którym mówisz.
Zostałeś 20 lat? “Zero wyzwań, stagnacja.”
Zmieniałeś co 2 lata? “Skoczek, brak lojalności.”
A na końcu i tak trafiasz do legacy udającego greenfield, gdzie “oranie trudnych projektów” oznacza nadgodziny za darmo.
  • Odpowiedz
Cześć wszystkim, jestem obwoźnym handlarzem złomem metali rzadkich i szlachetnych. Jeżdżę po całej Polsce i dojezdzam w każde miejsce nawet do najmniejszych wiosek. Skupuje metale zawierajace, srebro, platyne, rhod, iryd, wolfram, molibden, wegliki spiekane, stal narzędziową i wiele wiele innych. Obecnie ceny tych metali są wyjatkowo wysokie a ja oferuje jedne z najlepszych cen w kraju i jeszcze odbieram je u was. Im większe ilości tym lepsze ceny moge zaoferować.

Znam się
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mirko_anonim: ja nigdy nie rozumiałem jak można się tym stresować (mimo że ludzie wokół mnie to robili). Moim zdaniem:
1) trzeba mieć poduszkę finansową na pare mieś w razie czego (moge jezdzić gratem ale wole spokoj duszy)
2) a co to Twoje ? Uświadom sovie ze nie jesteś w Twojej firmie. Jesteś tylko usługodawca. Mendżerowie podejmują idiotyczne decyzje? A ch.. z nimi. No dibra jak tak chca. Przeciez Tobie nie placa za
  • Odpowiedz