Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko167
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
snitch88
snitch88

snitch88

Dołączył 6 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 101
  • Znaleziska 94
  • Mikroblog 7
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 8

20

M.B.A Energia Jarosław ostrzezenie przed agencja pracy

M.B.A Energia Jarosław ostrzezenie przed agencja pracy

Uwaga ostrzezezenie przed MBA ENERGIA w Jarosławiu. Agencja pracy niewypłacająca pensji. Po licznych wiadomościach potwierdza się profil działania spółki typu oszukańczy. Mba podnajmuje ludzi polskim wykonawcom za granicą zupełnie bez doświadczenia, selekcji byleby tylko godziny sie zgadzały. Częst

snitch88
z
wykop.pl
dodany: wczoraj, 07:07:14
  • 5
  • #
    mba
  • #
    energia
  • #
    jaroslaw
  • #
    agencja
  • #
    uwaga
  • #
    praca
snitch88
snitch88
snitch88
Autor
20 godz. i 36 min temu via Wykop
  • 2
@armandosek83: jak sie nauczysz czytac ze zrozumieniem to mozesz sie wypowiadac, teraz pakuj ksiazki do przedszkola. chlala to twoja stara jak rodzila przez to brakuje ci paru klepek
snitch88
snitch88
snitch88
Autor
20 godz. i 26 min temu via Wykop
  • 2
Zmyslone kary za listopad akurat za miesiac w ktorym zginely karty godzin. Oswiadczenie o potraceniach wyslane 28 listopada tj. 18 dni po umowionym terminie przelewu. No coz powstrzyma zlodzieja? Mnostwo osob w prywatnych wiadomosciach zglasza podobne problemy. 2 wirtualne biura w lublinie mowia same za siebie ze to przekret i zlodzejstwo. 8 osob i 8 osob oszukanych, na tej robocie wiecej nie bedzie. Poinformowalismy niemieckiego wykonawce ktory nas wynajal poprzez mba energia
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

snitch88
snitch88
snitch88
Autor
8 godz. i 28 min temu via Wykop
  • 0
@armandosek83: synek prawdy nie obronisz ale mocno sie starasz zeby nadal oszukiwac uczciwych pracujacych ludzi. jak juz twoja kapustka miedzy uszami zacznie rozumowac to patrz tu jaki chojny jest prezes dworak:

Za spożywanie alkoholu w pracy lub stawienie się do pracy w stanie nietrzeźwości grożą kary porządkowe oraz konsekwencje finansowe zgodnie z Kodeksem Pracy.Kara pieniężna: Wynosi maksymalnie jednodniowe wynagrodzenie brutto za jedno przewinienie.

Dla wszystkich myslalacych nad podpisanym umowy z Mba

2710

Lekarze na zamkniętej grupie sprzeciwiają się ujawnieniu zarobków po PESEL

Na grupie Porozumienie Rezydentów OZZL ponure nastroje... https://t.co/gkS4TV5zT5

tomasztomasz1234
z
x.com
dodany: 17 godz. i 36 min temu
  • 309
  • #
    polska
  • #
    lekarski
  • #
    konowalposting
  • #
    lekarz100k
  • #
    zdrowie
  • #
    medycyna
snitch88
snitch88
snitch88 16 godz. i 52 min temu via Android
  • 1
@Danzem: przecież w Anglii tak jest tylko PESEL to National insurance number i tam jest wszystko od podatków pracy historia leczenia mandatu itp ale tutaj trzeba by z 10 ministerstw powołać żeby ktoś o tym pomysł 10 żeby wdrożyć i 50 żeby jakoś tako działało

1925

Absolutny rekordzista. Lekarz z Sosnowca przepracował w rok aż 4881 godzin.

Absolutny rekordzista. Lekarz z Sosnowca przepracował w rok aż 4881 godzin.

Absolutny rekordzista. Lekarz z Sosnowca przepracował w rok aż 4881 godzin. Wychodzi ponad 13 godzin dziennie, codziennie bez urlopów i świąt ;D A to bez prywatnego gabinetu gdzie może bez kasy fiskalnej działa i jeszcze więcej ciągnie...

yetix
z
facebook.com
dodany: przedwczoraj, 19:20:51
  • 126
  • #
    polska
  • #
    medycyna
  • #
    lekarz
  • #
    zdrowie
snitch88
snitch88
snitch88 17 godz. i 1 min temu via Android
  • 0
@RuchaczSpychacz: ale co dyrektor mechanik może wiedzieć o dyżurach i leczeniu
snitch88
snitch88
snitch88 17 godz. temu via Android
  • 0
@MedianCass: zlikwidować limity miejsc. Wprowadzić limity zarobków i ewidencję czasu pracy
snitch88
snitch88
snitch88 16 godz. i 57 min temu via Android
  • 0
@Latarenko: i bez przerwy na śniadanie czy obiad

479

Koledzy Dawida Kacprzyka z rady dzielnicy: Nie wyglądał na przepracowanego

Koledzy Dawida Kacprzyka z rady dzielnicy: Nie wyglądał na przepracowanego

Koledzy Dawida Kacprzyka z Rady dzielnicy Ursus w rozmowie z Interią są zszokowani jego zarobkami i dziwią się, że mógł spędzać na dyżurach kilkanaście godzin i wywiązywać się z obowiązków samorządowca. - Nie wyglądał jak minister Szumowski w pandemii - ironizują.

ocynkowanyodpornynahejt
z
wydarzenia.interia.pl
dodany: przedwczoraj, 15:11:43
  • 41
  • #
    polityka
  • #
    zarobki
  • #
    lekarze
snitch88
snitch88
snitch88 przedwczoraj, 19:30:43 via Android
  • -6
@salamandraplamista: chłop pewnie podstawówki nie ma skończonej a dyplom załatwiony jak reszta.. u miernot intelektualnych to standard, np taki Kaczyński Duda i cała reszta 460 z rodzinami. Mało że ruchają się w rodzinie to jeszcze dzieci i zwierzęta

3923

W trakcie dyżurów występował w telewizji i sesjach rady dzielnicy

W trakcie dyżurów występował w telewizji i sesjach rady dzielnicy

Tak zarabia się 1.6 miliona złotych rocznie jeśli jest się lekarzem i radnym PO: Wizyty w telewizji, udział w sesji rady dzielnicy oraz polityczne spotkania wszystko w dniach, w których pełnił dyżury.

eMWu12
z
zero.pl
dodany: przedwczoraj, 06:43:11
  • 412
  • #
    polska
  • #
    medycyna
  • #
    lekarz
  • #
    zdrowie
  • #
    wydarzenia
snitch88
snitch88
snitch88 przedwczoraj, 19:19:01 via Android
  • 0
@KurnikoweKuriozum: tam jest jeszcze PSL lewica i mnóstwo innych ścierwa o których się nie mówi a wszyscy kradną. Rozp tyle podatków i zrobić taką dziurę to tylko żyd i komuch potrafi
snitch88
snitch88
snitch88 przedwczoraj, 19:24:18 via Android
  • 1
@dr_Batman: dokładnie. Pewnie wszystkie spółki skarbu obsadzone są miernotami z niepełnym podstawowym jak np siostra morawieckiego, piesiewicz, obajtek, Sasin. Trudno mi wskazać jedna ogarnięta osobę na właściwym stanowisku. Jak tam mechanik w zarządzie szpitala a później zdziwienie że nie wiedzą czego ryby padły w Odrze. Przydałby się słynny Adolf żeby dokończył dzieło
snitch88
snitch88
snitch88 przedwczoraj, 19:25:05 via Android
  • 2
@lewoprawo: stracić prawo w do wykonywania zawodu,

3294

Wakacje zamieniły się w walkę o życie. Polak utknął w szpitalu na Filipinach.

Wakacje zamieniły się w walkę o życie. Polak utknął w szpitalu na Filipinach.

Ostatnio sprowadzono do Polski 24-letnią Klaudię, która utknęła w szpitalu w Pekinie. To nie jedyny taki przypadek. Piotr Moczulski przebywa w ciężkim stanie w jednym z filipińskich szpitali od dwóch lat. Rodzinie, pomimo intensywnych starań, nie udało się go sprowadzić do Polski.

MagicznyMariusz
z
portal.abczdrowie.pl
dodany: 09.06.2026, 07:10:51
  • 426
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    zdrowie
  • #
    pieklokobiet
  • #
    pieklomezczyzn
snitch88
snitch88
snitch88 09.06.2026, 18:59:38 via Android
  • 1
@sirdam: wiesz że EKUZ to tylko część pokrywa ZUS a większość pacjent? Nie obejmuje też wypadków zdaje się karetek itp.

362

Koniec latania przez Rzeszów? Zełenski poleciał do Londynu przez Mołdawię

Koniec latania przez Rzeszów? Zełenski poleciał do Londynu przez Mołdawię

Dyplomatyczny kryzys na linii Warszawa-Kijów przybiera na sile po tym, jak Wołodymyr Zełenski nadał ukraińskiej jednostce imię Bohaterów UPA. Donald Tusk publicznie zaapelował do prezydentów Karola Nawrockiego i Zełenskiego o pilną rozmowę, ostrzegając, że emocje mogą zrujnować wzajemną solidarnoś

FXMAG
z
fxmag.pl
dodany: 08.06.2026, 10:22:35
  • 118
  • #
    polska
  • #
    ukraina
  • #
    wiadomosci
  • #
    informacje
  • #
    wydarzenia
  • #
    polityka
snitch88
snitch88
snitch88 08.06.2026, 20:58:46 via Android
  • -2
A po co im dostawy. Cały Safe pójdzie na Ukrainę . Ukraińcy kupią za to Polskę i problem rozwiązany
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1506

Chorzy zapłacą podatek od anonimowych darowizn. Skarbówka ściga zbiórki

Chorzy zapłacą podatek od anonimowych darowizn. Skarbówka ściga zbiórki

Kolejny absurd polskiego aparatu urzędniczego. Jak informuje Rzeczpospolita, Urząd Skarbowy stoi na stanowisku, że anonimowe wpłaty na internetowe zbiórki (np. na leczenie dzieci) nie spełniają wymogów darowizny, ponieważ urzędnicy nie mogą zweryfikować tożsamości darczyńcy. Efekt? Osoby potrzebuj

FXMAG
z
fxmag.pl
dodany: 08.06.2026, 07:04:12
  • 209
  • #
    zdrowie
  • #
    polska
  • #
    medycyna
  • #
    wiadomosci
  • #
    afera
  • #
    wykop
snitch88
snitch88
snitch88 08.06.2026, 20:43:26 via Android
  • 2
Jak anonimowo. Wpisywać dane polityków i po sprawie
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1326

Starzy przechlali całą karierę, młodzi robią ch****ą muzykę

Pokaż treści 18+

Starzy przechlali całą karierę, młodzi robią ch****ą muzykę

Artyści, albo ci starzy przechlali całą karierę, p******i, albo ci młodzi robią taką ch****ą muzykę czy obraz, że nikt tego nie chce oglądać, a domagają się naszych pieniędzy. Nie ma na to naszej racji. Jak mają nasze pieniądze iść, to na dzieci, na drogi, a nie na jakieś k***y i ć****w. Dobrze mówi

PIAN--A_A--KTYWNA
z
plotek.pl
dodany: 01.06.2026, 06:47:57
  • 151
  • #
    muzyka
  • #
    pieniadze
snitch88
snitch88
snitch88 01.06.2026, 20:02:43 via Android
  • 2
Ci co gwałcą dzieci i ruchają zwierzęta to też artyści pewnie stąd ta ustawa
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

778

"U was jest drożej niż w Skandynawii"

"U was jest drożej niż w Skandynawii"

- To najdroższy punkt w naszej podróży, a przyjechaliśmy do Świnoujścia prosto ze Skandynawii - mówi Interii David, turysta z Czech.

Normalny_Wykopek
z
wydarzenia.interia.pl
dodany: 23.05.2026, 10:19:58
  • 265
  • #
    polska
  • #
    turystyka
  • #
    gospodarka
snitch88
snitch88
snitch88 23.05.2026, 20:55:29 via Android
  • 2
Może dlatego że w pl zatrudnionych urzędników jest ponad 30%
  • 6
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

snitch88
snitch88
snitch88 24.05.2026, 03:23:49 via Android
  • 0
@CrytekPL: pewnieniej zarabiają albo mniej kradną. Może własne złoża umieją wykorzystywać

943

Kłopot obrony Sebastiana M. z kołem zapasowym

Kłopot obrony Sebastiana M. z kołem zapasowym

Obrona Majtczaka sugerowała, że auto jego ofiar mogło jechać na kole zapasowym. Biegli dokonali oględzin wraku i koła, na którym nie ma śladów mocowania do auta. Adwokat kierowcy BMW zmieniła zdanie: teraz sugeruje, że koło zapasowe mogło zostać podmienione.

ScypioAfricanus
z
onet.pl
dodany: 23.05.2026, 11:44:20
  • 141
  • #
    polska
  • #
    polskiedrogi
  • #
    majtczak
  • #
    wypadek
  • #
    stopcham
snitch88
snitch88
snitch88 23.05.2026, 19:39:32 via Android
  • 12
Tam milicja i wszyscy którzy pomagali w tym powinni dla przykładu w areszcie siedzieć. Gdyby nie nagranie..
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

3360

Skandal na Morskim Oku. Ukrainiec wjechał autem

Skandal na Morskim Oku. Ukrainiec wjechał autem

Ukraiński influencer Andriy Gavryliv wjechał samochodem na teren rezerwatu przyrody bezpośrednio pod Morskie Oko, kiedy deportacja?

H100
z
o2.pl
dodany: 23.05.2026, 05:29:13
  • 621
  • #
    cudzoziemcy
  • #
    imigranciboners
  • #
    deportacja
  • #
    prawo
snitch88
snitch88
snitch88 23.05.2026, 19:28:39 via Android
  • 0
@m_77: on tutaj jest po to żeby niszczy Polskę i walczy przeciwko Polakom jak ua zacznie atakować. Teraz grzecznie sobie podpalają hale, szpiegują
snitch88
snitch88
snitch88 23.05.2026, 19:32:21 via Android
  • 0
@ZAWADIAK: on pokazał jak kuchcinski rucha psa to go puścili stówkę i tak mu oddadzą
snitch88
snitch88
snitch88 23.05.2026, 19:32:54 via Android
  • -2
Jakie on filmiki musiał mieć w telefonie polityków jak ruchają zwierzęta. Niedługo podpali NBP i dostanie orła białego, będzie siedział koło czarzastego
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

172

Pożyczka SAFE mimo weta prezydenta. Czy rząd złamał konstytucję?

Pożyczka SAFE mimo weta prezydenta. Czy rząd złamał konstytucję?

Rząd podpisał umowę SAFE mimo weta prezydenta. Czy obejście ustawy uchwałą Rady Ministrów to legalne wyjście, czy złamanie konstytucji? Dodatkowo wyniki najnowszego sondażu.

mariosek1
z
dwuglos.pl
dodany: 08.05.2026, 13:05:04
  • 177
  • #
    safe
  • #
    nawrocki
  • #
    weto
  • #
    kosiniakkamysz
  • #
    polityka
snitch88
snitch88
snitch88 09.05.2026, 04:38:51 via Wykop
  • 0
Kolejny FOZZ. Nic nie kupią. Rozdziela między sobą i połowa pewnie do tel awiwu. Fundacje typu Wspólnota Polska , pro civili i setki tysięcy innych. Maloczapeczkowi rozkradli tej kraj z wszystkiego i jeszcze więcej. Tu jest potrzebny nowy Adolf
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

429

Dotarliśmy do dwóch rządowych dokumentów. Wnioski są niepokojące

Dotarliśmy do dwóch rządowych dokumentów. Wnioski są niepokojące

Polska przekroczy w tym roku unijny próg ostrożnościowy długu publicznego

starnak
z
money.pl
dodany: 28.04.2026, 05:17:28
  • 134
  • #
    polska
  • #
    dlugi
  • #
    finanse
  • #
    deficyt
snitch88
snitch88
snitch88 28.04.2026, 22:56:23 via Android
  • 0
@PrezesBoss: oczyścić spółki skarbu z politykierów rodzin i zrobić im zakaz zasiadania w radach

487

Pracownicy Dino zastraszani? PIP wkracza do akcji na zlecenie

Pracownicy Dino zastraszani? PIP wkracza do akcji na zlecenie

Sytuacja wokół jednego z największych polskich dyskontów - Dino staje się coraz bardziej napięta. Do akcji wkracza Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej, które wzywa Państwową Inspekcję Pracy do pilnej kontroli. W tle zastraszanie pracowników i manipulacje dotyczące prawa pracy.

FXMAG
z
fxmag.pl
dodany: 24.04.2026, 13:10:47
  • 56
  • #
    polska
  • #
    wiadomosci
  • #
    wydarzenia
  • #
    ciekawostki
  • #
    informacje
  • #
    gospodarka
snitch88
snitch88
snitch88 24.04.2026, 17:01:45 via Android
  • 21
Jakby ktoś nie wiedzial to pip działa gorzej niż poczta polska
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1729

Adwokat od "trumny na kółkach" nie zapłacił rodzinom ani 1zł, chce bransoletkę

Adwokat od "trumny na kółkach" nie zapłacił rodzinom ani 1zł, chce bransoletkę

Paweł K. po prawomocnym wyroku za śmiertelny wypadek z 2021 roku, w którym zginęły 2 kobiety, miał wypłacić 150 tys. zł odszkodowania. Nie zapłacił nic, a zamiast iść do więzienia złożył wniosek o dozór elektroniczny przy karze 1,5 roku.

Pan_od_Internetu
z
boop.pl
dodany: 23.04.2026, 13:13:26
  • 145
  • #
    prawo
  • #
    polska
  • #
    sadowehistorie
  • #
    motoryzacja
  • #
    wypadki
  • #
    bandycidrogowi
snitch88
snitch88
snitch88 24.04.2026, 16:55:11 via Android
  • 0
Prawidłowo będzie na wolności jechał rowerem to go ktoś p--------e
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

5257

Cwaniaczek chciał okraść klienta na vinted, teraz każdy wie kim jest xD

Cwaniaczek chciał okraść klienta na vinted, teraz każdy wie kim jest xD

Zamiast gier wysłał karton z prezerwatywami i komunikatem "miłej gry cwelu" jednak nie podumał że jak kupujący zgłosi zwrot towaru to na etykiecie zwrotnej bedzie jego pełen adres z imieniem i nazwiskiem xD Internauci szybko znaleźli gimbusa który chwali się na swoich socialach wujebkami na blik

ElonMuskKochamCie
z
youtube.com
dodany: 23.04.2026, 14:12:01
  • 621
  • #
    vinted
  • #
    olx
  • #
    januszebiznesu
  • #
    oszustwo
  • #
    bekazpodludzi
  • #
    afera
snitch88
snitch88
snitch88 24.04.2026, 14:49:01 via Android
  • 0
@PiersiowkaPelnaZiol: z takim życiorysem. To on się na polityka nadaje

687

Kaczyński broni Mejzy który ma 17 mandatów i 168 punktów. W sieci oburzenie

Jarosław Kaczyński skomentował serię wykroczeń drogowych posła Łukasza Mejzy. Prezes PiS stwierdził, że Mejza zapłacił, przeprosił, więc pozostaje w klubie. - Kto jest bez winy, niech pierwszy rzuci kamieniem - dodał. Słowa prezesa wywołały poruszenie w sieci. "Rzeczywiście, jeśli chodzi o liczbę pu

airaG
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: 18.04.2026, 07:48:19
  • 106
  • #
    mejza
  • #
    bekazpisu
  • #
    bekazprawakow
  • #
    polityka
  • #
    polskiedrogi
  • #
    polska
snitch88
snitch88
snitch88 18.04.2026, 10:18:34 via Wykop
  • 2
spieszylo mu sie na r------o z kaczynskim
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

620

Afera z dyplomami Collegium Humanum w warszawskiej KO.

Afera z dyplomami Collegium Humanum w warszawskiej KO.

Partyjne doły KO wkurzają się, że góra wciąż nie rozliczyła polityków umoczonych w aferę Collegium Humanum. Głośno jednak nic nie powiedzą, bo partia nie wybacza krytyki. Politycy Platformy z nic nie wartymi dyplomami skompromitowanej uczelni nadal zasiadają w radach nadzorczych spółek miejskich.

szukajac_wiedzy2
z
newsweek.pl
dodany: 04.04.2026, 18:22:28
  • 88
  • #
    collegiumhumanum
  • #
    koalicjaobywatelska
  • #
    platformaobywatelska
  • #
    polityka
snitch88
snitch88
snitch88 05.04.2026, 03:58:07 via Android
  • 15
Większość z nich podstawowki nie skończyła a tu jakieś uczelnie w tle.
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

maryjanajej
maryjanajej
maryjanajej
04.04.2026, 06:01:52
  • 1167
Zastanawia mnie jak to jest brać wypłaty z eurokołchozu i stać za takimi hasłami. Gdybym pracował załóżmy w Orlenie i robil plakaty orlen stop to by mnie wyj****.
#konfederacja #konfederosja #europa #polityka
maryjanajej - Zastanawia mnie jak to jest brać wypłaty z eurokołchozu i stać za takim...

źródło: 1000064163

Pobierz
  • 87
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

snitch88
snitch88
snitch88 04.04.2026, 11:31:16 via Wykop
  • 1
mendy sie osrraly bo buty moga braunowi czyscic a rowa liza sprzedajnym ku r wom z wiejskiej co caly kraj wyprzedaly. komusze mordy wstydu nie macie. pewnie waszymi ojcami jest zukowska z jachira
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Strona 1 z 4
  • >

Osiągnięcia

  • Gadżeciarz
    od 18.12.2025

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking