Pomocy, czy jak mam prawie 39, to lepiej dogrzewać się np termofor, czy raczej odjąć jeden koc? Jak odejmuje to mam dreszcze i zimno.
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
597
Dr Zbigniew Martyka ocenił rozprawę. "Niewyobrażalne naruszenie prawa"

"Jak Państwo wiecie, Okręgowy Sąd Lekarski w Krakowie nieprawomocnie zawiesił mi prawo wykonywania zawodu na rok. To, co wydarzyło się podczas rozprawy, było niewyobrażalnym wręcz naruszeniem prawa. Mogę się domyślać, iż chęć ukrycia szczegółów tego wydarzenia była powodem utajnienia...
z- 41
- #
- #
- #
- #
- #
#lekarz
Pomocy, czy jak mam prawie 39, to lepiej dogrzewać się np termofor, czy raczej odjąć jeden koc? Jak odejmuje to mam dreszcze i zimno.
Pomocy, czy jak mam prawie 39, to lepiej dogrzewać się np termofor, czy raczej odjąć jeden koc? Jak odejmuje to mam dreszcze i zimno.
- 0
@Fan_Morawieckiego: Bo? Kradną zdrowie i życie obywateli?
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Co to grypy - mamy teraz epidemię grypy i o ile przez 2 lata covida zdarzała się sporadycznie, to teraz jest plagą i regularnie zdarzają się pacjenci wymagający hospitalizacji.
Skąd wiem, że był covid, a nie było grypy? Bo testy PCR jakie robią w szpitalu badają jednocześnie na covid i na dwie odmiany grypy. Za COVID prawie zawsze ujemne, teraz co chwilę dodatnie z objawową dusznością
#medycyna #lekarz
Skąd wiem, że był covid, a nie było grypy? Bo testy PCR jakie robią w szpitalu badają jednocześnie na covid i na dwie odmiany grypy. Za COVID prawie zawsze ujemne, teraz co chwilę dodatnie z objawową dusznością
#medycyna #lekarz
@Fan_Morawieckiego: Czy nie jest tak, że covid konkuruje z grypą?
- 0
@Fan_Morawieckiego: sam sobie daje 2/10 bo odpowiedziałem do fana morawieckiego
Plusa masz za to że zauważyłeś że przed szczepieniami wszyscy byli pozytywni na COVID a po szczepieniach wszyscy są pozytywni na grypę która zniknęła przez ost 2 lata (3)
Zapamiętaj jedną rzecz:
Pcr nie są narzędziem diagnostycznym i nie są w stanie rozróżnić pomiędzy covidem katarem grypą czy inną bakterią
COVID to choroba popromienna
Plusa masz za to że zauważyłeś że przed szczepieniami wszyscy byli pozytywni na COVID a po szczepieniach wszyscy są pozytywni na grypę która zniknęła przez ost 2 lata (3)
Zapamiętaj jedną rzecz:
Pcr nie są narzędziem diagnostycznym i nie są w stanie rozróżnić pomiędzy covidem katarem grypą czy inną bakterią
COVID to choroba popromienna
- 0
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 9
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Bog666: szkoda, że terminalne stadium raka wiąże się najczęściej z takim bólem, że bez silnych opioidów nie dasz rady w ogóle funkcjonować. A na lekach i z powodu choroby jedyne na co masz energię i ochotę to leżenie w łóżku. Nie mówiąc o tysiącu możliwych innych skutkach ubocznych, z trawieniem, z wypróżnianiem, z nietrzymaniem moczu i kału. Faktycznie, zero problemów i życie chwilą.
#anonimowemirkowyznania
Znacie jakieś w miarę komfortowe punkty przeprowadzania tomografii w Warszawie? Znajomy miał robioną tomografię w szpitalu na Sobieskiego i twierdził, że mają tam strasznie przestarzały sprzęt. W środku kabiny było tak ciasno i klaustrofobicznie, że nie mógł nawet podnieść głowy i dostał w trakcie badania ataku paniki. Zaraz czeka mnie tomografia zatok i wolałabym uniknąć czegoś takiego ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#warszawa #medycyna #
Znacie jakieś w miarę komfortowe punkty przeprowadzania tomografii w Warszawie? Znajomy miał robioną tomografię w szpitalu na Sobieskiego i twierdził, że mają tam strasznie przestarzały sprzęt. W środku kabiny było tak ciasno i klaustrofobicznie, że nie mógł nawet podnieść głowy i dostał w trakcie badania ataku paniki. Zaraz czeka mnie tomografia zatok i wolałabym uniknąć czegoś takiego ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#warszawa #medycyna #
@AnonimoweMirkoWyznania: chyba chodziło o MRI? Też miałam tomografię na Sobieskiego i tylko głowa mi wjeżdżała na kilka sekund do takiego hmm.. okręgu.
MRI miałam i na Sobieskiego, i w szpitalu Medicover, nie zauważyłam zbytniej różnicy (mam 1.69m, więc nie było mi zbyt ciasno, raz nawet zasnęłam xD). Jedynym problemem jest to, że jest zimno i drętwieją ręce, nawet jak przykryją kocykiem ( ͡° ʖ̯ ͡°)
MRI miałam i na Sobieskiego, i w szpitalu Medicover, nie zauważyłam zbytniej różnicy (mam 1.69m, więc nie było mi zbyt ciasno, raz nawet zasnęłam xD). Jedynym problemem jest to, że jest zimno i drętwieją ręce, nawet jak przykryją kocykiem ( ͡° ʖ̯ ͡°)
- 1
Jak bez kontrastu to zrób sobie CBCT Zatok.
5
Medycyna naturalna - cała prawda o leczeniu, dietach

"Zdrowi mają wiele marzeń, CHORZY tylko jedno - BYĆ ZDROWYM"
z- 1
- #
- #
- #
- #
- #
- #
Co się p------o z polskimi szpitalami? Chyba tak dramatycznie nigdy nie bywało?
Każda interna i każdy OIT pełen w województwie, ale to każdy. W sąsiednim to samo. I taka sytuacja jest praktycznie od miesiąca. Jak był COVID, to jeszcze rozumiałem, ale teraz pandemii nie ma, a pacjentów po prostu nie ma gdzie upychać. A i tak próbuję co się da leczyć stacjonarnie.
#przypadkizsoru #medycyna #szpital #
Każda interna i każdy OIT pełen w województwie, ale to każdy. W sąsiednim to samo. I taka sytuacja jest praktycznie od miesiąca. Jak był COVID, to jeszcze rozumiałem, ale teraz pandemii nie ma, a pacjentów po prostu nie ma gdzie upychać. A i tak próbuję co się da leczyć stacjonarnie.
#przypadkizsoru #medycyna #szpital #
@Fan_Morawieckiego: mieli wyjezdzac to wyjechali. Rezydenci tez kasy nie dostali to przestali byc rezydentami i jest mniej nowych lekarzy. A juz przed tym brakowalo lekarzy i pielegniarek.
@Fan_Morawieckiego: Tydzień mrozów i lodu dołożył swoje w postaci powypadkowych i połamanych 80 letnich bioder.
76
S---------a we Francji. Areszt podejrzanego uchylony ze względów zdrowotnych

Areszt policyjny 69-letniego Williama M., podejrzanego o dokonanie w piątek ataku na ośrodek kurdyjski w Paryżu, został zniesiony w sobotę - poinformowała w niedzielę paryska prokurator Laure Beccuau. Lekarz, który badał podejrzanego...
z- 11
- #
- #
- #
- #
- #
- #
@Habu Nie ponawialabym dawki.
W artykule med, który teraz sprawdziłam w przypadku zawiesin podaje się 15 min jako okres, po którym dawkę uznaje się za skuteczna.
W artykule med, który teraz sprawdziłam w przypadku zawiesin podaje się 15 min jako okres, po którym dawkę uznaje się za skuteczna.
@Habu A tu masz też polskie, wiarygodne źródło (mp.pl):
https://www.mp.pl/pytania/pediatria/chapter/B25.QA.16.3.7.
https://www.mp.pl/pytania/pediatria/chapter/B25.QA.16.3.7.
Kurła już chyba czwarty tydzień chorowania się u mnie zaczyna xd najpierw różowa miała pozytywny wynik testu na covid, mi wyszedł negatywny, ale dzień później pojawiła się gorączka, więc już testu nie powtarzałem, po jakichś dwóch tygodniach zelżało i teraz od nowa ~38-39 stopni ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Najgorzej, że jutro do roboty (⇀‸↼‶) tyle dobrego, że zdalnie. Po świętach chyba do lekarza,
Najgorzej, że jutro do roboty (⇀‸↼‶) tyle dobrego, że zdalnie. Po świętach chyba do lekarza,
źródło: comment_1671976182c7rDaX9l7EOAH9gdBtWAix.jpg
Pobierz- 1
@FilipWWL: to nie moje xd
- 0
@wrzucambolubie: to xD
Niektórzy mają większą odpowiedzialność pod tym względem niż przy zwykłej robocie w biurze.
Jak ktoś jest chory to wchodzi w masce, mam nadzieję, że to zostanie na długo, zawsze w Azjatach mi się podobała ta odpowiedzialność i ograniczanie transmisji grypy i innego syfu
Niektórzy mają większą odpowiedzialność pod tym względem niż przy zwykłej robocie w biurze.
Jak ktoś jest chory to wchodzi w masce, mam nadzieję, że to zostanie na długo, zawsze w Azjatach mi się podobała ta odpowiedzialność i ograniczanie transmisji grypy i innego syfu
@POSTER: Ja czułam zapach gazu w nosie, jak miałam ropne zapalenie zatok. Może to jakoś powiązane jest.
- 0
@butelkowazielen ale zatoki to tak, ale oczy ?
@airflame to chyba nie te święta
Chyba pOlewka ( ͡º ͜ʖ͡º)
- 0
eh nie potrafie zamioniec jednego zdania z rodzina bo mnie to meczy mowienie jak cos mowie to musze patrzec w inna strone a nie na twarz eh lekarz gadal ze to nie depresja wiec niewiem co mi jest
#psychologia #psychiatria #depresja #lekarz #medycyna
#psychologia #psychiatria #depresja #lekarz #medycyna
- 2
@AshesOfTheSun: no ja nie patrze sie i moze raz na 3h powiem 1 zdanie i to z sily
3,63 w lgG na HSV na co by wskazywało? W sensie to duży czy mały wynik i jak go odczytywać poza tym, ze jest dodatni ? Da się powiedzieć coś więcej?
I po co w zasadzie w pakiecie badań znajduje się oznaczenie lgM, skoro laboratorium podaje na swej stronie, ze wynik dodatni w zakresie lgM pojawia się tylko w przypadku opryszczkowego zapalenia mózgu ?
#medycyna #lekarz
I po co w zasadzie w pakiecie badań znajduje się oznaczenie lgM, skoro laboratorium podaje na swej stronie, ze wynik dodatni w zakresie lgM pojawia się tylko w przypadku opryszczkowego zapalenia mózgu ?
#medycyna #lekarz
źródło: comment_1671931801WWaP5j1KVwvirkqn40tiZY.jpg
PobierzMiraski niech mi ktoś pomoże. Od 3 dni ból prawej strony gardła i ucha, patrzę a tam krwawy powiększony migdałek z białym nalotem. Domyślam się, że wirusowe, bo nie mam poza tym innych objawów. Leczył to ktoś w domowych warunkach? Teraz święta to nie mam jak iść do lekarza ( ͡° ʖ̯ ͡°) #pytanie #lekarz #pytaniedoeksperta #choroby




























Mam w tej przychodni świetnego lekarza i nie chciał bym tej przychodni zmieniać, ale najbliższy wolny termin podają mi na 5 stycznia (!!!), a mój stan się pogarsza. Mam jakiś wybór? Odsyłają mnie na nocną opiekę, ale w moim mieście fatalni lekarze tam