Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Marek_Mostowiak: ciekawe to jest, że benzo potrafią działać zupełnie inaczej w zależności od osoby i chyba właśnie najbardziej z klonami jest taka podzielność, że część osób je po prostu uwielbia, a dla innych nie mają one żadnego potencjału rekreacyjnego. Ja ich używam zazwyczaj do usuwania skutków ubocznych stimów i usypiania się po nich i po psajko, ale no zdarza mi się też w innych przypadkach, np do niektórych miksów są
  • Odpowiedz
czyli antybiotyki nie pomagają na grype/przeziębienie? XD


@Frygus96: Antybiotyki działają na bakterie, a zdecydowana większość wywołanych infekcji wirusowych powoduje grypę, wiec jak cos co dziala na bakterie ma zwalczyc wirusy?
  • Odpowiedz
Podwyższona kreatynina świadczy generalnie o problemie z nerkami. Powinieneś na początek zgłosić się do Lekarza Rodzinnego (POZ), który pewnie po zebraniu wywiadu i zbadaniu wystawi Ci skierowanie na odpowiednie badania laboratoryjne, tj. morfologia, kreatynina, elektrolity, badanie ogólne moczu, itd. oraz USG jamy brzusznej z ocena nerek. Na wizytę do POZ warto zabrać ze sobą komplet swojej dokumentacji medycznej, w tym poprzednie wyniki badań laboratoryjnych krwi i moczu.
  • Odpowiedz
  • 3
Mirki, wyszedł ktoś z Was z nawracającej depresji, epizodu ciężkiego? Leczę się już prawie 4 lata i wszystko stoi w miejscu, nie wiem nawet czego nowego mogłabym spróbować, żeby tylko poczuć się w końcu lepiej i nie chcieć tak bardzo ze sobą skończyć :( Co Wam pomogło?
#depresja #lekarz #psychologia #psychiatria
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@miaow: No terapia taka jest, nieprzyjemna - wyjście z utartych schematów wymaga zderzenia się z nieprzyjemnymi uczuciami. W tym pomagają leki. Z doświadczenia wiem, że pomagają też psychodeliki, LSD zadziałało fenomenalnie - pomogło spojrzeć na siebie krytycznie, ale bez użalania się, bardzo mocno przeżyłem poczucie winy, popchnęło mnie to w kierunku zmian i co najważniejsze chciałem tych zmian, co jak sama wiesz przy depresji jest ciężkie ta cała chęć ;).
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Mireczki, wiem, że POZ nie może mi odmówić wizyty w nagłym wypadku, a co z NPOZ (niepubliczna przychodnia), która ma kontrakt z NFZ (leczę się tam "na NFZ właśnie)?
Mam w tej przychodni świetnego lekarza i nie chciał bym tej przychodni zmieniać, ale najbliższy wolny termin podają mi na 5 stycznia (!!!), a mój stan się pogarsza. Mam jakiś wybór? Odsyłają mnie na nocną opiekę, ale w moim mieście fatalni lekarze tam
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach