Wpis z mikrobloga

#melatonina #sen #spanie #lekarz
Siemano od stycznia biore melatonine 1mg od KFD, bardzo pomaga mi w zasnieciu,Bez melatoniny w lozku przewracam sie z boku na bok dobre dwie godzinki, z melatonina zasypiam jak dziecko. Pytanie jak dlugo moge ja "bezpiecznie" stosowac? mozecie podac inne sprawdzone "patenty" na spanko? z gory dzieki kolorowych snow ;D
  • 7
  • Odpowiedz
  • 0
@Endorfinek: na samym poczatku ja i grupka znajomych którzy biora razem ze mna od stycznia mieli cos takiego ze budzili sie o np 4 rano po 5h snu i byli totanie wyspani xD, co ciekawe nigdy w zyciu nie doświadczyłem tak realistycznych sniw jak po melato/znajomi to samo
  • Odpowiedz
@myszon00: ja tak samo, za każdym razem po suplementacji melatoniną budzę się właśnie koło tej 4 i już po spaniu ( ͡° ʖ̯ ͡°)

A co do snów to dołóż ashwagandhe, wtedy będą nie dość, że realistyczne to do tego mega #!$%@? XD
  • Odpowiedz
@myszon00: ashwa to adaptogen. Pomaga radzić sobie ze stresem poprzez obniżenie kortyzolu, wspomaga pamięć i koncentrację. Ja odczuwam do tego znaczne polepszenie jakości snu, ale niestety dużo trudniej jest wstać z łóżka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
No i na początku suplementacji albo po dłuższej przerwie są tak jak wspomniałem wcześniej, bardzo realistyczne sny z pogranicza koszmarów.

Polecam brać standaryzowaną z ostrovita, wersja wege w przeźroczystych kapsułkach.
1
  • Odpowiedz
@myszon00: ile dokładnie bierzesz przed spaniem? Mam straszne problemy z zaśnięciem. Przez wiele godzin po położeniu się po prostu leżę z zamkniętymi oczami i nie mogę zasnać. Śpię po 3 godziny dziennie i już nie wyrabiam.
  • Odpowiedz