Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko175
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
jedmar
jedmar

jedmar

Dołączył 9 lat i 11 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 3722
  • Znaleziska 431
  • Mikroblog 3291
  • Obserwujący 3
  • Obserwowane 36
jedmar
jedmar
jedmar 12.06.2026, 08:12:40
  • 4
#f35 #warszawa #lotnictwo
No tak ze 2x szybciej jak na paradach 15 sierpnia XD
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

FILEmoniusz
FILEmoniusz
12.06.2026, 08:13:49 via Wykop
  • 0
@jedmar: się wystraszyłem :D Z jakiej to okazji?
  • Odpowiedz
Pecyk
Pecyk
Pecyk
12.06.2026, 08:21:20 via Android
  • 0
@jedmar: To nie parada lotnicza tylko przelot okazjonalny. Sam sobie odpowiedziałeś.
  • Odpowiedz
jedmar
jedmar
jedmar 10.06.2026, 17:55:08
  • 0
#remontujzwykopem #remont #wykonczenie #mieszkanie #dom

Pytanko o podłogę w kuchni. Mamy z żona od paru dni rozkminę bo bardzo nam się podoba takie rozwiązanie aby podłoga w kuchni była wyłożona parkietem -pociągnięta z salonu, a nie kaflami. Podłoga będzie z tych lepszych niż tańszych. Żadne low-costowe- panele.
Projektant (doświadczony) też jest za tym rozwiązaniem.
Oczywiście już w rodzinie lament, że to sie
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jedmar
jedmar
jedmar
Autor
10.06.2026, 18:59:21 via Android
  • 0
@Lowca90: no generalnie chcemy deskę.
I cały czas się zastanawiamy na ile rzeczywiście te podłogi w kuchni się niszczą, a na ile to jakies mity:)
  • Odpowiedz
jedmar
jedmar
jedmar 07.06.2026, 13:09:06
  • 1
#f1 jakoś inaczej kamery są ustawione w tym roku?
Jakbym inny tor oglądał momentami XD
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BomBom
BomBom
07.06.2026, 13:10:22 via iOS
  • 0
@jedmar: kamery są nawet spoko
  • Odpowiedz
BrakWolnegoLoginu
BrakWolnegoLoginu
BrakWolnegoLoginu
28.05.2026, 05:10:39
  • 349
Dla prawicowca i wolnosciowca budowa infrastruktury miejskiej to utrudnianie zycia ( ͡° ͜ʖ ͡°) #polityka
BrakWolnegoLoginu - Dla prawicowca i wolnosciowca budowa infrastruktury miejskiej to ...

źródło: Screenshot_2026-05-28-07-07-25-796-edit_com.android.chrome

Pobierz
  • 38
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jedmar
jedmar
jedmar 28.05.2026, 09:39:59 via Android
  • 1
@Astralis: nie wiem dokładnie na co idzie 18 baniek
Ale ten odcinek ma kilometr. 3 skrzyżowania, i dość skomplikowany fragment gdzie jest dużo pojazdów do kamienicy itd.
Wiec to nie tylko to co na focie.
  • Odpowiedz
Yuri_Yslin
Yuri_Yslin
24.05.2026, 10:00:49
  • 2
#nieruchomosci #kredythipoteczny

pomyśleć, że gdy refinansowałem w marcu, to było 4,05%.

WIBOR6M jest ~100 pb niższy.

Co
@Yuri_Yslin +7
Stosunek między stałą a zmienną podstawą kredytu rozjeżdża się coraz mocniej. Robi się naprawdę nieprzyjemnie. Zmienne to ruletka, ale na stałej jest tak potężne premium, że stopy musiałyby wzrosność o około 100 pb by się zrównać.

Dodam, że większość banków nie stosuje IRS 1:1 dla podstawy kredytu o
więcej
Yuri_Yslin - #nieruchomosci #kredythipoteczny

pomyśleć, że gdy refinansowałem w marc...

źródło: obraz

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jedmar
jedmar
jedmar 26.05.2026, 09:17:17 via Wykop
  • 0
@Yuri_Yslin: wziąłem na początku marcu wielki kredyt na banie. Na zmiennych. Wychodziło jakieś 5,2%, teraz byłoby pewnie nawet koło 5% albo lekko poniżej. I całkiem dobrze ogarniam finanse.
I co? I za-aneksowałem na stałem po 2 tygodniach XD
Druga połowa marca i i początek kwietnia świetnie pokazały, że patrzenie na IRSy jest nic nie warte bo w ciągu jednego tygodnia potrafiły one pokazywać totalnie przeciwne kierunki.
No i argument jak
  • Odpowiedz
jedmar
jedmar
jedmar 23.05.2026, 06:39:31
  • 6
#latwogang
Ważne informacje krajoznawcze.
Właśnie przejechał przez okolice gdzie ukrywał sie Jaworek:D
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jedmar
jedmar
jedmar 23.05.2026, 06:05:29
  • 0
#latwogang

Jest gdzies jakiś live tracking?
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

obuniem
obuniem
14.05.2026, 16:48:54
  • 291
#frenpill #apustaja
JA PIKOLE!!!!!
Chop dostał 1500 ziko zwrotu podatku!!!!!!!
Może PlejStejszyn i telewizor będą jeszcze w tym miesiącu!!!!

ŁOOOOOOOOO!!!!!
obuniem - #frenpill #apustaja
JA PIKOLE!!!!!
Chop dostał 1500 ziko zwrotu podatku!!!!...

źródło: 1000000579

Pobierz
  • 56
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jedmar
jedmar
jedmar 14.05.2026, 20:43:12 via Android
  • 1
@Antidotum119: miałem, 26k wiem co czujesz😀
  • Odpowiedz
jedmar
jedmar
jedmar 11.05.2026, 13:44:04
  • 1
#gielda

Jak zawsze XD
Trochę kasy na IKZe prócz ETFów wrzuciłem dla zabawy w RocketLab:D
Chyba ze 2k. Dziś patrze a tam ponad 8k😅
Dziś już jest 450% wzrostu XD piecze
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jedmar
jedmar
jedmar 05.05.2026, 07:08:46
  • 7
#gielda #orlen
150%
+40k
Lecimy dalej:D
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jedmar
jedmar
jedmar 27.04.2026, 19:51:00
  • 4
#latwogang

Ej ktoś w ogole zaglada na stronę fundacji? :D

Bo są 282 mln. Brakuje 6mln do największej zbiórki WOŚPu XD
jedmar - #latwogang 

Ej ktoś w ogole zaglada na stronę fundacji? :D

Bo są 282 mln. ...

źródło: 1000029239

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SkrajnieZdegustowany
SkrajnieZdegustowany
27.04.2026, 19:54:58 via Wykop
  • 1
Było już oświadczenie z metodologią wydawania kasy? @jedmar:
  • Odpowiedz
josedra52
josedra52
27.04.2026, 20:03:27 via Wykop
  • 6
Ej ktoś w ogole zaglada na stronę fundacji? :D


@jedmar: Nie, jesteś jedyną osobą, dzięki za info ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
jedmar
jedmar
jedmar 26.04.2026, 16:47:10
  • 8
#latwogang weźcie już dajcie spokój.
Przecież tak wyglada typowa rozmowa dwóch ziomków.
Emocje opadają. Będzie 200 baniek. Oni mogą tylko siedzieć i być po prostu dumni z tego co odwalili. I taki koniec jest najlepszy.
A nie darcie mordy przez celebrytów.
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Vertesio
Vertesio
26.04.2026, 16:48:20 via Wypiek
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Sasza23
Sasza23
26.04.2026, 16:48:41 via Wykop
  • 5
@Vertesio: żeby to raz
  • Odpowiedz
jedmar
jedmar
jedmar 26.04.2026, 13:14:45
  • 61
#latwogang

W ostatnich 5 minutach
Wszyscy powinni wyjść, zostawić tam samego Piotrka z Bedoesem, którzy po prostu by podziękowali i wyłączyli stream-a.
To byłoby najlepsze zakończenie.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

antarhei
antarhei
antarhei
26.04.2026, 13:15:17 via Wykop
  • 0
@jedmar: myślę, że tak będzie i coś można było zrozumieć jak mówił wczoraj, że nie będzie przedłużania
  • Odpowiedz
operatorkatapulty
operatorkatapulty
operatorkatapulty
26.04.2026, 13:15:33 via Wykop
  • 1
@jedmar: imo będzie przedłużenie do wieczora/nocy
  • Odpowiedz
jedmar
jedmar
jedmar 25.04.2026, 11:26:57
  • 20
#latwogang
Stanowski elegancko
Wszedł
Zapłacił
Wyszedł
Bez okupowania fotela. Tak powinno być:)
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zajk777
zajk777
zajk777
25.04.2026, 11:38:46 via Wykop
  • 7
@jedmar: friz wszedł, wlazł na stół i....
  • Odpowiedz
kocurrek32
kocurrek32
25.04.2026, 11:38:47 via Wykop
  • 4
@jedmar: no i teraz łysy siedzi sam, wiec jak by kazdy tak robil to nie bylo by takiej ogladalnosci, a co za tym idzie tyle wpłat
  • Odpowiedz
jedmar
jedmar
jedmar 25.04.2026, 08:07:11
  • 2
#latwogang

Tak się zastanawiam. Zebrał ktoś kiedyś prócz WOŚPu (który ma gigantyczne struktury) większą kasę na jeden cel?
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jedmar
jedmar
jedmar
Autor
25.04.2026, 08:12:17 via Android
  • 0
@SamiecCzlowiekaNierozumnego: tam chyba nawet 4 baniek nie było
  • Odpowiedz
jedmar
jedmar
jedmar 23.04.2026, 14:41:08
  • 16
#polityka

Akurat ten, któremu się chciało.... :(
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fizykWysokichEnergii
fizykWysokichEnergii
17.04.2026, 18:55:12
  • 10
Bolid! Północny wschód! Jakieś 7 sekund! #bolid #meteor #astronomia #ciekawostki
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jedmar
jedmar
jedmar 17.04.2026, 19:03:27 via Android
  • 2
@fizykWysokichEnergii: ale bydle! Pieknie bylo widać nad Warszawą:)
  • Odpowiedz
jedmar
jedmar
jedmar 17.04.2026, 18:54:49
  • 3
#warszawa #bolid #meteor #kosmos
WIDZIELIŚCIE TO NA NIEBIE?!?!?
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JAuStURYErSE
JAuStURYErSE
17.04.2026, 18:56:56 via Wykop
  • 2
@jedmar: TAK +1
  • Odpowiedz
cinivo237
cinivo237
18.04.2026, 15:40:52 via Wypiek
  • 1
Nie widziałem, ale za to mam jednego znajomego, który też nie widział
  • Odpowiedz
jedmar
jedmar
jedmar 07.04.2026, 12:30:23
  • 373
Ja tam trochę przestaje się śmiać. Co tu sie dzieje w ogóle ¯\(ツ)/¯

#wojna #trump #iran #usa #izrael #polityka
jedmar - Ja tam trochę przestaje się śmiać. Co tu sie dzieje w ogóle ¯\(ツ)/¯

#wojna ...

źródło: 1000027950

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jast
jast
07.04.2026, 12:34:15 via Android
  • 1053
@jedmar: osiągnął punkt Nemesis. Od #maxkolonko różni się tylko tym, że naprawdę jest prezydentem a nie lokatorem schowka na szczotki
  • Odpowiedz
Drill90
Drill90
Drill90
07.04.2026, 12:36:54 via Wykop
  • 101
@jedmar: to nie pisze prezydent najpotężniejszego kraju świata - to pisze odklejeniec.
  • Odpowiedz
jedmar
jedmar
jedmar 02.04.2026, 21:09:34
  • 8
Jest to jest z najwspanialszych set-ów muzycznych w obrębie muzyki elektronicznej i nie tylko jaki słyszałem w ostatnich latach. Do tego takie trochę symboliczne przekazanie pałeczki przez Thomasa młodszemu pokoleniu czyli Fredowi.
Nie wspominając już o zajebistości samej oprawy wizualnej tego koncertu.
No bajka (。◕‿‿◕。) zwłaszcza dla osób po 30stce. Ogromnie zazdroszczę ludziom, którzy to przeżyli.

[Fred Again & Thomas Bangalter ](https://youtu.be/gfF8jzBVWvM?is=cX_oOSsIKLaZilXl

#muzyka
jedmar - Jest to jest z najwspanialszych set-ów muzycznych w obrębie muzyki elektroni...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jedmar
jedmar
jedmar
Autor
02.04.2026, 21:18:49 via Android
  • 0
@DalaCiLama: XD
  • Odpowiedz
jedmar
jedmar
jedmar
Autor
06.04.2026, 19:12:38 via Android
  • 1
@zxzsound: ja napieprzam zapętlone w aucie od tygodnia XD
A to przejście z Matrixa na Ushera... złoto!
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 22
  • Strona 1 z 22
  • >

K

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 01.06.2021

    Komentator
  • Rocznica
    od 05.07.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 27.08.2016

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 03.04.2026

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking