#remontujzwykopem #remont #wykonczenie #mieszkanie #dom
Pytanko o podłogę w kuchni. Mamy z żona od paru dni rozkminę bo bardzo nam się podoba takie rozwiązanie aby podłoga w kuchni była wyłożona parkietem -pociągnięta z salonu, a nie kaflami. Podłoga będzie z tych lepszych niż tańszych. Żadne low-costowe- panele.
Projektant (doświadczony) też jest za tym rozwiązaniem.
Oczywiście już w rodzinie lament, że to sie
Pytanko o podłogę w kuchni. Mamy z żona od paru dni rozkminę bo bardzo nam się podoba takie rozwiązanie aby podłoga w kuchni była wyłożona parkietem -pociągnięta z salonu, a nie kaflami. Podłoga będzie z tych lepszych niż tańszych. Żadne low-costowe- panele.
Projektant (doświadczony) też jest za tym rozwiązaniem.
Oczywiście już w rodzinie lament, że to sie














No tak ze 2x szybciej jak na paradach 15 sierpnia XD