Lekadz teoche sie nameczyl, latwo nie bylo.
Wspominal cos ze moze mi zdretwiec cos nawet pół roku.
No i zdretwiala mi warka z kawalkiem podbrotka..
Znieczulenie juz na pewno puściło, ale warki praktycznie nie czuje :/
Jutro bede dzwonil sie pytal co i jak.

























K---a ja to chyba zacznę im nie płacić po prostu. Niech podają do sądu.
Moja babcia jak byla umierająca po wyjściu ze szpitala i chłop z przychodni nie chciał przyjść, bo covid i w dupie ma to szukałem prywatnie. Tylko 1 na całe miasto powiatowe znalazłem co by chciał przyjechać. Skasował 400 zł zbadał i powiedział, że na SOR trzeba.
Nawet samemu nie