@grzybuxd: wg mnie to oni mają jusz tak dobrze, że nawet nie robią tak, żeby leczyć. Robią tak by jak najszybciej skasować pacjenta.
Moja babcia jak byla umierająca po wyjściu ze szpitala i chłop z przychodni nie chciał przyjść, bo covid i w dupie ma to szukałem prywatnie. Tylko 1 na całe miasto powiatowe znalazłem co by chciał przyjechać. Skasował 400 zł zbadał i powiedział, że na SOR trzeba.
Nawet samemu nie
  • Odpowiedz
Siema mirasy, mialem wyrywana ósemke z rana.
Lekadz teoche sie nameczyl, latwo nie bylo.
Wspominal cos ze moze mi zdretwiec cos nawet pół roku.
No i zdretwiala mi warka z kawalkiem podbrotka..
Znieczulenie juz na pewno puściło, ale warki praktycznie nie czuje :/
Jutro bede dzwonil sie pytal co i jak.
Szawagier - Siema mirasy, mialem wyrywana ósemke z rana.
Lekadz teoche sie nameczyl,...

źródło: comment_1673389497ji3f2p3oPnIsGMl0Dv7gzz.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tak to jest z tymi dokturami, a potem narzekają, że ludzie się sami leczą z google abu pytają na wypopie

Zignorował krew w moczu i ostre zakażenie dróg moczowych, przez co pacjent wylądował w szpitalu. Był u dr. **** kilka razy z tymi objawami, a lekarz uznał że nic się nie dzieje. Przy ostatniej wizycie zemdlał i z gabinetu zabrała go karetka - wezwana przez córkę pacjenta - nie przez lekarza! Pacjent
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hej Mirki,

Od ponad roku męczy mnie palinopsja iluzoryczna która została zdiagnozowana w Finlandii ale nie otrzymałem nic na to ponieważ nie sa pewni co mi podać. W Polsce byłem parę razy na konsultacji u speców ale jedyne co mi powiedzieli to "pierwszy raz o tym słyszę". Czy zna ktoś z was dobrego neurologa który mógłby mi z tym pomóc? W grę wchodzi również wyjazd za granicę.
#medycyna #lekarz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czesc, od miesiąca zmagań się z podobnym problemem . Czytałam o eksperymentalnych metodach leczenia teraz próbuje profilaktyczne leczenie migreny, jak się potoczyła Twoja historia? Podzielisz się swoimi radami? Minęło?
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kto waszym zdaniem cieszy się większym szacunkiem i poważaniem w społeczeństwie? Lekarz czy programista? Pytam bo ostatnio usłyszałem, że praca w IT robi olbrzymie wrażenie na studentkach medycyny

#praca #pracait #korpo #korposwiat #medycyna #lekarz #ankieta
jaranie_browna - Kto waszym zdaniem cieszy się większym szacunkiem i poważaniem w spo...

źródło: comment_1673269497uo43YwKIYrUXJKmnohTfJh.jpg

Pobierz

Kto jest bardziej szanowany, ważniejszy?

  • Programista 26.2% (49)
  • Lekarz 73.8% (138)

Oddanych głosów: 187

  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 28
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@jmuhha: ciekawe, bo ja płacę 250 zł za max 15 minut u lekarza specjalisty. Stawki o których mówisz są w publicznej służbie zdrowia. A teraz porównaj sobie zarobki programistów w budżetówce, a tych, którzy pracują w sektorze prywatnym.
  • Odpowiedz
@jmuhha: zarobki są tylko luźno związane z tym co kto robi, jak ciężko, ile wiedzy do tego potrzeba i ile trzeba się uczyć, żeby to robić. Wydaje mi się, że wykształcona osoba chociaż tyle powinna rozumieć.

BTW stawki doświadczonego lekarza np. na karetce są znacznie niższe. Do tego niektóre specjalizacje nawet nie mają możliwości dorobić w gabinecie.
WyjmijKija - @jmuhha: zarobki są tylko luźno związane z tym co kto robi, jak ciężko, ...

źródło: comment_1673178089ZfIqDavagkDyPiAPtTW1ZL.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
#zdrowie #medycyna #lekarz #pytaniedoeksperta

Mam kamień w dolnym odcinku moczowodu i od dwóch dni ból nerki czasami taki, ze chodzę po scianach, a raz do wytrzymania. Zauwazylem, ze jak leżę na lewym boku czyli tym bolącym i zastygam w jednej pozycji nie przekręcaj się ani nic to nerka przestaje bolec, a jak tylko się ruszę przekręcę to znowu boli. Wie ktoś dlaczego się tak
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach