Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko178
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
efil
efil

efil

Dołączył 9 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 675
  • Znaleziska 0
  • Mikroblog 675
  • Obserwujący 15
  • Obserwowane 2
efil
efil
efil 16.06.2026, 23:01:00
  • 1
#przegryw jak poblokuje sie toksykow i mitomanow (wiekszosc tagu, plus naprzemienne spamowanie przegrywblackpill) i wlasciwie ten tag jest martwy prawie jak caly portal.

fakty takie ze gdyby wykop nie zaprzepascil mozliwosci i obecnie nie liczyl kazdego uzytkownika - toksyk czy nie - toksyczne zbiorowiska tagowe czy nie - to zrobiliby dokladnie to samo z toksykami i najbardziej shitowymi tagami co na reddicie, nie obnizyloby to poziomu dyskusji, wrecz przeciwnie.

brutalne
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

efil
efil
efil
Autor
16.06.2026, 23:23:37 via Wykop
  • 0
@Ryzcel: zwyczajnie nie jestem nudnym do za*bania waginocentrykiem gdzie wiekszosc tagu przegryw znamiennie z trollami z blackpilla (naprzemiennie tagujac i smiecac nie tylko tag przegryw ale rownie z depresja i powiazane). To wlasnie waginocentryzm to gorsze nawet od depresji, szczesliwie nie choruje na te okropna chorobe waginocentryczna.
  • Odpowiedz
efil
efil
efil 16.06.2026, 09:27:27
  • 3
#antynatalizm #efilizm #childfree

@Fala_Magnezu

nawiązuje do magika albo eutanazji
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

efil
efil
efil
Autor
16.06.2026, 09:43:59 via Wykop
  • 1
efil

źródło: 7c43f87ece60917c369b6b9dc77e7ffeb984f8986d01498513a97190fe2ed3c2

Pobierz
  • Odpowiedz
efil
efil
efil 15.06.2026, 20:56:14
  • 10
#przegryw Na dzis wieczor taki nastroj bardziej.
efil - #przegryw Na dzis wieczor taki nastroj bardziej.

źródło: 58b68d7522df1126e51a3f5a5b8be19735d527f2705fd8436ed8a31bd66a1a66

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

efil
efil
efil 15.06.2026, 13:12:54
  • 1
#przegryw

mieliscie kiedys tulpe

  • tak 3.6% (1)
  • chyba tak 10.7% (3)
  • nie wiem 85.7% (24)

Oddanych głosów: 28

  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PrzegranySlazak26
PrzegranySlazak26
15.06.2026, 13:26:25 via Wykop
  • 3
@efil: nie ale za to lubiłem sobie wyobrażać że jestem kimś innym. Zresztą do dzisiaj tak mam
  • Odpowiedz
efil
efil
efil 15.06.2026, 13:06:37
  • 5
#przegryw

nie ma dnia bez ostrej rury.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

efil
efil
efil 15.06.2026, 12:55:46
  • 7
#przegryw na tagu no bo gdzie
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

efil
efil
efil 15.06.2026, 12:16:51
  • 9
#przegryw północna weselnia
efil - #przegryw północna weselnia

źródło: 672b42712d3b45fa756c5c6340c82340d05da74a0b0d0fc56bb140669b26ac5a

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lesio_chce_skes
lesio_chce_skes
15.06.2026, 12:22:14 via Wykop
  • 6
@efil: tu sprawy mają się tak samo
  • Odpowiedz
mythoMANIAC
mythoMANIAC
15.06.2026, 12:30:13 via Wykop
  • 3
@efil: w istocie niebo
  • Odpowiedz
efil
efil
efil 15.06.2026, 00:12:47
  • 1
#przegryw blackpillisci srackipllisci to homo tylko sie wstydza, dlatego w tych narzekaniachspazmach o babach, ciagla pisza o czadach, kryptohomo zwykle cuki nic wiecej.


Plus jak wiadomo wiekszosc osob z tych srodowsik to prawaki i wybrali cucka prezydenta to duzo mowi rowniez o narodzie.ktory konsekwetnie uprawia czarnoskora polityke poddancza.
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

efil
efil
efil
Autor
15.06.2026, 01:41:57 via Wykop
  • 0
ehh baity tak późno w nocy pisać? Idź spać opie.


@J_M_Tazur: jedynymi baitami i przyglupami sa bydleta twojego pokroju jaki reszta tych srackpillistow ktorym oczy juz od dawna ci pami zarosly i dla nich dziura baby miedzy nogami to centrum wszechswiata.


Najzwyczajniej bawi ten kult oswiecenia ze jak wlozycie do dziury to swiat wam sie odmieni o 360 stopni imbecylstwo najwyszego srackpillistycznego poziomu.
  • Odpowiedz
efil
efil
efil
Autor
15.06.2026, 02:05:23 via Wykop
  • 0
@latajacy_napletek: gownokomentarz jak i twoj zreszta, ten cep nawet do niczego sie nie odniosl chyba ubodlo podobnie jak ciebie( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

btw. sluszny nick do poziomu jaki prezentujesz :) zwykle troll,mitoman elitarnajednostka przegrywowo-srollowa
  • Odpowiedz
efil
efil
efil
Autor
15.06.2026, 02:11:18 via Wykop
  • 0
@latajacy_napletek z srackpillistami nie ma dyskusji, to nie obraza tylko stwierdzenie fatku ludzie pokrzywieni, sr ale jak ktos za centrum swojego zycia ustanawia szpare u dziewczyny, (pomimo ze oswiecony milosc nie istnieje, albo tylko dla chada uj wie)
i zreszta to srakpillisci taplaja sie w szambie zreszta nawet nazwa tagu i prezentowany poziom (platoniczne orbitowanie wokol szpary samiczej) zobowiazuje.
  • Odpowiedz
efil
efil
efil
Autor
15.06.2026, 07:56:15 via Wykop
  • 0
postaraj się bardziej 1.5/10


@Average-CottonWorld-Enjoyer:zwal se to przejdzie i bedzie ci lzej demografosrakpilistycznyyspermiarzu

PS: od klikania w literki na klawiaturze nie utratujesz kraju przed c**pata zaraza i hindusami - zapascia demograficzna. A więc do dziela! Albowiem wierze ze twoje mozliwosci nie koncza sie tylko na klikaniu przyciskow, literek na klawiaturze!
  • Odpowiedz
efil
efil
efil
Autor
15.06.2026, 08:35:32 via Wykop
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
efil
efil
efil
Autor
15.06.2026, 08:44:16 via Wykop
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
efil
efil
efil 15.06.2026, 00:19:56
  • 1
#przegryw tag na jednym obrazku - od dlugiego (stanowczo zbyt) czasu.
efil - #przegryw tag na jednym obrazku - od dlugiego (stanowczo zbyt) czasu.

źródło: eaee295a7567cd936f622251ef2951d26fa3c7d07c699f0da14bc3e5b92daa07

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

efil
efil
efil 14.06.2026, 22:08:34
  • 11
#zalesie #samobojstwo #depresja

wolalbym zezwolenie na eutanazje jak w Holadnii i lek za apteki na to wypisany niz ew. rente, ale jak sie nie ma co sie lubi to trudno, nadal husarskie sredniowecze zywe i to sredniowieczne podjescie do zycia nieuzasadnione wielbienie i kult zycia. slowem tragedia
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

efil
efil
efil 14.06.2026, 21:34:32
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

efil
efil
efil
Autor
14.06.2026, 21:44:05 via Wykop
  • 0

Komentarz usunięty przez autora

DalaCiLama
DalaCiLama
14.06.2026, 22:22:03 via Wykop
  • 0
@efil: prorok
  • Odpowiedz
efil
efil
efil 14.06.2026, 20:30:51
  • 18
#przegryw #efilizm #antynatalizm

efil - #przegryw #efilizm #antynatalizm

SPOILER

źródło: 3aa0ba07866c4a38bf71fee305340e254011ef410bb5a2585505bd9a18c598ae

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

efil
efil
efil
Autor
14.06.2026, 20:48:33 via Wykop
  • 2
@Henson_: warto zaakceptowac ta czarna pigulke potem jest lzej jak sie wie w jakim ziemskim syfie idzie trwac

+

na zadna milosc nie ma w tak fatalnej rzeczywistosci miejsca, boli glupota wierzacych w takie bzdury jak milosc (dla wybranych XD), gdzie za wszystko sa odpowiedzialne prymitywne czynniki zachodzacew gadzich glowach obu plci (nia jak blukpillisci twierdza ze tylko z jedynmi jest problem (samica homosapiens), gdzie problem na tym
  • Odpowiedz
efil
efil
efil
Autor
14.06.2026, 20:56:12 via Wykop
  • 3
ja dawmo wiem w jakim syfie cos ala gnostyczny ale dalej muszę funkcjonowac i zyc az nie zdechnę kiedys


@Henson_: bylebys nie zawierzyl bajarzom od milosci - ktora nie istnieje ale to podstawy biologii nawet wyjasniaja. Nawet dla czada nie istnieje dlaczego? Bo nie istnieje proste. XD ruchy frykcyjne w dodatku prymitywne, jak i cala otoczka rozmnazania jak zaby w kaluzy w lesie
  • Odpowiedz
efil
efil
efil
Autor
14.06.2026, 21:17:51 via Wykop
  • 1
ale nadal instnykt przetrwania jest zbyt silny


@Henson_: W krajach mniej wyznaniowych, gdzie religie nie sa wiodacymi wespol z wladza, jest inna kultura podjescia do sprawy aborcji - eutanazji, sadze ze w takim kraju - srodowisku pewnie ten lek pierwotny bylby mniejszy, ale bedac p0lakiem jest jak piszesz. Oczywiscie nawet przy odpowiedniej kulturze, odpowiednich medycznych narzedziach, moze wystepowac lek, ale podejrzewam ze nie tak silny, inaczej takie procedury nie bylby
  • Odpowiedz
efil
efil
efil 14.06.2026, 19:48:27
  • 37
#antynatalizm

#przegryw
#zalesie
#demografia
efil - #antynatalizm 

#przegryw 
#zalesie 
#demografia

źródło: 2b650003e71cc9a3865d65297b60ba575e89342b3b431eaf9d5806216f4f9815

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Black_Rabbit_of_Inle
Black_Rabbit_of_Inle
14.06.2026, 19:52:37 via Wykop
  • 0

Komentarz usunięty przez autora Wpisu

efil
efil
efil 14.06.2026, 19:28:16
  • 5
#zalesie nie czuje oboiwazku wobec panstwa, ale czuje oboiawzek panstwa wobec mnie zeby wyplacalo mi odszkodowanie za fakt fatalnego w skutkach momentu gdy zaczalem zyc. #takaprawda #przegryw

Kto uwaza ze ma obowiazek wobec panstwa, umowe spoleczna - jest (najdelikatniej ujmujac) zwyklym kukiem.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

efil
efil
efil
Autor
14.06.2026, 19:39:25 via Wykop
  • 1
obowiązkiem wobec społeczeństwa


@mr-dawid: obowiazki wobec pojec w slowniku zakrawa o smiech prez z lzy. Choc generalnie dobrze trafiles, sa pewne obowiazki de facto - wymuszone nie tylko przy tak prozaicznej rzeczy jak mycie sie, zebow + jest masa innych wymuszonych obowiazkow ale bardziej biologiczne, bo z pewnoscia nie wobec panstwa czyli tez pojecia w slowniku.
  • Odpowiedz
efil
efil
efil 14.06.2026, 16:44:38
  • 16
#przegryw #depresja
efil - #przegryw #depresja

źródło: 2009122813280521

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wiezien_grywideo_Ziemia
Wiezien_grywideo_Ziemia
14.06.2026, 16:45:51 via Wykop
  • 12
@efil: Najbardziej porządane na świecie stwierdzenie lekarskie
  • Odpowiedz
Arutam2002
Arutam2002
14.06.2026, 16:50:30 via Wykop
  • 6
@efil: a ja zazdrosny
  • Odpowiedz
efil
efil
efil 13.06.2026, 03:52:14
  • 1
#depresja #nerwica niezdolnosc od orzecznika, mozna by uniknac gdyby nie mnozyc sie w tym syfie ziemskim jak robaki.
efil - #depresja #nerwica niezdolnosc od orzecznika, mozna by uniknac gdyby nie mnozy...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

efil
efil
efil 13.06.2026, 03:47:36
  • 8
#przegryw
efil - #przegryw

źródło: 8251aae18dd508d02268d91ce19da5495e53ae51461dafe7e297e4d68cbf719b

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

efil
efil
efil 06.06.2026, 23:14:37
  • 6
#przegryw pijemy
efil - #przegryw pijemy
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

matixrr
matixrr
06.06.2026, 23:16:56 via Wykop
  • 3
@efil: mądrego miło posłuchać
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 11
  • Strona 1 z 11
  • >

Osiągnięcia

  • Mikroblogger
    od 21.09.2025

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking