Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko164
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
podprace321

podprace321

Dołączył 7 lat i 4 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 1394
  • Znaleziska 3
  • Mikroblog 1391
  • Obserwujący 8
  • Obserwowane 5
podprace321
podprace321 30 min temu
  • 5
#przegryw
Raz słyszałem, że na pewnym obiekcie jeden ochroniarz sobie zamawiał eskortkę do kanciapy. Raczej z tych tańszych.
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

podprace321
podprace321
Autor
23 min temu via Wykop
  • 0
@przybysz_miedzygwiezdny: zapłacił za usługę, zrobił swoje i tyle xD
  • Odpowiedz
podprace321
podprace321 2 godz. i 34 min temu
  • 4
#przegryw
Ależ emocje na cieciuwie się zanoszą. Kilka obchodów i to tyle pewnie z całej roboty na zmianie dziś.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

podprace321
podprace321
Autor
2 godz. i 30 min temu via Wykop
  • 2
@majkel_scofield: jest klima, więc luz. nawet lepiej jak tu jestem niż w nagrzanym domu
  • Odpowiedz
podprace321
podprace321 14 godz. i 28 min temu
  • 5
#mecz
Mateusz Max Boranko Boston Maseciusecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

podprace321
podprace321 przedwczoraj, 05:18:36
  • 3
#przegryw
I oto jest wielki dzień wyplaty ciecioskiej. Ponad 6k zł zasili w godzinach przedpołudniowych moje konto za ciężka służbę na rzecz ochrony obiektu. Również wpadnie 3k zł za zwolnienie chorobowe. Razem to będzie kwota blisko pięciocyfrowa.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

podprace321
podprace321
Autor
przedwczoraj, 06:59:33 via Wykop
  • 0
@CoJaToNieTY: 240
  • Odpowiedz
podprace321
podprace321 23.06.2026, 09:58:17
  • 5
#przegryw
Załatwiłem sobie umowę o pracę na ochronie. Ciut mniej kasy, ale płatny urlop, itd.
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

podprace321
podprace321
Autor
23.06.2026, 11:00:26 via Wykop
  • 1
@BlackWarrior: zapytał koordynatora
  • Odpowiedz
podprace321
podprace321
Autor
23.06.2026, 11:08:34 via Wykop
  • 0
@BlackWarrior: huop po znajomościach trochę, to pewnie łatwiej było, bo uop niewiele osób ma bez orzeczenia
  • Odpowiedz
podprace321
podprace321 22.06.2026, 12:51:29
  • 3
#przegryw
Ale bym se popracował w zarzyganej fabryce smrodu w trybie czterobrygadowym na jakiejś hali w 60 stopniowym upale z przepitymi mariuszkami
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dinkozaur30
Dinkozaur30
21.06.2026, 08:13:47
  • 7
Z Glovo Prime picka -21zł i mam napoletane z salami za 35zł już z dostawą na 14:00 zamówione.
#przegryw
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

podprace321
podprace321 21.06.2026, 09:17:31 via Wykop
  • 2
@Dinkozaur30: na moim biurowcu jest jakiś bar i ochrona ma zniżkę, przez co taka pizza salami 40 cm wychodzi niecałe 25 zł
  • Odpowiedz
Dinkozaur30
Dinkozaur30
19.06.2026, 20:33:04
  • 8
W sumie jakby dało się umyć na tym biurowcu (podobno jedena firma ma prysznice) to można by tu zamieszkać. To za cały miesiąc dałoby 18.720 PLN.
#przegryw
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

podprace321
podprace321 20.06.2026, 11:19:01 via Wykop
  • 0
@Dinkozaur30: my mamy na biurowcu xd
  • Odpowiedz
podprace321
podprace321 17.06.2026, 19:49:17
  • 4
#przegryw
Za chwile ide spac bo jutro cieciuwa 24h i potem w sobote
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

damianooo8
damianooo8
16.06.2026, 18:22:40
  • 8
#przegryw #filmy

Mój ulubiony aktor. Aż sobie zrobię maraton z filmami z nim.
damianooo8 - #przegryw #filmy

Mój ulubiony aktor. Aż sobie zrobię maraton z filmami ...

źródło: images

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

podprace321
podprace321 16.06.2026, 18:31:06 via Wykop
  • 0
@damianooo8: małżowina i dom zły wspaniały
  • Odpowiedz
Dinkozaur30
Dinkozaur30
15.06.2026, 14:08:35
  • 8
Poważnie myślę czy by nie zwolnić mojego pracownika który leci w kulki w pracy, ciągle siedzi na telefonie.
#przegryw
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

podprace321
podprace321 15.06.2026, 14:26:36 via Wykop
  • 1
@Dinkozaur30: jedynym decydentem kto ma pracować a kto nie, to administator obiektu. nawet koordynator ma wywalone kto gdzie będzie pracował xD
  • Odpowiedz
podprace321
podprace321 15.06.2026, 06:53:44
  • 2
#przegryw
siedze na cieciuwie a za 10 dni wyplata
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

podprace321
podprace321
Autor
15.06.2026, 07:00:30 via Wykop
  • 2
@ssas78487: bardzo fajnie jes
  • Odpowiedz
podprace321
podprace321 12.06.2026, 11:45:35
  • 1
#przegryw
Huop był 3h temu na dachu na tarasie biurowca podczas zmiany na cieciuwie ogladac te samoloty
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

podprace321
podprace321
Autor
12.06.2026, 13:06:45 via Wykop
  • 0
@anonanonimowy321: jako obiekt i ludzie spoko, ale trzeba tu jaki obchód zrobić czasem
  • Odpowiedz
podprace321
podprace321 12.06.2026, 07:38:00
  • 4
#przegryw
Siedze na cieciuwie, przez blisko 3h zrobiłem jeden obchód 5 min i zjadłem śniadanie a pracodawca zazdrosny zapłacił za to ok. 70 zł
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

podprace321
podprace321
Autor
12.06.2026, 08:04:59 via Wykop
  • 1
@ff99plpowrot: 5,6k netto, ale często więcej dają. jeszcze jak weźmiesz więcej, to już wgl
  • Odpowiedz
podprace321
podprace321
Autor
12.06.2026, 08:18:07 via Wykop
  • 0
@ff99plpowrot: ja po roku miałem już 150k zdolności, a miałem w życiu tylko na raty dwie rzeczy za kilka k
  • Odpowiedz
podprace321
podprace321 09.06.2026, 12:03:33
  • 4
#przegryw
Huop od niedawna zmienił obiekt na też leserski, ale z obchodami i musiał wyjść na ten upał na chwile.

Współczuję jakimś budowlańcom
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

podprace321
podprace321
Autor
09.06.2026, 12:27:36 via Wykop
  • 0
@anonanonimowy321: po znajomości przeniesienie, chciałem po większą ilość godzin
  • Odpowiedz
podprace321
podprace321 08.06.2026, 08:46:32
  • 4
#przegryw
Skumulowana wypłata 25 czerwca będzie rekordowa.
Ok. 6500 netto ze zmian na cieciuwie
2500-3000 za zaległe L4

Czyli w sumie przewiduję ponad 9000 zł
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

podprace321
podprace321
Autor
08.06.2026, 09:41:57 via Wykop
  • 0
@BlackWarrior: zaległe to czas przyszły?
  • Odpowiedz
podprace321
podprace321 06.06.2026, 19:20:59
  • 4
#przegryw
jeszcze max godzine posiedze na laptopie na tej cieciuwie i ide spac do 6 rano
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

podprace321
podprace321 06.06.2026, 07:14:46
  • 6
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

podprace321
podprace321 04.06.2026, 15:05:31
  • 3
#przegryw
Mowa prawiczka w wywiadze od razu mi się z nachlanym Mielonidasem skojarzyła
podprace321 - #przegryw 
Mowa prawiczka w wywiadze od razu mi się z nachlanym Mieloni...

źródło: 1000001342

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

podprace321
podprace321 02.06.2026, 20:01:02
  • 7
#przegryw
Te baby na tinderze to takie npc-ty, że koniec. Pisze taki delikwent do Ciebie wieczorem i oczywiście "jak tam", a w kolejnej wiadomości jak odpisuje co ona robi, to oczywiście leży. Co z tego, że mam 190 par jak wolałbym 10 max, ale z normalnymi osobami a nie npc, ha tfu
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

anonanonimowy321
anonanonimowy321
02.06.2026, 20:03:33 via Wykop
  • 2
@podprace321: za mundurem panny sznurem
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 17
  • Strona 1 z 17
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 05.02.2026

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 09.06.2026

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking