Nie wiem jak można nie inwestować. Z samych tylko dywidend inwestycja w Metę zwróci mi się w 350 lat. A przecież po tym czasie dalej będę miał akcje i dalej będę otrzymywał dywidendy. Infinite money glitch

#gielda
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@breakdown1: zwyklaki 7k netto powinni od m0rdy sobie odejmować i żyć jak psy ostatnie żeby 500 zł wrzucić miesięcznie w sp500, w takim wariancie już po roku by mieli 6k na giełdzie i dodatkowe 300 zł na rękę co roku, a już po zaledwie 10 latach by mieli aż 3k rocznie dodatkowego dochodu czyli jakieś 1/3-1/4 wypłaty za te 10 lat właśnie

No ale że nie są przedsiębiorczy to mamy
  • Odpowiedz
Panowie i Panie, ogłaszam koniec kariery inwestora po tygodniu grania. Wyszedłem ze stratą -2400 PLN. Było to ciekawe przeżycie i czułem się jak wilk z wallstreet. W przyszłym miesiącu czeka mnie dieta czokoszokowa. Dziekuje wam za wspólne chwile i przepiękne memy. Powodzenia !!! #gielda
adam-kwiatkowski783 - Panowie i Panie, ogłaszam koniec kariery inwestora po tygodniu ...

źródło: IMG_7326

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

czy to jest ten moment zeby zaladowac sie w microsoft/amazon po same kule? jeszcze zeta/servicenow/palantir mi chodza po glowie #gielda
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@sforce: Anetki w korpo podczas coffee breaków, zamiast rozprawiać o maściach na suchość pochwy, będą vibe codować nowy system operacyjny dla firmy. Gdy po 16 w biurze zgaśnie światło, sprzątaczki zamiast rutynowego mycia kibla, napiszą pierwszą klasę pod przyszły komunikator, który za 6 miesięcy zastąpi Teamsy na całym świecie.
  • Odpowiedz
via Wypiek
  • 2
@Ryzcel To oznacza, że opcja jest in-the-money (ITM). Daje prawo kupić akcje po 50 USD, mimo że na rynku kosztują 70 USD. Już w momencie zakupu ma więc 20 USD wartości wewnętrznej na akcję. Więc jeżeli zakładamy że Nancy coś wie, to nie warto szortowac obecnie ubera
  • Odpowiedz
Skrót dzisiejszych wiadomości biznesowych #codziennybiznes #gielda #biznes #finanse #gruparatowaniapoziomu
Uwaga: Streszczenia i tłumaczenia mogą być niedokładne, dlatego zawsze podaję link do artykułów żródłowych.

Starsi pracownicy branży technologicznej decydują się na wcześniejsze przejście na emeryturę w obliczu zmian w branży
Wielu starszych pracowników branży technologicznej decyduje się na wcześniejsze przejście na emeryturę z powodu takich czynników jak zwolnienia, wypalenie zawodowe, sceptycyzm wobec sztucznej inteligencji oraz dyskryminacja
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Panie @DoktorMorela skoro z moim agresywnym portfelem inwestycyjnym który się składa z działek rolnych, obligacji edo i etf all world wszystko jest okay to dlaczego nie mogę przejść na emeryturę?
#gielda
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Chodzi o to, że jestem mądry, ale jestem taki samo-mądry. Samoukiem jestem.
Uczyłem się obserwując trader21, analizy live i tak dalej. Sam się uczyłem. I na tym polega cała różnica.
Nie potrzebuję książek, ani szkoły.
Do wszystkiego doszedłem sam i dzięki temu w portfolio mam śmieciuchy.
Gdybym więcej czytał albo poszedł na studia, to bym zmądrzał, ale też bym zbiedniał.
Tak mogło być.
nO-C34 - Chodzi o to, że jestem mądry, ale jestem taki samo-mądry. Samoukiem jestem.
...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach