#gielda w związku z opyleniem micronka zostało mi trochę kasy i myślę nad wejściem w coś innego. Co polecata obecnie?
wpisy
Najnowsze
Archiwum

Zebrzysta_Zebra
- 0
thepjoter
via Wykop- 2
@Zebrzysta_Zebra: Sk Hynix jak masz dostęp do europejskich notowań - na XTB jest. Bo 10 lipca wjeżdżają do USA i zrobią mocną konkurencję właśnie dla Microna
mrh5g
via Wykop- 1
@thepjoter: thx
- 13
Mamy to, Panie i Panowie! 🥳
Chciałbym z tego miejsca wszystkich serdecznie pozdrowić. To był bardzo dobry rok, a jeszcze lepszy przed nami
Ściskam pozdrawiam, 2026 należy do nas
#gielda
Chciałbym z tego miejsca wszystkich serdecznie pozdrowić. To był bardzo dobry rok, a jeszcze lepszy przed nami
Ściskam pozdrawiam, 2026 należy do nas
#gielda
źródło: image_picker_3E0FF612-F624-45E7-9832-D48456368A30-74335-00001D8F60D552A1
Pobierz@breakdown1: śmiech na sali..
#gielda Najważniejsze ze zdrowie jest
- 100
Nie wiem jak można nie inwestować. Z samych tylko dywidend inwestycja w Metę zwróci mi się w 350 lat. A przecież po tym czasie dalej będę miał akcje i dalej będę otrzymywał dywidendy. Infinite money glitch
#gielda
#gielda
@breakdown1: zwyklaki 7k netto powinni od m0rdy sobie odejmować i żyć jak psy ostatnie żeby 500 zł wrzucić miesięcznie w sp500, w takim wariancie już po roku by mieli 6k na giełdzie i dodatkowe 300 zł na rękę co roku, a już po zaledwie 10 latach by mieli aż 3k rocznie dodatkowego dochodu czyli jakieś 1/3-1/4 wypłaty za te 10 lat właśnie
No ale że nie są przedsiębiorczy to mamy
No ale że nie są przedsiębiorczy to mamy
- 9
@pysznewpierdalator frajernia i tyle, głupim nie przetłumaczysz, a mądrym tłumaczyć nie musisz
Panowie i Panie, ogłaszam koniec kariery inwestora po tygodniu grania. Wyszedłem ze stratą -2400 PLN. Było to ciekawe przeżycie i czułem się jak wilk z wallstreet. W przyszłym miesiącu czeka mnie dieta czokoszokowa. Dziekuje wam za wspólne chwile i przepiękne memy. Powodzenia !!! #gielda
źródło: IMG_7326
Pobierz@adam-kwiatkowski783: dziękujemy wilku. Zapraszamy ponownie!
@adam-kwiatkowski783: Tydzień z ETF? To jak dziwke na 2 minuty wziąć
- 4
źródło: 1000019512
Pobierz#gielda MU full exit here mam dość round trips
@orientalist-jack: wja troche sprzedam i laduje w siversa, yolo
- 4
@KwasneeeZelki: $87600 wzięte ze stołu +15k na Bb
@perfumowyswir daj mi godzinę bo tyle wytrzymam bez pozycji ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@UsmiechnietyAnon na razie trzymam gotówkę
I chyba wezmę trochę kasy do banku może kupię sobie coś ładnego nwm zegarek?
@perfumowyswir daj mi godzinę bo tyle wytrzymam bez pozycji ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@UsmiechnietyAnon na razie trzymam gotówkę
I chyba wezmę trochę kasy do banku może kupię sobie coś ładnego nwm zegarek?
źródło: Screenshot_2026-06-25_at_6.25.59_PM
Pobierz- 1
czy to jest ten moment zeby zaladowac sie w microsoft/amazon po same kule? jeszcze zeta/servicenow/palantir mi chodza po glowie #gielda
@steryd_: czemu chcesz grać przeciwko trendowi, jak zaczną rosnąć wtedy kupisz
- 0
@HAMSKLOSS89: na dlugi termin biore
- 3
- 4
@ethize: a beciak @cytr0netx99 pewnie sprzedal UNH żeby ukrainke b000ltzować ehhhhhhhhhh
@cytr0netx99: nuuu głupoj lach paszol
- 1
#gielda jaki scenariusz rynek wycenia na Microsoft? Bo wycena jest spoko i myślę wejść w pozycję
@sforce: Anetki w korpo podczas coffee breaków, zamiast rozprawiać o maściach na suchość pochwy, będą vibe codować nowy system operacyjny dla firmy. Gdy po 16 w biurze zgaśnie światło, sprzątaczki zamiast rutynowego mycia kibla, napiszą pierwszą klasę pod przyszły komunikator, który za 6 miesięcy zastąpi Teamsy na całym świecie.
- 147
Taki nastrój widzowie :(
#gielda
#gielda
źródło: da469dd723eec343f80dd90fb312d772bf91520c528aa844a2685a2589f5efae
Pobierz- 4
@vladi_putin: nie czas na przyjemności
- 2
#gielda Nancy Pelosi Ubera kupiła 29 maja
źródło: image_picker_BCF1865E-7F83-4713-8046-335C7F26D20D-67356-00001138C2D436DC
Pobierz@makolem: Tyle to rozumiem tylko jak strike 50 kiedy cena akcji to 70
- 2
@Ryzcel To oznacza, że opcja jest in-the-money (ITM). Daje prawo kupić akcje po 50 USD, mimo że na rynku kosztują 70 USD. Już w momencie zakupu ma więc 20 USD wartości wewnętrznej na akcję. Więc jeżeli zakładamy że Nancy coś wie, to nie warto szortowac obecnie ubera
Skrót dzisiejszych wiadomości biznesowych #codziennybiznes #gielda #biznes #finanse #gruparatowaniapoziomu
Uwaga: Streszczenia i tłumaczenia mogą być niedokładne, dlatego zawsze podaję link do artykułów żródłowych.
Starsi pracownicy branży technologicznej decydują się na wcześniejsze przejście na emeryturę w obliczu zmian w branży
Wielu starszych pracowników branży technologicznej decyduje się na wcześniejsze przejście na emeryturę z powodu takich czynników jak zwolnienia, wypalenie zawodowe, sceptycyzm wobec sztucznej inteligencji oraz dyskryminacja
Uwaga: Streszczenia i tłumaczenia mogą być niedokładne, dlatego zawsze podaję link do artykułów żródłowych.
Starsi pracownicy branży technologicznej decydują się na wcześniejsze przejście na emeryturę w obliczu zmian w branży
Wielu starszych pracowników branży technologicznej decyduje się na wcześniejsze przejście na emeryturę z powodu takich czynników jak zwolnienia, wypalenie zawodowe, sceptycyzm wobec sztucznej inteligencji oraz dyskryminacja
- 0
Czy warto nadpłacać kredyt hipoteczny?
https://youtu.be/4HvRDKRxzo4?is=z3NBDg92qolUxB4M
#finanse #gielda
https://youtu.be/4HvRDKRxzo4?is=z3NBDg92qolUxB4M
#finanse #gielda

- 3
#gielda
no nic, trzeba czekać na odbicie
no nic, trzeba czekać na odbicie
@Frogi: odbycie*
@vladi_putin: ta książka jest o kupowaniu obligacji skarbowych?
- 0
@pepedros: i złota i betonu
Panie @DoktorMorela skoro z moim agresywnym portfelem inwestycyjnym który się składa z działek rolnych, obligacji edo i etf all world wszystko jest okay to dlaczego nie mogę przejść na emeryturę?
#gielda
#gielda
@vladi_putin: brakuje efektu scully
@perfumowyswir: @NimooZysku dajcie spokój łun opóźniony może być
- 8
Chodzi o to, że jestem mądry, ale jestem taki samo-mądry. Samoukiem jestem.
Uczyłem się obserwując trader21, analizy live i tak dalej. Sam się uczyłem. I na tym polega cała różnica.
Nie potrzebuję książek, ani szkoły.
Do wszystkiego doszedłem sam i dzięki temu w portfolio mam śmieciuchy.
Gdybym więcej czytał albo poszedł na studia, to bym zmądrzał, ale też bym zbiedniał.
Tak mogło być.
Uczyłem się obserwując trader21, analizy live i tak dalej. Sam się uczyłem. I na tym polega cała różnica.
Nie potrzebuję książek, ani szkoły.
Do wszystkiego doszedłem sam i dzięki temu w portfolio mam śmieciuchy.
Gdybym więcej czytał albo poszedł na studia, to bym zmądrzał, ale też bym zbiedniał.
Tak mogło być.





























