@breakdown1: ja sprzedałem to wyjebongo
@breakdown1: melduje sie z kupą w majtach
- 114
Nie dałem rady chłopaki. Nie mogłem dłużej patrzeć jak mój kapitał topnieje w oczach, zwyczajnie zbyt dużo emocji mnie to kosztowało. Codziennie spadki. Tu -600$, tam -1100$. Na akcje trzeba mieć jednak silną psychikę.
W związku z tym stwierdziłem, że trzeba podjąć w końcu męską decyzję i wziąłem 30k pożyczki u bociana. Szukam jakiegoś fajnego smieciuszka. Ktoś coś?
#gielda
W związku z tym stwierdziłem, że trzeba podjąć w końcu męską decyzję i wziąłem 30k pożyczki u bociana. Szukam jakiegoś fajnego smieciuszka. Ktoś coś?
#gielda
breakdown1 via Wypiek
- 3
@rafdro bez przesady, nie jestem hazardzistą
breakdown1 via Wypiek
- 0
@damer135 Panowie, trochę odpowiedzialności za swoje finanse… Micron? Przed wynikami?
- 17
Trzy godziny w Uberze: +7%
Rok w Oracle: -12%
To są te detale.
https://wykop.pl/wpis/86633779/a-ubera-zem-se-kupil-gielda
Rok w Oracle: -12%
To są te detale.
https://wykop.pl/wpis/86633779/a-ubera-zem-se-kupil-gielda
źródło: 343eec220aed64384dfd12b65f4d5bd573ab19ee365ae784c62948432155384f
Pobierz
breakdown1 via Wypiek
- 4
@jacas o, Ty też z syndromem sztokholmskim, siema
breakdown1 via Wypiek
- 1
@jacas ja już napisałem w testamencie ze chcę być pochowany wraz z aktem własności moich 25 akcji
- 22
Ja mocno w saasach to przyzwyczajony do spadków. Jak nie macie mentalu p-------c lub wygrać w----e siana to polecam z Tomkiem na stripsy iść
No crying in the casino
#gielda
No crying in the casino
#gielda
breakdown1 via Wypiek
- 7
@dzony77 mmm, stripsy z Tomkiem
- 39
@breakdown1: Dlatego mam grzyba?
breakdown1 via Wypiek
- 0
@Prawilniak trzymałem, trzymam i będę trzymał tego śmiecia ( ͡° ͜ʖ ͡°) chyba zostanę już z nim na zawsze. Toksyczna relacja oparta na syndromie sztokholmskim
breakdown1 via Wypiek
- 0
@john_transvolta cena robi się fajna na pewno, pytanie czy nie będzie się tak kręcić znowu kilka miesięcy
- 0
Witam na tagu mircy, co prawda przeglądam go od dłuższego czasu ale nic sie nie udzielałem.
Wrzuciłem trochę kasy na szczura w usd i zastanawiam sie co kupić, mysle o podziale 13,5k usd na 6x2 i końcówkę i za to kupić 3 poważniejsze spółki i 4 śmieciuchy czy tzm powiedzmy względnie obiecujące. Jakies pomysly i porady?
Na pewno chcce poczekać na wyniki microna i zobaczyc co sie zadzieje
#gielda
Wrzuciłem trochę kasy na szczura w usd i zastanawiam sie co kupić, mysle o podziale 13,5k usd na 6x2 i końcówkę i za to kupić 3 poważniejsze spółki i 4 śmieciuchy czy tzm powiedzmy względnie obiecujące. Jakies pomysly i porady?
Na pewno chcce poczekać na wyniki microna i zobaczyc co sie zadzieje
#gielda
breakdown1 via Wypiek
- 3
@simon999 smieciuchy są dla zawodowców, zacznij od dobrych spółek i dobrych etfów
- 91
breakdown1 via Wypiek
- 3
breakdown1 via Wypiek
- 0
@ProfesorP1ZDAN wig40 już mam, stanowi 20% portfela, ale może zwyczajnie go doładuje tymi 5k. Myślałem jeszcze ewentualnie nad wig80 🤔
breakdown1 via Wypiek
- 2
@Wincyjpracydoobra @kondziau CDP w sumie zawsze może wlecieć, już miałem go kiedyś przez dwa dni 🤣
breakdown1 via Wypiek
- 0
breakdown1 via Wypiek
- 0
@b-m--- nad PZU ciągle myślę tylko w ramach tego programu PZU w portfelu, by sobie z promocji korzystać na ubezpieczenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
breakdown1 via Wypiek
- 0
@kondziau w xtb, dlatego musiałbym założyć nowe konto maklerskie i tam trzymać pozycję na PZU
breakdown1 via Wypiek
- 0
@przemo123mo microshita już mam, 20 akcji na zwykłym dolarowym maklerskim
- 61
breakdown1 via Wypiek
- 5
Jeszcze tyle i kończę z inwestycjami do końca roku 🙂
Czas zacząć budować jakąś poduchę na boku na wkład własny, zbierać na przyszłe IKE i może w końcu polecieć gdzieś na wakacje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gielda
Czas zacząć budować jakąś poduchę na boku na wkład własny, zbierać na przyszłe IKE i może w końcu polecieć gdzieś na wakacje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gielda
źródło: image_picker_AC11BE10-0D32-4FC2-BD1A-73ADC32DD205-67794-00001B8A9E51FB4A
Pobierz
breakdown1 via Wypiek
- 6
@suweren_sudoku to jest dokładnie to co robię teraz i właśnie brakuje mi tylko dodać tą stabilną bazę w postaci wolnych 50k i własnego mieszkania ( ͡° ͜ʖ ͡°) obecnie cały mój majątek kręci się jak g---o w przeręblu na IKE / PPE / PPK i maklerskim w dolarach
- 13
źródło: 1000018159
Pobierz
breakdown1 via Wypiek
- 3
@breakdown1: rakieta się zbiera!
Jak nie inwestuje na #gielda tylko leżą mi pieniądze na koncie, bo nie chce być 10% na minusie w skali roku, to jestem frajerem jo?
breakdown1 via Wypiek
- 7
@TakaJestPrawada nie inwestujesz bo nie chcesz być -10%, a wystarczy że wpłaciłbyś i zaraz byś zobaczył ze nie tak trudno być -30%
- 6
W ogóle jak się tak odświeża XTB co 5 minut to zżera w c--j baterii. W 2 godziny prawie rozładowało mi ajfon i nie wiem co jest z-----e - bateria czy aplikacja
#gielda
#gielda
breakdown1 via Wypiek
- 12
@dzony77 jsw bullish
- 7
#gielda
Na c--j wy się na górce pakujecie? Kupuje się jak kurs jest niżej, a sprzedaje jak jest wyżej.
Na c--j wy się na górce pakujecie? Kupuje się jak kurs jest niżej, a sprzedaje jak jest wyżej.
breakdown1 via Wypiek
- 4
@Cernold doradcy finansowi go nienawidzą
#gielda Niedziela tydzień temu. Dzwonię do ojca bo wiem, że ma dużo lokat pozakładanych na set tysięcy PLN.
Mówię mu- słuchaj, jest krach. Moje wskaźniki się odpaliły. Nikt nie wie co się wydarzy ale jak kupować to kiedy jak nie teraz?
Ojciec- przyjadę za tydzień to pogadamy....
------------
Mówię mu- słuchaj, jest krach. Moje wskaźniki się odpaliły. Nikt nie wie co się wydarzy ale jak kupować to kiedy jak nie teraz?
Ojciec- przyjadę za tydzień to pogadamy....
------------
breakdown1 via Wypiek
- 1
@KjatanSveisson lubię takie historie, zamieniłbym tylko ciężarówkę coca coli na ciężarówkę musztardy od DAGOMY
- 22
#gielda już nie będę chciwy gruby przyrzekam
breakdown1 via Wypiek
- 13
@sztrach każdy tak mówi a potem dalej jest chciwy
Chciałem sprzedać Oracle przy 190$, nie sprzedałem przy 250$, teraz jest kibel ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Chciałem sprzedać Oracle przy 190$, nie sprzedałem przy 250$, teraz jest kibel ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dziecko późnej hossy (Nie jestem sówka inwestówka)
Osiągnięcia
Mikroblogger
od 21.05.2026Mikroblogger













#gielda #kebab
źródło: image_picker_7968C18C-48FF-4779-B959-B0D1A7FC9D49-71768-00001D1767412AA0
Pobierz