Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko157
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
breakdown1

breakdown1

Dołączył 11 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 15777
  • Znaleziska 347
  • Mikroblog 15430
  • Obserwujący 12
  • Obserwowane 21
breakdown1
breakdown1 przed chwilą
  • 1
W tym szale Micronowym nie zapominajmy o rzeczach fundamentalnych

#gielda #kebab
breakdown1 - W tym szale Micronowym nie zapominajmy o rzeczach fundamentalnych 

#gie...

źródło: image_picker_7968C18C-48FF-4779-B959-B0D1A7FC9D49-71768-00001D1767412AA0

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

breakdown1
breakdown1 9 godz. i 56 min temu
  • 8
Gratulacje chłopaki 🥳

#gielda
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

breakdown1
breakdown1 11 godz. i 19 min temu
  • 6
Obsrani przed wynikami wystomp

#gielda
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

andrzejpodloga
andrzejpodloga
11 godz. i 19 min temu via Wykop
  • 3
@breakdown1: ja sprzedałem to wyjebongo
  • Odpowiedz
Wojtkov
Wojtkov
11 godz. i 15 min temu via Android
  • 2
@breakdown1: melduje sie z kupą w majtach
  • Odpowiedz
breakdown1
breakdown1 12 godz. i 53 min temu
  • 114
Nie dałem rady chłopaki. Nie mogłem dłużej patrzeć jak mój kapitał topnieje w oczach, zwyczajnie zbyt dużo emocji mnie to kosztowało. Codziennie spadki. Tu -600$, tam -1100$. Na akcje trzeba mieć jednak silną psychikę.

W związku z tym stwierdziłem, że trzeba podjąć w końcu męską decyzję i wziąłem 30k pożyczki u bociana. Szukam jakiegoś fajnego smieciuszka. Ktoś coś?

#gielda
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

breakdown1
breakdown1
Autor
12 godz. i 51 min temu via Wypiek
  • 3
@rafdro bez przesady, nie jestem hazardzistą
  • Odpowiedz
breakdown1
breakdown1
Autor
12 godz. i 30 min temu via Wypiek
  • 0
@damer135 Panowie, trochę odpowiedzialności za swoje finanse… Micron? Przed wynikami?
  • Odpowiedz
jacas
jacas
15 godz. i 11 min temu
  • 17
Trzy godziny w Uberze: +7%

Rok w Oracle: -12%

To są te detale.

https://wykop.pl/wpis/86633779/a-ubera-zem-se-kupil-gielda
@jacas +3
A Ubera żem se kupił

#gielda
więcej
jacas - Trzy godziny w Uberze: +7%

Rok w Oracle: -12%

To są te detale.

https://wyk...

źródło: 343eec220aed64384dfd12b65f4d5bd573ab19ee365ae784c62948432155384f

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

breakdown1
breakdown1 15 godz. i 9 min temu via Wypiek
  • 4
@jacas o, Ty też z syndromem sztokholmskim, siema
  • Odpowiedz
breakdown1
breakdown1 15 godz. i 5 min temu via Wypiek
  • 1
@jacas ja już napisałem w testamencie ze chcę być pochowany wraz z aktem własności moich 25 akcji
  • Odpowiedz
dzony77
dzony77
15 godz. i 26 min temu
  • 22
Ja mocno w saasach to przyzwyczajony do spadków. Jak nie macie mentalu p-------c lub wygrać w----e siana to polecam z Tomkiem na stripsy iść

No crying in the casino
#gielda
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

breakdown1
breakdown1 15 godz. i 22 min temu via Wypiek
  • 7
@dzony77 mmm, stripsy z Tomkiem
  • Odpowiedz
breakdown1
breakdown1 15 godz. i 44 min temu
  • 39
To nie Ty wybierasz śmieciucha. To śmieciuch wybiera Ciebie

#gielda
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

vladi_putin
vladi_putin
15 godz. i 37 min temu via Wykop
  • 1
@breakdown1: Dlatego mam grzyba?
  • Odpowiedz
breakdown1
breakdown1 15 godz. i 52 min temu
  • 3
Ale Oracle w c---a leci. Jak totalny śmieciuch.

250$ -> 160$ o_O

#gielda
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

breakdown1
breakdown1
Autor
15 godz. i 45 min temu via Wypiek
  • 0
@Prawilniak trzymałem, trzymam i będę trzymał tego śmiecia ( ͡° ͜ʖ ͡°) chyba zostanę już z nim na zawsze. Toksyczna relacja oparta na syndromie sztokholmskim
  • Odpowiedz
breakdown1
breakdown1
Autor
15 godz. i 45 min temu via Wypiek
  • 0
@john_transvolta cena robi się fajna na pewno, pytanie czy nie będzie się tak kręcić znowu kilka miesięcy
  • Odpowiedz
simon999
simon999
20 godz. i 4 min temu
  • 0
Witam na tagu mircy, co prawda przeglądam go od dłuższego czasu ale nic sie nie udzielałem.
Wrzuciłem trochę kasy na szczura w usd i zastanawiam sie co kupić, mysle o podziale 13,5k usd na 6x2 i końcówkę i za to kupić 3 poważniejsze spółki i 4 śmieciuchy czy tzm powiedzmy względnie obiecujące. Jakies pomysly i porady?
Na pewno chcce poczekać na wyniki microna i zobaczyc co sie zadzieje

#gielda
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

breakdown1
breakdown1 19 godz. i 57 min temu via Wypiek
  • 3
@simon999 smieciuchy są dla zawodowców, zacznij od dobrych spółek i dobrych etfów
  • Odpowiedz
sforce
sforce
20 godz. i 17 min temu
  • 91
#gielda dzisiaj z mojego portfela wypada san disk
( ͡° ͜ʖ ͡°)
sforce - #gielda dzisiaj z mojego portfela wypada san disk
 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: image

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

breakdown1
breakdown1 20 godz. i 2 min temu via Wypiek
  • 3
@sforce ale sobie tym wyznaniem dziewczyna życie zniszczyła ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
breakdown1
breakdown1 23 godz. i 11 min temu
  • 1
Nagońcie misiaczki na coś ciekawego z GPW na longterm ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Budżet: 5k PLN

#gielda
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

breakdown1
breakdown1
Autor
22 godz. i 51 min temu via Wypiek
  • 0
@ProfesorP1ZDAN wig40 już mam, stanowi 20% portfela, ale może zwyczajnie go doładuje tymi 5k. Myślałem jeszcze ewentualnie nad wig80 🤔
  • Odpowiedz
breakdown1
breakdown1
Autor
22 godz. i 50 min temu via Wypiek
  • 2
@Wincyjpracydoobra @kondziau CDP w sumie zawsze może wlecieć, już miałem go kiedyś przez dwa dni 🤣
  • Odpowiedz
breakdown1
breakdown1
Autor
22 godz. i 50 min temu via Wypiek
  • 0
@hapidoggo @golomb13 popatrzę na ten Mirbud, dzięki 🙂
  • Odpowiedz
breakdown1
breakdown1
Autor
22 godz. i 2 min temu via Wypiek
  • 0
@b-m--- nad PZU ciągle myślę tylko w ramach tego programu PZU w portfelu, by sobie z promocji korzystać na ubezpieczenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
breakdown1
breakdown1
Autor
20 godz. i 23 min temu via Wypiek
  • 0
@kondziau w xtb, dlatego musiałbym założyć nowe konto maklerskie i tam trzymać pozycję na PZU
  • Odpowiedz
breakdown1
breakdown1
Autor
20 godz. i 23 min temu via Wypiek
  • 0
@przemo123mo microshita już mam, 20 akcji na zwykłym dolarowym maklerskim
  • Odpowiedz
ParadygmatYT
ParadygmatYT
22 godz. i 6 min temu
  • 61
#gielda wczoraj sprzedałem na -15% ale chyba odkupię bo zaczyna rosnąć
ParadygmatYT - #gielda wczoraj sprzedałem na -15% ale chyba odkupię bo zaczyna rosnąć

źródło: IMG_4132

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

breakdown1
breakdown1 22 godz. i 1 min temu via Wypiek
  • 5
@ParadygmatYT wyszkoliliśmy na tagu prawdziwego eksperta ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
breakdown1
breakdown1 przedwczoraj, 20:43:38
  • 8
Jeszcze tyle i kończę z inwestycjami do końca roku 🙂

Czas zacząć budować jakąś poduchę na boku na wkład własny, zbierać na przyszłe IKE i może w końcu polecieć gdzieś na wakacje ( ͡° ͜ʖ ͡°)


#gielda
breakdown1 - Jeszcze tyle i kończę z inwestycjami do końca roku 🙂

Czas zacząć budow...

źródło: image_picker_AC11BE10-0D32-4FC2-BD1A-73ADC32DD205-67794-00001B8A9E51FB4A

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

breakdown1
breakdown1
Autor
przedwczoraj, 20:50:43 via Wypiek
  • 6
@suweren_sudoku to jest dokładnie to co robię teraz i właśnie brakuje mi tylko dodać tą stabilną bazę w postaci wolnych 50k i własnego mieszkania ( ͡° ͜ʖ ͡°) obecnie cały mój majątek kręci się jak g---o w przeręblu na IKE / PPE / PPK i maklerskim w dolarach
  • Odpowiedz
ethize
ethize
przedwczoraj, 17:19:32
  • 13
#gielda Codex zajeżdżał dyski SSD u użytkowników?
Apple podnosi ceny iPhone o 200$?

MICRON BULLISH
ethize - #gielda Codex zajeżdżał dyski SSD u użytkowników?
Apple podnosi ceny iPhone ...

źródło: 1000018159

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

breakdown1
breakdown1 przedwczoraj, 17:32:38 via Wypiek
  • 3
@damer135 ja tak samo ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
breakdown1
breakdown1 przedwczoraj, 15:55:05
  • 0
Chyba się nie doczekam ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#gielda
breakdown1 - Chyba się nie doczekam ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#gielda

źródło: image_picker_6FF14E88-30BE-420E-9EE0-4689EE32FDEF-66855-00001B5D65B8414A

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jacas
jacas
przedwczoraj, 16:04:45 via Wykop
  • 2
@breakdown1: rakieta się zbiera!
  • Odpowiedz
TakaJestPrawada
TakaJestPrawada
TakaJestPrawada
przedwczoraj, 15:34:59
  • 1
Jak nie inwestuje na #gielda tylko leżą mi pieniądze na koncie, bo nie chce być 10% na minusie w skali roku, to jestem frajerem jo?
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

breakdown1
breakdown1 przedwczoraj, 15:36:38 via Wypiek
  • 7
@TakaJestPrawada nie inwestujesz bo nie chcesz być -10%, a wystarczy że wpłaciłbyś i zaraz byś zobaczył ze nie tak trudno być -30%
  • Odpowiedz
dzony77
dzony77
przedwczoraj, 15:32:02
  • 6
W ogóle jak się tak odświeża XTB co 5 minut to zżera w c--j baterii. W 2 godziny prawie rozładowało mi ajfon i nie wiem co jest z-----e - bateria czy aplikacja

#gielda
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

breakdown1
breakdown1 przedwczoraj, 15:35:12 via Wypiek
  • 12
@dzony77 jsw bullish
  • Odpowiedz
Cernold
Cernold
przedwczoraj, 15:16:33
  • 7
#gielda

Na c--j wy się na górce pakujecie? Kupuje się jak kurs jest niżej, a sprzedaje jak jest wyżej.
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

breakdown1
breakdown1 przedwczoraj, 15:31:59 via Wypiek
  • 4
@Cernold doradcy finansowi go nienawidzą
  • Odpowiedz
KjatanSveisson
KjatanSveisson
przedwczoraj, 15:27:01
  • 12
#gielda Niedziela tydzień temu. Dzwonię do ojca bo wiem, że ma dużo lokat pozakładanych na set tysięcy PLN.
Mówię mu- słuchaj, jest krach. Moje wskaźniki się odpaliły. Nikt nie wie co się wydarzy ale jak kupować to kiedy jak nie teraz?

Ojciec- przyjadę za tydzień to pogadamy....

------------
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

breakdown1
breakdown1 przedwczoraj, 15:31:40 via Wypiek
  • 1
@KjatanSveisson lubię takie historie, zamieniłbym tylko ciężarówkę coca coli na ciężarówkę musztardy od DAGOMY
  • Odpowiedz
sztrach
sztrach
przedwczoraj, 14:59:09
  • 22
#gielda już nie będę chciwy gruby przyrzekam
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

breakdown1
breakdown1 przedwczoraj, 15:01:07 via Wypiek
  • 13
@sztrach każdy tak mówi a potem dalej jest chciwy

Chciałem sprzedać Oracle przy 190$, nie sprzedałem przy 250$, teraz jest kibel ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 17
  • Strona 1 z 17
  • >

Dziecko późnej hossy (Nie jestem sówka inwestówka)

Osiągnięcia

  • Mikroblogger
    od 21.05.2026

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking