wpisy
Najnowsze
Archiwum
@davidero69: zachciało się squirtów
@davidero69: Short squeeze nie istnieje. To propaganda reddita żeby wejść w spółke
- 18
#gielda Pół roku temu powiedziałem ojcu, że coś tam inwestuję na giełdzie. Dopytywał, więc przyznałem, że jestem póki co mniej więcej na zero (no, byłem akurat na minusie, ale tego nie powiedziałem). To mi gadał, że po co mi to, że na lokacie lepiej bym zarobił, i pytał, czy było warto.
Ostatnio znowu pytał, więc przyznałem się, że mam zysk (całkiem spory, bo w wartościach bezwzględnych jakieś 50k). To mi
Ostatnio znowu pytał, więc przyznałem się, że mam zysk (całkiem spory, bo w wartościach bezwzględnych jakieś 50k). To mi
@karolek118: ja się nie przyznałam jeszcze, za pół roku albo rok, nie chce mi się słuchać, że „po co to, na co, p----------e wszystkie pieniądze”
@karolek118: ja też null rodzicom xd po tej aferze z zonda to mamę zadzwoniła żebym nie grał na tych krypto walutach ( ͡° ͜ʖ ͡°) ona nie wie że jak wrócę do domu to nie z tęsknoty tylko że p---------l iłem
hajs na śmieciuchach xd
hajs na śmieciuchach xd
- 1
#gielda Czy to juz pora zeby otworzyc szorta cfd na SpaceXD?
@Ryzcel: jak grubas bedzie chcial, to poleci rakieta do 250
@Ryzcel: Chyba nie była jeszcze pora na to
źródło: Zrzut ekranu 2026-06-15 224535
PobierzTen ulany 28 letni oskarek zarabia 2 miliony rocznie z publicznych pieniędzy, w 5 godzin zarobi tyle co przeciętny chłop u janusza w kołchozie czy innym korpo przez miesiąc. Oskar ma mame i tate konowała, którzy już od urodzenia trzymali mu miejsce na oddziale. On płaci 10% podatku na B2B a areczek w kołchozie u janusza co najmniej 30% oddaje ze swojego 5k na oskiego konowała, żeby ten mógł dalej pasożytować na
źródło: koalicja_obywatelska
Pobierz@santa-maria-de-la-rosa: Szmaciarze już dawno sprzedali kraj co poradzisz
@santa-maria-de-la-rosa: kazdy zna takie przypadki ze swojego podworka, u nas w powiatowym szpital na granicy bankructwa, ordynator od wielu lat ten sam, miejscowy radny z ramienia pisu, taki nienasycony, ze na karetce jeszcze "jezdzi" - kontrakt sam ze sobą. Bez rewolucji w sluzbie zdrowia i odcięcia chorej tkanki nic się nie zmieni.
- 35
#gielda #inwestycje #inwestowanie @ossprime regularnie pokazuje zmiany w czasie swojego portfela, to i ja pokażę - od 31 grudnia 2025 do 31 maja tego roku. Robię zrzut co miesiąc na koniec ostatniego dnia otwartych rynków.
W pierwszej kolumnie część portfela, na górze miesiąc, w środku WYNIK (obecny stan - wpłaty) - to ważne, bo nie śledzę tutaj wielkości portfela w czasie, tylko sam wynik.
Dane biorę bezpośrednio
W pierwszej kolumnie część portfela, na górze miesiąc, w środku WYNIK (obecny stan - wpłaty) - to ważne, bo nie śledzę tutaj wielkości portfela w czasie, tylko sam wynik.
Dane biorę bezpośrednio
źródło: Zrzut ekranu 2026-06-15 o 20.58.20
Pobierz- 2
@202492: jo zem Kupil po 417 i nie sprzedaje
#gielda GPT: "czy VPG (vishay precision group) wspolpracuje ze spaceX?"
Tak, VPG (Vishay Precision Group) współpracuje ze SpaceX.Firma VPG dostarcza precyzyjne czujniki i systemy pomiarowe (takie jak precyzyjne tensometry i moduły akwizycji danych) do zastosowań w trudnych warunkach środowiskowych. Ich sprzęt jest produkowany i promowany m.in. przez należącą do VPG markę DTS (Diversified Technical Systems).
Ojjj chyba lecimy po 500% ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Tak, VPG (Vishay Precision Group) współpracuje ze SpaceX.Firma VPG dostarcza precyzyjne czujniki i systemy pomiarowe (takie jak precyzyjne tensometry i moduły akwizycji danych) do zastosowań w trudnych warunkach środowiskowych. Ich sprzęt jest produkowany i promowany m.in. przez należącą do VPG markę DTS (Diversified Technical Systems).
Ojjj chyba lecimy po 500% ( ͡° ͜ʖ ͡°)
źródło: 92332712-f196-4cc5-8847-fdb853117fae
Pobierz@NimooZysku: k---a opie
@NimooZysku: oo spoko spółka, gdzie ją znalazłeś? Kurde w tym roku, to można było tak zarobić…
ENVIPCO HOLDING NV- warto cos wrzucic w to?
#gielda
#gielda
Krach & Śmieciuch Index - stan na 15.06.2026, 21:10
85/100 🔥
Nastroje na tagu #gielda są zdecydowanie bycze, napędzane weekendowym porozumieniem pokojowym między USA a Iranem, które wywołało euforię na rynkach globalnych. Absolutnym hitem jest Micron (MU), który bije kolejne rekordy (ATH), wprawiając inwestorów w ekstazę i prowokując żarty o rzucaniu pracy. Ogromne emocje budzi też kosmiczny rajd SpaceX (SPCX) po niedawnym debiucie. Jednak na GPW nastroje uległy schłodzeniu – popołudniowe
85/100 🔥
Nastroje na tagu #gielda są zdecydowanie bycze, napędzane weekendowym porozumieniem pokojowym między USA a Iranem, które wywołało euforię na rynkach globalnych. Absolutnym hitem jest Micron (MU), który bije kolejne rekordy (ATH), wprawiając inwestorów w ekstazę i prowokując żarty o rzucaniu pracy. Ogromne emocje budzi też kosmiczny rajd SpaceX (SPCX) po niedawnym debiucie. Jednak na GPW nastroje uległy schłodzeniu – popołudniowe
źródło: view
Pobierz
@cytr0netx99: twoja stara ma wolne
@cytr0netx99: kc
- 1
- 21
W związku z tym że od 6h jestem inwestorem na #gielda to postanowiłem sprawdzić jak tam moje pieniądze pracują i już widzę pierwsze sukcesy ponieważ jestem aż 6ziko na plusie więc z tej okazji idę odebrać moje darmowe p--o z żabki ʕ•ᴥ•ʔ
@Umeraczyk: a no i ciekawe skąd pieniążki
źródło: obraz_2026-06-15_210200263
Pobierz- 6
@zielona-rzapka w gastro zarabiam więcej jak programista tylko nie mogę seriali oglądać cały dzień udając że pracuje
- 5
#gielda co tu się dzieje, spacex rośnie, reszta rośnie, co my, w drukarni hajsu jesteśmy? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gielda jaką spółeczkę z naszego kochanego banana polecicie? Trochę mi się uwolniło kasy na IKE - myślałem nad pociągarzem, multisporciarzem, olejarem a etfem na mwig40.
@ProfesorP1ZDAN: czym dłużej się bawię w giełdę (a bawię się już 4 lata xd tym bardziej dochodzę do wniosku że ETF to najlepszy wybór, mwig ma 20% ytd, w zeszłym okolice 40%, nie ma sensu się bawić w cherry picking, bo w długim terminie ciężko pobić indeksy)
- 1
@zjadlbym_kebaba: mam już sporo, ale myślałem nad zwiększeniem udziału w mwig40 właśnie
#gielda widzę jak już piąty raz chłop się tym Micronem flexuje xD
źródło: 1000017866
Pobierz@nabla-delta: ma czym się chwalić 99.9% osób już dawno by to sprzedało
@KMDZ: dobrze mu siadło, ale k---a jakiś gpt slop i robienie z siebie k---a jakiejs omegi xDD do kosza to
Co się stało z LFVN, cały Reddit na to naganiał, na wykopie też ktoś o tym pisał, tymczasem -45% w tydzień xdddd
#gielda
#gielda
- 15
- 4
@anonimowy_programista: mieć 2 firmy w top 10 to jest sztuka
- 12
( ͡° ͜ʖ ͡°)
źródło: 1000027626
Pobierz@MarioMAX: za mało żułty ten zysk
- 3





























źródło: 1000017582
Pobierz