No i gitówa. W czwartek odkupuje Microna, a za zysk z Microna dodatkowo SK Hynix dla dywersyfikacji ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Mówiłem, żeby sprzedać w poprzedni czwartek.

#gielda
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dobra, nie ma się co mazać, co najfajniej spadło? co kupujemy panowie?? ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

#gielda
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#gielda to poważnie wszystko tak spada tylko dlatego że micron raportuje dzisiaj czy mnie ominęło coś ważnego bo to brzmi zbyt absurdalnie
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Grubas jakie ty zyski realizujesz na Dino jak to g---o nie było niżej od 5 lat?

#gielda
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#gielda panie nasdaq co pan robi (°°
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

k---a ale co wam Sivy zrobił, oni robią lasery do star warsów nie pamięci

#gielda
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Według tego inwestora te pierwsze spadki to som zdradliwe także ostrożnie z shortami. Rano siedział cichutko więc może przed wynikami zostanie mikronisko wyciągnięte?
#gielda #inwestokot
kreeker - Według tego inwestora te pierwsze spadki to som zdradliwe także ostrożnie z...

źródło: tipranks

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach