Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko194
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
golomb13

golomb13

Dołączył 12 lat temu
  • Obserwuj
  • Akcje 14769
  • Znaleziska 646
  • Mikroblog 14123
  • Obserwujący 17
  • Obserwowane 15
golomb13
golomb13 18 min temu
  • 1
#gielda

15k na ruletkę przed zamknieciem pakujemy w:

  • barabasza (msft) 48.8% (20)
  • jezusa (korwejw) 51.2% (21)

Oddanych głosów: 41

  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

let_it_be
let_it_be
11 min temu via Wykop
  • 1
@golomb13: nie słuchaj fałszywych proroków, albowiem oni ja okna namawiać cię będą
  • Odpowiedz
damer135
damer135
przed chwilą via Wykop
  • 1
@golomb13: msft xd nie róbcie sobie tego
  • Odpowiedz
kolin4
kolin4
kolin4
2 godz. i 47 min temu
  • 0
Jeszcze chwila i mozna odkupic okniorza na podbite
#gielda
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

golomb13
golomb13 1 godz. i 37 min temu via Wypiek
  • 0
@kolin4 daj znac jak wejdziesz
  • Odpowiedz
Leithain
Leithain
3 godz. i 23 min temu
  • 3
#gielda

Te moje smieciuchy sobie lepiej radzą niż etfy.

Leithain - #gielda 

Te moje smieciuchy sobie lepiej radzą niż etfy.

SPOILER

źródło: IMG_0838

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

golomb13
golomb13 3 godz. i 14 min temu via Wypiek
  • 0
@Leithain pamietam jak zaczynales a teraz taki dojrzaly inwestor └[⚆ᴥ⚆]┘
  • Odpowiedz
DoktorMorela
DoktorMorela
DoktorMorela
4 godz. i 30 min temu
  • 3
Zaczynamy nową zabawe
Zgadnij firme po wykresie
#1
#gielda
DoktorMorela - Zaczynamy nową zabawe
Zgadnij firme po wykresie
#1
#gielda

źródło: Screenshot_20260625_170828_XTB

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

golomb13
golomb13 4 godz. i 26 min temu via Wykop
  • 8
@perfumowyswir: @DoktorMorela tu kupilem bo bylo wybicie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
golomb13 - @perfumowyswir: @DoktorMorela tu kupilem bo bylo wybicie  ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: Screenshot 2026-06-25 171256

Pobierz
  • Odpowiedz
golomb13
golomb13 5 godz. i 39 min temu
  • 1
#gielda

Nie wiem czy pisalem ale my w NVO i TTWO ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zebrzysta_Zebra
Zebrzysta_Zebra
5 godz. i 38 min temu via Wykop
  • 0
@golomb13: dzisiaj dołożyłem do longa w TTWO xd
  • Odpowiedz
maniek74
maniek74
5 godz. i 45 min temu
  • 8
#gielda

( ͡° ͜ʖ ͡°)
maniek74 - #gielda

( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

golomb13
golomb13 5 godz. i 44 min temu via Wykop
  • 1
@maniek74: Fleszbeki z earningsow enwidii w 2024/2025 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
perfumowyswir
perfumowyswir
5 godz. i 47 min temu
  • 5
#gielda

Ale ubrali ku%@a, SK Hynix mnie jutro zmasakruje
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

golomb13
golomb13 5 godz. i 45 min temu via Wykop
  • 0
@perfumowyswir: xD
  • Odpowiedz
KjatanSveisson
KjatanSveisson
10 godz. i 2 min temu
  • 0
#gielda

Autystyczne pytanie kolejne ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Czym się różni NVIDIA .DE od .US

Pod względem perspektywy, warto mieć dwie?
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

golomb13
golomb13 10 godz. i 1 min temu via Wykop
  • 2
@KjatanSveisson: xD
  • Odpowiedz
golomb13
golomb13 10 godz. i 29 min temu
  • 2
#gielda #nvo

Mikron, srikron - NVO 9% w 4 sesje a to dopiero poczatek!
golomb13 - #gielda #nvo

Mikron, srikron - NVO 9% w 4 sesje a to dopiero poczatek!

źródło: honest-word-its-honest-work

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

davidero69
davidero69
davidero69
9 godz. i 1 min temu via Wykop
  • 0
@golomb13: no to short
  • Odpowiedz
makolem
makolem
11 godz. i 18 min temu
  • 12
#gielda CoreWeave podobnie jak Nvidia już ma price targety 150% większe niż obecna cena xD kiedy te ściery grubas spuści ze smyczy? NBIS jest aktualnie wyceniana na około 18-krotność przychodów, CRWV na około 3-krotność xD
makolem - #gielda CoreWeave podobnie jak Nvidia już ma price targety 150% większe niż...

źródło: 0w5qljnbra9h1

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

golomb13
golomb13 10 godz. i 56 min temu via Wykop
  • 1
@perfumowyswir: Wg wykop analytics lounge NIE MA - korwejw ma lepszy.
  • Odpowiedz
ParadygmatYT
ParadygmatYT
12 godz. i 9 min temu
  • 0
#gielda Brak komentarza. Jest zbędny
ParadygmatYT - #gielda Brak komentarza. Jest zbędny

źródło: image

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

golomb13
golomb13 12 godz. i 7 min temu via Wykop
  • 1
@ParadygmatYT: mnie to bardziej interesuje czy NVO tak potrafi
  • Odpowiedz
matigala
matigala
matigala
14 godz. i 1 min temu
  • 2
O święta hostio, całą luźna gotówkę wsadziłem w microna nawet nie licząc na jakieś większe pieniądze
#gielda
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

golomb13
golomb13 13 godz. i 57 min temu via Wykop
  • 3
@matigala: czyli na akcyjne ile?
  • Odpowiedz
perfumowyswir
perfumowyswir
15 godz. i 21 min temu
  • 0
#gielda

Jedziemy dalej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
perfumowyswir - #gielda 

Jedziemy dalej ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: IMG_1636

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

golomb13
golomb13 14 godz. i 53 min temu via Wykop
  • 0
@perfumowyswir: a moglo byc 20% na pewniaczku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
golomb13
golomb13 14 godz. i 51 min temu via Wykop
  • 0
@perfumowyswir: ale mnie korca te pamieciorze, ale nie, wole kisic sie na wiecznym boczniaku

  • Odpowiedz
golomb13
golomb13 23 godz. i 33 min temu
  • 4
#gielda

Gruby wydal wyrok ze @perfumowyswir latwy do wytrzepania ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

golomb13
golomb13 wczoraj, 19:09:55
  • 0
#gielda

Osrani mikroniarze to jedno z ciekawszych zjawisk dzisiaj ʕ•ᴥ•ʔ. Ale bedzie pompa po wynikach

  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

symulacjaszczescia
symulacjaszczescia
wczoraj, 19:00:31
  • 1
Tak powinny wyglądać wasze rachunki na dzień dzisiejszy. Bańka musi pęknąć. #gielda
symulacjaszczescia - Tak powinny wyglądać wasze rachunki na dzień dzisiejszy. Bańka m...

źródło: 1000010692

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

golomb13
golomb13 wczoraj, 19:08:37 via Wypiek
  • 0
@symulacjaszczescia BULISZ
  • Odpowiedz
golomb13
golomb13 wczoraj, 14:30:37
  • 0
#gielda

A my w NVO ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

golomb13
golomb13
Autor
wczoraj, 14:35:07 via Wykop
  • 0
@MatyasHunyadi: juz zarabiam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
golomb13
golomb13
Autor
wczoraj, 16:58:16 via Wypiek
  • 0
@MatyasHunyadi trzymam
  • Odpowiedz
AtlantyQ
AtlantyQ
wczoraj, 15:28:38
  • 7
I to jest spółka na trudne czasy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#gielda
AtlantyQ - I to jest spółka na trudne czasy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#gielda

źródło: 1000024126

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

golomb13
golomb13 wczoraj, 15:32:58 via Wykop
  • 6
@damer135: @AtlantyQ ja w-------m za 420 po kilku miesiacach holdowania i kupilem ponownie za 397 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
golomb13
golomb13 wczoraj, 15:48:17 via Wykop
  • 0
@perfumowyswir: Nie, mniejsze emocje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
perfumowyswir
perfumowyswir
wczoraj, 15:12:14
  • 10
#gielda

Sprzedałem Microna jednak psycha nie daje rady, najwyżej zarobię mniej. Jako kolejny ruch planuje wejście 50/50 Mircon, SK Hynix jak już się sytuacja ustabilizuje. Ten ADR short term może ciążyć na Micronie.
Przynajmniej będę miał spokojną noc ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

golomb13
golomb13 wczoraj, 15:13:25 via Wykop
  • 25
@perfumowyswir: czyli po wynikach moon ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
golomb13
golomb13 wczoraj, 15:19:30 via Wykop
  • 1
@perfumowyswir: ja nie mam mikrona, TTWO i NVO - gdzies wrzucalem wczoraj skrin z portfelem.
  • Odpowiedz
trogatelnaya_raduga
trogatelnaya_raduga
wczoraj, 13:34:53
  • 2
#nvo #gielda

285 dni i w końcu wyszedłem na 0 xD Pijcie ze mna szampana
trogatelnaya_raduga - #nvo #gielda 

285 dni i w końcu wyszedłem na 0 xD Pijcie ze mn...

źródło: Zrzut ekranu 2026-06-24 153350

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

golomb13
golomb13 wczoraj, 13:35:32 via Wykop
  • 0
@trogatelnaya_raduga: masz identyczna srednia jak ja, trzymasz dalej?
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 23
  • Strona 1 z 23
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 29.01.2021

    Komentator
  • Rocznica
    od 17.06.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 16.06.2014

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 01.07.2025

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking