#gielda 1-3% pompy na gpw
wpisy
Najnowsze
Archiwum
źródło: FJ98BSmWUA45bSC
Pobierz🇪🇺 Otwarcie Europy [Półprzewodniki] — czas Warsaw 09:15
📈 Wzrosty:
• 📈 IQE.L +22.59% | IQE plc
• 📈 SMOL.ST +10.29% | Smoltek
• 📈 TPRO.MI +7.34% | Technoprobe | P/E: 237.7
📈 Wzrosty:
• 📈 IQE.L +22.59% | IQE plc
• 📈 SMOL.ST +10.29% | Smoltek
• 📈 TPRO.MI +7.34% | Technoprobe | P/E: 237.7
🇪🇺 Otwarcie Europy [Data Center] — czas Warsaw 09:15
📈 Wzrosty:
• 📈 ALFA.ST +2.42% | Alfa Laval | P/E: 27.4
• 📈 ABBN.SW +1.18% | ABB Ltd. | P/E: 39.0
• 📈 PRY.MI +1.15% | Prysmian S.p.A. | P/E: 31.0
📈 Wzrosty:
• 📈 ALFA.ST +2.42% | Alfa Laval | P/E: 27.4
• 📈 ABBN.SW +1.18% | ABB Ltd. | P/E: 39.0
• 📈 PRY.MI +1.15% | Prysmian S.p.A. | P/E: 31.0
źródło: 1000012842
Pobierz#gielda
Siema chłopaki, zgodnie z tym co mówiliście nie sprawdzałem co chwilę konta tylko usunąłem aplikacje i po równym roku sprawdzam moje pewniaki. W ciemno stawiam, że zrobiły minimum 40%
Portfel miał niezła dywersyfikację
-Dino
Siema chłopaki, zgodnie z tym co mówiliście nie sprawdzałem co chwilę konta tylko usunąłem aplikacje i po równym roku sprawdzam moje pewniaki. W ciemno stawiam, że zrobiły minimum 40%
Portfel miał niezła dywersyfikację
-Dino
@KjatanSveisson gdzie Ekipa?
#gielda
Kupować już olejorza czy jeszcze trochę spadnie wraz ze stabilizowaniem się cen ropy? USA wywali ceny ropy jakimś atakiem po mundialu?
Kupować już olejorza czy jeszcze trochę spadnie wraz ze stabilizowaniem się cen ropy? USA wywali ceny ropy jakimś atakiem po mundialu?
@zielonzielon: 18.06 odcięcie dywidendy 8zł
- 1
#gielda na TOYA mozna zrobić ładny arbitraż, skup jest za 10 PLN
- 0
@vinmcqueen: kurs 9.2 więc spore dyskonto, a myślę ze więkość się nie zapiszę na skup i nie będzie duzej redukcji
- 0
Krach & Śmieciuch Index - stan na 16.06.2026, 09:10
70/100 🚀 (wczoraj: 85)
Nastroje na tagu #gielda są wciąż mocno bycze, głównie dzięki dominującemu optymizmowi wokół spółek technologicznych, zwłaszcza SpaceX i Micron. Widoczne są euforia i wiara w dalsze wzrosty, a wszelkie spadki traktowane są jako okazje. Pojawiają się jednak komentarze ostrzegające przed nadmiernym optymizmem i prognozujące korekty, a także narzekania na podatki i ogólny stan polskiej gospodarki. Mimo to, ogólny sentyment
70/100 🚀 (wczoraj: 85)
Nastroje na tagu #gielda są wciąż mocno bycze, głównie dzięki dominującemu optymizmowi wokół spółek technologicznych, zwłaszcza SpaceX i Micron. Widoczne są euforia i wiara w dalsze wzrosty, a wszelkie spadki traktowane są jako okazje. Pojawiają się jednak komentarze ostrzegające przed nadmiernym optymizmem i prognozujące korekty, a także narzekania na podatki i ogólny stan polskiej gospodarki. Mimo to, ogólny sentyment
źródło: view
Pobierz
- 0
Treść została ukryta...
@vladi_putin he spams, he protects, he neutralny analityk wykop tag #gielda
#gielda robociarz, ale ty mi imponujesz
@NimooZysku: ktory to robociarz?
- 0
syntetik
#gielda TOYA na widłach?
- 0
- 2
Pamiętajcie, żeby teraz szybko sie chwalić wynikami portfeli wśród znajomych, bo jak za miesiac znowu jebnie, to wam minie okazja xD
#gielda
#gielda
@PodniebnyMurzyn: ludzie na wykop to jedyni znajomi :( IRL mam moze dwoch ale nie wiedza nic o gieldzie, nie chce mi sie małpom tłumaczyć
- 6
@vladi_putin: @ossprime: smiesznie, jakby oni mysleli tak samo, i jeszcze mieli konta na wypoku xd
#gielda ej siwers co jest nie w te strone
@Skipi1111: w dobrą stronę, peroniarzu
Garstka nie-świeżych faktów.
W piątek SPCX wchodzi do indeksów CRSP, a fundusze śledzące te indeksy (m.in. Vanguard VTI, VUG, MGK) będą musiały dokupić akcje. Jak zdrowy rozsądek nakazuje, dzień wcześniej i dwa, ludzie będą chcieli kupić zanim znajdzie się pół-obojętny na cenę kupca.
Około 6 lipca, fundusze śledzące Nasdaq-100, czyli QQQ, QQQm i inne będą musiały dokupić akcje,
Być
W piątek SPCX wchodzi do indeksów CRSP, a fundusze śledzące te indeksy (m.in. Vanguard VTI, VUG, MGK) będą musiały dokupić akcje. Jak zdrowy rozsądek nakazuje, dzień wcześniej i dwa, ludzie będą chcieli kupić zanim znajdzie się pół-obojętny na cenę kupca.
Około 6 lipca, fundusze śledzące Nasdaq-100, czyli QQQ, QQQm i inne będą musiały dokupić akcje,
Być
Jak było w przypadku Tesli? Nie pamiętam ani trochę ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
@Atomowy_Kurier: Przypomnij jak było :P
#gielda
wchodzę w DINO :) na moje raczej ciężko o spadki, cały banana w dół pociągnął orlen, to i CDR i DINO dzisiaj na wzrosty może liczyć
wchodzę w DINO :) na moje raczej ciężko o spadki, cały banana w dół pociągnął orlen, to i CDR i DINO dzisiaj na wzrosty może liczyć
- 1






















1. KRYPTO
2. ETFIARZE
3. "MYŚLICIELE/OŚWIECENI" KOPIUJACY TEKSTY Z ASYSTENTA AI NA WYKOP
przyklad numeru trzeciego : https://wykop.pl/wpis/86520709/rakieta-za-2-5-biliona-larwy-z-aprobata-fda-dzienn
⠀
#dziennawallstreet #gielda
⠀
15.06.2026
⠀