Witam Panowie z blogosławionego tagu #gielda . Planuję kupić na własność kawalerkę za około 400k. Początkowo będę w niej mieszkał, a później wynajmował. Jeśli wypłaciłbym z giełdy całe pieniądze miałbym około 250k zł. Jak to najlepiej rozegrać z kredytem? Brać jak najmniejszy kredyt przy wyzerowaniu pieniędzy z giełdy czy jednak zostawić coś na etf nasdaq, a wziąć większy kredyt?

proofd12














